Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
561 postów 3998 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Kim Dzong Duda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W to to ja akurat nie wierzę: "w sierpniu zaufanie do prezydenta wzrosło aż o 11 punktów procentowych (do 71 proc.); jednocześnie bardzo znacząco (o 9 punktów) spadła liczba tych, którzy mu nie ufają (do 18 proc.)" - ale tak podaje rządowy OBOP

Jeszcze trochę, i polski prezydent przebije Łukaszenkę.

COŚ MI SIĘ ZDAJE, ŻE "BUDUJĄ" DUDZIE ZAUFANIE PRZED ... ?

[sam odpowiedz]

 

Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Sorosa!   >>  http://ziut.neon24.pl/post/139518,sensacja-duda-kieruja-ludzie-z-fundacji-georga-sorosa

 

image 

Bił Hadacza: Historia "Izraelczyka", który był z PiS, ... a może z MOSSAD-u? >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/06/bi-hadacza-historia-izraelczyka-ktory.html

... i taaakiego zachowania nikt mu nie wypomina(ł)?

 

KOMENTARZE

 • Prezydent Andrzej Duda z 71 proc. zaufaniem społecznym
  .
  >> http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,723,prezydent-andrzej-duda-z-70-proc-zaufaniem-spolecznym.html
 • Mówię "Sprawdzam!": Komu najbardziej ufasz?
  .
  Odpowiedz na pytanie >> https://docs.google.com/forms/d/1VhIs8oexEEbNKba9Xlt1ro4rEbBKXCLk0qfCOM_qu3I/viewform?edit_requested=true#responses
  .
  http://m.neon24.pl/611154105725e04203b2704ac6038ce2,0,0.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:08:51 on dalej rżnie głupa o czym poniżej.
  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/247be1640.jpg
  To Siemoniak podpisał decyzję, że apel poległych mogą odczytywać tylko żołnierze.(i to ma być zwierzchnik armii w czasie wojny?)

  http://niezalezna.pl/202264-to-siemoniak-podpisal-decyzje-ze-apel-poleglych-moga-odczytywac-tylko-zolnierze
 • Prezydent nie zamierza zablokować reformowania Polski?
  .
  Przegląd Tygodnia Stanisława Janeckiego w Klubie Ronina. WIDEO
  >> https://wpolityce.pl/polityka/355985-prezydent-nie-zamierza-zablokowac-reformowania-polski-przeglad-tygodnia-stanislawa-janeckiego-w-klubie-ronina-wideo?strona=2
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:17:49
  Wiesz co to jest sondażownia CBOS ? To jest Centralne Biuro Operacji Socjotechnicznych do mieszania Polakom w głowach produkowanymi co dzień innymi sondażami.
 • @kula Lis 67 18:02:08
  Tak, ... coś tam czytałem na ten temat. / Dlatego te 71% uważam za bajkę.
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:03:42
  71% to nie bajka, to tylko lekkie przeoczenie przecinka miedzy siedem i jeden
 • @Oświat 18:12:24
  A może powinno być 17%? / Diagnozuję dysleksję

  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja

  Dysleksja jest spowodowana zaburzeniami podstawowych funkcji poznawczych, co często uwarunkowane jest konstytucjonalnie. Zaburzenia te mogą dotyczyć:

  >> percepcji wzrokowej – objawiającej się widzeniem, ale niedostrzeganiem,
  >> percepcji fonologicznej – objawiającej się słyszeniem, ale nieusłyszeniem,
  >> integracji powyższych procesów.

  Dysleksja jest jedną z najbardziej uznanych przyczyn zaburzenia czytania, jednak nie wszystkie zaburzenia czytania są związane z dysleksją.
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:19:24
  Prezydent Duda zaczyna się kompromitować i wpisuje się w haniebną grę opozycji. Powinien się zastanowić nad tym co mówi i kiedy, bo szczujnia idzie w świat a wyjaśnienia można przeczytać tylko w prawicowych mediach. Jeśli tak ma wyglądać jego prezydentura to w przyszłych wyborach nie dostanie głosów ani lewaków ani prawicy i jego kariera polityczna skończy się nim się na poważnie zaczęła. A pomiot banderowca Siemoniak, to absolwent ukraińskiego liceum w Legnicy. Ma czarne faszystowskie podniebienie jak rotweiller.
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:19:24
  Dobra wiadomość: Czempiński i płk. Maronde dostali po obniżce emerytur z ponad 10 tys zł 1290 zł na rękę. Mogą się wieszać!
 • Jeszcze gorace
  Poland, CBOS poll:

  PiS-ECR: 47% ↑
  PO-EPP: 22%
  K'15-*: 9% ↑
  N-ALDE: 7% ↓
  SLD-S&D: 4% ↓
  PSL-EPP: 4% ↓
  WOL-*: 2%
  RAZ-LEFT: 2%
 • @Husky 21:09:25
  Aspiracje do rządzenia ma jewrejska kamaryla z Kancelarii Prezydenta. Powstało nowe pokolenia Wachowskich alias Czerepachów..
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:03:42
  Minister Macierewicz powinien domagać się od Prezydenta Dudy dymisji Łapińskiego za kłamstwa i szkalowanie rządu. Ale chyba Dudzie pasują ataki na rząd a szczególnie na ministrów sprawiedliwości i obrony. Przecież to właśnie minister Ziobro i minister Macierewicz są najbardziej zaangażowanymi ministrami w obronność i praworządność Polski a to Dudzie nie odpowiada. Prezydent otoczył się Czerepachami i na skutki długo czekać nie trzeba było. Łysielec do odstrzału w trybie natychmiastowym bo inaczej Duda się tak zaplącze i uwikła że się nie wyplącze a na koniec zobaczy swoją rękę w nocniku. Przecież Łapiński i Szczerski rozbijają prawicę na czyjeś polecenie! To nie pierwszy taki wyskok tego Czerepacha! Łapiński jako rzecznik Prezydenta to pomyłka. Ten facet zawsze był i jest w rozkroku, ale takim bardziej w stronę PO. Czy naprawdę nie było na to stanowisko kogoś bardziej inteligentnego i jednoznacznego w poglądach?! Ponadto komunikacja językowa tego pana, pozostawia wiele do życzenia. Łapiński zachowuje się jak kret opozycji. Jest obcym ciałem w stronnictwie prawicowym jakim mieni się też prezydent !
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:19:24
  Środowisko byłej Unii wolności wyprowadzi prezydenta na manowce. Dziwne, że po 2 latach urzędowania prezydent tak diametralnie zmienił front w stosunku do PiS i rządu, ale też do swoich wyborców. Robi wrażenie, jakby ktoś lub coś miało na niego duży wpływ. Wymienia przyzwoitych urzędników na ciury, takie jak choćby jego rzecznik. Każdy człowiek wie, że ludzi o odpychającej powierzchowności nie stawia się na froncie, nie wspomnę o walorach moralnych ( albo ich braku). Jak taki człowiek ma przekonać ludzi do racji prezydenta, jak osiąga odwrotny efekt. Ewidentnie widać nagonkę na MON, a przede wszystkim jego szefa, ale również na rząd PiS-u. Nie wróży to nic dobrego dla Polski, ale dla prezydenta chyba też. Niestety, od pewnego czasu widać wyraźnie, że nadal mamy WSI w Belwederze. Odeszły, albo musiały odejść osoby, które reprezentowały kancelarię komentowaniem i wizualnie. Czy to tylko ja mam wrażenie, że od pewnego czasu Kancelaria Prezydenta usilnie szuka pola konfliktu z rządem? Wydaje się, że pan Łopiński poczyna sobie ze zbyt dużą swobodą jak na funkcję którą sprawuje i nie dotyczy to tylko ostatniej, zaogniającej stosunki z MON sytuacji. Od dawna z uwagą słucham wypowiedzi prezydenckiego ministra, pana Szczerskiego, i dochodzę do wniosku, że to własnie on jest. katalizatorem napięć pomiędzy Pałacem, a ministerstwami sprawiedliwości, spraw zagranicznych oraz MON. Nie bez znaczenia w tych niesnaskach jest zapewne rola jaką odgrywa pan Ścichapęk minister Gowin, zaś przywiązywanie wagi do około pałacowych pląsów Kukiz15 uważam za mrzonkę na użytek ludu wymyśloną przez otoczenie prezydenta.
 • @kula Lis 67 11:06:27
  "Nie bez znaczenia w tych niesnaskach jest zapewne rola jaką odgrywa pan Ścichapęk minister Gowin..."

  Aby mieć rozeznanie kim jest Pan Gowin, trzeba przywołać jego zachowanie jako ministra sprawiedliwości, w odniesieniu do wydarzeń z 10.04.2010 roku.
  Twierdził, że w sprawie tych wydarzeń rzad PO nic nie ukrywa i wyrażał podobne poglądy na te wydarzenia jak rząd PO oraz głosował tak jak PO czyli przeciw uchwałom zgłaszanym przez PIS w tej sprawie.

  Kiedy Pan Gowin postanowił opuścić PO i utworzyć swoją partię?
  9.09.2013 roku J.Gowin ogłosił swoje odejście z PO, uzasadniając to polityką rządu dotyczącą m.in. OFE, co w świetle tego co wiemy o przekrętach za czasów rządu PO, kiedy on był Ministrem Sprawiedliwości, jest po prostu całkowicie niewiarygodnym powodem.

  Jaki mógł być prawdziwy powód odejścia J.Gowina akurat w tym czasie?
  W 2013 roku USA ostatecznie uznały swą porażkę w polityce resetu z Rosją i postanowiły w związku z tym przemodelować układ władzy w Polsce a z przyczyn oczywistych mogły zwrócić się do PIS-u.
  Służby specjalne dokonując takich kombinacji operacyjnych, starają się usadawiać we władzach swoich zaufanych agentów wpływu jako swego rodzaju bezpieczniki na wypadek utraty sterowalności nad ekipą sprawującą władzę.
  Poprzednio za rządów PIS- w latach 2005-2007 takim bezpiecznikiem miał być proamerykański i proizraelski śp. Prezydent L.Kaczyński, ale ostatecznie stał się "niesterowalny", jak go określano w amerykańskich analizach, o czym mówił J.Kaczyński w wywiadzie w "Do Rzeczy" w październiku 2013 roku:

  (....)- Niezależnie od tego, jak bardzo jest to zakłamywane, za jego czasów (Lecha Kaczyńskiego - red.) liczono się z nim. A co za tym idzie liczono się z Polską - powiedział Jarosław Kaczyński. Mówił, że jego brat "miał opinię w amerykańskich analizach, że jest niesterowalny, że potrafi tworzyć koalicję, czyli że trzeba się z nim liczyć". - Potrafił to robić - wymuszać na silniejszych korzystne dla nas decyzje - powiedział polityk. Jego zdaniem, Lech Kaczyński pokazał, że "Polska ma wystarczający potencjał". - Pewnie za to zapłacił życiem, ale to pokazał - dodał Jarosław Kaczyński.(...)

  Po klęsce resetu CIA postanowiło przywrócić PIS do władzy, ale doświadczone "niesterowalnością" śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego , zainstalować wzmocniony bezpiecznik na sytuację, gdyby J.Kaczyński okazał się "niesterowalny " tak jak jego Brat.

  USA i Izrael postawiły J.Kaczyńskiemu warunek, by kandydatem PIS na prezydenta był A.Duda(seja wyjazdowa Knesetu w Krakowie w styczniu 2014 roku namaściła A.Dudę na kandydata PIS na prezydenta a administracja Obamy naciskała, by J.Kaczyński go wystawił.
  O tych naciskach ze strony administracji USA tak mówił J.Kaczyński w wywiadzie dla PR w Katowicach:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZaWF2QcLFEM&feature=youtu.be
  0d: 11’54”

  PRK - Panie premierze, musimy już niestety kończyć naszą rozmowę, nasze spotkanie, ale pozwoli Pan, ze odniosę się, no do najważniejszego wydarzenia z ostatnich dni a mianowicie mamy nowego prezydenta w Stanach Zjednoczonych. Czy po tych różnych hasłach, bo to na razie jeszcze trudno powiedzieć, że wiemy na czym będzie polegać ta polityka, ale czy po tych różnych hasłach Pan się na przykład obawia o to, że relacje polsko amerykańskie mogą na przykład ulec, nie wiem, pogorszeniu, oziębieniu?

  J.K. - Nie sądzę, natomiast cieszę się z tego, że jest w najwyższym stopniu prawdopodobne, że ustaną te niebywałe po prostu , ingerencje w wewnętrzne sprawy polskie, które miały miejsce i których sam można powiedzieć byłem świadkiem, może to jest złe słowo, może użyję ofiarą, bo na mnie naciskano tutaj bardzo w sprawach, które nie powinny rządu amerykańskiego w najmniejszym stopniu interesować.(…)

  Pytanie, jakich to polskich spraw wewnętrznych, "które nie powinny rządu amerykańskiego w najmniejszym stopniu interesować", dotyczyły naciski wywierane na J.Kaczyńskiego i których był "ofiarą"?
  Czy nie była to m.inn. kwestia obsady stanowiska prezydenta IIIRP?

  Drugim bezpiecznikiem było wmontowanie w układ koalicyjny rządu B.Szydło partii J.Gowina, której posłowie dają rzadowi minimalną większość parlamentarną.
  J.gowin w swych wypowiedziach sugeruje, że raczej sprzyja polityce Prezydenta A.Dudy a nie rządu, którego jest wicepremierem.
  Podobne bezpieczniki służb byłe w rządzie PIS-SO-LPR i zostały użyte do obalenia rządu PIS-u kiedy to stało się w interesie USA i Izraela(przygotowanie do polityki resetu z Rosja).
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:03:42
  W ramach przygotowań do zamachu stanu pan Duda zażądał dymisji Macierewicza?!

  https://www.youtube.com/watch?v=jX5xpASkXys&index=1&list=PLAC8B4898C716837D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY