Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Czy te oczy mogą kłamać: Prezydent już się nie nadyma?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Andrzej Duda zadeklarował w rozmowie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, że jest zwolennikiem prawdziwej reformy wymiaru sprawiedliwości i liczy, że jego projekty ws. SN i KRS będą poparte w Sejmie

 Ziut @ Repsol: Jeśli nie kłamią to "Cała prawda całą dobę" :D

KOMENTARZE

 • Uzgodniono drogi uchwalenia ustaw. RELACJA
  .
  Zakończyło się spotkanie prezydenta i prezesa PiS. Mazurek: Bardzo dobra atmosfera rozmowy >> https://wpolityce.pl/polityka/356955-zakonczylo-sie-spotkanie-prezydenta-i-prezesa-pis-mazurek-bardzo-dobra-atmosfera-rozmowy-uzgodniono-drogi-uchwalenia-ustaw-relacja

  PREZYDENT SPUCHŁ? :D
 • Łapiński: "Prezydent jest zwolennikiem prawdziwej reformy sądownictwa
  ... i liczy, że jego projekty będą poparte w Sejmie"

  >> https://wpolityce.pl/polityka/356977-lapinski-prezydent-jest-zwolennikiem-prawdziwej-reformy-sadownictwa-i-liczy-ze-jego-projekty-beda-poparte-w-sejmie

  Czy te oczy mogą kłamać: Prezydent już się nie nadyma?
 • Neon24.pl mocniejszy od Gazety Michnika: Zwolnienia u Dudy?
  .
  To właśnie na NEon24.pl jako pierwsi "zlustrowaliśmy" przyszłego rzecznika.

  >> http://ziut.neon24.pl/post/140082,neon24-pl-mocniejszy-od-gazety-michnika-zwolnienia-u-dudy

  Rzecznik Prezydenta / wPolityce.pl: Trawestując słowa Marka Twaina - pogłoski o mojej dymisji są przesadzone — powiedział Krzysztof Łapiński w rozmowie na antenie Polsat News. /// Trzymajmy kciuki za to, .... aby akurat w tej sprawie Pan Rzecznik Pana Prezydenta Dudy "nie miał nosa".

  - Bo wizerunkowo, mając takiego rzecznika, Pan Prezydent bardzo na tym traci.:D
 • @ Autor
  Z PiS mi mentalnie nie po drodze, ale PAD mnie mocno wq.. tymi wetami.

  5*
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:38:32
  B.dobra atmosfera rozmowy JK z PAD dot.ustaw ref.sąd.,uzgodnienia drogi ich uchwalenia -by skutecznie naprawić polski wymiar sprawiedliwości
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:38:32
  A tu gość, który pisze prezydentowi projekty zawetowanych ustaw- mec.prof Królikowski: http://www.fronda.pl/a/koniec-kariery-mec-krolikowskiego,99216.html
  Od zawetowania ma ustawowy termin 2 m-ce, Łapiński łaskawie poinformował, że w ostatnim dniu tego terminu projekty będą przedstawione.
  Prezydent MA OBOWIĄZEK przedstawić aneks do raportu WSI. Wynika to z ustawy, ale nie robi tego, bo twierdzi, że Polacy mają inne sprawy na głowie i to ich nie interesuje. Prezydent- prawnik.
 • @wercia 09:36:48
  Dla woja jest kamienny mur, szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!
 • Przepraszam, a jakiego komunikatu się Panowie spodziewaliście.
  PiS bardzo zależy na zatarciu wrażenia konfliktu wewnątrz partii. Tego, że prezes utracił kontrolę nad marionetkami. Stąd komunikaty o przyjacielkich rozmowach, o wzajemnym zrozumieniu.
  Komunikaty za strony PiS należy czytać jak jak czytaliśmy komunikaty od PZPR, między wierszami.
  Brak Macierewicza na spotkaniu na Nowogrodzkiej to sygnał, że PiS chce pójść w stronę sugestii prezydenta, ograniczenia swobody Macierewicza i jego ugrupowania wewnątrz PiS. Zapowiedź dalszych rozmów świadczy o tym, że Kaczyński nie uzyskał tego co chciał, negocjacje trwają.
  To, że obie strony chcą reformy sądownictwa, tyle, że trochę inaczej ją widzą. Duda chce podniesienia roli prezydenta, PiS, chce by o wszystkim decydował Kaczyński w tym przypadku przez Ziobrę. I ta sprawa na pewno nie została rozwiązana po myśli Kaczyńskiego.

  Tak więc sukces, "prezydent się już nie nadyma" to tylko mrzonki PiS, co ich ziszczenia droga daleka i wyboista.
 • @Zawisza Niebieski 12:52:00
  A jaki jest komunikat POjebanej opozycji.
  Masz jakies info

  To mówicie, że opozycja jest w Polsce :

  https://pbs.twimg.com/media/DJJJRwYXcAA1SFe.jpg
 • @Husky 17:33:55
  Ta wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego mi się bardzo podoba, i wielu myślącym samodzielnie Polakom, oby jak najszybciej Jego słowa stało się ciałem. Jarosław Kaczyński zapowiada możliwość opuszczenia przez Polskę UE!!! Najważniejszym elementem ostatniej miesięcznicy smoleńskiej były słowa Jarosława Kaczyńskiego, w których prezes PiS zapowiedział, że Polska może opuścić Unie Europejską. Unia Europejska to konkretny projekt polityczny dziś, odmiennie od swych założeń, będący neomarksistowską groteską promującą islamizacje i dewiacje seksualne. Dla coraz większej liczby Polaków staje się jasne, że Polska, podobnie jak inne kraje Europy, by przetrwać musi opuścić Unie Europejską, i Europie potrzebna jest odmienna od UE formuła współpracy. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzą słowa Jarosław Kaczyński, który podczas ostanie miesięcznicy stwierdził, że „O Polskę suwerenną, wolną walczymy! Będziemy taką mieli, jeśli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy, będziemy tą wyspą, wolności i tolerancji”.
  Ps...Jak najszybciej panie Kaczyński trzeba te słowa wprowadzić w czyn. Dość tej eurokomuny, która mówi nam jak mamy żyć we własnym kraju. Dobry generał zleca sztabowcom opracowanie planów obrony także na wypadek ataku z najmniej oczekiwanej strony.
  Warto mieć scenariusz wyjścia z UE. Wydaje mi się, że w podtekście pan Kaczyński miał na myśli, że na wyrzucą z UE bo rząd nie podda się żadnym restrykcjom ze strony UE. Nadszedł czas na opuszczenie zdegenerowanej zbankrutowanej, żydolewackiej, pedalskiej UE. Jest z tego na dziś więcej strat niż zysków. Demoliberalna zgnilizna prowadzi do propagowania dewiacji seksualnych, szamba multikulturowego, terroru poprawności politycznej, dyktatury tzw mowy nienawiści i powolnej islamizacji. Do tego nie wolno nigdy dopuścić w Polsce !!! Polska potrzebuje bardzo głębokiej dyskusji nad ewentualnym POLexitem! Trzeba ludzi do tego przygotować, gdyby już nic innego nam nie zostało! UE staje się obrzydliwym lewackim jewrokołchozem! Precz z nową niewolą demoliberalnych salonów staczającej się do piekła dosłownie UE! Precz z szatanem! Precz z żydolewactwem, lewactwem, sprzedajną targowicą, pedałami i gender!
 • @wercia 09:36:48
  Jego pomysł na referendum to 100% klapa. PAD już przegrał następne wybory. Stracone zaufanie tak to się nazywa. On jest członkiem palestry i zawsze będzie dla niej lojalnym, mamy tego dowody. Królikowski jest obrońcą mafii prawniczej, Duda też. Żadnych zmian w sądach nie będzie. Raka sądów będzie pudrem leczył aby było jak było to co robi to działania pozorne. Patrzmy dobrze kto go otacza bo wygląda to fatalnie. Pycha i władcze zapędy źle się skończą. Już ludzie wyczuwają fałsz i obłudę. Albo Polska albo WSI. Albo Duda będzie realizował program pod którego szyldami kandydował, albo Duda będzie musiał odejść. I to przed upływem kadencji. Marsz miliona wściekłych Polaków zdmuchnie Dudę przez okna z pałacu. Jeżeli kampania o sądach wzbudza taką wściekłość opozycji to znaczy, że swój cel spełniła. Orban też tak robił na temat Sorosa. Referendum nie interesuje wcale wyborców PiS. Na referendum niech idzie z Żurkiem i Smolarem.
 • @wercia 09:36:48
  Kornhauser Duda, sam jest w rodzinie- pod ścisłą kontrolą żydowskich( najemników SOROSA) i byłej Unii Wolności, a to zgody być nie może! To nie przypadek że przez wetami, spotkał się z A. Smolarem! Kornhauser DUDA przygotowuje zamach stanu w formie przejęcia totalitarnej kontroli nad SĄDOWNICTWEM. To właśnie oznaczałoby wprowadzeniem DYKTATURY Kornhausera, poza wszelką kontrolą NARODU!
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:52:00
  Rzecznik reprezentuje głowę Państwa, powinien być nieprzeciętnie inteligentny, być autentycznym dyplomatą, biegły w mowie i piśmie,..mieć dykcję. Czerepach ma odrażającą twarz, wadę wymowy, arogant.
 • @wercia 09:36:48
  Polecam artykuł i komentarze o postbolszewickich pomiotach prokuratorsko-sądowo-policyjnych pod nim.
  Skandal! Syn prokuratora nie trafił do aresztu. Sąd poprzestał na niskiej kaucji.

  http://niezalezna.pl/forum/202985-skandal-syn-prokuratora-nie-trafil-do-aresztu-sad-poprzestal-na-niskiej-kaucji
 • @wercia 09:36:48
  O tym nagraniu prezydent Duda wolałby nie wiedzieć. „Adrian sam w Nowym Jorku”. To nagranie z kuluarów ONZ z pewnością uraduje prezesa PiS ...

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Duda-w-ONZ.jpg


  Prezydent Duda jak opuszczony prowincjusz wŚród wielkich tego świata. Nagranie z kuluarów ONZ pokazuje jego całkowitą nieporadność, nieobycie i nieśmiałość na salonach. Oj na przywódcę, to on ci w ONZ nie wyglądał. Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych, to nie tylko przemówienia przywódców, zatwierdzanie budżetu organizacji, rekomendacje dla Rady Bezpieczeństwa i wszelkie poważne decyzje, ale też spotkania i rozmowy w kuluarach, okazja do zawiązania kontaktów i poznania nowych liderów wspólnoty wszystkich krajów. Jak zawsze gwiazdami na nich są liderzy największych państw. Pomniejsi gracze muszą sobie radzić sami i tylko od ich inwencji, inicjatywy, śmiałości, a czasami bezczelności zależy, czy spędzą czas obrad z pożytkiem, czy szwendać się będą bezradnie z głupią miną, pomijani przez prawie wszystkich. Nie wiadomo co onieśmieliło prezydenta Dudę. Obecność możnych tego świata, tęsknota za domem, a może brak towarzyszy z PiS, tak czy owak prezydent w ONZ nie błysnął. Nie dość, że wygłosił nudne i banalne przemówienie, (a po mocnej, wybitnej mowie Trumpa miał jeszcze czas wprowadzić poprawki), o konieczności współpracy, walce z biedą i o tym, że matka, czyli Ziemia jest tylko jedna i takie tam, to w kuluarach ONZ zachowywał się jak biedny, opuszczony, bezradny i nieśmiały chłopek. Na nagraniu, które zrobiono w trakcie tradycyjnego lanczu, na którym spotykają tylko liderzy państw widać jak inni rozmawiają, pozdrawiają się, witają, poklepują po plecach i śmieją, a tylko nasz Duda stoi z głupią miną, osamotniony w tłumie nie wiedząc co ze sobą począć i jak się zachować. Nagranie zaczyna się od sceny Donald Trump, w otoczeniu ochroniarzy pewnym krokiem wchodzi na salę, gdzie zgodnie z obyczajem przy obiedzie spotykają się przywódcy państw. W 2 minucie i 58 sekundzie na ekranie pojawia się nasza znajoma, umiłowana, okrągła, okraszona rzewnym i cielęcym uśmiechem buźka.
  To nasz ci on, nasz prezydent. Chwilę ulgi przynosi mu przywitanie z którymś z szefów państw, a potem znów wraca do swej roli podpierającej na zabawie ściany ciamajdy, z którą nikt nie chce się napić, czy zatańczyć. Nie mógł se chociaż sweet foci strzelić? Na szczęście następnego dnia prezydent Duda miał spotkanie z ubraną jak zwykle w ludowe stroje Polonią Amerykańską, więc mógł usłyszeć słowa adoracji i deklaracji: oj da dana, nasza władza jest kochana. Pod nagraniem z ONZ pokazujemy zdjęcie z „prawidłową” wersją prezydenta Andrzeja Dudy.


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Duda-Polonia.jpg

  Wallington, USA, 20.09.2017. Prezydent RP Andrzej Duda (C) podczas spotkania z Polonii, wieczorem 20 bm. w Wallington.

  A tu nagranie z kuluarów ONZ (w 2 minucie i 58 sekundzie pojawia się prezydent RP):


  https://youtu.be/Jr8IfYB3e3Y

  Ps...Jarosław Kaczyński lub Zbigniew Ziobro powinni być prezydentem, oni mają charyzmę, byłaby wtedy pełna kultura. Duda to jest taki amorficzny.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY