Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Gadowski: Uchodźcy mają zredukować społeczeństwo Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oni są katalizatorem, który ma zmienić świat. Chcą zniszczyć tradycyjną Europę i na jej gruzach wybudować nową — powiedział w Telewizji Republika Witold Gadowski /// Z faktami się nie dyskutuje,.. a to jest fakt.

Co należy w tym przypadku zrobić, ... jak się bronić?

Wszystko wskazuje na to, że siły które za tym stoją są ogromne, a samo zjawisko trudne, ale nie niemożliwe do opanowania w "Europie bez granic" [bo taką mamy].

 TEGO NIE DA ZATRZYMAĆ  SIĘ / ALE PRZED TYM MOŻNA SIĘ ZABEZPIECZYĆ 

Jedyną możliwością jaką jako Polacy mamy jest zabezpieczenie  "PRAWA GŁSU", czyli tego co nam z taką ostrością Unia chce wydrzeć. Aby to "PRAWO GŁOSU" zabezpieczyć należy-trzba-musi zostać zmieniona, znowelizowana wcześniej  przez koalicję PO / PSL, ustawa o obywatelstwie polskim, która de facto, stała się "ustawą o nieograniczonym nadawaniu obywatelstwa polskiego".

Ustawę o obywatelstwie polskim należy i trzeba zmienić tak,  aby w miarę upływu czasu uchodźcy [i bardzo wielu innych], którzy teraz to   "PRAWO GŁOSU"   mogą nabyć z mocy prawa, przez nabycie obywatelstwa polskiego, tego prawa nie nabyli, i nie mogli decydować o tym, jak w Polsce możemy się rządzić.

Nie możemy dopuścić do tego, aby kiedykolwiek w przyszłości, rdzenni Polacy stali się w Polsce [nie]decydującą mniejszością.

PRAWO GŁOSU JEST PODSTAWĄ BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA  -  zagrożenia jeszcze nie widać, ale ono jest, nadchodzi, i zbliża się wraz z uchodźcami.  Bądźmy mądrzy przed szkodą!  -  PILNUJMY SWOJEGO!

Bez dwuznaczności:   wszyscy musimy "wskoczyć w buty Lecha Kaczyńskiego", który począwszy od 30 kwietnia 2009 roku rozpoczął walkę [i być może dlatego poległ] o to, by obecna, zmieniona "Ustawa o obywatelstwie polskim", nigdy nie weszła w życie.

Bez zrozumienia długofalowego efektu jaki ta zmiana wprowadziła, i bez wycofania tych zmian, będzie tak jak mówi Witold Gadowski: "Uchodźcy będą katalizatorem, który zmieni świat. Zniszczy tradycyjną Europę i na jej gruzach wybudować nową."  -   miejmy na tyle rozumu w głowie, i woli, aby nie pozwolić, aby to stało się w Polsce.

 

>>  ZMUŚMY  PiS  DO  ZMIANY  

USTAWY  O  OBYWATELSTWIE  POLSKIM  -  "NOW!" 

TO MOGĄ ZROBIĆ, TO NIC NIE KOSZTUJE 

Nie pozwólmy się otumanić PiS - owskiej "propagandzie sukcesu"!

 

Oni faktycznie nie chcą przyjmować uchodźców, ale będą musieli przyjmować "ręce do pracy" bo ich zaczyna w Polsce brakować. Zamiast, jak Balcerowicz, pozostawić sprawę "niewidzialnej ręce rynku" która wymusiła by podniesienie w Polsce zarobków, co skutkowało by powrotem do Polski 2 milionów Polaków, PiS zastanawia się nad ściągnięciem do polski Ukraińców, którzy z mocy ustawy, w szybkim czasie uzyskają obywatelstwo polskie, i prawo głosu w Wyborach do Sejmu i Senatu, czego nikt nikomu nie mówi, albo przez głupotę nie bierze pod uwagę.

Od  1:45 YT  >>  https://www.youtube.com/watch?v=VDtr13Qz-3E 

Macierewicz: Jest jeszcze jeden czynnik, na który chcę zwrócić uwagę, otóż Prawo i Sprawiedliwość, obozowi patriotycznemu, który rządzi od 17 - 18  miesięcy .... udały się rzeczy o których nawet nie marzyliśmy. No bo, ... wszyscy z Państwa pamiętacie, przez dziesięciolecia wręcz, największą tragedią społeczeństwa polskiego było bezrobocie.To była zaraza, która niszczyła polskie rodziny. To było udręczenie polskiego pracownika, wręcz Polskiego Narodu.

Miliony Polaków uciekały przed tym właśnie straszliwym upokorzeniem, jakim było endemiczne bezrobocie. niszczące polską prowincję.Dzisiaj bezrobocie jest na poziomie, nie wiem 7 - 5%, w istocie bezrobocia jako rzeczywistego braku możliwości godziwego zarobku nie ma! -  mówi Macierewicz, i to nie jest prawdą.

Nie ma - kontynuuje Macierewicz, i mówi - odwrotnie, poszukuje się pracowników [tak za grosze], ale zastanawiamy się bardzo poważnie nad tym, by nie otworzyć szerzej granic Rzeczpospolitej, tak aby napłynęli do nas przedstawiciele środowisk, .... z Ukrainy na przykład. Dlatego bo brakuje w Polsce rąk do pracy. / koniec /

Tak, w Polsce może i będzie brakować rąk do pracy. ONE WYJECHAŁY, bo przez lata niszczono polski przemysł i płacono tak mało, że musieli wyjechać. To była ekonomicznie wymuszona zsyłka poza Polskę. Teraz gdy gospodarka zaczyna się rozwijać, PiS zastanawia się nie nad brakującymi rękoma do pracy, TYLKO NAD TANIMI RĘKOMA DO PRACY.  -  Jeśli pozwolimy im na ściągnięcie Ukraińców, za 2-3 lata będą oni Obywatelami RP, a Polacy imigrantami ekonomicznymi na zmywaku w Anglii.Zmiana ustawy o obywatelstwie polskim z 2009 r. uchwalona przez koalicję PO / PSL zaskarżona przez Lecha Kaczyńskiego, której finał, po katastrofie Smoleńskiej, skutkował kuriozalną rozprawą Komorowski / Marszałek Sejmu vs. Komorowski Prezydent RP, właśnie ma swój epilog.

To o czym mówi Macierewicz, to nie sukces PiS, to sukces zbrodniczych działań i polityki PO / PSL!Nie pozwólmy się otumanić PiS - owskiej "propagandzie sukcesu"!

Jeśli PiS nie jest tylko inną wersją Platformy, bo przekupienie Polaków [wtedy darmowymi akcjami przedsiębiorstw] stosował już Balcerowicz, to niech PiS zmieni "Ustawę o obywatelstwie polskim" tak, aby to tylko Polacy, i na zawsze tylko rdzenni Polacy, mieli zagwarantowane w Polsce prawo głosu i decydowania o Polsce,.. a nie Ukraińcy, których myślą do Polski ściągać, lub obywatele innych państw, jak mają do tego prawo obecnie potomkowie Żydów i Ukraińców z byłej polskiej Ukrainy, Białorusi lub Litwy.  


 

*** "w związku z polskim pochodzeniem"  <<<   ten zwrot oznacza dzieci i wnuczków Żydów z Izraela, którzy opuścili Polskę w 1948, i w 1968 roku, aby tworzyć państwo Izrael. Obecnie jesteśmy w fazie ich powrotu do Polski, ... a uchodźcy robią jako zasłona dymna.

Dnia 02.04.09 roku koalicja PO-PSL uchwaliła zmiany w restrykcyjnej jak dotąd "Ustawie o obywatelstwie polskim", zmieniając zasady przyznawania obywatelstwa polskiego

 
Ówczesny Prezydent Lech Kaczyński w uchwalonych przez koalicję rządzącą zmianach dostrzegając swego rodzaju "dewaluację" swoich uprawnień, w procedurze "wyjątkowości" nadawania obywatelstwa polskiego osobom nie będącym Polakami, i skierował kwestionowane przez siebie paragrafy uchwalonych  zmian w "Ustawie o obywatelstwie polskim" do Trybunału Konstytucyjnego.  -  Stało się to dnia ........ , na .... miesięcy przed zamachem na polską delegację zmierzającą do Katynia, w której zginął Lech Kaczyński.
 
30.04.2009 ROK:  "W uzasadnieniu wniosku do TK Lech Kaczyński podkreśla(ł), że w myśl konstytucji to prezydent nadaje obywatelstwo polskie i wyraża zgodę na zrzeczenie się go, a dotychczasowe przepisy umożliwiają wojewodzie uznanie cudzoziemca za obywatela polskiego tylko w dwóch przypadkach.

Te dwa wyjątki dotyczą sytuacji, gdy cudzoziemiec jest bezpaństwowcem i mieszka w Polsce co najmniej 5 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się lub gdy poślubił Polkę lub Polaka, małżeństwo trwa co najmniej 3 lata, a cudzoziemiec ma zezwolenie na osiedlenie się w Polsce.
 
Tymczasem zaskarżona ustawa rozszerza liczbę przypadków, w których możliwe jest uznanie za obywatela polskiego.
 
Zgodnie z ustawą, wojewoda mógłby uznać za obywatela polskiego cudzoziemca, który mieszka w Polsce od co najmniej 2 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się, jeśli jest bezpaństwowcem, lub ma status uchodźcy, lub od co najmniej 3 lat jest w związku małżeńskim z Polką lub Polakiem, lub też zezwolenie na osiedlenie się uzyskał "w związku z polskim pochodzeniem". / Źródło: Prawo.GazetaPrawna.pl "Prezydent zaskarżył do TK ustawę o obywatelstwie polskim
 
Zwróćmy uwagę na ten fragment: "jeśli jest bezpaństwowcem, lub ma status uchodźcy"   , bo ta zmiana ma bezpośredni związek z  wydarzeniami, które właśnie się dzieją, ... i wygląda na to jakby były zaplanowane już w 2009 roku. -  Trzeba też dodać, że prawie dokładnie rok po tym wydarzeniu doszło do zamachu w Smoleńsku, gdzie przeciwnik nadawania obywatelstwa polskiego uchodźcom zginął w tragicznych okolicznościach.
 
Trybunał Konstytucyjny dnia 18 stycznia 2012 roku decyzją Kp5/09 , odrzucił zaskarżenie Lecha Kaczyńskiego , i uznał, że zaskarżone paragrafy wskazane przez Lecha Kaczyńskiego są zgodne z Konstytucją, stwierdzając zarazem wuzasadnieniu, że być może, warunki jakie musi spełnić kandydat na obywatela Polski są zbyt niskie, i powinny być inne niż uchwalone przez Sejm (czyli koalicję PO-PSL), sprawa ta nie była jednak tematem rozprawy, w związku z czym Trybunał Konstytucyjny do tego się w swoim wyroku nie odniósł.  -  Lech Kaczyński nie mógł wątku wskazanego przez Trybunał Konstytucyjny wnieść, użyć jako argumentu, ponieważ zginął w Smoleńsku. Nie zrobił też tego następny prezydent Bronisław Komorowski.
 

 
 

23 stycznia 2012 roku Gazeta.pl w artykule "Nasz obywatel multi-kulti" tak pisała o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie: 


 Rewolucyjna zmiana w przyznawaniu obywatelstwa polskiego. Nie będzie ono przywilejem, ale prawem, którego można dochodzić przed sądem. Tak zdecydował w środę Trybunał Konstytucyjny, który - przy sześciu zdaniach odrębnych - w pełnym składzie odrzucił skargę prezydenta Lecha Kaczyńskiego (podtrzymaną przez prezydenta Bronisława Komorowskiego) do ustawy o obywatelstwie polskim. Oprotestowana przez prezydentów ustawa wejdzie teraz w życie.
 

W trakcie rozprawy nad zaskarżoną przez Lecha Kaczyńskiego ustawą, która de facto w wyniku zmian stała się nie ustawą o obywatelstwie polskim, tylko "Ustawą o nadawaniu obywatelstwa polskiego", doszło do kuriozalnej sytuacji;
 
Przed Trybunałem Konstytucyjnym stawili się przedstawiciele marszałka Bronisława Komorowskiego, występujący z ramienia Sejmu, a więc uchwalającej ustawę koalicji PO-PSL, .... oraz przedstawiciele prezydenta Bronisława Komorowskiego, występujący z ramienia śp. Lecha Kaczyńskiego, zmarłego w wyniku, jak dotąd niewyjaśnionego zamachu na polską delegację w Smoleńsku, tzw. Katastrofie Smoleńskiej.
 
Pozostaje zagadką, dlaczego prezydent Bronisław Komorowski, w dniu rozprawy w/s zaskarżonej ustawy przed Trybunałem Konstytucyjnym, będący od 2010 roku prezydentem, nie wycofał po prostu zaskarżenia kwestionowanej przez Lecha Kaczyńskiego ustawy, choć mógł to zrobić, i całej "szopki" by nie było. 
 
Nie zrobił tego, dlatego w związku z tym rodzą się pytania.  

Przed wizytą prezydenta Bronisława Komorowskiego w Izraelu list otwarty organizacjiżydowskich ws. restytucji [podarowania Izraelowi]mieniaobywateli polskich pochodzenia żydowskiego
 //wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przed-wizyta-prezydenta-w-Izraelu-list-otwarty-nt-restytucji-mienia,wid,16137804,wiadomosc.html?ticaid=1119a0&_ticrsn=3 

 

Koniecznie przeczytaj "INWAZJĘ UPIORÓW 1944 - 1970", ... bo to ONE mordowały Żołnierzy Wyklętych, naszych ojców i dziadków.     Zdzisław Ciesiołkiewicz   "INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1970" O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej polski - Warszawa 1956 - 1979  /   Do ściągnięcia archiwalna książka o inwazji i trwającej do dziś okupacji Polski przez sowieckich żydo-syjonistów.

To unikalny w Polsce "Biały Kruk" Ściągnij, przeczytaj i podaj dalej.  Google.drive link niżej  >>  https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download

<>

W temacie historii nie warto słuchać Szymona Peresa, prezydenta Izraela   >> https://www.youtube.com/watch?v=8lekKU-iijc   Warto przeczytać "PARADOKSY HISTORII" Uszkujnika  >>   https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf  , i dowiedzieć się,  skąd wzięli się najpierw w Rosji, a potem w  Polsce sowieccy żydo-syjoniści.  >> //ziut.neon24.pl/post/132628,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-zrodlo

 

Cz.2 / Śmiejcie się! - 10.04.10 to "PRYSZCZ" - Piekło dopiero się zacznie" pisałem już w 2013 r. - I jest! - Mamy większy "kocioł" niż mogłem sobie wtedy wyobrazić! Pod pozorem pomocy uchodźcom mamy "INWAZJĘ UPIORÓW 2.0", .. i wojnę o ziemię.

Wciąż jeszcze musimy tolerować wpływy napływowych "Litwaków" i ich potomków, bo po swych ojcach, żydo-syjonistycznych okupantach, nie tylko odziedziczyli przybrane nazwiska, ale też wysokie stanowiska i polskie obywatelstwo.    -  Dla nas, II Wojna Światowa, wbrew pozorom, jeszcze się nie skończyła.  

   

Czy wiesz do czego mają prawo uchodźcy, gdybyśmy wpuścili ich do Polski? 

Po dwóch latach "z automatu" czarnoskórzy z Konga byliby Obywatelami RP  -  taką mamy ustawę o obywatelstwie polskim >  //ziut.neon24.pl/post/138549,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp 

 


 Jeden z memów tygodnia / Dziennik.pl

  

Śmiejcie się!  - 10.04.10 to "PRYSZCZ" 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

tal

Narodziny Izraela: Historia, która powinna być dla nas przestrogą  >>  https://www.youtube.com/watch?v=D2yx1KAXy9A    Żydzi  z polskim hymnem na ustach? >  https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Witold Gadowski: Uchodźcy są katalizatorem, który ma zmienić świat.
  .
  To oni mają zredukować społeczeństwo Europy >> https://wpolityce.pl/polityka/358030-witold-gadowski-uchodzcy-sa-katalizatorem-ktory-ma-zmienic-swiat-to-oni-maja-zredukowac-spoleczenstwo-europy
 • Fałszerstwa. Uchodźcy. Ustawowe przekręty: Przemilczenia
  .
  >> A co z 3.5 mln uchodźców z Polski? Zastąpią ich Ukraińcy?
  >> http://ziut.neon24.pl/index/5
 • Mleko z marketu to trucizna co zabija Hubert Czerniak
  >> https://www.youtube.com/watch?v=auW15QnACvg
 • @Ziut Polskę Zbaw 20:12:08
  „Siły które za tym stoją są ogromne.”
  Zgadza się. Tą siłą jest diabelska żydo-komuna zwalczająca Chrześcijaństwo, czyli Boga samego.

  „Jedyną możliwością jaką Polacy mamy jest” wkorzenienie żydo-komuny, razem z jej wszystkimi „dziełami” napisanymi przez „niemieckich filozofów”.
 • @Zdzich 21:40:55
  //Jedyną możliwością jaką Polacy mamy jest” wkorzenienie żydo-komuny//


  A co z tytułowym Witoldem Gadowskim? Posiada on bowiem rozległą rodzinę.W samej tylko żydowskiej elektronicznej encyklopedii piszą aż o trzech bohaterskich Gadowskich którzy padli w walkach z nazizmem.
  https://books.google.pl/books?id=azCxAAAAIAAJ&pg=PA417&lpg=PA417&dq=%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9&source=bl&ots=_2Ye-Hl-cf&sig=7R7CHm-jB9yOIg9hZB7ImIXV2Fs&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwj45cygvqrWAhXBE5oKHWTdC7EQ6AEITTAG#v=onepage&q=%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9&f=false
  Czy on będzie "wykorzeniany" w ramach "żydo"? czy w ramach "komuny"?
 • @ikulalibal 22:03:47
  „To wszystko bierze się z ideologii germańskiej, związanej z marksizmem. Demokracja to jest to co komisarze uznają za demokrację.” - Witold Gadowski

  „Jedyną możliwością jaką Polacy mamy jest” wykorzenienie żydo-komuny, razem z jej wszystkimi „dziełami” napisanymi przez „niemieckich filozofów”. - Zdzich

  Czy on (Gadowski) będzie "wykorzeniany" w ramach "żydo"? czy w ramach "komuny"? - ikulalibal

  Witold Gadowski nie jest ani Żydem, ani Komunistą.

  Wykorzenianie rozpocząłbym od „ikulalibala”.
 • @Zdzich 21:40:55
  Hanna Gronkiewicz-Waltz odmówiła TVP prawa do emisji filmu „Raport o wojennych stratach Warszawy”. TVP wystąpiła do prezydent Warszawy o wyrażenie zgody na emisję filmu Mieczysława Vogta „Raport o wojennych stratach Warszawy”. Prawa do tego filmu mają władze Warszawy. Po wielu prośbach ze strony TVP zastępca dyrektora Urzędu Miasta Małgorzata Naimska wysłała mail z informacją: „Decyzja w tej sprawie jest negatywna”. Co więcej, Hanna Gronkiewicz-Waltz wstrzymała tłumaczenie na język niemiecki opublikowanego w 2004 roku dokumentu opracowanego na zlecenie ówczesnego prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego przez zespół ekspertów, w którym wyliczono wojenne straty stolicy. Za kadencji Lecha Kaczyńskiego ogłoszono przetarg na tłumaczenie i wydanie raportu w formie albumu. Do wydania jednak nigdy nie doszło. Apelujemy do pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz o natychmiastowe wydanie publikacji w języku niemieckim, udostępnienia w formie elektronicznej lub odstąpienia praw autorskich na rzecz innego organu państwa powiedział radny PiS Jacek Ozdoba podczas piątkowej konferencji przed stołecznym ratuszem. Reakcji brak. To jest po prostu niesamowite. Prezydent Warszawy zrównanej przez Niemców z ziemią, prezydent miasta, w którym Niemcy dopuścili się ludobójstwa, nie zgadza się na pokazanie filmu o stratach stolicy i blokuje tłumaczenie dokumentu, w którym te straty opisano. Wytłumaczenie może być tylko jedno: swoimi decyzjami Hanna Gronkiewicz–Waltz spłaca niemiecką „pożyczkę” dla Platformy Obywatelskiej. HGW ma dużo szczęścia, że czasy się zmieniły. KIEDYŚ DLA TAKICH BYŁA BRZYTWA!

  Źródło: tvp.info, wgospodarce.pl

  Ps...Czyli prezydent Warszawy nie ma żadnego zwierzchnika? Warszawa jest państwem w państwie? Czy prezydenci miast to самовластность ? Nikomu nie podlegają? Czy nie ma w Polsce polskiego rządu? Komu służy Gronkiewicz-Waltz? Polsce czy Niemcom? Moim zdaniem takie postępowanie Gronkiewicz powinno być potraktowane jako przestępstwo przeciwko narodowi polskiemu a za sprawy związane z tzw. reprywatyzacją powinna od dawna siedzieć. A ona chodzi i się śmieje. Nie ma jak układy, każdy inny by już siedział.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:34:09
  Filipiny to jeden z nielicznych krajów, który się nie pierd%li z wyznawcami pedofila, dają dobry przykład całemu światu i tłuką ich ile wlezie. I tak należy się z nimi obchodzić, od razu widać dużą skuteczność. Brawo Filipińczycy tak trzymać! Kula w łeb to jedyne rozwiązanie, kiedy inne zawiodły.Pyskowanie nigdy nie zastąpi męskiego strzelenia w pysk. Zatrzymajmy ten stały strumień islamistów, który już jest wpuszczany do Polski. Polska krajem ZERO muzułmanów. Ani JEDNEGO. Bo inaczej będziemy Zachodnią Europą, Syrią, Filipinami. Filipińczycy to naród rzymsko-katolicki i nie dają sobie w kaszę dmuchać, i potrafią też ciężko pracować jak Polacy. Jak widać kula w łeb to jedyne rozwiązanie, kiedy inne zawiodły. Pyskowanie, kredki, tatuaże nigdy nie zastąpi męskiego strzelenia w pysk. W innych częściach świata walki toczone przeciwko ISIS i innym muzułmańskim fanatykom i terrorystom odnoszą jak widać skutek przez wypieranie ich z zajętych terenów i likwidowanie ognisk fanatycznych islamskich kanalii chcących zawładnąć światem. Tam się to udaje bo ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy likwidując fizycznie to zagrożenie. Tylko w Europie islamiści przyjmowani są z otwartymi rekami tak jakby ludzkość oszalała i kładła dobrowolnie głowy pod topór kata !!! Tam się skończy a u nas się dopiero zacznie. Wojny domowe są zaprogramowane i żaden później nie będzie mógł powiedzieć nie wiedziałem!!! Jest jeszcze czas by pozbyć się tego islamskiego zagrożenia z Europy i Polski..ale tego już czasu nie ma za wiele !!!
 • Są natchnieni do tego wypędzeniem Palestyńczyków z Palestyny
  I potrzebami jevishamerykanów kontynuacji długiej walki z państwem islamskim i wszystkimi innymi państwami islamskimi.
 • @Zdzich 21:40:55
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/09/18/825/360/feb5d0f06adb4ffaaf382832f63d1eaf.jpeg

  Gadowski: Nie możemy pozwolić, aby w przestrzeni publicznej pojawiali się modlący muzułmanie. Oni stosują strategię „stopy w drzwiach”. Będąc w 2015 roku w Syrii widziałem plany, na których był wyrysowany szlak przez Białoruś i Polskę. Nie był on dotychczas wykorzystywany m.in. dlatego, że były otwarte łatwiejsze szlaki. Dzisiaj nawet Lampedusa jest dobrze strzeżona, więc naturalną koleją rzeczy jest to, że będą udrożniane nowe szlaki. m.in. szlak przez Polskę mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Witold Gadowski. wPolityce.pl: W internecie pojawiło się wideo, na którym widać grupkę pięciu muzułmanów, którzy się modlą przed blokiem w centrum Warszawy. To tylko niewinna sytuacja, czy jest się czym rzeczywiście niepokoić?
  Witold Gadowski: Z pewnością powinniśmy się temu z uwagą przyglądać. Ze źródeł zbliżonych do meczetu przy ul. Wiertniczej wiem, że są to ludzie, którzy uczestniczą również w modlitwach w meczecie. Nie była więc to żadna prowokacja. Nie możemy pozwolić, aby w przestrzeni publicznej pojawiali się modlący muzułmanie. Pamiętajmy, że stosują oni strategię „stopy w drzwiach”. Jeżeli uda im się zmieścić stopę, to wepchną kolano, później całą nogę, a koniec wejdą przez otwarte drzwi.
  Dlaczego to jest tak ważne?
  Trzeba podkreślić, że to była manifestacja, a od tego muzułmanie mają meczety i domy modlitwy. Publiczne modły są wyrazem manifestacji ponieważ islam, to nie tylko religia, ale przede wszystkim także projekt prawny, polityczny i społeczny. Za każdym razem, kiedy muzułmanie publicznie się modlą w określonym miejscu, to tym samym manifestują, że dana ziemia należy do Allaha.
  Państwo powinno jakoś zareagować?
  Jeżeli w polskiej przestrzeni publicznej muzułmanie w dalszym ciągu będą manifestować swój islam, to powinny zostać wyciągnięte konkretne konsekwencje. Jest kilka ustaw, które porządkują pojawianie się określonych grup w przestrzeni publicznej i muzułmanie nie powinni być z tego wyłączeni. Powinniśmy zareagować stosując wszelkie narzędzia administracyjno-prawne do tego, żeby wyznawców islamu nauczyć naszej kultury prawnej. Muzułmanie muszą zdawać sobie sprawę, że w państwie polskim prawo szariatu nie ma prawa bytu. Trzeba im to dać do zrozumienia, ponieważ w ich przekonaniu szariat jest prawem nadrzędnym wobec polskiego prawa.
  Nie trudno sobie wyobrazić jaka byłaby reakacja wszelkiej maści organizacji walczących o tolerancję…
  Nie możemy zwracać uwagi na te krzyki. Mamy do wyboru dwa wyjścia: albo doprowadzimy do sytuacji jaka ma miejsce obecnie na Zachodzie i której nie da się już cofnąć, albo możemy to poskromić w zarodku. Jestem zwolennikiem radykalnego poskromienia tego zjawiska, oczywiście w sposób zgodny z prawem.
  Wielokrotnie mówił Pan o transferach pieniędzy m.in. z Arabii Saudyjskiej, które trafiąją chociażby do europejskich dziennikarzy, którzy w określony sposób mają pisać o islamie. Pieniądze z Zatoki Perskiej mają trafiąć również do Polski.
  Tak, ale nie tylko Arabia Saudyjska wysyła pieniądze do środowisk muzułmańskich w Polsce. Pieniądze, które odbierane są w reklamówkach i teczkach płyną również z Pakistanu, Turcji i Kataru.
  Do kogo one trafiają?
  Odbiorcami są konkretne kręgi środowisk muzułmańskich, ale również znane nam oficjalne organizacje muzułmańskie, które nie rozliczają się z tych pieniędzy. Są jeszcze kręgi m.in. radykalnych czeczeńskich wahabitów.
  Czy polskie służby dostatecznie monitorują te środowiska?
  Sądząc po tym co dzieje się wśród malezyjskich inwestorów w Warszawie, to nie ma nad tym dostatecznej kontroli. W stolicy powstaje właśnie zamknięte osiedle malezyjskie, przeznaczone wyłącznie dla wyznawców islamu. Będzie tam również dom modlitwy, który budowany jest bez jakichkolwiek zezwoleń.
  Media informowały niedawno, że przy granicy z Polską zatrzymano ciężarówkę wiozącą 51 imigrantów. Z kolei „Berliner Zeitung” alarmuje, że nowy szlak uchodźczy może prowadzić przez Polskę. Jest takie ryzyko?
  Będąc w 2015 roku w Syrii widziałem plany, na których był wyrysowany szlak przez Białoruś i Polskę. Nie był on dotychczas wykorzystywany m.in. dlatego, że były otwarte łatwiejsze szlaki. Dzisiaj nawet Lampedusa jest dobrze strzeżona, więc naturalną koleją rzeczy jest to, że będą udrożniane nowe szlaki. m.in. szlak przez Polskę. Już dzisiaj na Białorusi jest co najmniej kilkanaście tysięcy emigrantów z Kaukazu, których część jest tam legalnie, a część nie. Wszystko oczywiście za wiedzą władz rosyjskich, które w odpowiedni sposób kierują tymi osobami. Pełnią oni rolę czynnika destabilizującego. Wyobraźmy sobie do czego dojdzie, jeżeli wszyscy naraz ruszą w stronę Polski bądź państw bałtyckich. Z której strony grozi nam największe niebezpieczeństwo? Ze strony środowisk muzułmańskich obecnych już w Polsce, czy jednak osób, które mogą dostać się do naszego kraju z Zachodu?
  Najgroźniejsze dla nas są środowiska niemieckich salafitów, którzy swobodnie przenikają na nasze terytorium. Można ich często dostrzec w dni weekendowe w warszawskich galeriach handlowych. To jest największe zagrożenie. Drugim kierunkiem zagrożenia są wahabici, którzy mogą swobodnie przybywać ze Skandynawii. To są większe zagrożenia niż nasze rodzime środowiska muzułmańskie, które są skonfliktowane i zwalczają się wzajemnie. O wpływy w Polsce rywalizują Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja i Malezja. Rywalizacja pomiędzy tymi państwami rodzi donosicielstwo i dzięki temu służby mają pewien poziom poinformowania. Jest jeszcze jeden niebezpieczny proceder, na który nie zwraca się dostatecznej uwagi, a mianowicie młodzież tatarska, która wysyłana jest na stypendia do Arabii Saudyjskiej. Młodzi ludzie są tam radykalizowani, można powiedzieć, że przechodzą tam swoiste pranie mózgu. Trzeba mieć to na uwadze.
  Rozmawiał Kamil Kwiatek

  Ps..A skąd to bydło się tam wzięło? Należy z tym zrobić porządek! A co na to nasz rząd?. Kto pozwala żeby muzułmanie leżeli na chodniku w Polsce ? łapankę zrobić i wysłać tam skąd przyleźli ...Zgadzam się z Gadowskim zdelegalizować Islam w Polsce jako ideologię zbrodniczą!, tak jak nazizm. 100% racji, ulice nie są od odprawiania islamskich modłów, policja powinna ich namierzyć i w razie powtórki ukarać. Daj diabłu palec weźmie rękę.
  Zdjęcie zrobiono na osiedlu Muranów w Warszawie - film :

  https://ndie.pl/tymczasem-w-warszawie-na-osiedlu-muranow/

  Widocznie warszawiacy chcą być "ubogacani". Trzeba im powiedzieć, gdzie jest ich miejsce, bo będą robić co będą chcieli. Uchylili drzwi, teraz czekają na reakcję czy będą mogli je otworzyć szerzej.
 • @kula Lis 67 08:18:36
  Prawa do filmu prawami do filmu, a istnieje dziś "także" Internet.
  Jak trochę pomyśleć, to jakby ten film umieścił "gdzieś w necie", najlepiej tam, gdzie są filmy pirackie (sieci P2P?), pod chwytliwym tytułem "pornosa"...
  to mleko szybko by się wylało...

  Tak od strony technicznej ;p
 • @laurentp 20:45:55
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/niemcy_irakijczycy_wolnosc24.jpg48

  Irakijczyków zniknęło z ośrodka w Eisenhuettenstadt. Jak to się stało? Niemal wszyscy Irakijczycy zatrzymani w nocy z piątku na sobotę w Brandenburgii, blisko granicy z Polską, zniknęli z ośrodka dla uchodźców w Eisenhuettenstadt; przewieziono ich tam po wykryciu nielegalnego przekroczenia granicy podaje „Berliner Zeitung”. W ośrodku w Eisenhuettenstadt na południe od Frankfurtu nad Odrą pozostało dwóch z 50 Irakijczyków zatrzymanych na autostradzie A12 nieopodal granicy z Polską. Według dziennika „Berliner Zeitung” są to nastolatek podróżujący bez opiekunów oraz jeszcze jedna osoba, która schowała się pod łóżkiem. Gazeta pisze w poniedziałek, że pozostali migranci zostali prawdopodobnie zabrani z ośrodka przez krewnych mieszkających w innych częściach Niemiec. „Pokoje są puste” powiedział kierownik placówki Frank Nuernberger. Niemiecka policja w nocy z piątku na sobotę zatrzymała jadącą w kierunku Berlina ciężarówkę na autostradzie A12 w okolicach zjazdu na Muellrose, ok. 10 km od granicy z Polską. 46-letni Turek kierowca pojazdu trafił do aresztu. W areszcie przebywa też 26-letni Syryjczyk, podejrzany o współpracę z przemytnikami, który jako jedyny z grupy miał dokument tożsamości. Z ustaleń policji wynika, że migranci byli wcześniej zarejestrowani w Rumunii. Ich odciski palców znajdują się w europejskim systemie komputerowym Eurodac pisze „Berliner Zeitung”. Zgodnie z tzw. systemem dublińskim powinni zostać odesłani do Rumunii. Według gazety, niemiecka policja obawia się, że przemytnicy ludzi będą w coraz większym stopniu wykorzystywać tzw. trasę wschodnią, biegnącą przez Słowację i Polskę bądź Czechy. W minionych tygodniach na terenie Niemiec zatrzymano kilka grup migrantów z tego kierunku. Kilka dni wcześniej po niemieckiej stronie granicy w Bad Muskau na terenie kraju związkowego Saksonia zatrzymano 40 Irakijczyków. Z zeznań migrantów wynika, że przemytnicy dowieźli ich ciężarówką z Turcji w pobliże polskiego przejścia granicznego w Łęknicy.
 • @laurentp 20:45:55
  Skandaliczna wypowiedź włoskiej prawniczki przyznająca imigrantom „licencję na gwałty” w Europie. „Nie możemy założyć, że Afrykańczyk wie, iż we Włoszech na plaży nie można nikogo gwałcić” powiedziała włoska prawniczka Carmela Di Genio podczas konferencji dotyczącej bezpieczeństwa. Di Genio jest członkiem Komitetu Równych Szans Sądu Apelacyjnego Salerno.


  https://pbs.twimg.com/media/DJ3QTHlWsAIuLMl.jpg


  Maurizio Gasparri, senator Forza Italia, uznał tę wypowiedź za skandaliczną i zażądał usunięcia Di Genio z komisji. Senator Roberto Carderoli powiedział, że wypowiedź Di Genio to przyznanie imigrantom „licencji na gwałty”. Ciekawe, czy Carmela Di Genio zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę powiedziała. Czy jest świadoma, że swoją wypowiedzią potwierdziła tezę o afrykańskiej kulturze gwałtu? Skoro Afrykańczyk nie wie, że gwałcić nie wolno, oznacza to, że w jego kulturze gwałt nie jest niczym nagannym. Polit-poprawna propaganda zakazuje informowania o tym fakcie stygmatyzując osoby, które o tym mówią, jako rasistów. Tymczasem przemoc seksualna w Afryce jest codziennością, o czym już w 2007 roku informowali amerykańscy badacze w raporcie dotyczącym skali gwałtów w Kongo. Raport został opublikowany „American Journal of Public Health”.

  Badacze przeanalizowali informacje z rządowego spisu zdrowotnego. Dane wskazują, że w Demokratycznej Republice Konga każdej godziny gwałconych jest 48 kobiet, co oznacza 400 tysięcy ofiar rocznie. Sprawcy zazwyczaj pozostają bezkarni, a ofiary – bez pomocy.

  Jednym z poprzedzających badanie założeń na temat gwałtów w Kongo było to, że są one sprawką zdziczałych partyzantów i żołnierzy. Okazuje się jednak, że za co czwarte przestępstwo seksualne odpowiadają cywile. Czasem są to mężowie lub sąsiedzi ofiar.

  – Przemoc seksualna jest znacznie powszechniejsza, niż sądziliśmy – przyznają autorzy badań. Co gorsza, jest społecznie akceptowana, a na pewno – przemilczana. Gwałciciele, w większości przypadków, nie ponoszą kary za swe czyny.

  Czy w świetle tych informacji kogoś jeszcze dziwi, że wraz z imigracyjną falą, jak napłynęła do Europy, liczba gwałtów wzrosła? Nie ma co gdybać i zastanawiać się, czy Afrykańczyk wie, czy nie wie, że gwałt jest przestępstwem. W afrykańskiej kulturze gwałtu takie bestialstwo, do jakiego doszło na plaży w Rimini, nie jest czymś niezwykłym. Carmela Di Genio potwierdziła to swoją wypowiedzią, chociaż zapewne nie takie były jej intencje.

  Źródło: ansa.it, twitter, https://twitter.com/TomaszLysiak/status/909111768722665472/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwprawo.pl%2F2017%2F09%2F18%2Fskandaliczna-wypowiedz-wloskiej-prawniczki-przyznajaca-imigrantom-licencje-na-gwalty-w-europie%2F

  Ps...A może ona nie wie co to gwałt? Może nie chodzi na plażę? Nie możemy założyć, że Afrykańczyk wie, że w Polsce kozy się tylko je, a nie rucha. Może ta pani ma jakieś ukryte fantazje ze stadem brudnych niemytych najeźdźców z Afryki bo jej mąż ma zespół mts – może tylko siusiu. Proponuję tę szmatę oddać dla zabawy „uchodźcom”. Ciekawe, kiedy zmieni zdanie… (jeśli przeżyje) Jak to? Mieli wzbogacać swoją odmienną kulturą, a tu się okazuje, że jednak mają być uczeni naszej kultury? Co na to Soros? Przecież uczenie ich naszej kultury będzie końcem multi-kulti!
 • @laurentp 20:45:55
  Mapa dokumentująca przestępstwa popełniane przez imigrantów w Niemczech. Łamią prawo ponieważ… są sfrustrowani! Niemieccy internauci stworzyli interaktywną mapę dokumentującą przestępstwa popełniane przez imigrantów w Niemczech. Dane zaczerpnięto z doniesień prasowych i raportów policji. Przestępstwa podzielone są na kategorie: molestowanie seksualne, gwałt, kradzież i rabunek, napaść i bójka, zabójstwo, włamanie, podpalenie, terroryzm, ofiary małoletnie.

  https://pbs.twimg.com/media/DJ6jT5dUQAAnXWL.jpg


  Z danych przedstawionych w raporcie dotyczącym związków między przestępczością i niemiecką polityką migracyjną sporządzonym przez Federalny Urząd Policji Kryminalnej (BKA) wynika, że chociaż w 2016 roku w Niemczech popełniono mniej przestępstw niż w latach poprzednich, to równocześnie znacznie wzrosła liczba czynów sprzecznych z prawem popełnionych przez tzw. „przybyszów”. Kryminolog i były minister sprawiedliwości Dolnej Saksonii Christian Pfeiffer tłumaczy to następująco: „Przybysze z Afryki Północnej bardzo szybko dochodzą do wniosku, że nie mogą liczyć na otrzymanie azylu w RFN co budzi w nich frustrację, złość i rozgoryczenie i w rezultacie zachowują się tak, jak mężczyźni molestujący Niemki w noc sylwestrową w Koloni. Liczyli oni na szybkie znalezienie pracy i dobre zarobki, którymi mogliby najpierw spłacić dług za przerzut, a potem pomóc rodzinie u siebie w kraju. Pieniądze są im potrzebne jak woda i powietrze, a ponieważ nie mogą ich zarobić legalnie, więc zarabiają pracując na czarno, albo uciekając się do kradzieży i rabunków”. A teraz niespodzianka! Z danych BKA wynika, że większość uchodźców i migrantów, którzy napłynęli do Niemiec w rekordowym pod tym względem rokiem 2015, to mężczyźni w wieku od 14 do 30 lat. Przedstawiciele tej grupy wiekowej popełniają prawie 70 procent wszystkich przestępstw na całym świecie. Policyjne statystyki są pod tym względem takie same w każdym kraju i nie budzą wątpliwości. Najgroźniejsi są młodzi mężczyźni w tym wieku. Co na to powiedzą demoliberalne media, które wmawiały nam, że napływająca do Europy migracyjna fala, to wyłącznie uchodźcy i to w większości kobiety i dzieci? Oczywiście, nic nie powiedzą, bo musiałyby się przyznać do tego, że z premedytacją okłamywały opinię publiczną. Cała medialna otoczka pompująca akcję „refugees welcome” to skandaliczny fejk, za który powinno się odebrać koncesje tym wszystkim medialnym łgarzom.

  Źródło: dw.com, twitter

  Ps...Społeczności LGBT są zachwycone widząc tak kolorową mapkę.
 • @laurentp 20:45:55
  Niemieckie firmy nie chcą zatrudniać „uchodźców”. Czy to już faszyzm, czy tylko ksenofobia? Miało być tak pięknie. Kanclerz Merkel otworzyła granice w ramach kultury powitania. Niemcy witali „uchodźców” na wszystkich dworcach. Demoliberalna propaganda opowiadała o konieczności otwarcia się Europy na islamskich imigrantów, bez których gospodarka upadnie. Każdy, kto mówił, że do Europy wlewają się setki tysięcy ludzi bez jakiegokolwiek wykształcenia i kwalifikacji, był natychmiast nazywamy faszystą lub ksenofobem. Miało być tak pięknie. A co wyszło? Eurodeputowana Beatrix von Storch opowiedziała w Parlamencie Europejskim, jak wygląda rzeczywistość. Niemieckie firmy nie zatrudniają imigrantów, których przybyli na zaproszenie kanclerz Merkel. Dlaczego? Bo ci ludzie nie mają kwalifikacji!!! I co teraz? Czy można już nazwać tę postawę faszyzmem, czy wystarczy ksenofobia? Niemcy nie chcą dać pracy „uchodźcom”! Skandal! Pamiętacie, jak Polaków, którzy apelowali o zatrzymanie migracyjnej fali, demoliberalne media opluwały i obrzucały stekiem wyzwisk? „W lustrze uchodźców zobaczyliśmy naszą straszną twarz. Nie tylko ksenofobiczną, rasistowską i islamofobiczną. Także bez względu na kontekst egoistyczną, samolubną, okrutną, tchórzliwą, agresywną i paranoiczną. Złą w niemal każdym wyobrażalnym sensie.” tak zaczyna się artykuł Jacka Żakowskiego z 7 września 2015 roku. Może dziś Żakowski napisze jakiś błyskotliwy artykuł o złej twarzy Niemców, którzy dyskryminują „uchodźców” na rynku pracy?

  Ps..Pewnie Niemcy nie mają pracy dla afrykańskich inżynierów, lekarzy i programistów itd. Przecież czarni ginekolodzy są zmuszeni na własną rękę przeprowadzać profilaktyczne badania macic na ulicy.
 • @laurentp 20:45:55
  Dopiero teraz to odkryli?! Ważny polityk ujawnia, ilu imigrantów trafia na zasiłek


  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/148656806715069993575.jpg


  Szef austriackiego MSW "odkrył", że uchodźcy docierający do jego kraju trafiają na zasiłek. Z "socjalu" korzysta aż 90 procent osób ubiegających się o azyl - przyznał polityk. Nie wiedział o tym wcześniej? Austriacki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Sobotka równocześnie przyznał, że "jednym z głównych problemów jest nielegalny przemyt ludzi na szeroką skalę". W ostatnich dniach austriacką granicę przekraczało 15 tys. osób dziennie! Ważne jest, aby utrzymać presję na tych, którzy przemycają nielegalnie imigrantów do Europy drogą śródziemnomorską i w inny sposób. Jeśli Unia Europejska nie wywrze na nich nacisku, to przemytnicy podwoją wysiłki na rzecz przemycania większej liczby migrantów do Europy cytuje Radio Zet ministra Sobotkę. Jest też inny problem. 90 proc. osób ubiegających się o azyl w Austrii kończy na świadczeniach socjalnych i napręża system poinformował szef MSW.
  "W liczącym niemal 2 mln mieszkańców Wiedniu rodziny pochodzenia imigranckiego stanowią ponad połowę wierzycieli" dodaje rozgłośnia. To kosztuje podatników miliony euro przyznał minister. Austria poniosła wielkie obciążenie od 2014 r. Nasz system jest po prostu przytłoczony.


  Ps...Nie ma pracy dla "inżynierów i lekarzy" ? Może Makrela pomoże.....Niebywałe, herr Sobotka więc to nie są wielbiciele walców Straussa? Tak dla forsy przyjechali? A to łobuzy. No i niech dalej otwierają szeroko ramiona dla islamistów to nie długo całą Afrykę przeniosą do Europy a Europejczykom przyjdzie uciekać tylko gdzie? Nie trafiają na zasiłek, tylko siadają przy suto zastawionym stole, jako goście zaproszeni przez Angelę. Dziwię się, że te 10% nie stoi w kolejce, skoro goście są goszczeni, a nie zaprzęgani do roboty. Ta legenda o wykwalifikowanych migrantach jest tyle samo warta, co kłamstwa o rodzinach przybywających na piechotę przez tysiące kilometrów. W 2015 r. zarówno Niemcy, jak i Austriacy kłamali notorycznie publicznie, ze 40% wszystkich migrantów, oni nazywają ich nadal uchodźcami to są rodziny. Szybko to zostało zweryfikowane przez życie, gdy okazało się wg statystyki służb granicznych, że rodziny stanowią może z 15% tego chłamu.


  Osoby żyjące z zasiłku dla bezrobotnych w NL wg holenderskiego GUSu za rok 2014 (zdolni do pracy): - Somalijczycy 70% - Syryjczycy 62,5% - Różni inni goście z Afryki i Bliskiego wschodu (od 45 do 55%) - Holendrzy 3,1% - Polacy 2,1% Statystyki obejmują wszystkich obcokrajowców, nie tylko nachodźców. Wśród nachodźców jest na pewno o wiele gorzej. I nie tylko z Afryki.

  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/189325,po-ratunek-do-polski.html
  To będzie się nasilać. European Union na glinianych nogach stoi!
 • @laurentp 20:45:55
  Muzułmanie modlący się na warszawskim podwórku wywołali burzę. Poseł PiS: „Mandat za bezprawne zajęcie pasa ruch drogowego, potem deportacja. Zero tolerancji”.


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/muzulmanie_modlitwa_warszawa_ulica_muranow_islam.jpg


  Muzułmanie modlący się na warszawskim podwórku wywołali burzę w sieci. Być może taki był ich cel. Głos zabrał także jeden z posłów partii rządzącej Stanisław Pięta. Głos w tej sprawie zabrał nawet jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości, poseł Stanisław Pięta.

  „Mandat za bezprawne zajęcie pasa ruch drogowego dla wszystkich, potem deportacja. Zero tolerancji” – napisał poseł Pięta i zaadresował swojego tweeta do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz do Policji.

  W drugim wpisie dodał:

  „Chodnik to część pasa ruch drogowego.Zajęcie chodnika w ten sposób jest karalne.Wiedzą to świadkowie Jehowy i nigdy nie ustawiają np.stolika.”

  Poniżej nagranie modlących się wyznawców Allaha.


  https://youtu.be/uC0gGvbm07A

  Ps..To są jaja jakieś? Policja powinna na kopach wypieprzyć tych prowokatorów. Polska to kraina przesiąknięta wiarą, tradycją i religią katolicką. Nie możemy sobie pozwolić na coś takiego i nawet nie musimy się tłumaczyć (że nie jesteśmy wielbłądami). To my jesteśmy u siebie. A jak się jakiemuś muzułmaninowi nie podoba, to niech po prostu wypierdala i tyle.
 • @laurentp 20:45:55
  Ukraińcy szmuglują do Polski nielegalnych imigrantów. Udawali, że nie mają 18 lat.

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/nielegalni_imigrancI-straz_graniczna.jpg


  Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 8 nielegalnych imigrantów z Bangladeszu oraz 3 obywateli Ukrainy, którzy zorganizowali przerzut obcokrajowców przez granicę. Cudzoziemcy zostali zatrzymani 14 września w okolicach miejscowości Huzele (powiat leski). Nielegalni imigranci ukryci byli w dwóch samochodach pod materiałami maskującymi w bagażniku i w miejscu przeznaczonym na tylną kanapę. Obywatele Bangladeszu to mężczyźni w wieku od 18 do 45 lat. W momencie zatrzymania nie mieli przy sobie żadnych bagaży ani dokumentów tożsamości. Ponieważ nie porozumiewali się w języku angielskim, do przeprowadzenia czynności procesowych sprowadzono tłumacza języka bengalskiego. Organizatorzy nielegalnego przekroczenia granicy to obywatele Ukrainy w wieku od 37 do 41 lat dwóch z nich posiada podwójne obywatelstwo oprócz ukraińskiego również węgierskie. Imigranci mieli zostać przewiezieni dwoma samochodami, w każdym po 4 osoby, jak najdalej od granicy. Trzeci pojazd pełnił rolę tzw. pilota miał ostrzegać przed ewentualnymi patrolami Straży Granicznej. Imigranci docelowo mieli zostać przewiezieni do krajów Europy Zachodniej. Jak zeznali za przerzut do Europy zapłacili od 6 do 13 tys. euro. Obywatele Bangladeszu usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa nielegalnego przekroczenia granicy. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Przemyślu zostali umieszczeni w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Lesznowoli, gdzie oczekują na dalsze decyzje w swojej sprawie. Bieszczadzki Oddział SG wszczął wobec nich postępowanie o wydanie decyzji zobowiązujących ich do powrotu. Obywatele Ukrainy usłyszeli zarzut zorganizowania nielegalnego przekroczenia granicy. Decyzją Sądu Rejowego w Lesku zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy i osadzeni w areszcie śledczym.

  Źródło: Straż Graniczna


  Ps...Myślę, że metoda libijska się sprawdzi. Dwa dni na dołku, wpierdol i do domu. A organizatorów do pierdla.
 • @laurentp 20:45:55
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/02/hussein-abna-agency-gwa%C5%82ty-1.jpg  Gigantyczny wzrost liczby gwałtów. „Kobiety bez męskiego towarzystwa są zwierzyną łowną”. Liczba gwałtów popełnionych na terenie Bawarii przez migrantów ubiegających się o azyl wzrosła w pierwszym półroczu br. o 91 proc. podał we wtorek niemiecki dziennik „Sueddeutsche Zeitung”, powołując się na szefa bawarskiego MSW Joachima Herrmanna. Autor artykułu Matthias Drobinski wylicza przypadki gwałtów i molestowania seksualnego z ostatnich dni: gwałt na 16-latce dokonany na ulicy przez dwóch Afgańczyków w Górnej Bawarii, próbę gwałtu na kobiecie uprawiającej jogging w Rosenheim i molestowanie przez azylantów młodych kobiet w Bambergu. Dziennikarz zaznacza, że migranci stanowią 2 proc. ludności Bawarii i 18 proc. podejrzanych o tego rodzaju przestępstwa. Jego zdaniem podane liczby „wytrącają z równowagi”. Zastrzega, że wbrew temu, co twierdzi Herrmann, nie można ich przenosić na cały kraj i ostrzega, że upublicznianie podobnych statystyk podyktowane jest politycznymi interesami.
  Zdaniem Herrmanna podane liczby odzwierciedlają sytuację w całych Niemczech. 24 września w Niemczech odbędą się wybory do Bundestagu. Drobiński zwraca uwagę, że w tym roku zaostrzeniu uległo prawo o niedozwolonych czynach seksualnych, co oznacza, że obecnie za przestępstwa uznaje się czyny, które rok temu nie podlegały karze.

  „SZ” podkreśla, że z wyjątkiem Nadrenii Północnej-Westfalii (NRW) brak jest materiału porównawczego z innych landów. Z danych NRW wynika, że liczba gwałtów zmalała. Od sierpnia 2016 do stycznia 2017 roku zgłoszono 95 przypadków, a od stycznia do lipca tego roku 63. Kryminolog z uniwersytetu w Muenster Christian Walburg wyraził opinię, że tendencja wzrostowa w przypadku gwałtów i przymuszania do czynności seksualnych jest widoczna i nie powinna być kwestionowana. O ile liczba Niemców podejrzanych o gwałt pozostała na niemal identycznym poziomie w 2016 roku w porównaniu z 2015 rokiem (3944 do 3966), to liczba cudzoziemców podejrzanych o takie przestępstwa zwiększyła się z 1952 do 2512, a więc z 33 do 38 proc.

  Widoczny wzrost jest w dużej mierze spowodowany przez samych uchodźców powiedział Walburg. Jak dodał, wielu z nich to młodzi mężczyźni, którzy niezależnie od pochodzenia zawsze popełniają najwięcej przestępstw. „Wielu z nich doświadczyło przemocy od innych i jest przyzwyczajonych do odpowiadania przemocą, a dla niektórych kobiety bez męskiego towarzystwa są zwierzyną łowną” ocenił.

  Uchodźcy są „nadreprezentowani” w przypadku przestępstw popełnianych grupowo i w miejscach publicznych, na ulicy zauważa Walburg. Wzbudza to jego zdaniem lęk w społeczeństwie, chociaż w rzeczywistości więcej gwałtów popełnianych jest w rodzinach i związkach partnerskich. Jak dodaje, o ile w przypadku aktów przemocy sprawcami i ofiarami są najczęściej uchodźcy, o tyle w przypadku gwałtów ofiarą są często miejscowe kobiety.

  „Nie można bagatelizować tego zjawiska” podkreśla Walburg, zastrzegając, że uchodźcy popełniają zaledwie 1,3 proc. wszystkich przestępstw. Kryminolog zwraca uwagę, że uciekinierzy przebywają miesiącami bezczynnie w ośrodkach bez żadnej perspektywy życiowej, co wzmaga ich agresję. Konieczne są jego zdaniem szybkie decyzje, aby wiedzieli, czy mogą zostać, czy muszą wyjechać. (PAP)

  Ps..To tak jak z pederastami w USA, 2% populacji, jednak 40% ogółu pedofilów. Do tych tumanów widać nie dociera, że gdy nie ma kary śmierci za gwałt ze szczególnym okrucieństwem, to do tych zwierząt też nie dotrze. Myślę, niektórzy Niemcy tęsknią za Hitlerem… Przynajmniej był jakiś ordnung.
 • @laurentp 20:45:55
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/LGBT-zastrzelony.jpg


  Uzbrojony działacz LGBT nie reagował na polecenia policji i krzyczał, by go zastrzeliła. Tak też się stało. Czy Atlanta zapłonie? Scout Schulz, chory psychicznie działacz LGBT został zastrzelony przez policję miasteczka uniwersyteckiego w Atlancie. Student, który prawdopodobnie był uzbrojony w pistolet i nóż nie reagował na jej polecenia. Do tragedii doszło w pobliżu akademików Stanowego Uniwersytetu Georgia w Atlancie. Policja została telefonicznie zaalarmowana o obecności kogoś uzbrojonego w pistolet i nóż. Na wezwanie zareagowali policjanci z miasteczka akademickiego. Uzbrojonym okazał się 21-letni Scout Schulz, student z Instytutu Technologicznego, działacz organizacji LGBT mówiący o sobie, że jest osobą interpłciową. Na nagraniu zrobionym przez jednego ze studentów widać jak Scout idzie w kierunku policjantów, trzyma coś w dłoni i krzyczy: „zastrzelcie mnie”. Policjanci wycofują się mierząc do niego z pistoletów i wołając by odrzucił przedmiot, który trzyma w ręce. Wielokrotnie wzywają go by się zatrzymał. Próbują nawiązać z nim jakąkolwiek rozmowę. Scout jednak nie reaguje i w pewnym momencie coraz szybciej idzie w kierunku jednego z policjantów cały czas prowokując: „zastrzelcie mnie”. Wtedy padają strzały. Schulz zostaje ranny i odwieziony do szpitala, w którym umiera. Matka zabitego uważa, że policja nie musiała używać broni. Jak zeznała, jej syn miał problemy psychiczne, cierpiał na depresję i dwa razy podejmował próby samobójcze. Schulz był szefem uniwersyteckiej organizacji LGBT.

  Komentarz:

  Ta tragedia może mieć poważne konsekwencje. Na amerykańskich uniwersytetach, które w większości opanowane są przez lewaków panuje atmosfera rewolty. Wciąż dochodzi do starć lewackich studentów, bojówkarzy Antify i BLM (Blacka Lives Matter) do starć z policją na terenach miasteczek uniwersyteckich i ulicach miast. Lewacy atakują konserwatywnych działaczy i zwolenników Trumpa. Rozbijają ich wiece i manifestacje. Uzbrojeni w noże, pałki z gwoździami, tarcze i śruby demolują miasta, atakują przechodniów i funkcjonariuszy policji. Od dwóch dni trwają starcia w St Louis po tym jak sąd oddalił wszelkie zarzuty wobec policjantów oskarżonych o umyślne zabicie murzyna. Lewica nieustannie oskarża policję o nadmierne używanie siły i "polowanie” na czarnoskórych. Teraz zastrzelony został działacz LGBT przedstawiciel ruchu, który ciągle uznaje się za ofiarę policyjnej przemocy i prześladowań. Atlanta może więc zapłonąć, kiedy lewacy, tak jak to wciąż robią, wykorzystają tragedię, by niszczyć, palić i wzywać do obalenia rządu i do wzniecenia rewolucji.


  https://youtu.be/D-SsjooNXdY

  Ps..Dłużej nie mogli czekać. Słusznie go zastrzelili. Brawa dla dzielne(j/go) interbojowni(czki/ka) o prawo do eutanazji! Im was więcej, tym weselej.
 • @laurentp 20:45:55
  Był miłym, spokojnym chłopakiem zginął od ciosów nożem zadanych przez ukraińskiego imigranta. Mieszkańcy Kurowa i okolic są w szoku po zabójstwie, jakiego dokonał na 32-letnim Grzegorzu K. Siergiej V., zatrudniony w jednym z gospodarstw w Kurowie zajmujących się sadownictwem i produkcją miodu. Jak powiedzieli w rozmowie z portalem Prawy.pl mieszkańcy okolic Kurowa, na Lubelszczyźnie modne jest zatrudnianie Ukraińców. – Bo taniej… u nas to dość częste… do róż, drzewek, rwania tytoniu… Polacy nie chcą pracować, chciałam zatrudnić bezrobotnego do pomocy przy sianie i nikt nie chciał przyjść za 150 zł na dzień mówiła z rozmowie z nami jedna z mieszkanek tej okolicy. Do tej pory nie było z ukraińskimi robotnikami sezonowymi większych problemów, ale biorąc pod uwagę, że nikt nie sprawdza, czy do Polski nie trafiają Ukraińcy z kryminalną przeszłością, tragedia była jedynie kwestią czasu. 36-letni Siergiej V. przez ostatnie dwa tygodnie pracował na plantacji przy ul. Fabrycznej. W nocy z soboty na niedzielę przesiadywał w lokalnym barze. Wewnątrz był także 32-letni Grzegorz K. Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, ale początkowo na tym się skończyło. Do tragedii doszło później, gdy opuścili lokal. Ukrainiec po wyjściu z baru poszedł za Grzegorzem, na osiedle przy ul. Wojska Polskiego. Gdy ten przekroczył bramę, Siergiej przewrócił go, wyciągnął nóż i zadał mu około 10 ciosów. Następnie zabrał pieniądze i kartę bankomatową, po czym wrócił do gospodarstwa, spakował się i poszedł na przystanek, usiłując uciec na Ukrainę. Zanim wsiadł do autobusu zmierzającego w kierunku Dorohuska, poszedł jeszcze do bankomatu i korzystając ze skradzionej karty próbował wypłacić pieniądze. Ciało Grzegorza znalazł jego sąsiad, wracając z pracy o 6:15. Zadzwonił na policję, która natychmiast wszczęła poszukiwania zabójcy. Ustalili, z którego bankomatu skorzystał Ukrainiec i pozyskali obraz ze znajdującej się w nim kamery. Następnie sprawdzili autobusy kierujące się w stronę Ukrainy i wytypowali ten właściwy. Przed granicą zatrzymali autokar, znaleźli podejrzanego, skuli i zabrali go na komendę w Puławach. Siergiej V. nie stawiał oporu i przyznał się do winy. Jak zeznał, zabił z powodu kłótni. Teraz grozi mu dożywocie poinformowała mł. asp. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik prasowy policji w Puławach. Siergiej V. przyznał, że to nie było jego pierwsze zabójstwo. W przeszłości zabił kobietę, za co 15 lat siedział w ukraińskim więzieniu. Grzegorz K. był bardzo lubiany i w bliższej i w dalszej okolicy. Bezkonfliktowy, spokojny, miły. Był bramkarzem lokalnej drużyny piłkarskiej. Na bramce już nigdy nie stanie…

  Ps..Niestety "dobra zmiana", najpewniej nic nie zmieni w polityce dalszej i metodycznej ukrainizacji Polski…To tylko pokazuje, że nasze służby mimo dwóch lat dobrej zmiany nie mają nawet zielonego pojęcia jaki element do nas napływa ze wschodu i że nikt niczego nie kontroluje. Powinno się dokładniej sprawdzać, kto wjeżdża do Polski po to, żeby wyeliminować ludzi z kryminalną przeszłością. Za mord z premedytacją tylko kara śmierci!
 • @laurentp 20:45:55
  Fidesz znalazł sposób na plan Sorosa? Węgierski Fidesz zdecydował się przeprowadzić ogólnospołeczną ankietę w kwestii migracji, ponieważ chce zapewnić sobie solidne wsparcie dla prowadzonej w tym obszarze przez rząd polityki. Chce także mieć konkretne argumenty w dyskusji z Komisją Europejską poinformował Gergely Gulyás w rozmowie z węgierską państwową rozgłośnią radiową. Informacja o tym, że rząd zamierza przeprowadzić „narodowe konsultacje” odnośnie do „planu Sorosa” została podana w czwartek. W ocenie Gulyása jest niezmiernie ważne, aby społeczeństwa zarówno na Węgrzech, jak i w pozostałych krajach Europy Środkowej jasno wyraziły, że „To my decydujemy, z kim mamy żyć”. Gergely Gulyás zwrócił przy tym uwagę, że kiedy Węgry wstępowały do Unii Europejskiej, nie było mowy o żadnej wspólnej polityce migracyjnej. Te kwestie leżały w gestii państw członkowskich. Nie razi nas, jeżeli Niemcy, Szwedzi, czy państwa Beneluxu zdecydują inaczej, ale my chcemy sami decydować w tej sprawie oświadczył.

  Źródło: dailynewshungary.com

  Ps...Niestety mając odpowiednie narzędzia w postaci np. służb i agentury i "działając metodycznie i racjonalnie można nawet konklawe doprowadzić do ludożerstwa ". Polacy w kleszczach żydokomuny dziś europejsów są bezbronni jak niemowlęta. Historia powstania sowieckiej Rosji ( udokumentowana przez amerykańskiego prof. historii Antonego Suttona ) nie pozwala na szukanie rozwiązania na kremlu. Trójmorze to dziś jedyna realna szansa na uwolnienie. Niestety żydokomuna w Polsce do tego nie dopuści.
 • @Zdzich 21:40:55
  Tego jeszcze nie było. Z powodu obozu uchodźców zamknęli... uniwersytet!

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/schowek01_23.jpg
  8 tysięcy studentów Uniwersytetu w Reims w północno-wschodniej Francji nie ma dostępu do jednego z kampusów, bowiem na jego terenie władze rozlokowały obóz uchodźców. Władze uczelni skierowały sprawę do sądu i czekają na rozstrzygnięcie. Bulwersująca historię opisały wczoraj portale lemonde.fr i lefigaro.fr. Kursy na Uniwersytecie Reims - w kampusie Czerwonego Krzyża - są zawieszone "do odwołania" ze względu na umiejscowiony w pobliżu obóz migrantów. Na zajęcie nie może uczęszczać około 8.000 studentów prawa, ekonomii i nauk społecznych. Wczoraj na uczelni rozpoczął się nowy rok akademicki. Decyzję taką podjęto ze względów bezpieczeństwa. Około 40 imigrantów i osób ubiegających się o azyl osiedliło się w kampusie poinformowała francuska gazeta, powołując się na doniesienia agencji AFP. Zanim uchodźcy przenieśli się na teren wyższej uczelni, przez kilka miesięcy mieszkali w pobliskim parku. Wielu mieszkańców skarżyło się jednak na ich obecność, porównując to miejsce do słynnej Dżungli z Calais. Nie mogłem zapewnić bezpieczeństwa wszystkim, czy to student czy uchodźca. Wśród imigrantów jest około piętnaścioro dzieci, niektóre z nich w wieku poniżej pięciu lat. Uniwersytet nie mógł normalnie funkcjonować. Dopóki warunki bezpieczeństwa nie będą przywrócone, kursy pozostaną zawieszone napisał w oświadczeniu Guillaume Gellé, rektor uniwersytetu. Władze uniwersytetu złożyły w tej sprawie skargę do sądu administracyjnego. Do czasu wydania wyroku teren kampusu pozostaje zamknięty. Tymczasem pod koniec sierpnia francuskie gazety pisały:
  Państwa UE wciąż nie znajdują zadowalającego rozwiązania w sprawie napływu setek tysięcy ludzi uciekających przed wojnami, biedą oraz polityczną i ekonomiczną niestabilnością w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
  Źródło: lemonde.fr, lefigaro.fr

  Ps..Vive La France......"studentów prawa, ekonomii i nauk społecznych"...A to wielkiej straty nie ma. To akurat plus. Co dają dziś uniwersytety? Wiarę w to że jest się wyjątkowym, "elytom". Uniwersytety to siedziba nowego nurtu europejskiego "walki z prawdą". LEWACTWO ! Czy ja dobrze widzę? 40 osób, w tym kilkanaścioro dzieci, dezorganizuje pracę uczelni i blokuje cały kampus? Albo to błąd, albo to państwo (Francja) istnieje tylko teoretycznie...Po co cały ten krzyk......dla półgłówków żabojadów importerów islamskich bandytów uniwersytet nie jest potrzebny. Po co im wyższe wykształcenie? Do budowy kalifatu im jesteś głupszy tym lepiej.....I jakby kto nie wierzył, tak właśnie we Francji, której przywódcy mają czelność pouczać innych, realizowane są prawo i praktykowana jest demokracja, a zwłaszcza poszanowania autonomii terenu wyższych uczelni. Ciapatym w myśl paranoicznej politpoprawności należy hołubić, przygarnąć do serca, a dziwię się, że jeszcze nie nakazali studentom przygarnąć przynajmniej po jednym z nich pod pierzynę. Oszczędziliby na wskaźnikach przestępczości, drastycznie zmalałaby liczba gwałtów, a ciapaci wreszcie poczują się jak w obiecywanym przez Mahometa raju - i pieniądze (socjal, o którym w większości kraju europejczycy tylko mogą pomarzyć) i hurysy, wszystko za darmo, no i te głupki niewierni, którzy im służą jak mogą. Taka polityka, zamiast łomotu co godzinę, jest tylko przyzwoleniem i wręcz mimo przeciwnych deklaracji wezwaniem, aby dalsze hordy muzułmańskich najeźdźców przybijały do brzegów Europy. Proponuję aby frau Merkel wzięła sobie kilku ciapatych, z pewnością w przeciwieństwie do starego męża, oni ją ubogacą. Macron może próbować, ale chyba żaden z ciapatych z zaproszenia, z uwagi na pierwszą damę Francji chyba nie skorzysta, choć skoro gwałcą jak popadnie, to kto wie?
 • @Zdzich 21:40:55
  Amerykańska lewica wyhodowała monstrum, którego już nie kontroluje. Nancy Pelosi, przywódczyni Demokratów w Kongresie została zakrzyczana i zagłuszona na wiecu. Nielegalni przybysze uniemożliwili jej wystąpienie, mimo, iż opowiada się za amnestią dla nich. W USA rośnie napięcie i histeria związane z nielegalnymi imigrantami. W USA rośnie napięcie wokół tzw. DACA – Deferred Action for Childhood Arrivals . Chodzi o wprowadzone przez Obamę przepisy dotyczące tych, którzy jako dzieci wraz z rodzicami nielegalnie dostali się do USA. Obama z pominięciem Kongresu zdecydował o tym, iż przyznano im na kolejne dwa lata prawo pobytu i pracy. Szacuje się, iż w USA jest około 800 tysięcy nielegalnych imigrantów, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych jako dzieci. Decyzja Obamy nawet przez Demokratów uznawana jest za niekonstytucyjną. Tylko Kongres ma prawo decydować o takiej „amnestii”. Prezydent Trump zapowiedział więc, iż sam zajmie się sprawą. W trakcie kampanii wyborczej wielokrotnie mówił o deportowaniu nielegalnych imigrantów, budowie muru na granicy z Meksykiem, ograniczeniu wjazdu do USA obywateli niektórych państw – głównie z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Mur powstaje, służby graniczne działają, ograniczenia wprowadzono, więc odkąd Trump został prezydentem liczba tych, którzy nielegalnie próbują dostać się do USA spadła o 80%. Teraz Trump zapowiedział, że zajmie się DACA i „Dreamers” (marzyciele) jak określa się dzieci, które z rodzicami nielegalnie dostały się do USA. Sprawa jest delikatna, bo dotyczy także tych, którzy dzisiaj są już dorośli i innego kraju poza USA nawet nie znają. Trump dał Kongresowi 6 miesięcy na zajęcie się sprawą i naprawienie niekonstytucyjnego DACA. Ta zapowiedź spotkała się natychmiast z ostrą krytyką Demokratów, którzy twierdzą, że Trump chce zamykać w obozach dzieci, a potem je deportować. Popiera ich część nienawidzących Trumpa Republikanów. Rośnie napięcie wokół kwestii nielegalnych imigrantów. Zwolennicy ostrej polityki imigracyjnej i Trumpa argumentują, iż fakt przywiezienia do USA przez rodziców nie może być podstawą do uzyskiwania żadnych przywilejów. W kolejce czekają setki tysięcy dzieci, które w USA znalazły się wraz rodzinami legalnie. Trump wielokrotnie mówił, iż chciałby, by to amerykańskie dzieci były „marzycielami”. Koszty opieki socjalnej, zdrowotnej, edukacji dzieci nielegalnych imigrantów są gigantyczne. Do protestów Demokratów przyłączyli się sami nielegalni imigranci, dla których partia Obamy, Clinton i założycieli Ku Klux Klan jest naturalnym sojusznikiem. Demokraci od ponad 40 lat gdy tylko są u władzy, to prowadza taką politykę, by maksymalnie zwiększać napływ imigrantów, a tym nielegalnym umożliwić legalny pobyt. Wszystko po to, by pozyskiwać elektorat. Z wdzięczności imigranci i ci legalni i nielegalni oddają głosy na Demokratów. Zmieniająca się demografia poszczególnych stanów pozwala Demokratom sprawować władze. Tak jest np. w Kalifornii, która tradycyjnie była republikańska. Odkąd imigranci zaczęli być wpuszczani na masową skalę i stanowią 1/3 ludności tego stanu, Kalifornia zaczęła glosować na Demokratów. Właśnie głosami imigrantów. Teraz wokół kwestii imigracyjnych wybuchła w USA prawdziwa histeria. Pod byle pretekstem – często własnie niby w obronie imigrantów na ulice wychodzą lewackie bojówki antify i organizacji Murzynów – BLM. Do nich dołączają się nielegalni imigranci, których liczba w USA szacowana jest na od 10 nawet do 30 milionów. Ci imigranci mogą całkowicie odmienić oblicze Stanów Zjednoczonych, tak jak to stało się w Europie Zachodniej. Dochodzi do aktów przemocy. Zwolennicy Trumpa są atakowani na ulicach i wiecach. Niszczone są miasta, campusy, pomniki. Demolowane są sklepy, restauracje, na ulicach płona samochody. Od trzech dni w St. Louis trwają zamieszki. W miastach i stanach gdzie władze sprawują Demokraci policja pozostaje bierna. Wandale i bojówkarze mają wyraźne polityczne poparcie Demokratów. Sytuacja jednak nawet Demokratom zaczyna wymykac się spod kontroli. Przekonała się o tym własnie Nanci Pelosi, przywódczyni Demokratów w Kongresie. Pelosi została wybrana w San Francisco w Kalifornii. Władze tego miasta podobnie jak całej Kalifornii odmawiają nawet służbom federalnym współpracy w kwestiach nielegalnych imigrantów. Wypuszczają ich z więzień, nie pozwalają deportować nawet po popełnieniu przestępstwa, dają im darmową opiekę i pomoc prawną. Pelosi miała wystąpienie w w San Francisco w sprawie nielegalnych imigrantów. Została zakrzyczana i zagłuszona własnie przez grupy nielegalnych imigrantów, którzy wdarli się na jej wiec. Pelosi musiała przerwać swe wystąpienie i pod osłoną ochroniarzy opuścić miejsce. Wielu publicystów w USA komentuje to wydarzenie mówi, iż Demokraci sami wyhodowali potwora, którego nie są już w stanie kontrolować. Na wiecu Pelosi banda nielegalnych imigrantów domagała się nie tylko ochrony dla dzieci ale ogłoszenia też amnestii dla wszystkich „nielegalów”.

  Dreamers interrumpen una conferencia de Nancy Pelosi para presionarla

  https://youtu.be/fhKXtq0czlw
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:36:40
  Postęp po szwedzku: Kupili imigrantowi trzy mieszkania. Po jednym dla każdej z jego żon.(każda musi mieszkać osobno). Od jednego z czytelników naszego portalu dostaliśmy niepokojący sygnał o zakupie przez gminę Nacka w Szwecji trzech luksusowych apartamentów, w których następnie ulokowano imigranta z Syrii, trzy jego żony i w sumie 16 dzieci. Sprawa natychmiast wywołała ogromne kontrowersje. Na władze gminy spadła fala krytyki w związku ze wspieraniem zakazanego prawnie poligamii.
  Szczegóły całej sprawy opisała szwedzka gazeta „Metro”. Okazuje się, że władze gminy Nacka leżącej pod Sztokholmem zdecydowały o zakupie trzech mieszkań dla 57-letniego imigranta z Syrii, jego trzech żon oraz ich 16 dzieci. Mężczyzna mieszka z żoną oraz ich siedmiorgiem dzieci w mieszkaniu w dzielnicy Saltsjobaden. Obok po sąsiedzku mieszka jego druga żona z czwórką dzieci. W tej samej nieruchomości przydział otrzymała kolejna żona imigranta z pięciorgiem dzieci. Za trzy mieszkania gmina Nacka zapłaciła prawie 14 mln koron (1,47 mln euro).

  Informacja o transakcji ujawniona została pierwotnie na Facebooku przez antyimigranckie ugrupowanie Szwedzcy Demokraci i natychmiast wywołała falę krytyki.

  Sprawą zajęła się gazeta „Metro”. Redakcja przyznaje, że początkowo wpis na Facebooku o zakupie mieszkań dla imigranta i jego trzech rodzin uznała za tzw. fake news, czyli zmyśloną historię. Ku wielkiemu zdziwieniu kierownictwa gazety, dziennikarskie śledztwo wykazało jednak, że mieszkania zostały rzeczywiście nabyte przez gminę.

  Frida Plym Forshel z gminy Nacka tłumaczy, że mieszkania faktycznie zostały specjalnie zakupione i zostały przydzielone rodzinie na dwa lata – ponieważ tyle trwa program, podczas którego imigranci powinni nauczyć się języka szwedzkiego i znaleźć pracę.

  Od 2016 roku gmina Nacka, która nie posiada własnych zasobów komunalnych, zakupiła 94 mieszkania oraz przyjęła 339 imigrantów z przyznanym prawem pobytu w Szwecji. Większość lokali trafiła do nowo przybyłych obcokrajowców.

  Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w Szwecji zawarcie więcej niż jednego małżeństwa jednocześnie jest nielegalne.

  Władze gminy twierdzą, że apartamenty zostały zakupione „w celach społecznych”, a jedna rodzina otrzymała prawa do zamieszkania w nich „ze względu na dobro dzieci”.

  Źródło: niezalezna.pl, PAP, metro.se
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:34:09
  Brutalne morderstwo. Imigrant zabił własną siostrę.  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/uchodzcy-maszewski2.jpg


  Ta zbrodnia poruszyła opinię publiczną w Wiedniu. 14-latka, która zaledwie kilka lat temu otrzymała azyl w Austrii i przybyła tam z rodzina z Afganistanu została zamordowana przez swojego starszego brata. Sprawca twierdzi, że zabił, bo siostra... „splamiła honor rodziny”.
  Zaledwie kilkanaście dni przed śmiercią 14-latka uciekła z domu i skontaktowała się z wiedeńskim Jugendamtem. Rzeczniczka placówki Petra Mandl wyjaśnia, że dziewczyna obawiała się dłużej mieszkać ze swoją rodziną, ponieważ sama chciała się zintegrować z austriacką rzeczywistością, a w rodzinie panowały tradycyjne, muzułmańskie reguły. 14-latka chodziła tutaj do szkoły i szukała firmy, w której mogłaby odbyć praktyki. Była nastawiona w tym kierunku, żeby zdobyć możliwie jak najlepsze wykształcenie, bo chciała sobie zbudować samodzielną egzystencję tłumaczy Petra Mandl. Ucieczka z domu rozwścieczyła starszego brata dziewczyny. Jak informuje serwis swiato-podglad.pl, rzecznik wiedeńskiej policji wyjaśnia, że jako przyczynę swojego czynu 18-letni imigrant podał fakt, że jego siostra „opuściła dom rodzinny i tym samym uczyniła przykrość rodzicom”. Z zeznań wynika, że pewnego ranka imigrant kilka dni po ucieczce, zobaczył siostrę na stacji metra, kiedy była w drodze do szkoły. Doszło do kłótni. W pewnym momencie chłopak i dziewczyna weszli na dziedziniec kamienicy w dzielnicy Favoriten, bo ofiara nie chciała robić sceny na ulicy. Tam starszy brat wyciągnął nóż z 20-centymetrowym ostrzem i zadał swojej siostrze co najmniej 13 ciosów. Po wszystkim oddał się w ręce policji. Spore emocje budzi również linia obrony 18-latka. Jego adwokat przekonuje, że morderstwo miało miejsce „w afekcie i nie było zaplanowanym czynem mającym oczyścić honor rodziny”. Na uwagę prokuratury, dlaczego w takim razie imigrant chodził po mieście z nożem o 20-centymetrowym ostrzu adwokat sprawcy twierdzi jedynie, że... „był to przypadek”.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:34:09
  Niemcy mają dość imigrantów? Merkel wygwizdana przez obywateli - WIDEO..


  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/wial20170821003.jpg


  Gwizdami i krzykami oburzenia została dziś przywitana w mieście Wismar (Meklemburgia-Pomorze Przednie) Angela Merkel. Polityk przyjechała tam w ramach kampanii przed wyborami parlamentarnymi, które są wyznaczone na najbliższą niedzielę. Jednym z głównych tematów tej kampanii wyborczej w Niemczech była klęska polityki migracyjnej, prowadzonej przez obecną kanclerz. O porażce świadczyć ma m.in. rosnąca w sile antyimigrancka partia Alternatywa dla Niemiec (AfD). To, że „polityka otwartych drzwi" dla przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki zawiodła, przyznaje już nawet mainstreamowa niemiecka prasa. Niemiecki dziennik „Süddeutsche Zeitung”, powołując się na szefa bawarskiego MSW Joachima Herrmanna, poinformował, że liczba gwałtów popełnionych przez migrantów na terenie Bawarii wzrosła w pierwszym półroczu br. o 91 proc. Migranci stanowią 2 proc. ludności Bawarii i 18 proc. podejrzanych o przestępstwa seksualne. Zdaniem szefa bawarskiego MSW, liczby te odzwierciedlają sytuację w całym kraju. W weekend w Niemczech doszło do dwóch brutalnych napadów seksualnych. W Bawarii trzej migranci z Afganistanu w wieku 27, 17 i 18 lat napadli na ulicy po drodze na dworzec i zgwałcili 16-letnią dziewczynę, a w sąsiedniej Badenii-Wirtembergii nieznani sprawcy, najprawdopodobniej również migranci, obrabowali i także zgwałcili 42-letnią kobietę. Dziś do internetu trafiło nagranie z nadbałtyckiego miasta Wismar, gdzie Merkel przyjechała prowadzić kampanię wyborczej. Panią kanclerz spotkały gwizdy i okrzyki oburzenia pod jej adresem…

  Ps...Teraz Merkel i tak wygra, bo jeszcze tak tam do społeczeństwa nie dotarło, jakie zagrożenie niesie ze sobą sprowadzanie imigrantów, dopiero to zaczyna się przebijać, ale do wyborów zbyt blisko. Tron kanclerski ponownie czeka, ale AfD może być powtórką pierwszych socjalistycznych bojówek z początku lat 20 ubiegłego stulecia. W mojej opinii obecna bezsilność niemieckiej policji dla nas jest o.k., czym słabsze Niemcy, tym silniejsza Polska.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:34:09
  Trzeci Świat w Paryżu! Oto do czego doprowadził napływ imigrantów. Slumsy, smród i ubóstwo. Francuzi nie ustają w przyjmowaniu islamskich imigrantów, którzy niechętnie asymilują się z kulturą zachodnioeuropejską. Wraz z islamskimi przekonania przynoszą do Francji swoje przyzwyczajenia, a dokładnie mieszkanie w kartonach, śmieciach i namiotach, owiani specyficznym dla Trzeciego Świata smrodem. Islamskie ubogacenie Europy odcisnęło niepowtarzalne piętno na architekturze Paryża, miasta do niedawna podziwianego przez turystów z całego świata, a teraz coraz częściej omijanego szerokim łukiem. Muzułmanie oczarowani propagandowymi filmami europejskich włodarzy, które zachęciły ich do porzucenia swoich ojczyzn i przybycia do Europy, doprowadziły do totalnego upadku stolicy Francji. W wielu dzielnicach, w których od miesięcy koczują imigranci, powstały slamsy. Czy tak ma wyglądać cała Europa za kilkadziesiąt lat? Czy poza zniszczeniem europejskiej kultury, neomarksistowskim elitom zależy również na destrukcji miast?

  Migrants Culturally Enrich Paris, France

  https://youtu.be/2nUFEUG2Lz8

  Paris Trains Station Flooded With Migrants

  https://www.youtube.com/watch?v=HA_vq_mk8cM
  Occupation of Sardinia: Immigrants Are Different Now

  https://www.youtube.com/watch?v=QVHHupufac8

  Migrant crisis in Sicily

  https://www.youtube.com/watch?v=c9c-57zgeg4

  1000 Migrants Attack German Town Fair

  https://www.youtube.com/watch?v=fUM6RtzFAQw

  Once more showcasing how wonderfully culturally enriched Germany is, 1000 migrants terrorized a German towns festival.

  Help us spread the word about the liberty movement, we're reaching millions help us reach millions more. Share the free live video feed link with your friends & family: http://www.infowars.com/show

  Follow Alex on TWITTER - https://twitter.com/RealAlexJones
  Like Alex on FACEBOOK - https://www.facebook.com/AlexanderEme...
  Infowars on G+ - https://plus.google.com/+infowars/

  :Web:
  http://www.infowars.com/
  http://www.prisonplanet.com/
  http://www.infowars.net/

  :Subscribe and share your login with 20 friends:
  http://www.prisonplanet.tv
  http://www.InfowarsNews.com


  Visit http://www.InfowarsLife.com to get the products Alex Jones and his family trust, while supporting the growth of our expanding media operation.

  [http://bit.ly/2dhnhbS] Biome Defense™
  [http://bit.ly/2bnEj91] Bio-True Selenium™
  [http://bit.ly/1WYw8jp] Vitamin Mineral Fusion™
  [http://bit.ly/1QYBNBv] Joint Formula™
  [http://bit.ly/1nNuR3r] Anthroplex™
  [http://bit.ly/1ljfWfJ] Living Defense™
  [http://bit.ly/1Iobcj2] Deep Cleanse™
  [http://bit.ly/1DsyQ6i] Knockout™
  [http://bit.ly/1Kr1yfz] Brain Force™
  [http://bit.ly/1R5gsqk] Liver Shield™
  [http://bit.ly/1cOwQix] ProstaGuard™
  [http://bit.ly/1mnchEz3] Child Ease™
  [http://bit.ly/1xs9F6t] WinterSunD3™
  [http://bit.ly/1L3gDSO] Ancient Defense™
  [http://bit.ly/1EHbA6E] Secret-12™
  [http://bit.ly/1txsOge] Oxy Powder™
  [http://bit.ly/1s6cphV] Occu Power™
  [http://bit.ly/1rGOLsG] DNA Force™
  [http://bit.ly/1nIngBb] X2 Survival Shield™
  [http://bit.ly/1kaXxKL] Super Female Vitality™
  [http://bit.ly/1mhAKCO] Lung Cleanse™
  [http://bit.ly/1mGbikx] Silver-Bullet - Colloidal Silver™
  [http://bit.ly/1xcoUfo] Super Male Vitality™
  [http://bit.ly/1z5BCP9] Survival Shield - Nascent Iodine™
  [http://bit.ly/1o4sQtc] Patriot Blend 100% Organic Coffee™
  [http://bit.ly/1iVL6HB] Immune Support 100% Organic Coffee™

  All available at - http://www.infowarsshop.com/

  INFOWARS HEALTH - START GETTING HEALTHY BEFORE IT'S TOO LATE - http://www.infowarshealth.com/

  Newsletter Sign up / Infowars Underground Insider : http://www.infowars.com/newsletter

  The Alex Jones Show © copyright, Free Speech Systems .LLC 1995 - 2017 All Rights Reserved. May use for fair use and educational purposes

  Ps.. To naprawdę jest Paryż? Spokojnie, wszystko zgodnie z planem. Ludzi trzeba podzielić. Dlatego biali hetero są coraz bardziej dyskryminowani, część imigrantów żyje w luksusie na koszt białych, druga część żyje w skrajnym ubóstwie. Potem ci ubodzy rzucą się do gardeł białym i bogatym, bogaci będą realizować dżihad, a biali bronić się przed dżihadystami i ubogimi bandytami. A potem przyjdą wielcy wybawiciele na czołgach, rozgonią towarzystwo i wprowadzą swoją dyktaturę. Dziel i zwyciężaj. Proste.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:34:09
  Pościg za zbrodniarzami w skarpetkach!? Islamiści dyktują policji warunki i wyrzucają z meczetu! Islamscy imigranci w Europie czują się coraz pewniej. Nakarmieni benefitami z kieszeni harujących jak woły europejczyków, zaczynają coraz śmielej dyktować warunki policjantom. W Szwecji stróżów prawa oblatuje strach na samą myśl o interwencji w strefie szariatu, a w Wielkiej nich Brytanii, agresywni muzułmanie z meczetu, funkcjonariuszom policji każą chwytać zbrodniarzy w skarpetkach.

  W położonym na północny zachód od Londynu mieście High Wycombe, policjanci zostali wezwani w związku z agresją jaka wybuchła pomiędzy dwoma grupami muzułmanów. Akcja rozgrywała się pod meczetem, w którym na tamtejszą chwilę przebywała 500 mężczyzn, więc policja wysłała aż sześć patroli i zamknięto ulice. Policjanci musieli wejść do meczetu, by schwytać agresorów, którzy schowali się w budynku. Na wstępie zostali zbluzgani przez muzułmanów, domagano się opuszczenia meczetu przez policjantki, a policjantom kazano ściągnąć buty. Policjanci nie posłuchali rozkazu, dlatego muzułmanie ich zaatakowali i chcieli wyrzucić z meczetu siłą. Rozpętały się przepychanki i wznoszono okrzyki: „Za kogo się uważacie? Co tu robią kobiety?”. Policjanci poszli w długą nikogo nawet nie spisując do notesu. Islam dyktuje warunki w Europie.
  Police High Wycombe shoes on in Mosque. Disrespecting and utterly disgraceful police in High Wycombe walk into a Mosque prayer hall with their shoes on. Utterly uneducated tramps....


  https://youtu.be/uIfq5nXuxP0

  This is how your police should react to muslims:


  https://www.youtube.com/watch?v=X8zCv0AHnCs

  Angry confrontation breaks out between Muslim worshipers and police who walk into mosque with SHOES... This is the moment an angry confrontation broke out in a mosque between police and Muslim worshippers after officers walked in wearing their SHOES. Police say they were called to assist with an altercation inside the High Wycombe place of worship - but found themselves getting the brunt from both sides when they failed to take off their footwear before walking in. Mobile phone footage shot by an angry worshipper begins with the police officers already inside the Townfield Mosque and walking among the two groups in disagreement. The video shows the males and female police walking through the Mosque with their shoes on - which goes against Islamic practice of removing footwear in their holy building. People can then be heard shouting angrily at the officers for not taking off their shoes. The police man in charge tries to argue that they were called to deal with a situation - but nobody seems to want to listen.


  https://www.youtube.com/watch?v=Yx_HZuGlQUo


  SA police in mosque after Sydney Siege, where the 'Prophet of Doom' book wouldn't be kept,


  https://www.youtube.com/watch?v=t4h64IBqjd8

  Because it would would help to expose Islam as the dangerous cult that it is.

  http://www.prophetofdoom.net
  http://www.inthenameofallah.org
  http://www.al-rassooli.org/

  Services are being held across Adelaide to pray for those killed in Sydney, and support their grieving families. Police today visited a local mosque to build bonds would be local Islamic|community.Alan Murrel reports. More than two dozen police officers file into the Parkholme mosque. Their mission - to strengthen ties with Adelaide's Islamic community. So that they encounter Muslims, they are aware of some of our practices and our ways. The visit is part of a police community engagement program. The Islamic society wants to emphasise its solidarity with the South Australian public, last night holding an inter faith vigil while the siege in Sydney continued, this afternoon, offering prayers for those killed. Leaders say they've received ample support in return. The approach the whole community has taken over the past 24 hours is so reassuring. Across Adelaide today, quiet expressions of mourning for the victims of the Sydney siege. Flags flew at half-mast on official buildings across the city. Churches held services to pray for the hostages, and their families. We need to stand together as a nation and try to follow the right values as a total community. The overwhelming message - that hatred and anger must not prevail. Don't get hate in your heart because that doesn't solve any problem. The message is love. That's all that we can do.

  Ciapaty bierze łomot od kobiety. Ciapaty uderzył dziewczynę w twarz, bo nie spodziewał się jej czynnej reakcji. Przeliczył się - dostał niezłe lanie po łbie od kobiety... podobno Polki. Kobieta pokazała, że zna swoją wartość i że nie trzeba mieć siarka żeby mieć jaja. No niestety dobry ciapaty to zdechły ciapaty


  https://www.youtube.com/watch?v=HurehWZXi3M


  Ps...Powinni im spalić tej jebany meczet !!! Wywalić powinni komendanta policji na zbity pysk i co drugiego biorącego udział w interwencji, wejść spałować i pokazać że to kraj białych ludzi z IRA to potrafili robić co chcieli, teraz to się na nich mści i dobrze tak zdradzieckim Angolom. Powinni wezwać posiłki, rozpędzić towarzystwo armatkami wodnymi, co bardziej agresywnych złapać, zakuć i ukarać. Ale widać Anglia także jest już stracona. W Polsce liczę że w takiej sytuacji przeszukali by tak cały meczet, że te dywaniki znalazłyby się w innej miejscowości. Nie wiem dlaczego ale mam dziwną ochotę nasrać im na ten dywan w meczecie.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:34:09
  SZOK! Tak wygląda postęp po szwedzku! Nie chcesz tego w Polsce? Pokaż innym ten film! Postęp po Szwedzku, czyli UPADEK cywilizacji zachodniej, Cały Film Dokumentalny PL ...Teraz jest rok 2017 Szwecja do niepoznania To nie jest już chrześcijański kraj. Cały kraj zalany muslimami. Oni gwałcą Szwedki, mordują, ograbiają itd. A szwedzkie lewactwo na to pozwala i jeszcze ich wynagradza, Sodoma i Gomora. Szwecja jest już na zawsze stracona, szkoda mi tylko tych gwałconych kobiet i dzieci. ...dodam, że to w Szwecji forsuje się mode na czipy podskórne umożliwiające płacenie i zstępujące dowód osobisty-przypominam, że gdy zniknie pieniądz papierowy korporacje bankowe będą mogły spekulować na niespotykaną dotąd skalę-polecam film "Życie na czas", możliwości kontroli nad tak zaczipowanym osobnikiem pomijam, praktykowano podobne rzeczy już w Auschwitz, dlatego podoba mi się jak w Polsce rolnik po żniwach niesie do domu reklamówkę pieniędzy. Volvo od czasu widma bankructwa-podobnie jak Saab (który już nie produkuje samochodów)-marki będące niegdyś synonimem niezawodności, zostało sprzedane Chińczykom, teraz produkuje samochody znacznie bardziej papierowe w ramach mody-po gwarancji niech się martwi właściciel, oby nie zniknęło jak Saab. Z tym Rockefellerem to niezła akcja-wiadomo serce do przeszczepu pobiera się od żyjącego człowieka... 6x szczęście chłop miał. Wspomnę o Anglii-znajomi wracają do Polski po kilkunastu latach nie ze względów finansowych by zarabiać tutaj 3x mniej, ale boja się chodzić po ulicach Londynu, znajomy miał już problemy zarówno ze strony Anglików jak i muslimów, co wcześniej się nie zdarzało-nie czują się bezpiecznie więc wracają, po drodze do Polski -we Francji trzeba omijać drzewa na autostradzie rzucane przez nachodźców, czy tak ma wyglądać wysoko rozwinięta cywilizacja? Oparta na strachu? Ludzie na Heathrow spontanicznie uciekają od samotnie pozostawionej walizki-taka jest psychoza... W Polsce jeszcze mają spokój i przewrotnie zaczynają się bezpiecznie czuć w otoczeniu łysych osiłków w dresach. Mam nadzieję, że Polska obroni się przed tym zarażonym lewactwem. Na szczęście tradycje katolickie mamy tak głęboko zaszczepione, że w Polsce nawet zdeklarowani ateiści żyją w zgodzie z polskimi normami społecznymi, które powstały na kanwie wartości chrześcijańskich.  https://www.youtube.com/watch?v=StRs4htZHhw


  Szwedzi to już upadły naród. Kompletnie zdemoralizowana społeczność, pozbawiona elementarnych zasad etycznych. Żydolewactwo stworzyło tam hodowlę ludzi. Zniszczone zostały więzi rodzinne i wszelkie pozostałe wartości tradycyjne. Sytuacja jaka ma miejsce w Szwecji jest idealnym scenariuszem na dobry dramat obyczajowy. Zainteresowanym proponuję również inne filmy, m.in.: "Pocztówki Z Republiki Absurdu"

  youtube.com/watch?v=1e-hASNq6cw
  film pokazuje jak Szwedom, którzy nigdy nie byli w Polsce i nic o niej nie wiedzą, przedstawia się naszą, polską rzeczywistość. Film pokazuje NIBY alternatywną rzeczywistość Polski i Polaków, gdyby nie zaszła zmiana ustroju w '89r. Jednak Szwedom film przedstawiono jako naszą rzeczywistość, obecną.

  Zainteresowanym tematyką dzisiejszej Szwecji polecam również:

  1. "Terapia Po Szwedzku"

  youtube.com/watch?v=DukBX13GhtQ&t=544s

  2. "Dokąd Zmierza Szwecja?" (film Tomasza Sekielskiego)

  https://www.youtube.com/watch?v=H1-3OUihAGc

  3. film z cyklu "Czas na dokument" (dotyczy Norwegii, w Szwecji wygląda to identycznie)

  youtube.com/watch?v=ST6-hUgplJ0

  oraz

  youtube.com/watch?v=jvYa-kG_j10

  4. "Barnevernet terror"

  youtube.com/watch?v=uRKPBh5Fx8I

  5. "Multikulti i imigranci, uchodźcy Szwecja - Polacy: nie przyjmujcie żadnych imigrantów!"

  youtube.com/watch?v=ZCvRA9idtVs

  6. "Witamy w Dzisiejszej Szwecji" (w pigułce)

  youtube.com/watch?v=DukBX13GhtQ&t=544s

  7. "Szwecja w opresji muzułmańskiej, czy zdąży się uratować?" Szwecja już nie ma szans!!! Ciekawe czy Szwecja zmieni nazwę po przejęciu ją przez islamistów? Obecnie Listopad 2015 partia SD osiągnęła już niecałe 30%. Rok temu były wybory partia przeciwko imigrantom SD wynosiła 13%, obecnie od ponad roku osiągnęła niecałe 30%. Kolejne wybory do parlamentu mają się odbyć dopiero w 2018 roku, czy do tego czasu Szwecja przeżyje bez wybuchu wojny domowej? To się okaże. Szwecja już jest stracona. Islam podbija Szwecję! Allahu akbar! Ta dzikość pustynna zwycięża wysoko rozwiniętą lewacką cywilizację zachodu! Która jest bez bronna i słaba! Dlatego zostanie pokonana! 20 islamistów z maczetami poradzi sobie.
  Jak sobie nie poradzą to na ich miejsce przyjdzie 40 kolejnych! Islam ma swoje sposoby na opornych! Prawda jest taka, że obecnie Europejczycy z zachodu i Skandynawii to miękkie faje i nie mają jaj żeby zrobić z nimi porządek. Mam tylko nadzieję, że jak kiedyś w przyszłości u nas jakiś Arab spali naszą flagę czy coś w tym stylu i go dopadną nasi i nauczą kultury to sądy polskie nie będą ścigać polskich patriotów tylko jeszcze wesprą taką inicjatywę bo do nich dociera tylko argument siły.

  https://www.youtube.com/watch?v=S6VCEmzDG8U&t=0s
 • @laurentp 20:45:55
  Zatrzymano kolejnych imigrantów! Coraz silniej szturmują granice Polski http://newsweb.pl/2017/09/19/zatrzymano-kolejnych-imigrantow-coraz-silniej-szturmuja-granice-polski/


  Ps..Tacy biedacy płacą od 6 do 13 tys euro ludzie to jest paranoja, Co należy robić gdy ktoś nielegalnie przekracza naszą granicę. Należy otworzyć ogień do intruza. Tak samo zrobiłaby Arabia Saudyjska w stosunku do swoich braci w wierze. Nie potrzeba dużej wyobraźni aby widzieć co by było za rządów opozycji i braku Macierewicza. Straż graniczna była pośmiewiskiem, granica dziurawa jak sito. Punkty graniczne polikwidowane przez wszystkich "mądrych " po 90r. Byliśmy jak WC publiczne, każdy mógł wejść nas ....i wyjść ! Czas na płot Orban Style czyli zasieki - płoty pod napięciem elektrycznym !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY