Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
727 postów 4720 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

WILKI W CHAŁATACH URZECZYWISTNIAJĄ SWOJE PLANY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"New York Times" i "Washington Post" napisały dziś o wczorajszym wystąpieniu Prezesa PiS, ... to ich punkt widzenia. /// Z naszego zaczyna być coraz bardziej wyraźnie widać, że ignorancja Kaczyńskiego jest coraz bardziej niebezpieczna.

Całość można wysłuchać na zamieszczonym na Niezalezna.pl nagraniu>>  //niezalezna.pl/203621-media-w-usa-z-uznaniem-o-wczorajszych-slowach-prezesa-pis-quotnajbardziej-wplywowy-polski-politykquot

J. Kaczyński, który rzadko wypowiada się na temat stosunków międzynarodowych, ocenił w czasie uroczystości przyznawania odznaczeń Polakom ratującym Żydów w czasie II wojny światowej, że Izrael zawdzięcza swoje istnienie "sile ducha i sile umysłu, a także determinacji i odwadze" jego obywateli  -  czytamy w amerykańskich pismach.

Amerykańskie dzienniki, cytując Associated Press, podkreśliły, że szef PiS "potępił antysemityzm jako bardzo groźne zjawisko, wyrażane poprzez wrogość wobec państwa Izrael".

 

 Kaczyński został zwerbowany przez żydów "gorszego sortu". Jest przez nich szantażowany, albo, czego też nie można wykluczyć , z powodu powszechnie znanego w jego rodzinie filosemityzmu, ... jest najzwyklejszym oderwanym od rzeczywistości "pożytecznym idiotą" : /

"Sorry" jeśli Prezes, albo jego fani [do których też należę] się obrażą, ale jakieś racjonalne wytłumaczenie mieszania pojęć i kolportowania głupstw, które publicznie wygłasza Prezes,  musi być.  ///  Będę szczęśliwy, gdy w przyszłości Prezes sam dojdzie do przekonania, że się myli, co już wielokrotnie mu się zdarzało [Kluzik-Rostkowska / Marcinkiewicz /  Duda], bo wszystko inne [szantaż / werbunek] stanowiłoby zagrożenie dla bezpieczeństwa Narodu i Państwa. 

NIE MOŻNA MIESZAĆ ANTYSEMITYZMU ze STOSUNKIEM DO PAŃSTWA IZRAEL

Antysemityzm i Izrael to dwie różne rzeczy. / Gdyby było tak, jak stwierdził Prezes, państwo Izrael miało by swego rodzaju immunitet polityczny gwarantowany polityczną poprawnością.  -  Ani Żydzi, ani Izrael nie są "ŚWIĘTYMI KROWAMI", albo nadzwyczajną kastą, bo do tego w swej istocie sprowadza się stwierdzenie Prezesa - Z "bulem" trzeba stwierdzić: Holokaust stał się jednak "wielbłądem" do urzeczywistnienia tego założenia.

Kaczyński mówił o nowej odmianie antysemityzmu, który dzisiaj objawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael.

Stwierdzenie że:  "Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. Był wyrazem skrajnego zła, które w historii pojawiało się wielokrotnie, ale w XX w. pokazało swoje najstraszliwszą twarz." jest faktem.

Stwierdzenie że: "Dzisiaj antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael" jest "totalnym idiotyzmem",  ... albo kolportowanym politycznym wyrachowaniem, obliczonym na uśpienie czujności Polaków. / Nie pozwólmy się otumanić, ... nawet "geniusze" mają swoje słabsze dni. : /

Czym jest jest ta, jakby na zamówienie,  ignorancja Kaczyńskiego, w zestawieniu i obok motywów takiego a nie innego działania Prezydenta Dudy   -    odpowiedź na to pytanie jest sprawą do jak najpilniejszego wyjaśnienia.  ///  Jestem pewien, że czas da nam odpowiedź na to zasadnicze pytanie.  ///  Więcej w  WILKI W CHAŁATACH URZECZYWISTNIAJĄ SWOJE PLANY  >>> //ziut.neon24.pl/post/140248,wilki-w-chalatach-urzeczywistniaja-swoje-plany

Wszystko wskazuje na to rację może mieć Grzegorz Braun, że naprawdę na wypadek wojny Izraela z Iranem, mogą szykować przyjęcie do Polski 3.5 mln uchodźców   >>>   //ziut.neon24.pl/post/139836,czy-polska-przyjmie-3-5-mln-uchodzcow-z-izraela

ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY / WILKI W CHAŁATACH URZECZYWISTNIAJĄ SWOJE PLANY

"Pilnujcie Polski", ... żeby nie było tak, jak było wtedy

//ziut.neon24.pl/post/140216,pilnujcie-polski-zeby-nie-bylo-tak-jak-bylo-wtedy

"Pilnujcie Polski", ... żeby nie było tak, jak było wtedy >> //ziut.neon24.pl/post/140216,pilnujcie-polski-zeby-nie-bylo-tak-jak-bylo-wtedy

.
 

PRL-owski prezydent Polski Bolesław Bierut z Jakubem Bermanem

"INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1946" - O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski / Skany archiwalnej książki Zdzisława Ciesiołkiewicza. - Warszawa 1956 - 1970

FRAGMENT: Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli.  -  Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur.   -  Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie.

Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem.  / ... /

Uznać antysemityzm za zdradę główna i tępić go na każdym kroku.

Jeżeli stwierdza się, ze jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję. / ... /

Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie. / >>  //ziut.neon24.pl/post/132628,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-zrodlo.
Towarzysz żydowski Jakub Berman,  ... #2 PRL-u do 1956 r.

United Nations General Assembly Resolution 3379 - 1975 r.

 
"The racist regime in occupied Palestine and the racist regime in Zimbabwe and South Africa have a common imperialist origin, forming a whole and having the same racist structure and being organically linked in their policy aimed at repression of the dignity and integrity of the human being" - Taking note also of the Political Declaration and Strategy to Strengthen International Peace and Security and to Intensify Solidarity and Mutual Assistance among Non-Aligned Countries, adopted at the Conference of Ministers for Foreign Affairs of Non-Aligned Countries held at Lima from 25 to 30 August 1975, which most severely condemned zionism as a threat to world peace and security and called upon all countries to oppose this racist and imperialist ideology, ... Zionism is a form of racism and racial discrimination."

TŁUMACZENIE

"Rasistowski reżim w okupowanej Palestynie,  i rasistowski reżim w Zimbabwe i RPA,  mają wspólne pochodzenie imperialistyczne, tworzą całość i posiadają taką samą strukturę rasistowską, która jest organicznie związana z ich polityką mającą na celu represje i niszczenie integralności człowieka.
 
Biorąc powyższe pod uwagę, oraz biorąc pod uwagę strategię wzmocnienia międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa, oraz zintensyfikowanie solidarności i wzajemnej pomocy wśród państw niezaangażowanych, na Konferencji Ministrów Spraw Zagranicznych, która odbyła się w Limie w dniach 25 do 30 sierpnia 1975, przyjęto że syjonizm jest zagrożeniem dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie, oraz wezwano wszystkie kraje do sprzeciwu wobec tej imperialistycznej ideologii rasistowskiej.  ...  uznaje że Syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej ".
.
To, że Izraelowi na drodze dyplomatycznej udało się "odkręcić" fakty nie znaczy, że "to co było a nie jest" - w odniesieniu do państwa Izrael - "nie pisze się w rejestr"  /
 
Wszystko wskazuje na to, że siły zbrojne Izraela, za przyzwoleniem już chyba nie polskich władz, w ramach wojny hybrydowej, chcą nam zrobić w Polsce Palestynę,... a potem Nowy Izrael.

Cała "szopka" polegająca na obsypywaniu skądinąd zasłużonych Polaków "szklanymi paciorkami" rodem z czasów podboju Ameryki [i amerykańskich Indian] przaz angielskich kolonizatprów, przeprowadzana jest przez fundację From the Depths Jonny'ego Danielsa [pan po prawo na zrzucie wyżej], który nie tylko reprezentuje wychwalaną przez Kaczyńskiego fundację:

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił ważną rolę jaką pełni fundacja „From the Depths”.

Bardzo dobrze się stało, że pojawiła się fundacja, której celem jest to, aby ten proces uczczenia tych, którzy owe bohaterstwo wykazali był rozszerzony, kontynuowany. Fundacja „Z otchłani” to przedsięwzięcie, które ma doprowadzić do tego, że wielu z tych, którzy nie otrzymali najwyższej satysfakcji, nie zostali uznani za Sprawiedliwych wśród Narodów Świata zostaną w końcu nagrodzeni —podkreślił.

W związku z powyższym wyjaśnić należy to, że "kultowy" Johnny Daniels jest nie tylko szefem [chyba] "zakochanej" w Polsce fundacji, From the Depths,  ale też szefem JDPR - Johnny Daniels Publik Relations >>  https://www.jonnydaniels.com/  , czyli zawodowym ekspertem od PR / "prania mózgów",co też [jak widać] z sukcesem uskutecznia na Prezesie PiS, a za jego pośrednictwem na Polakach. 

-  Grzegorz Braun nazywa to, słusznie, "Gwiazdą Śmierci"

Wygląda mi na to, że Johnny Daniels realizuje zamówienie rządu Izraela mające za zadanie ocieplenie jego wizerunku w Polsce, ... za pewne na wypadek potrzeby przyjęcia 3.5 mln izraelskich uchodźców. : /

Johnny Daniels ma bardzo ciekawy życiorys >> https://www.jonnydaniels.com/who_we_are

He was raised in Edgware, London, England. When Jonny left Hasmonean secondary school at the age of 18, he packed his bags and went for a 'Gap Year' in Israel.

During his 'Gap Year', Jonny studied part time at a 'Yeshiva' and volunteered with 'Zichron Menachem' an organization helping children of all faiths suffering with Cancer in Israeli Hospitals.

Over the year, Jonny fell in love with Israel and decided to make Israel his home,leaving a place at Univeristy College of London to join the Israeli Army.

Jonny was a accepted into the elite Paratroopers and finished the army as a Staff Sergeant and is now a strategic advisor to the IDF spokesperson unit,  specializing on new media and was head hunted for this role.

TYM PANEM POWINNY SIĘ ZAJĄĆ POLSKIE SŁUŻBY! 

The IDF Spokesperson's Unit (Hebrew: דובר צה"ל‎‎, Dover Tsahal, abbr. Dotz) is the unit in the IDF Operations Directorate, responsible for information policy and media relations. The unit is led by the IDF Spokesperson, a brigadier general and member of the General Staff, and by the Deputy Spokesperson, a colonel. The current Spokesperson is Brig. Gen. Ronen Manelis, who replaced in this position Maj. Gen. Moti Almoz.  >> https://en.wikipedia.org/wiki/IDF_Spokesperson%27s_Unit

<>

Wcale  bym  się  nie  zdziwił,  gdyby  Huski  był   przyjacielem Johnnego

KOMENTARZE

 • Prezes żydowskiej fundacji:
  .
  >> http://niezalezna.pl/203649-prezes-zydowskiej-fundacji-quotdla-zydow-nie-ma-bezpieczniejszego-miejsca-w-europie-niz-polskaquot

  "Dla Żydów nie ma bezpieczniejszego miejsca w Europie niż Polska"


  JRMiP Congress promo >> https://www.youtube.com/watch?v=PsWnAJ2z3jk&t=12s
  מבט על | יעל ברתנא >> https://www.youtube.com/watch?v=GGmTMZ4bMRo
  Yael Bartana "Mur i wieza" >> https://www.youtube.com/watch?v=PmQqNbmSvV8
  Mur i wieża (Wall and Tower) >> https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY&t=53s
  Louisiana Talks: Yael Bartana >> https://www.youtube.com/watch?v=xjUToEWrFLI&t=54s

  Czy Polska przyjmie 3.5 mln uchodźców z Izraela?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/139836,czy-polska-przyjmie-3-5-mln-uchodzcow-z-izraela

  Już dawno Grzegorz Braun sugerował, że Izraelscy generałowie byli by zdrajcami własnego państwa, gdyby nie planowali ewakuacji ludności Izraela na wypadek wojny. >>> https://www.youtube.com/watch?v=q7O7J2va9WA

  A trzeba pamiętać. / Dzięki ustawie koalicji PO / PSL setki tysięcy z nich może przyjechać do Polski na polskich paszportach, .... bez ubiegania się o azyl. >>> http://ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

  KTO WIE, MOŻE WŁAŚNIE TO ŻYDZI ZAŁATWIALI U PREZESA?
 • Kaczyński spotkał się z dworskimi żydami "gorszego sortu"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/139824,kaczynski-spotkal-sie-z-dworskimi-zydami-gorszego-sortu

  "Na temat Jonny’ego Danielsa [S.] Kowalski [ekspert Newsweeka] pisze: Dziwna postać,.. pojawił się znikąd i od razu zaczął się ustawiać w roli reprezentanta polskich Żydów." - Skąd my to znamy?,.. i pewnie chce załoić kamienicę "sposobem na wnuczka"?

  - No cóż? / Z "bulem" zawiadamiam, że pierwszy raz muszę się zgodzić z "Lisami z Newsweeka". ... Myślę dokładnie tak jak "one": "gorszy sort"!

  Najbardziej boli jednak to, że rządząca Polską agentura, bez wyjątku, temu "gorszemu sortowi", pod te chałaty, z obu stron im włazi, ... i nie wiadomo co tam robi, ani co z tego wyniknie. : /

  Więej:
  1. http://ziut.neon24.pl/
  2. http://ziut.neon24.pl/index/2
 • Komandosi i rola Michnika w rewolcie - nieznane wydarzenia marca 1968
  REWOLTA MARCOWA >> https://www.youtube.com/watch?v=AGDSUQHSsNs

  Ryszard Gontarz - Komentarz do filmu Sprawiedliwi z 1968 r. - II WŚ - Polacy - Żydzi >> https://www.youtube.com/watch?v=N1R6NzmM78Y
 • REWOLTA MARCOWA
  >> https://www.youtube.com/watch?v=UWnm0kUTXss
 • Amerykańska prasa komentuje słowa prezesa PiS.
  .
  "Kaczyński potępił antysemityzm i mówił o wielkim państwie Izrael"
  >> https://wpolityce.pl/swiat/358421-amerykanska-prasa-komentuje-slowa-prezesa-pis-kaczynski-potepil-antysemityzm-i-mowil-o-wielkim-panstwie-izrael
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:49:08
  Prof. Pawłowicz o reformie sądownictwa: "Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich". Właściwie, to mam już dość tego straszenia PiS-u zablokowaniem naszych koniecznych, obiecywanych przecież realnych reform wymiaru sprawiedliwości napisała na Facebooku prof. Krystyna Pawłowicz. Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich, tego grożenia trzymaną w tajemnicy „rozsądną reformą” sądownictwa, domagania się pod groźbą veta nowych,decyzyjnych ale pozakonstytucyjnych kompetencji dla prezydenta w określaniu koncepcji wymiaru sprawiedliwości i kształtowaniu jego organów.Lekceważenia właściwego tu ministra sprawiedliwości i rządu zaznaczyła posłanka PiS. Prof. Pawłowicz otwarcie skrytykowała propozycje, jakie wychodzą z Pałacu Prezydenckiego. Mam dość rozmywania tej reformy i jej faktycznego blokowania pomysłami o „3/5”. Jako poseł czuję się upokorzona vetami,ciągłym ustawianiem nas „do pionu” i pokazywania,kto tu jest ważniejszy - wtajemniczeni panowie Królikowski /autor PO-wskich „reform”, które zresztą od razu znieśliśmy/, pan Gowin i Łapiński, czy PiS ze swoimi posłami i ich wyborcy,którym uniemożliwia się realizację wyborczego programu. I którym łaskawie uchyla się „antypisowskich” zresztą rąbków tajemnic dotyczących równie tajemniczych projektów blokujących, naszą w końcu, reformę sądownictwa, upokarzająco w audycjach TVN i innych mediach totalnej opozycji czytamy we wpisie parlamentarzystki. Nie chcę tej „udawanej” reformy pana Królikowskiego, Gowina czy Ujazdowskiego, i tych ich projektów powstających w takim prywatnym „piaskownicowym” stylu. Tylko reforma radykalna, bo na taką się z Polakami umawialiśmy, albo żadna podkreśliła.

  Ps...Brawa dla ani profesor!!! Bardzo celna diagnoza!!! Ciekawe dlaczego tak mało polityków mówi tak prostym i zrozumiałym językiem. Pani profesor proszę im zrobić szkolenie. Zmiana prawa i do pierdla z nimi...brawo PiS...brawo Jarosław Kaczyński...brawo Zbigniew Ziobro...brawo Beata Szydło...brawo cały Rząd....Dlatego muszą być zmiany w ustawach o sądownictwie, bo rząd nic nie zdziała mając do dyspozycji takie prawo i podległych mafii sędziów i lewacką konstytucję która zdemolowała praworządność w naszej Ojczyźnie. wiadomo dlaczego totalni tak bronią swojego ostatniego przyczółku jakim są sądy, obecny układ sądowniczy kryje tę bandę złodziejską i gwarantuje im bezkarność, ale już nie długo. Całą Polską rządził jeden wielki układ,który teraz kiedy traci swoje wpływy, w ich obronie zdolny jest do najgorszych posunięć, zdrady własnego kraju nie wyłączywszy, co zresztą z rożnym skutkiem czyni. Za okupacji tacy zdrajcy złodzieje i kapusie dostawali kulkę w łeb. Obsiadły naszego PADa poplecznicy PO?? Ja, oraz coraz więcej moich znajomych ma już dość tego pudrowania rzeczywistości, bo się wystraszyli garstki protestujących KODomitów. Banda PAD to siedlisko lewaków, kacapsko szwabskich agentów! PAD to nic innego jak zdrajca dobrej zmiany. zabiegi plastyczne nie zmienią charakteru polskiego wymiaru sprawiedliwości, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Albo będzie reforma zgodna z programem "Dobrej zmiany", albo nie będzie miejsca w polityce dla pozorantów... tertium non datur...rozwiązać w 100% kastę sędziowską i ukarać winnych za rozkradanie mienia państwowego. Oczekujemy radykalnych reform sądownictwa, czyli opcji zero..PADowi już wczoraj w USA - wypadł jeden ząb! Wymienił pozytywnie ministra MON, ale nie przeszło mu przez gardło imię i nazwisko? Agresywne weta na razie stoją mu w gardle? Aneks do raportu o WSI ukryty, ustawa zapobiegająca działaniu POstsowieckiej mafii w togach nie podpisana. To są czyny Dudy pozwalające układowi POstowieckiemu utrzymywać władzę. Mowa-trawa, składanie kwiatków, klękanie, mizdrzenie się do kamer to jedynie forma manipulacji i demagogii. Prezydent Duda jak zwykle przypisze sobie osiągnięcia Waszczykowskiego i rządu PiS! Dlaczego w Kancelarii Prezydenta pracują wyłącznie ludzie PO/PSL a BBN to agenda WSI? Kiedy Aneks PAD? Prezydent Duda, już nie jest moim prezydentem... dołączył do grona POlitycznych idiotów walczących z pogodą na świecie, a więc, POdjął walkę o likwidację przemysłu, czyli gospodarki w Polsce. Niech szuka POparcia wśród zaKODowanych WSIarzy i totalnej oPOzycji. Kim jest Duda ? Jego wyborcy muszą sobie odpowiedzieć sami w tym i ja.
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:49:08
  Uwaga! Prośba o wsparcie inicjatywy... Brytyjczycy, których przodkowie odmówili naszym żołnierzom udziału w Paradzie Zwycięstwa, bo Stalin stroszył wąsa, robią plebiscyt na pilota Spitfire, który ma być upamiętniony w muzeum. W konkursie jest Polak, Franciszek Kornicki, odznaczony trzykrotnie Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Srebrnym Virtuti Militari. Ostatni żyjący polski pilot walczący w Bitwie o Anglię. Przypomnijmy im, że "nigdy tak wielu, nie zawdzięczało tak wiele, tak niewielu". Co robić?

  1. Wchodzimy na podaną stronę:

  http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/britons-raf-needs-have-say-vote-forthe-peoples-spitfire-pilot/
  2. Znajdujemy zdjęcie Pana Franciszka
  3. Klikamy głos Pomóżcie upamiętnić polskiego bohatera.
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:08:24
  O tym nagraniu prezydent Duda wolałby nie wiedzieć. „Adrian sam w Nowym Jorku”. To nagranie z kuluarów ONZ z pewnością uraduje prezesa PiS ...

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Duda-w-ONZ.jpg


  Prezydent Duda jak opuszczony prowincjusz wŚród wielkich tego świata. Nagranie z kuluarów ONZ pokazuje jego całkowitą nieporadność, nieobycie i nieśmiałość na salonach. Oj na przywódcę, to on ci w ONZ nie wyglądał. Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych, to nie tylko przemówienia przywódców, zatwierdzanie budżetu organizacji, rekomendacje dla Rady Bezpieczeństwa i wszelkie poważne decyzje, ale też spotkania i rozmowy w kuluarach, okazja do zawiązania kontaktów i poznania nowych liderów wspólnoty wszystkich krajów. Jak zawsze gwiazdami na nich są liderzy największych państw. Pomniejsi gracze muszą sobie radzić sami i tylko od ich inwencji, inicjatywy, śmiałości, a czasami bezczelności zależy, czy spędzą czas obrad z pożytkiem, czy szwendać się będą bezradnie z głupią miną, pomijani przez prawie wszystkich. Nie wiadomo co onieśmieliło prezydenta Dudę. Obecność możnych tego świata, tęsknota za domem, a może brak towarzyszy z PiS, tak czy owak prezydent w ONZ nie błysnął. Nie dość, że wygłosił nudne i banalne przemówienie, (a po mocnej, wybitnej mowie Trumpa miał jeszcze czas wprowadzić poprawki), o konieczności współpracy, walce z biedą i o tym, że matka, czyli Ziemia jest tylko jedna i takie tam, to w kuluarach ONZ zachowywał się jak biedny, opuszczony, bezradny i nieśmiały chłopek. Na nagraniu, które zrobiono w trakcie tradycyjnego lanczu, na którym spotykają tylko liderzy państw widać jak inni rozmawiają, pozdrawiają się, witają, poklepują po plecach i śmieją, a tylko nasz Duda stoi z głupią miną, osamotniony w tłumie nie wiedząc co ze sobą począć i jak się zachować. Nagranie zaczyna się od sceny Donald Trump, w otoczeniu ochroniarzy pewnym krokiem wchodzi na salę, gdzie zgodnie z obyczajem przy obiedzie spotykają się przywódcy państw. W 2 minucie i 58 sekundzie na ekranie pojawia się nasza znajoma, umiłowana, okrągła, okraszona rzewnym i cielęcym uśmiechem buźka.
  To nasz ci on, nasz prezydent. Chwilę ulgi przynosi mu przywitanie z którymś z szefów państw, a potem znów wraca do swej roli podpierającej na zabawie ściany ciamajdy, z którą nikt nie chce się napić, czy zatańczyć. Nie mógł se chociaż sweet foci strzelić? Na szczęście następnego dnia prezydent Duda miał spotkanie z ubraną jak zwykle w ludowe stroje Polonią Amerykańską, więc mógł usłyszeć słowa adoracji i deklaracji: oj da dana, nasza władza jest kochana. Pod nagraniem z ONZ pokazujemy zdjęcie z „prawidłową” wersją prezydenta Andrzeja Dudy.


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Duda-Polonia.jpg

  Wallington, USA, 20.09.2017. Prezydent RP Andrzej Duda (C) podczas spotkania z Polonii, wieczorem 20 bm. w Wallington.

  A tu nagranie z kuluarów ONZ (w 2 minucie i 58 sekundzie pojawia się prezydent RP):


  https://youtu.be/Jr8IfYB3e3Y

  Ps...Jarosław Kaczyński lub Zbigniew Ziobro powinni być prezydentem, oni mają charyzmę, byłaby wtedy pełna kultura. Duda to jest taki amorficzny.
 • Antysemityzm jest niebezpieczny
  -
  bo zwalcza nie tylko przestępczość

  - http://zawisza.neon24.pl/post/139906,zydzi-z-genetycznego-punktu-widzenia#comment_1408537

  ale i zbrodnie

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/139931,zydzi-to-wielce-tolerancyjna-nacja#comment_1408952

  Podstawoeą ideą judaizmu jest przestępstwo a także zbrodnia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Wszakże siły oporu umsyłowego w Polsce, starają się wszelkimi siłami zapobiec temu wnioskowi.

  W Polsce, i nie tylko tu, mają Judejczycy zagwarantowane szczególne prawa, czyż nie jest to najlepszy klimat do tworzenia organizacji przestępczych.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY