Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 4082 komentarze

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców Legii Warszawa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemal przeoczylibyśmy bardzo waży szczegół w hybrydowo-informacyjnej wojnie Izraela z Polską i Polakami: żydo-amerykańskie Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców za - jak doniosło PolskieRadio.pl "ich rasistowskie zachowanie na meczu piłki nożnej".

Polskie Radio.pl :  O karę dla Legii Warszawa zaapelowało Centrum Wiesenthala-   W liście do prezydenta UEFA, dyrektor ds. relacji międzynarodowych dr Shimon Samuels skrytykował atak, podkreślając, że incydent pod Płońskiem jest "wyraźnym naruszeniem dziesiątej z jedenastu wartości UEFA: szacunku".

- Pisząc w imieniu Centrum Wiesenthala, zaapelował do UEFA o wezwanie władz Legii przed Komitet Dyscyplinarny UEFA w celu "przyjęcia odpowiednich środków przeciwko tym, którzy zostali zidentyfikowani jako wojowniczy kibice za ich rasistowskie zachowanie na meczu piłki nożnej", a także apelując o "szybkie aresztowanie i ukaranie sprawców przez polskie władze".

Według izraelskich mediów, które powoływały się m.in. na relacje przedstawicieli Hapoelu, incydent miał charakter antysemicki, a atakującymi byli zamaskowani fani Legii.  >>>   http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1805839,Antysemicki-atak-pseudokibicow-Legii-Warszawa-Policja-zatrzymala-jedna-osobe

Pisałem o tym kilka dni temu w notce pt. "Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację ANTY-JEDWABNE?"  >>>   http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne

Może te słowa rzucą trochę światła na sprawę?

wPolityce.pl: Ambasador Izraela w Polsce Anna Azariwyznała, że od półtora roku czekała na tę uroczystość. „Otwarcie biura AJC w Polsce jest świętem dla Polski, USA, Izraela oraz dla mnie osobiście” - powiedziała.

Cieszę się, że będę miała Warszawie kolejnych przyjaciół, z którymi będę mogła wymieniać się poglądami   oraz rozmyślać na temat strategii.  Uważam, że mamy w Polsce wspaniałą atmosferę do pracy   —  dodała.

Źródło: wPolityce.pl >>  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/333215-komitet-zydow-amerykanskich-otworzyl-w-warszawie-swoje-biuro-prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-na-polskiej-ziemi-reprezentantow-ajc

 

 

3 sierpnia 2017 r. pod Warszawą zamaskowani sprawcy zaatakowali członków ekipy obsługującą zespół piłkarzy  Hapoel Petah Tikva  z Izraela. - podkreślmy zamaskowani sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

6 sierpnia 2017 r. izraelski zespół wydał oficjalne oświadczenie mówiące że / tłumaczenie z angielskiego /: Po zakończeniu meczu z Ciechanowem, po tym, gdy większość [izraelskiej] drużyny wróciła do hotelu, grupa zamaskowanych kibiców Legii Warszawa wdarła się na teren hotelu, próbując pobić kilku członków zespołu, którzy zostali w tyle"  ///  Wersja oryginalna niej  >>

The team on Wednesday issued an official statement saying:  “At the end of the game against Ciechanow, after most of the players had returned to the hotel, a number of masked fans of the Legia Warsaw club stormed into the court and tried to beat up several crew members who had been left behind.”

A spokesman for the Israeli embassy issued a statement saying:   “The Israeli embassy in Warsaw has been shocked and saddened by the news of another anti-Semitic incident. These ‘pseudo-fans’ not only harm good Polish-Israeli relations, but first of all they are damaging Poland’s image abroad.”  >>>   https://www.breakingisraelnews.com/92734/skinheads-attack-israeli-soccer-players-game-poland-watch/#/#VJHKvJ4U1TTJo2rY.97

Z portalu BreakingIsraelNews.com dowiadujemy się też, że na incydent zareagował rzecznik ambasady Israela następującymi słowami:Izraelska Ambasada w Warszawie jest zszokowana i zasmucona wiadomością o następnym anty-semickim incydencie. Ci 'pseudo-fani' nie tylko rujnują dobre polsko-izraelskie relacje, ale przede wszystkim rujnują wizerunek Polski w świecie"  /// Wersja oryginalna wyżej.

O powyższym stało się głośno w Polsce i na świecie po późniejszym liście lokalnych Żydów do Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, i publikacjach na ten temat w amerykańskich mediach, w tym  w Washington Post i New York Times  -  informację "rozniosła" komórka Associated Press z Warszawy, ... z takim właśnie, ... niezbyt dobrze kojarzącym się zdjęciem.   -  Czy ci Narodowcy, to tak sami, czy ktoś ich tak pozuje?

No właśnie proszę Państwa, w takich właśnie okolicznościach "grupą zamaskowanych kibiców Legii Warszawa" zainteresowało się Centrum Wisenthala.  -   Niezbyt wielu zapewne wie, czym jest Centrum Wisenthala, więc podam za Wikipedią:

Centrum Szymona Wiesenthala – założona w 1977 roku międzynarodowa agencja żydowska z siedzibą w Los Angeles, służąca ochronie praw człowieka i zachowaniu pamięci o Holokauście. Zadaniem centrum jest także wzmacnianie tolerancji społecznej poprzez edukację.

Wśród tematów jakimi zajmuje się Centrum znajdują się problemy związane z rasizmem, antysemityzmem, ludobójstwem, działaniem przeciwko ludności oraz terroryzmem. Jest ono akredytowane jako organizacja pozarządowa przy Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz UNESCO.    -   Centrum zostało nadane imię Szymona Wiesenthala, żydowskiego działacza, tropiciela hitlerowskich zbrodniarzy wojennych.

<>

- I taka szacowna instytucja została zainteresowana i zareagowała na "grupę zamaskowanych kibiców Legii Warszawa", którzy wybiegli gdzieś z krzaków w Płońsku pod Warszawą?  ****   ///  O co w tym wszystkim chodzi, co jest grane?

**** Ciekawe czy Centrum Wisenthala "uprawiło się" już z setkami członków podporządkowanej Niemcom policji żydowskiej z obozów zagłady, którzy jak Chaim Rumkowski z łódzkiego Judenratu pomagali Niemcom w mordowaniu tysięcy polskich dzieci żydowskiego pochodzenia    >>>   https://pl.wikipedia.org/wiki/Chaim_Rumkowski

Wkrótce w Polsce może, lub będzie się wiele dziać, o czym donosi właśnie Niezalezna.pl  //  "Lwowski Żulik" właśnie przygotowuje pod Sejmem kolejną już "edycję Ciamajdanu", ...  Prezes Kaczyński chwali mądrość Izraelczyków na jednym wydechu z budową "Wielkiego Izraela", chyba tylko z wrodzonego rozsądku nie mówiąc, gdzie dokładnie między Odrą i Bugiem ma on powstać [sam obstawiam ujście Odry i okolice Szczecina].  -  

- Sumując to wszystko razem, zachowanie Prezesa i zaangażowanie Izraela, trzeba się  na poważnie zastanowić, QVO VADIS POLSKO, ... czyli, czy wzorem Hitlera i spalonego Bundestagu, nie planuje się w Polsce spalenia jakiejś synagogi z niewielkim pogromem tubylczych Żydów?, ... bo jak wspominał prof. Nowak, w Polsce dochodziło do prowokowanych pogromów dla odwrócenia uwagi, jako przykrywka. 

Czy nie szykują nam właśnie tła, do jakiejś "bratniej pomocy"?  -  bo zaangażowanie Centrum Wisenthala to gra zawodnikami z "najwyższej półki.

<>

Wygląda mi na to, że po raz drugi w historii "gra kibicami" wkroczyła w fazę "rękoczynów": wszyscy dokładnie pamiętamy "wojny futbolowe" administracji rządowej prowadzone z kibicami piłki nożnej za rządów Platformy i Tuska. - Ostatnie wydarzenia wskazują, że zanosi się na coś podobnego. -  Wtedy apogeum konfliktu była prowokacja z udziałem żeglarzy z Meksyki i kibiców ze Śląska w Gdyni  -  sprawa znana na cały świat i Polskę / wypisz wymaluj kalka ostatniego wydarzenia z udziałem zespołu z Izraela.  /// Warto też w tym mniejscu przypomnieć spaloną budkę pod rosyjską Ambasadą.

- To właśnie po tamtych prowokacjach, w której ofiarami byli w równym stopniu meksykańscy żeglarze i śląscy kibice [i Marsz Niepodległości 11 Listopada], padły pamiętne słowa:

"Mamy przekonanie wspólne, że sobie z tym poradzimy, i Państwo Polskie będzie w stanie pokazać że monopol na przemoc ma Państwo, a nie bandyci."  >>>   https://www.youtube.com/watch?v=AVTA8c7YSKA

KOMENTARZE

 • Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację ANTY-JEDWABNE?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne
 • Brutalna policja na Marszu Niepodległości! Czy to czeka obrońców Wolnej Polski?
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw&t=2s
 • Prawdziwy Polak na Marszu Niepodległości
  >> https://www.youtube.com/watch?v=4sxto4t_kiE
  .
  http://m.neon24.pl/cf4468ef2a5d8b09bc0d3e7edfa37506,0,0.jpg
 • Wiedzieć z kim mamy do czynienia
  .
  "Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców Legii Warszawa", ta społeczność jest od tysiącleci znana ze szczególnej zbroniczości sadyzmu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Kolejny tekst zwraca uwagę na aspekt:

  - http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami-czyli-michnik-szczery-po-alkoholu/comment-page-1/#comment-6910

  Ze strony zbrdoniczej społeczności żydów należy oczekiwać każdej podłości, nieowyobrażalnej też.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 07:32:57
  Rada Etyki Mediów: Magdalena Ogórek złamała zasadę szacunku i tolerancji, ... i sami brzydzą się rozmowy o Żydach?
  >> https://wpolityce.pl/media/351154-rem-magdalena-ogorek-zlamala-zasade-szacunku-i-tolerancji-ktora-stanowi-jedna-z-podstawowych-zasad-etyki-dziennikarskiej?strona=1

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY