Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
785 postów 5125 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Niewidzialna wojna: Jak napaść na państwo ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej.

Fryderyk Joliot-Curie – członek Komitetu Pugwash[2], laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, oraz działacz Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju zapowiedział, że przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.

Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.

(cytat za „Ukryta strona dziejów” Epiphanius)

 

 

Celem agresji jednej grupy ludzi przeciw drugiej jest:

 

 1. Przejęcie owoców pracy napadniętego (rabunek mienia ruchomego, własności intelektualnej, dóbr kultury)
 2. Zmuszenie napadniętej ludności do pracy niewolniczej (porywanie „w jasyr”, wywóz do obozów pracy lub praca przymusowa na rzecz agresora w dotychczasowym miejscu).
 3. Zagarnięcie ziemi należącej do grupy napadniętej, jeśli jest ona cenna rolniczo, kryje w sobie bogactwa naturalne lub jeśli agresor potrzebuje nowej przestrzeni życiowej (Lebensraum) Ten warunek nie zawsze musi być spełniony.
 4. Aby zapewnić długotrwałość czerpania powyższych korzyści konieczne jest:
 5. Zlikwidowanie własnych form organizacji napadniętej społeczności   (likwidacja państwa) i zastąpienie ich systemem władzy agresora z założenia totalitarnym, w tym również wprowadzenie nowej waluty w obszarze okupowanym.
 6. Unicestwienie podstaw bytu i zamożności podbitej ludności (przejęcie firm, banków, likwidacja przemysłu, ograniczanie produkcji rolnej)
 7. Budowa silnego aparatu przymusu. Rozwinięcie propagandy. Zamiana symboli kraju podbitego na symbole agresora. (rozbudowa policji, tajnych służb, sieci agentów, czasem wprowadzenie własnych wojsk, jeśli spodziewany jest silny opór społeczności zaatakowanej)
 8. Eksterminacja elit i biologiczne niszczenie ludności podbitej, demoralizacja i dezintegrowanie społeczeństwa, walka z religią (min. zastraszanie publicznymi egzekucjami, uniemożliwianie dostępu do edukacji i ochrony zdrowia, wprowadzanie aborcji, przesiedlenia i wypędzenia) 

 

 

Powszechnie wyobrażamy sobie, że początek wojny jest wtedy,

gdy zostanie militarnie przekroczona granica państwa.

Jest to bardzo błędne myślenie, ponieważ to jest ostatni etap napaści na państwo.. Jakie są wcześniejsze etapy i jaki jest ratunek, o tym opowiada Jurij Bezmienow. W transkrypcji z wykładu Jurija Bezmienow'a mamy punkt pod nazwą STABILIZACJA  /  link w komentarzach  /

W czasie kryzysu społeczeństwo gotowe jest zaakceptować każdy rodzaj silnej władzy,

która zaprowadzi porządek, uspokoi zamieszanie, a ludziom pozwoli spokojnie pracować.

Potrzebny jest silny lider, „zbawiciel”, który da odpocząć zmęczonemu kryzysem społeczeństwu. Lider przybywa najczęściej z zagranicy lub lokalnego lewicującego ugrupowania. [u nas prawicowego / lewacyb nie dali rady?] „Zbawiciel” jest gotowy przyjąć władzę, jednak jej przejęcie jest możliwe na dwa sposoby, ... przez wojnę domową, lub zewnętrzną interwencję. Po walkach następuje kolejny etap  –  normalizacja.

Na etapie normalizacji, nowa samozwańcza władza nadaje społeczeństwu nową rolę. Nie są już potrzebne żadne rewolucje, nie są potrzebne żadne radykalne ruchy społeczne. [delegalizacja np. Młodzieży Wszechpolskiej]

Normalizacja to odwrotność destabilizacji, to stabilizacja narzucona siłą. Wszystkie „śpiochy”, działacze społeczni, obrońcy praw pracowniczych oraz liberałowie, homoseksualiści, feministki są eliminowani, w tym eliminowani fizycznie. Wszyscy ci ludzie wykonali swoją robotę i stali się zbędni.

Nowe role wymagają stabilności aby wykorzystać społeczeństwo, eksploatować kraj i wyzyskać zwycięstwo. Żadne rewolucje są już nie potrzebne, nie będzie żadnych strajków, żadnych żądań homoseksualistów, żadnych praw kobiet, żadnych praw dziecka.

Będzie tylko bezwzględna eksploatacja w nowym opakowaniu.

MAM WRAŻENIE ŻE JESTEŚMY WŁAŚNIE NA POCZĄTKU TEGO ETAPU

 

Konstytucja nie przewiduje innych, niż wydawane w stanie wojennym, określone w Art.234 Konstytucji, "rozporządzenia z mocą ustawy".
 

Ustawy korzystają z domniemania konstytucyjności, ... tak długo aż Trybunał Konstytucyjny na wniosek uprawnionej strony nie stwierdzi ich niezgodności z Konstytucją.

Zgodnie z opublikowaną ustawą o SN,   ale niezgodnie z Konstytucją,  Prezydent Duda moze [w drodze ROZPORZĄDZENIA] ustanowić REGULAMIN Sądu Najwyzszego. 

Jeśli to zrobi,  złamie Art. 178.1 Konstytucji, co otworzy drogę do postawienia go przed Trybunałem Stanu. Obserwujmy, ... jeśli "Totalna Opozycja" nie jest opozycją głupią [albo fejkową], moze być ciekawe. Więcej w komentarzach i poprzednich notkach. >>>  http://ziut.neon24.pl/post/141778,w-urzedowym-dzienniku-ustaw-opublikowano-ustawy-o-sn-i-krs

<>

Konstytucja w niektórych fragmentach się zdezaktualizowała? 

Pan Prezydent wyszedł z przekonania, że to Polacy powinni zdecydować o zmianach w Konstytucji. / ... / Tak, choćby z tego powodu, że pochodzi z 1997 roku, a my jesteśmy od 1999 roku w NATO i od 2004 roku w Unii Europejskiej.

Mamy rozdział trzeci o źródłach prawa i zawartą tam regulację, która określa, że prawo stanowione przez organizację międzynarodową może być prawem obowiązującym, jeżeli to wynika z ratyfikowanej umowy międzynarodowej konstytuującej daną organizację międzynarodową.  ***

Natomiast konstytucje zachodnie mają całe rozdziały o prawie europejskim. Polacy też chcą, aby do nowej Konstytucji wpisać takie artykuły. [?] Jesteśmy proeuropejscy, natomiast chcemy też znać granice ingerencji UE w nasze sprawy. >>> http://www.prezydent.pl/kancelaria/referendumkonsultacyjne/aktualnosci/art,33,minister-mucha-teraz-jest-moment-konstytucyjny.html

*** Tu warto przypomnieć, że   "prawo stanowione przez organizację międzynarodową może być prawem obowiązującym"   jeśli umowa była zgodna z polską Konstytucją, i w chwili obecnej, to polska Konstytucja określa"granice ingerencji UE w nasze sprawy."

Wygląda na to, że zmiana Konstytucji ma, lub może chcieć, dopasować Konstyttucję do nikonstytucyjnych umów międzynarodowych. A na to zgody być nie powinno, ... np. w kwesti Euro.

 

 

KOMENTARZE

 • Jak napaść na państwo – byliśmy na etapie destabilizacji
  Jurij Bezmienow: Jak napaść na państwo
  >> https://youtu.be/lWIpFvGrNak

  Czy wejście wojsk amerykańskich do Polski, oraz przejęcie przez PiS i Prezydenta władzy nad sądami wprowadza nas w etap NORMALIZACJI >> http://www.eprudnik.pl/jak-napasc-na-panstwo-wyklad-jurija-bezmienowa/
 • Morawiecki: „Te 7 tys. uchodźców nie powinno być problemem."
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141694,morawiecki-te-7-tys-uchodzcow-nie-powinno-byc-problemem

  Wsłuchujcie się co mówią: wmawiają nam teraz, że art. 7 który uruchomiła przeciwko Polsce Unia spowodowana jest nieprzyjęciem przez Polskę uchodźców. Niekonstytucyjne ustawy sądowe, które dają Dudzie władzę zwierzchnią nad Sądami już mają. Teraz chcą mieć uchodźców ! ? !,

  KPIĄ SOBIE Z NASZEJ INTELIGENCJI!
 • Nowy Porządek Świata i zniszczenie państw narodowych
  NarodowiKonserwatysci.pl / 31 maja 2014: W 2009 r. nakładem Wydawnictwa Antyk Marcin Dybowski ukazało się polskie tłumaczenie dzieła Epiphaniusa – Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. Nowy Ład Ekonomiczny. Globalizm. Masoneria i tajne sekrety.

  Pozycja ta odsłania i opisuje szereg zagrożeń stwarzanych dla cywilizacji łacińskiej (Christianitas) przez instytucje i urządzenia polityczno-ekonomiczne inspirowane doktryną Gnozy. Spośród całej gamy niebezpieczeństw na szczególną uwagę czytelnika polskiego zasługują te, które bezpośrednio dotykają instytucji państwa narodowego, a które stały się udziałem Polski w konsekwencji przystąpienia naszej Ojczyzny do Unii Europejskiej.

  >> http://narodowikonserwatysci.pl/2014/05/31/nowy-porzadek-swiata-i-zniszczenie-panstw-narodowych/
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:37:48
  Niemniej trud walki o suwerenną Polskę podjąć należy. Być może dogodną okazją do uwolnienia się od dominacji Rządu Światowego i jego ekspozytur w postaci instytucji Unii Europejskiej, będzie spodziewane opuszczenie tej Unii przez Wielką Brytanię.
  http://narodowikonserwatysci.pl/2014/05/31/nowy-porzadek-swiata-i-zniszczenie-panstw-narodowych/
 • @goodness 20:58:18
  Nikodem Dyzma naszym Prezydentem? /// Potępienie polskich nacjonalistów przez Prezydenta Andrzeja Dudę po Marszu Niepodległości A.D. 2017, skierowane via mniejszość niemiecka w Krapkowicach w województwie opolskim do opinii międzynarodowej, świadczy o fatalnie wypełnianej funkcji głowy państwa. Prezydent winien bowiem bronić swoich obywateli, zwłaszcza w obliczu napaści na Polskę i nasz Naród dokonywanych przez europejskich biurokratów i władze obcych państw.

  >> http://narodowikonserwatysci.pl/2017/11/20/nikodem-dyzma-naszym-prezydentem/

  Andrzej Duda z pewnością nie powinien atakować polskich nacjonalistów jako całości, biorąc już choćby pod uwagę to, że nacjonalizm jest niczym innym jak synonimem poczucia więzi narodowej, miłością do własnego narodu. Co więcej, polski nacjonalizm ma zasadniczo charakter demokratyczny, uznaje wyższość interesów narodu nad interesami państwa, odrzuca wszelkie formy ustrojowe krępujące suwerenność i wolność narodu, który uważa za właściwego organizatora życia zbiorowego. Uznaje też prymat etyki w życiu publicznym i kieruje się katolicką nauką społeczną.
 • Najskuteczniejszy sposób....
  "Są dwa sposoby na podbicie i zniewolenie narodu: miecz albo dług". John Adams (1735-1826)
  A ponieważ mieczy w XXI w. używa sporadycznie Yakuza....
 • @SZS 23:07:08
  // "miecz albo dług" //

  >> Jan Kobuszewski Kazimierz Brusikiewicz - Dług
  >> https://youtu.be/lKLiIocg-C0
  >> Powyżej 100 zł dług sam z siebie robi się fikcyjny :D
 • Krym a Żydzi, Rosja, Ukraina - spiskowa praktyka dziejów
  >>> https://youtu.be/4Q0Z72D1ebw
 • Nowa Chazaria na Ukrainie?
  >>> https://youtu.be/Y9f0bLip1cU
 • Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?!
  >> https://youtu.be/Xb9rfl9J8Tg

  @ Jarek Ruszkiewicz SL: Plan Kalergi, ... a sprawa Polska
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138705,jarek-ruszkiewicz-sl-plan-kalergi-a-sprawa-polska

  "STWORZENIE NOWEJ RASY i NOWEGO BOGA"

  "JUDEOPOLONIA" STR.12 / W roku 1911, poeta i krytyk literacki, przedstawiciel Młodej Polski, liryk i nowelista - Antoni Lange - wysoko ceniony w krach literackich, zbulwersował środowiska twórcze i polityczne opublikowaniem rozprawy "O sprzecznościach sprawy żydowskiej". Uważany powszechnie za polskiego patriotę, nagle okazał się Żydem pozornie tylko zasymilowanym. W swojej rozprawie wystąpił on z tezą, że asymilacja musi być w Polsce "wzajemna"; zakładał, że powinno dojść do stworzenia takiej mieszanki demograficznej, w wyniku której Naród Polski "stanie się narodem półsemickim". Doprowadzi to oczywiście do upadku katolicyzmu, albowiem asymilacja Żydów w Polsce ma się stać "stworzeniem nowej rasy, stworzeniem nowego człowieka i nowego boga". / ... /

  I kolejny warty przytoczenia cytat: "W każdym narodzie, musi wyrobić się ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, a panujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad połową Europy. Ale naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz". (S. Dider , "Rola neofitów w dziejach Polski", str.111, wyróżnienia w tekście te i następne ALS)
 • The Hidden History - The Khazar Empire
  >>> https://youtu.be/k2oW63XkBhw

  The Secret History of The Khazarian Mafia
  >>> https://youtu.be/EmNR8_sTKoo

  Khazar and Ashkenazim Jews
  >>> https://youtu.be/5AIKQHO0esk

  The Corruption of the Jewish Khazars (Part 1)
  >>> https://youtu.be/fcd40vYV7Js
  The Corruption of the Jewish Khazars (Part 2)
  >>> https://youtu.be/9M5n0uLVRtQ
  The Corruption of the Jewish Khazars (Part 3)
  >>> https://youtu.be/GoPFj9-NCaw
 • @SZS 23:07:08
  Dług...

  Nie wiem czemu, skojarzył mi się dowcip z dzieciństwa (lata 70):

  "--Co ma Pan PRZECIWKO Żydom?...
  --Hmm, 'Cyklon B'?"

  Może i tego się doczekają, jak będą chcieli władzy nad światem.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 08:51:16
  "Dwużydzian Polaka"

  UPS, niejaki P.A.D.? Żona i córka (po linii rabinicznej) żydóffki...

  Mam postulat, obywatelom Izraela (paszport) z mocy prawa odbierać polskie obywatelstwo... BEZ WYJĄTKÓW.
  Albo jesteś "koszerny", ALBO Polak.
 • Współczesna wojna (hybrydowa) – różne aspekty
  Metody informacyjnych i psychologicznych wojen przyjmowane dla zniszczenia społeczeństwa obywatelskiego i zniszczenia zdolności ludności do samoobrony >> http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/146435,wspolczesna-wojna-hybrydowa-rozne-aspekty

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY