Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 4467 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego stracił stanowisko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konrad Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych został odwołany ze swojej funkcji / Minister Szyszko, w grudniu 2014 r. poseł PiS, który zablokował zmianę Konstytucji i sprzedaż lasów "poległ w rekonstrukcji"

Można się zastanawiać nad tym, czy dymiska kuzyna TO ZNAK, że Jarosław Kaczyński, który był obecny w Pałacu Namiestnikowskim podczas zmiany premier Beaty Szydło, na Mateusza Morawieckiego, jeszcze kontroluje teoretycznie pisowski rząd, ... albo w ogóle PiS. -  przypomnijmy,, podczas drugiego etapu rekonstrukcji, kiedy tekę ministra stracił właśnie minister Szyszko i Antoni Macierewicz, podczas tego spotkania w Pałacu, ani podczas spotkania posłów PiS z prezydentem Dudą, Kaczyński nie był obecny.

Konrad Tomaszewski jest krewnym Jarosława Kaczyńskiego ze strony matki. Jego brat Grzegorz prezesuje pisowskiej spółce Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.- jak pamiętamy redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej Codziennie" jest Tomasz Sakiewicz, po dymisji Antoniego Macierewicza ze stanowiska szefa MON oświadczył, że na Dudę  już nie zagłosuje, -  JESZCZE TEGO NIE WIDAĆ, ALE JUŻ JESTEŚMY ŚWIADKAMI "WOJNY NA GÓRZE" - obawiam się, że Kaczyński właśnie zaczyna tracić swoje wpływy, i dochodzi do przejmowania PiS przez "wraże siły".

Fakt o "kuzynie Kaczyńskiego", ...

<>

MBASSADOR'S FAREWELL CALL ON SEJM SPEAKER KOMOROWSKI

Date: 2009 January 23, 16:23 (Friday)
Canonical ID: 09WARSAW78_a
Original Classification: CONFIDENTIAL
Current Classification: CONFIDENTIAL
Żródło: //www.wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW78_a.html

Fragment raportu ambasadora USA z rozmowy z Komorowskim, z dnia 23.01.2009
Dotyczy: Ustawy reprywatyzacyjnej
6. (C) W sprawie perspektyw uchwalenie przepisów o odszkodowaniach za prywatną własność skonfiskowaną w czasie II wojnie światowej i ery komunistycznej, Komorowski wyraził obawę, że kryzys finansowy przedstawił "nowe okoliczności".
Komorowski powiedział: Tusk jest zdecydowany zmusić nieprzejednanych ministrów, zwłaszcza Ministerstwa Rolnictwa i Ochrony Środowiska, do przyczynia się do wypłaty odszkodowań z funduszy uzyskanych ze sprzedaży nieruchomości państwowych, w tym lasów.   //  Całość >> //zonacezara.blogspot.com/2015/

11 Listopada stracimy niepodległość !

//ziut.neon24.pl/post/142050,11-listopada-stracimy-niepodleglosc

 


pRezydent z PiS mają plan: sto lat po upadku idei budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację

18.01.2018 / Jak donosi wPolityce.pl Marszałek Senatu Stanisław Karczewski po rozmowie z prezydenckim ministrem Muchą w sprawie planowanego przez Dudę referendum odniósł się też do obecnej ustawy zasadniczej, czyli planów zmiany obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji:

Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum  —   tłumaczył marszałek Senatu.  / koniec cytatu /

<>

11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

- jeśli przed "referendum Dudy" ustawa o referendum zostanie zmieniona w sposób jak wyżej, po tzw. "referendum konstytucyjnym" Dudy [wystarczy aby tylko była frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona, bo tak to "ustawi" planowana zmiana ustawy o referendum, o której mówi marszałek Senatu Karczewski.

*** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji "frekwencja referendalna" stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS,  sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny,  może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

Obecna Konstytucja, gdyby była przestrzegana, nie jest taka zła. /  Na pewno gwarantuje to co mamy, i co ważne umożliwia korektę, zawartych na szkodę Polski, niekonstytucyjnych zapisów w umowach międzynarodowych, np. w Traktacie Lizbońskim, który Tusk podpisał, bez jego przeczytania, ...

tego nie da, i nie zagwarantuje planowana nowa konstytucja, która na 100% będzie musiała być zgodna z tak zwanymi "wartościami europejskimi" - to właśnie niesie ze sobą zmiana obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji.

W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku idei zbudowania JUDEOPOLONI, może dojść do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół' 

-  Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

Do takiej konkluzji można [a nawet trzeba] dojść, analizując rozwój wypadków i zachowanie prezydenta Dudy, biorąc pod uwagę niejasne kulisy jego wyboru na kandydata PiS na prezydenta [w tym to kto go poparł], powitanie w Polsce AJC-Amerykańskiego Kongresu Żydów z jego powitalnym "listem żelaznym" wyłącznie,

mając przy tym na uwadze bezprawne roszczenia organizacji izraelsko-żydowskich względem Polski, co do mienia bezpotomnie zmarłych w Holokauście przedwojennych obywateli polskich, Polaków wyznania mojżeszowego.

... oraz co najważniejsze, mając na uwadze planowaną zmianę Konstytucji, pamiętając już uchwalony niekonstytucyjny fakt, próbę prezydenta Dudy, przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym, co razem ze zmianą Konstytucji może doprowadzić w Polsce do dyktatury, ALE NIE DUKTATURY PiS, DYKTATURY PREZYDENCKIEJ  -  Dlatego Kaczyńskiego z całym PiS sklasyfikować należy, albo jako "pożytecznych idiotów", albo agentów wpływu obcych państw, ... Izraela i USraela / czyli interesów diaspory żydowskiej Stanów Zjednoczonych

Wydaje mi się, że jesteśmy poddawani "podwójnemu praniu mózgu".

Z jednej strony Obywatelom RP udało się obrzydzić Polakom obecną Konstytucję, co uzasadnia inicjatywę Dudy aby ją zmienić  - agentura to nie solista, to zespół, który nas kołuje - a my "gonimy własny ogon".

Jeśli się zastanowić, skoro Duda z PiS ewidentnie złamali procedury konstytucyjne [mogli to zrobić zgodnie z konstytucją] w sprawie sądów, to równie dobrze wiele umów międzynarodowych, w tym Traktat Lizboński, może być niezgodny z Konstytucją.

Zmieniając Konstytucję, jak chce Duda, pozbawimy się możliwości uznania za niezgodne z konstytucją te przepisy np. Traktatu Lizbońskiego, na podstawie których Komisja Europejska "chce nas ustawić w szeregu", a które zgodnie z obowiązującą obecnie polską Konstytucją, nie powinny nas obowiązywać.

Zmieniając Konstytucję, świadomie lub nie, Duda pozbawi nas prawa do sprawdzenia, czy poprzednie rządy sprzedały nas, tak jak wcześniej do tego doszło w Magdalence. /  Zmiana Konstytucji powinna być ostatnią rzeczą, na którą powinniśmy się zgodzić. 

-   Aby podbić państwo, nie trzeba tego robić militarnie, można tego dokonać metodami na pozór legalnymi, za pomocą podstawionych agentów wpływu. - Z takim przypadkiem, wydaje mi się, mamy aktualnie do czynienia.  -  TO TRZEBA SPRAWDZIĆ , NAD TYM TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAĆ i NA TO SZUKAĆ DOWODÓW,... i tym trzeba się zająć.

Tak jak z Konstytucją amerykańską  [która ma sto kilkadziesiąt lat],  tak z obecną Konstytucją polską, można się zgodzić na jakiejś jej  drobne uaktualniające poprawki, ale nie można się zgodzić na to, aby została całkowicie zmieniona na zamówienie człowieka, który nie tylko nie wie jak napisać zgodną z Konstytucją ustawę [bo to byłoby zbyt proste], który ją złamał, .... i o którym na pewno wiemy na pewno jedynie to, ze chce tą Konstytucję ułozyć pod swoją własną osobę.

-  Nie możemy się na to zgodzić, ... tym bardziej, że jest mało prawdopodobne, aby do 11 Listopada ustalono winnych zamachu w Smoleńsku.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Konrad Tomaszewski odwołany z funkcji szefa Lasów Państwowych
  wczoraj wPolityce.pl / Według źródeł PAP zbliżonych do rządu, zastąpił go Andrzej Konieczny, czyli dotychczasowy wiceminister środowiska. Do takich informacji dotarł także portal wPolityce.pl. Resort nie potwierdza jednak tych doniesień.

  Nazwisko nowego szefa Lasów Państwowych zostanie podane w dniu jutrzejszym — mówi portalowi wPolityce.pl rzecznik resortu

  >> https://wpolityce.pl/polityka/377198-konrad-tomaszewski-odwolany-z-funkcji-szefa-lasow-panstwowych-nieoficjalnie-nowym-dyrektorem-lp-zostanie-andrzej-konieczny

  18 grudnia 2014 / Lasy Państwowe uratowane przed szkodliwymi zmianami w konstytucji
  >> https://wpolityce.pl/polityka/226338-lasy-panstwowe-uratowane-przed-szkodliwymi-zmianami-w-konstytucji

  Nocna próba zmiany Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. PO, PSL, SLD i TR – głosowały „za” / 18 grudnia, o godz. 0:45 odbyło się w Sejmie Rzeczpospolitej głosowanie nad zmianą Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Tak, nie pomyliłem się. Głosowano nad zmianą Konstytucji.
  >> http://gazetabaltycka.pl/promowane/nocna-proba-zmiany-konstytucji-rzeczpospolitej-polskiej-po-psl-sld-i-tr-glosowaly-za

  25 września 2015 / PO przegłosowała nowelizację ustawy o Lasach Państwowych. PiS było przeciw. Prof. Szyszko: "Lasy są własnością narodu i naród ma prawo decydować o tym, jakiemu celowi będą służyły"
  >> https://wpolityce.pl/polityka/266475-po-przeglosowala-nowelizacje-ustawy-o-lasach-panstwowych-pis-bylo-przeciw-prof-szyszko-lasy-sa-wlasnoscia-narodu-i-narod-ma-prawo-decydowac-o-tym-jakiemu-celowi-beda-sluzyly

  19 stycznia 2015 / Komorowski i rząd Tuska chcieli sprzedać polskie lasy, by zapłacić za mienie pożydowskie. Dlaczego Komorowski ucieka od wyjaśnień?!
  >> https://wpolityce.pl/polityka/230250-wsieci-komorowski-i-rzad-tuska-chcieli-sprzedac-polskie-lasy-by-zaplacic-za-mienie-pozydowskie-dlaczego-komorowski-ucieka-od-wyjasnien

  Komorowski sprzedaje lasy - do lasów wstęp wzbroniony!
  >> https://youtu.be/ccdMkvoP7HM

  CZY TERAZ DUDA CHCE ZMIENIĆ KONSTYTUCJĘ, TAK ABY JAK KOMOROWSKI SPRZEDAĆ LASY? / 11 Listopada stracimy niepodległość !
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/142050,11-listopada-stracimy-niepodleglosc
  >>
 • "Motyw": Czy teraz Soros wyeliminje Jarosława Kaczyńskiego?
  Odpowiedź na pytanie o Jarosława Kaczyńskiego: "Motyw" napisałem 2 lutego 2011 roku / Jakoś dziwnie pasuje do, ... dzisiejszych wydarzeń
  >> http://ziut.neon24.pl/post/141919,motyw-czy-teraz-soros-wyeliminje-jaroslawa-kaczynskiego
  .
  http://m.neon24.pl/c286b53a42cd36f49e9b63696658d1d3,0,0.jpg
 • Poprzyj akcję w obronie Ministerstwa Środowiska!
  Ekologiczne Forum Młodzieży rozpoczęło akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. utrzymania i wzmocnienia roli Ministerstwa Środowiska. Organizatorzy zapowiadają zebranie tysięcy podpisów.
  >> http://niezalezna.pl/213356-poprzyj-akcje-w-obronie-ministerstwa-srodowiska
 • Lasy są własnością narodu i naród ma prawo decydować o tym, jakiemu celowi będą służyły" [wziete z artykulu]
  Ta sie sklada ze mieszkam w poblizu jednego z najwiekszych kompleksow lasow w Polsce Puszczy Noteckiej. Dokola sie mowi ze wycinki maja charakter planowy itp. jednak gdziekolwiek sie wjedzie w las wszedzie sa ciecia porownujac skale wycinki to moge powiedziec ze niema ona precedensu w okresie kiludziesieciu lat ,w lasach bywam na codzien inigdy czegos takiego nie widzialem mozna by mowic patrzac na skale wycinek przynajmniej o czterokrotnym wzroscie ilosciowym .tlumaczenie ze sie nasadza w to miejsce nowe lasy nie zmienia faktu ze pozostana za kika lat mlodniki. wiekszsc drewna ma sie rozumiec idzie do obcych fabryk a spora czesc drewna wywozona jest do Niemiec . Slowem wycinaja jak swoje. Wiec po co lasy sprzedawac. Las wytnie polski robotnik,wywiezie polski kierowca,a roboty nadzoruje polski lesnik ,po demontarz polskiego przemyslu tartacznego stalismy sie w sporej czeci dostawca surowca. wiec zyski osiagnie obcy kapital - po co wiec lasy sprzedawac zyski ida i tak do wybarncow tych co blisko lasu i obcycha polak sie cieszy we ma prace.. ale to sie skonczy bo w takim tepie ile mona ciac i wtedy pracy w lesie bedzie mniej ,wiec cy nie epiej wychamowac wycinki a surowiec prztworzyc i w ten sposb polskie lasy beda sluzyc polskiemu spoleczenstwu nieporownywalnie dluzej i dostatniej
 • "WP": Bartosz Kownacki został odwołany z funkcji wiceszefa MON. Powody tej decyzji nie są jeszcze znane
  Kownacki przed objęciem funkcji wiceszefa MON był m.in. członkiem Komisji Weryfikacyjnej WSI, w przeszłości pracował również w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego. >> https://wpolityce.pl/polityka/377418-wp-bartosz-kownacki-zostal-odwolany-z-funkcji-wiceszefa-mon-powody-tej-decyzji-nie-sa-jeszcze-znane
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 05:07:38
  "18 grudnia 2014 / Lasy Państwowe uratowane przed szkodliwymi zmianami w konstytucji"

  Lasy Państwowe są de facto półprywatną niezależną i monopolistyczną korporacją kontrolowaną przez leśników i myśliwych.

  Poprawki do Konstytucji miały zabezpieczyć dostęp i prawa do lasów dla całego społeczeństwa:

  „Art. 74a. 1. Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa są dobrem wspólnym i podlegają szczególnej ochronie.
  2. Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.
  3. Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa są udostępniane dla ludności na równych zasadach. Zasady udostępniania i gospodarowania lasami określa ustawa.”
 • @jan 19:57:05
  " Slowem wycinaja jak swoje. Wiec po co lasy sprzedawac. Las wytnie polski robotnik,wywiezie polski kierowca,a roboty nadzoruje polski lesnik"

  Leśnicy (i myśliwi) zawłaszczyli 1/3 terytorium Polski. Jest to de facto prywatyzacja. Śpieszą się póki mogą i czyszczą lasy.
 • @Pedant 23:02:12
  // 2. Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie. //

  - CZYTAŁEM PROJEKT PROJEKTU USTAWY, KTÓRY PRZEWIDYWAŁ SPRZEDAŻ POŁOWY AREAŁU LASÓW PAŃSTWOWYCH IZRAELOWI, W ZAMIAN ZA ZRZECZENIE SIĘ ROSZCZEŃ DO MIENIA PO BEZPOTOMNIE ZMARŁYCH POLAKACH WYZNANIA MOJŻESZOWEGO, ZMARŁYCH W HOLOKAUŚCIE

  * Myślę, że gdyby Sejm to uchwalił, Polska zrobiłaby świetny interes

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY