Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Zacznijcie bić w dzwony: 11 Listopada starcimy niepodległość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawda jest jak miecz obosieczny /// Prawda ukryta jest jak sztylet zdradziecki: tylko prawda jest nas w stanie wyzwolić! Wracajcie, ... i walczcie! - Już czas! - Godzina "W" wybiła! - Przed nam dziejowa chwila!

 

17.04.10 Na nieistniejącym już portalu SympatycyPiS.pl ktoś zamieścił wątek dyskusji pt. "Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem". - Coś chwyciło mnie za gardło, o 18:46 skończyłem pisać.

Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem. #post2521#post25217  2010-04-17 18:46

Panie Prezydencie Jarosławie Kaczyński .... w niedzielę 18 kwietnia A.D.2010 do Krakowa przyjadą "najmożniejsi z możnych tego świata" (przyjaciele Polski, przeciwnicy i wrogowie), aby pożegnać i oddać hołd Pierwszemu Prezydentowi IV Rzeczypospolitej  ś.p. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.  Rzecz bez precedensu w historii Polski.

Panie Prezydencie  prosimy z podniesionym czołem, patrząc im prosto w oczy, pożegnać brata, wszystkich tragicznie zmarłych i Tych pomordowanych  z obozów w Katyniu, Kozielsku i Starobielsku.

Bóg chciał, aby apel poległych odbył się w Polsce - w świetle reflektorów, nie w mrocznym lesie katyńskim. Panie Prezydencie Jarosławie Kaczyński, przez setki lat armie przodków "tych mocarzy", którzy tam będą stać i patrzeć, przemierzały polskie ziemie niosąc ogień i zniszczenie. I Polska przetrwała, przetrwa też ten zakręt historii.

Wielu z tych “możnych” nie chce, by Polska była silna.  Panie Prezydencie dzisiaj to Pan, nie kto inny jest najprawdziwszym reprezentantem Narodu Polskiego.  / ... /   Wiemy, że to zadanie dla "tytana" , ale dzisiaj, tylko Pan, nie kto inny, może dokonać rzeczy, o których inni myślą, że są niemożliwe. Wiara czyni cuda, my nie potrzebujemy cudu,  my potrzebujemy Pana. Niech Pan pokaże tym "mocarzom", że suwerenem w Polsce jest nie kto inny, tylko Naród Polski. Prosimy to zrobić, aby ofiara, nie poszła na marne. Tylko w Panu, i Pańskiej woli przetrwania tkwi siła i nadzieja. ....

"I zagrzmi dzwon, w niebo wzbiją się białe gołębie, Biskup Cię wesprze podając swą rękę, a  Oni pochylą czoła"... Tak Ci dopomóż Bóg!

.

** Kliknij na wiersz aby otworzyć w nowym oknie, i raz jeszcze, aby powiększyć
 

 

KOMENTARZE

 • Jan Paweł II w Wilnie
  We wrześniu 1993 roku papież Jan Paweł II odwiedził Wilno. Jego słowa niosą nadzieję dziś w tak trudnych czasach, gdy pokój w Europie jest zagrożony, cierpią katolicy na całym świecie, zwalczana jest polskość a ojczyzna nasza Polska jest zagrożona. >> https://www.youtube.com/watch?v=MnoNxIZeF6Y
 • Zacznijcie bić w dzwony: 11 Listopada stracimy niepodległość [2]
  .
  18.01.2018 / Jak donosi wPolityce.pl Marszałek Senatu Stanisław Karczewski po rozmowie z prezydenckim ministrem Muchą w sprawie planowanego przez Dudę referendum odniósł się też do obecnej ustawy zasadniczej, czyli planów zmiany obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji:

  Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum — tłumaczył marszałek Senatu. / koniec cytatu /  11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

  Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

  - jeśli przed "referendum Dudy" ustawa o referendum zostanie zmieniona w sposób jak wyzej, po tzw. "referendum konstytucyjnym" Dudy [wystarczy aby tylko była frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona, bo tak to "ustawi" planowana zmiana ustawy o referendum, o której mówi marszałek Senatu Karczewski.

  *** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji "frekwencja referendalna" stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

  Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS, sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny, może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

  Obecna Konstytucja, gdyby była przestrzegana, nie jest taka zła. / Na pewno gwarantuje to co mamy, i co ważne umożliwia korektę, zawartych na szkodę Polski, niekonstytucyjnych zapisów w umowach międzynarodowych, np. w Traktacie Lizbońskim, który Tusk podpisał, bez jego przeczytania, ...

  tego nie da, i nie zagwarantuje planowana nowa konstytucja, która na 100% będzie musiała być zgodna z tak zwanymi "wartościami europejskimi" - to właśnie niesie ze sobą zmiana obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji.

  W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku ideii zbudowania JUDEOPOLONI, może dojśc do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół'

  - Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

  Foto/Całość >>> http://ziut.neon24.pl/post/142050,zacznijcie-bic-w-dzwony-11-listopada-stracimy-niepodleglosc
 • http://m.neon24.pl/75e5638d539a304976e6bed695573f92,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/75e5638d539a304976e6bed695573f92,0,0.jpg
 • Następny prezydent powinien być możliwie najbardziej podobny do śp. Lecha Kaczyńskiego
  Polsce potrzebny jest prezydent podobny do śp. Lecha Kaczyńskiego, a bardziej podobnego, niż Jarosław Kaczyński, nie ma.

  Polsce potrzebny jest prezydent w swej polityce, stanowczy i konsekwentny. Dlatego apeluję o chwalebną niekonsekwencję Jarosława Kaczyńskiego i niezwłoczny powrót do prezydenckiej gotowości bojowej.

  Janusz Wojciechowski wPolityce.pl 06 Marca 2012 / >> https://wpolityce.pl/polityka/128232-troche-niekonsekwencji-panie-kaczynski-nastepny-prezydent-powinien-byc-mozliwie-najbardziej-podobny-do-sp-lecha-kaczynskiego

  SympatycyPiS #post2521#post252 152.179.77.* 7 marca 2012

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY