Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Raport o ustawie, która może kosztować Polskę miliardy : /

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obudziła się w końcu banda ignorantów : / , .... lepiej późno niż wcale.

 Gdzie byli przez ostatnie dziewięć lat, począwszy od kwietnia 2009 r., gdy uchwalano zmianę ustawy o obywatelstwie polskim, umozliwia Obywatelom RP z 2009 r. zgłaszanie roszczeń w roli obywateli polskich? / ... i rok później, gdy w Smoleńsku zginął prezydent, który chciał zapobiec masowemu przryznawaniu polskiego obywatelstwa, w tym zydom z USA i Izraela? 

Duża Ustawa Reprywatyzacyjna

https://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,9903,duza-ustawa-reprywatyzacyjna.html

Czy PiS tak tę ustawę uchwali? A Duda, czy taką ją podpisze?

//ziut.neon24.pl/post/140612,czy-pis-tak-te-ustawe-uchwali-a-duda-czy-taka-ja-podpisze

 

 

Jeszcze piszą "Tylko u nich"!  /  Tfu! Tfu! Kpiny!

 


 

"INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1970" 

O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej polski

 Zdzisław Ciesiołkiewicz  ///Warszawa 1956 - 1979  

Do ściągnięcia archiwalna książka o inwazji i trwającej do dziś okupacji Polski przez sowieckich żydo-syjonistów.  ///  To unikalny w Polsce "Biały Kruk" Ściągnij, przeczytaj i podaj dalej.  Google.drive link niżej  >>  https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download 

TO KSIĄŻKA KTÓRAEJ "CZERWONE DYNASTIE" NIE CHCĄ ABYŚMY CZYTALI
"INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1946" - O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski / Skany archiwalnej książki Zdzisława Ciesiołkiewicza. - Warszawa 1956 - 1970

FRAGMENT: Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli.  -  Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur.   -  Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie.

Uznać antysemityzm za zdradę główna i tępić go na każdym kroku.

Jeżeli stwierdza się, ze jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie. / >>  //ziut.neon24.pl/post/132628,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-zrodlo


.

  

Śmiejcie się!  - 10.04.10 to "PRYSZCZ" 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

tal

<>

KOMENTARZE

 • Raport o amerykańskiej ustawie, która może kosztować Polskę dziesiątki miliardów!
  .
  Obudzili się >> https://wpolityce.pl/polityka/377574-w-nowym-numerze-tygodnika-sieci-raport-o-amerykanskiej-ustawie-ktora-moze-kosztowac-polske-dziesiatki-miliardow

  Presja na restytucję mienia żydowskiego i wypłatę rekompensat przez Polskę ma swoją nową odsłonę. I nowe mocne narzędzie w postaci ustawy, którą amerykańskie organizacje żydowskie przepychają przez legislacyjną maszynkę Kongresu USA. Gra idzie o miliardy dolarów odszkodowań. Przedstawiciele polskiego rządu uspokajają, jednak Polonia w Stanach Zjednoczonych twierdzi, że tym razem problem nie rozejdzie się po kościach – pisze Aleksandra Rybińska w artykule „Polska pod presją”. Amerykański Senat jednogłośnie przyjął ponadpartyjną ustawę nr 447 o nazwie „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST, czyli sprawiedliwość dla ocalonych, którym nie zadośćuczyniono)”, autorstwa prominentnego senatora republikanów Marca Rubio oraz senator demokratów Tammy Baldwin: – Ustawa daje Departamentowi Stanu USA prawo do wspierania żydowskich organizacji ubiegających się o odzyskanie majątków żydowskich właścicieli, którzy nie zostawili po II wojnie światowej spadkobierców. Odnosi się ona przy tym do 46 państw­sygnatariuszy Deklaracji terezińskiej z 2009 r., do których należy także Polska (podpisał ją Władysław Bartoszewski)

  A JA SŁYSZAŁEM, ŻE POLSKA TEJ DEKLARACJI NIE PODPISAŁA
 • Odszkodowania dla Polski i ofiar Holokaustu – fundamentalne zasady
  .
  Polska może wystąpić o reparacje od Niemiec za II wojnę światową. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pojawiają się inicjatywy prawodawcze i polityczne dla zapewnienia zwrotu własności odebranej – między innymi na terytorium Polski – ofiarom Holokaustu, które przeżyły, lub ich rodzinom, albo wypłacenia im odszkodowań, a w przypadku braku spadkobierców – przeznaczenia odszkodowań na cele społeczne i edukacyjne.

  >>> https://wpolityce.pl/swiat/377102-odszkodowania-dla-polski-i-ofiar-holokaustu-fundamentalne-zasady

  W obu sprawach Polska powinna przestrzegać wielu zasad cywilizacji i prawa międzynarodowego, bez których polskie działania będą budzić niezrozumienie i opór lub obojętność, i staną się nieskuteczne. Poniżej trzy fundamentalne zasady spośród wielu.

  1. Zasada niedyskryminacji obywateli i ich bliskich i potomków, oraz osób prawnych II Rzeczypospolitej Polskiej. Żądając odszkodowań wojennych dla polskiego państwa, a za jego pośrednictwem także dla samorządów terytorialnych, instytucji kultury, nauki i edukacji, instytucji religijnych, organizacji społecznych i przedsiębiorstw, oraz indywidualnych obywateli II RP lub ich żyjących bliskich i potomków, nie wolno wprowadzać podziałów według przynależności etnicznej, rasowej, językowej, religijnej ani innej. Przeciwstawienia w rodzaju „my Polacy – oni Żydzi” dzieliłyby naród polityczny – demos (pojęcie różne od etnosu) wbrew między innymi gwarancjom równouprawnienia obywateli, zawartym w konstytucjach II Rzeczypospolitej. Niedyskryminacja to zarazem droga do połączenia starań o odszkodowania dla Polski i dla polskiej społeczności żydowskiej – w tym do koalicji między Polską a światową społecznością żydowską.

  2. Zasada wszechstronności roszczeń. Starania związane ze skutkami Holokaustu w Polsce bywają zdominowane przez oczekiwanie restytucji nieruchomości zabranych przez nazistowską III Rzeszę. Często chodzi o same grunty, bo nie przetrwało nic, co na nich stało – jak w zburzonych przez Niemcy dzielnicach Warszawy. Takie podejście niesłusznie redukuje wartość strat i zniszczeń, zatem odpowiedzialność sprawcy. Po trzech pokoleniach i zmianach urbanistycznych i innych od II wojny światowej zwrot nieruchomości jest – z nielicznymi wyjątkami – niemożliwy, ale możliwe są odszkodowania od Niemiec nie tylko za zabrane grunty, lecz również za zniszczone w całości lub części budynki, budowle i infrastrukturę, a także za zagrabiony majątek ruchomy – na przykład maszyny, surowce, towary i inny majątek przedsiębiorstw – oraz własność intelektualną, aktywa finansowe, złoto i inne cenne zasoby. Oraz za – najcenniejsze ze wszystkiego – życie i zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi.

  3. Zasada odpowiedzialności sprawcy. Ostatecznym adresatem roszczeń o odszkodowania musi być sprawca szkód. Polska była nie sprawcą, lecz ofiarą II wojny światowej, a mimo to nie otrzymała od Niemiec reparacji, które mogłaby przekazywać dalej. Natomiast Polska może teraz zebrać niezaspokojone dotąd roszczenia odszkodowawcze ofiar Holokaustu lub ich rodzin, oraz osób prawnych wymienionych powyżej, które dotknął Holokaust, i powinna je przedstawić wraz ze wszystkimi innymi uzasadnionymi roszczeniami – w tym dotyczącymi majątku państwa polskiego i samorządów terytorialnych – Republice Federalnej Niemiec jako następcy III Rzeszy Niemieckiej. Rzeczpospolita Polska powinna włączyć wszystkie powyższe roszczenia do treści zarówno możliwych negocjacji z Niemcami, jak potencjalnego pozwu do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze – najwyższego sądu Systemu Narodów Zjednoczonych.

  JAK WIDAĆ KASY Z REPARACJI JESZCZE NIE MA, i NIE WIADOMO CZY BĘDĄ, .... ALE JUŻ WIADOMO KOGO i JAK TRZEBA OBDZIELIĆ

  1 stycznia 2018 / Akt 447: Narodziny polskiego OWP
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141758,1-stycznia-2018-akt-447-narodziny-polskiego-owp

  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140782,izrael-wniosl-oficjalna-skarge-ws-ustawy-re-prywatyzacyjnej
  [Re]prywatyzacja: Lobby izraelskie w Sejmie jednak istnieje
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140734,re-prywatyzacja-lobby-izraelskie-w-sejmie-jednak-istnieje
  Czy PiS tak tę ustawę uchwali? A Duda, czy taką ją podpisze?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140612,czy-pis-tak-te-ustawe-uchwali-a-duda-czy-taka-ja-podpisze
 • Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego stracił stanowisko
  .
  Konrad Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych został odwołany ze swojej funkcji / Minister Szyszko, w grudniu 2014 r. poseł PiS, który zablokował zmianę Konstytucji i sprzedaż lasów "poległ w rekonstrukcji"

  Można się zastanawiać nad tym, czy dymiska kuzyna TO ZNAK, że Jarosław Kaczyński, który był obecny w Pałacu Namiestnikowskim podczas zmiany premier Beaty Szydło, na Mateusza Morawieckiego, jeszcze kontroluje teoretycznie pisowski rząd, ... albo w ogóle PiS. - przypomnijmy,, podczas drugiego etapu rekonstrukcji, kiedy tekę ministra stracił właśnie minister Szyszko i Antoni Macierewicz, podczas tego spotkania w Pałacu, ani podczas spotkania posłów PiS z prezydentem Dudą, Kaczyński nie był obecny.

  Konrad Tomaszewski jest krewnym Jarosława Kaczyńskiego ze strony matki. Jego brat Grzegorz prezesuje pisowskiej spółce Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.- jak pamiętamy redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej Codziennie" jest Tomasz Sakiewicz, po dymisji Antoniego Macierewicza ze stanowiska szefa MON oświadczył, że na Dudę już nie zagłosuje, - JESZCZE TEGO NIE WIDAĆ, ALE JUŻ JESTEŚMY ŚWIADKAMI "WOJNY NA GÓRZE" - obawiam się, że Kaczyński właśnie zaczyna tracić swoje wpływy, i dochodzi do przejmowania PiS przez "wraże siły". >>> http://ziut.neon24.pl/post/142058,kuzyn-jaroslawa-kaczynskiego-stracil-stanowisko
 • WJRO Poland Operations
  Since becoming a democracy in 1989, a number of bills have been proposed in Poland to deal with the restitution of, or compensation for, private property seized by the Nazis and/or later nationalized by the Communist regime – none became law. Poland stands alone as the only major country in the former Soviet bloc, and member state of the European Union, without such a law.
  >> https://wjro.org.il/our-work/restitution-by-country/poland/
 • @ Autor
  Ojej, to ten syjonista L.Kaczyński, to był taki dobry Polak ? - Nie wiedziałem.
 • @Rzeczpospolita 23:32:22
  Dlatego warto by zbadać, ... czy był bardziej syjonistą [jeśli był], idiotą, czy Polakiem?
 • Timeline: Private Property Restitution in Poland
  https://wjro.org.il/our-work/restitution-by-country/poland/timeline-poland/
 • TVP.info // Organizacje żydowskie przepychają ustawę, która może kosztować Polskę miliardy
  Jeśli amerykański Senat przegłosuje ustawę wprowadzającą prawo wzywające do wypłacania organizacjom żydowskim odszkodowań za mienie ofiar Holokaustu, które nie pozostawiły spadkobierców, to może to kosztować Polskę dziesiątki miliardów – ostrzegają publicyści tygodnika „Sieci”. http://www.tvp.info/35700355/organizacje-zydowskie-przepychaja-ustawe-ktora-moze-kosztowac-polske-miliardy
 • uczciwiej byłoby im napisać
  "nareszcie, po nieudanych próbach zamiecenia pod dywan, i u nas" ;)

  pozdr
 • @MacGregor 13:49:37
  Timeline: Private Property Restitution in Poland

  https://wjro.org.il/our-work/restitution-by-country/poland/timeline-poland/

  W tym dokumencie pisze czego chcą amerykanie
  >>

  http://m.neon24.pl/03498e321acda62415f1c3104f462e2e,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/372858e68311fa4cc973b1ee476ea8c3,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/3020f1e028f77bf7b976715d92652c60,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/d8692f3bf22b050f4c2a29e815e6dce4,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/4d223c196b44835600a84f8b6b3729d3,0,0.jpg

  http://ziut.neon24.pl/post/142100,raport-o-ustawie-ktora-moze-kosztowac-polske-miliardy

  1 > m.neon24.pl/03498e321acda62415f1c3104f462e2e,0,0.jpg
  2 > m.neon24.pl/372858e68311fa4cc973b1ee476ea8c3,0,0.jpg
  3 > m.neon24.pl/3020f1e028f77bf7b976715d92652c60,0,0.jpg
  4 > m.neon24.pl/d8692f3bf22b050f4c2a29e815e6dce4,0,0.jpg
  5 > m.neon24.pl/4d223c196b44835600a84f8b6b3729d3,0,0.jpg

  Odszkodowania dla Polski i ofiar Holokaustu – fundamentalne zasady
  .
  Polska może wystąpić o reparacje od Niemiec za II wojnę światową. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pojawiają się inicjatywy prawodawcze i polityczne dla zapewnienia zwrotu własności odebranej – między innymi na terytorium Polski – ofiarom Holokaustu, które przeżyły, lub ich rodzinom, albo wypłacenia im odszkodowań, a w przypadku braku spadkobierców – przeznaczenia odszkodowań na cele społeczne i edukacyjne.

  >>> https://wpolityce.pl/swiat/377102-odszkodowania-dla-polski-i-ofiar-holokaustu-fundamentalne-zasady

  JAK WIDAĆ KASY Z REPARACJI JESZCZE NIE MA, i NIE WIADOMO CZY BĘDĄ, .... ALE JUŻ WIADOMO KOGO i JAK TRZEBA OBDZIELIĆ

  1 stycznia 2018 / Akt 447: Narodziny polskiego OWP
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141758,1-stycznia-2018-akt-447-narodziny-polskiego-owp

  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140782,izrael-wniosl-oficjalna-skarge-ws-ustawy-re-prywatyzacyjnej
  [Re]prywatyzacja: Lobby izraelskie w Sejmie jednak istnieje
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140734,re-prywatyzacja-lobby-izraelskie-w-sejmie-jednak-istnieje
  Czy PiS tak tę ustawę uchwali? A Duda, czy taką ją podpisze?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140612,czy-pis-tak-te-ustawe-uchwali-a-duda-czy-taka-ja-podpisze
 • Roszczenia Departamentu Stanu
  http://www3.plattalaw.com/news/gallery/roszczenia-departamentu-stanu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY