Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Dlaczego kolportowanie nazizmu niektórym wciąż się opłaca? 1

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wystarczy popatrzeć wyżej i niżej, i zastanowić się: Jak potraktowała by nas władza gdybyśmy po uchwaleniu przez Sejm Wielkiej Ustawy Reprywatyzacyjnej, i po przyznaniu organizacjom żydowskim prawa spadku po obywatelach polskich wyznania mojżeszowego

o co upominają się organizacje żydowskie w USA, rząd Stanów Zjednoczonych i państwo Izrael, ... gdybyśmy w "Wielkim Proteście" wyszli na ulicę?  -  JUŻ DZISIAJ ODPOWIEDZCIE SOBIE NA TO PYTANIE   -   jeśli uważacie, że bylibyście zdolni zaprotestować,  ... oczywiście?  : /

Myślę, że potraktowano by nas właśnie tak, jak Matkę Boską Jasnogórską potraktopwał "Lis z Newsweeka", i zgodnie z oczekiwaniami wywołanymi histerią po "rewelacjach" SUPERWIZJERA TVN

 

22.01.2018 / Lisiecki: Lobby żydowskie w USA żąda horrendalnych sum, ale da się z nimi wygrać wPolityce.pl: "Akt 447" To bardzo groźny przepis, choć w Polsce prawo USA nie obowiązuje. Nasza dyplomacja niestety zaspała, a powinniśmy działać w tej sprawie, by takie akty nie miały miejsca. Sytuacja jest trudna, bo lobby żydowskie żąda horrendalnych sum, mówimy nawet o 230 miliardach dolarów. Działanie w tej kwestii na pewno nie jest poza zasięgiem naszej dyplomacji  —   powiedział Paweł Lisiecki, poseł PiS w rozmowie z Marcinem Wikło w telewizji wPolsce.pl

Według Lisieckiego to nie jest przypadek, że ustawa została przegłosowana przez Senat USA właśnie teraz.

Lobby żydowskie w USA jest bardzo mocne. To szczególny moment, bo Polska potrzebuje teraz sojuszu z USA, więc tego typu żądania pojawiają się w dobrym momencie dla osób żydowskiego pochodzenia. Pamiętajmy jednak, że chodzi o pewną konkretną grupę, nie o wszystkich. Nie zmienia to faktu, ze dla Polski stanowi to problem  — wyjaśnił. >>>  https://youtu.be/JXM8E7_s_uQ

 

 

Duża Ustawa Reprywatyzacyjna  >>  https://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,9903,duza-ustawa-reprywatyzacyjna.html

 

Czy PiS tak tę ustawę uchwali? ADuda, czy taką ją podpisze?    >>   //ziut.neon24.pl/post/140612,czy-pis-tak-te-ustawe-uchwali-a-duda-czy-taka-ja-podpisze

 

 

Warto w tym miejscu przypomnieć notkę z 08 stycznia 2018 r. pt."

"Czy ws. "kiboli" prezydenta Dudę przesłucha prokuratur"

//ziut.neon24.pl/post/141889,czy-ws-kiboli-prezydenta-dude-przeslucha-prokuratur

w której pytałem: Czy nie zauważacie, że zaczyna się w Polsce medialna nagonka na młodych patriotycznie nastawionych ludzi,  mająca doprowadzić do ich alienacji i potępiania, być może w wyniku celowych prowokacji?

 


Śmiejcie się!  - 10.04.10 to "PRYSZCZ" 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.  Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

 

 

KOMENTARZE

 • Zacznijcie bić w dzwony: 11 Listopada starcimy niepodległość
  Prawda jest jak miecz obosieczny /// Prawda ukryta jest jak sztylet zdradziecki: tylko prawda jest nas w stanie wyzwolić! Wracajcie, ... i walczcie! - Już czas! - Godzina "W" wybiła! - Przed nam dziejowa chwila!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142066,zacznijcie-bic-w-dzwony-11-listopada-starcimy-niepodleglosc
 • Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego stracił stanowisko
  .
  Konrad Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych został odwołany ze swojej funkcji / Minister Szyszko, w grudniu 2014 r. poseł PiS, który zablokował zmianę Konstytucji i sprzedaż lasów "poległ w rekonstrukcji"

  Można się zastanawiać nad tym, czy dymiska kuzyna TO ZNAK, że Jarosław Kaczyński, który był obecny w Pałacu Namiestnikowskim podczas zmiany premier Beaty Szydło, na Mateusza Morawieckiego, jeszcze kontroluje teoretycznie pisowski rząd, ... albo w ogóle PiS. - przypomnijmy,, podczas drugiego etapu rekonstrukcji, kiedy tekę ministra stracił właśnie minister Szyszko i Antoni Macierewicz, podczas tego spotkania w Pałacu, ani podczas spotkania posłów PiS z prezydentem Dudą, Kaczyński nie był obecny.

  Konrad Tomaszewski jest krewnym Jarosława Kaczyńskiego ze strony matki. Jego brat Grzegorz prezesuje pisowskiej spółce Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.- jak pamiętamy redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej Codziennie" jest Tomasz Sakiewicz, po dymisji Antoniego Macierewicza ze stanowiska szefa MON oświadczył, że na Dudę już nie zagłosuje, - JESZCZE TEGO NIE WIDAĆ, ALE JUŻ JESTEŚMY ŚWIADKAMI "WOJNY NA GÓRZE" - obawiam się, że Kaczyński właśnie zaczyna tracić swoje wpływy, i dochodzi do przejmowania PiS przez "wraże siły".
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142058,kuzyn-jaroslawa-kaczynskiego-stracil-stanowisko
 • 11 Listopada stracimy niepodległość
  pRezydent z PiS mają plan: sto lat po upadku ideii budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142050,11-listopada-stracimy-niepodleglosc
 • Reaguj na znieważenie wizerunku Matki Boskiej Jasnogórskiej
  NEWSWEEK.pl, >> http://www.newsweek.pl/polska/pielgrzymka-kibicow-na-jasna-gore-w-czestochowie-matka-boska-kibolska,artykuly,422080,1.html?src=HP_Section_1

  poprzez nazwanie wizerunku Matki Boskiej Jasnogórskiej / Najświętszej Maryii Panny, "Matką Boską Kibolską", dopuścił się znieważenie przedmiotu czci oraz uczuć religijnych.

  W związku z powyższym domagam[y] się natychmiastowej zmiany tytułu na portalu NEWSWEEK.pl oraz wycofania całego przyszłotygodniowego nakładu NEWSWEEK'a.

  W przypadku braku reakcji wydawcy na "APEL", domagam[y] się przeprosin i wpłady całego przychodu ze sprzedanego nakładu na rzezcz klasztoru na Jasnej Górze, lub wspieranych przez Klasztor fundacji charytatywnych.

  Jeśli nie przyniesie to porządanego rezultatu, ... należy indywidualnie zgłaszać przestępstwo na policji, oraz wystąpować indywidualnie na drogę sądową. ***
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142080,reaguj-na-zniewazenie-wizerunku-matki-boskiej-jasnogorskiej
 • Paweł Lisiecki dla wPolsce.pl: Lobby żydowskie w USA żąda horrendalnych sum, ...
  mówimy nawet o 230 miliardach dolarów.

  >>> https://wpolityce.pl/polityka/377721-pawel-lisiecki-dla-wpolscepl-lobby-zydowskie-w-usa-zada-horrendalnych-sum-ale-da-sie-z-nimi-wygrac-wideo
 • Sprzeciwiał się?
  " w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński."

  ??????????

  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
 • @autor
  Proponuję prosty deal: W-U.

  Proponuję dokonanie potrącenia Wzbogacenia (W), jakie było udziałem części Polaków na Żydach (mieniu pożydowskim) z Uszczupleniem (U), jakie było udziałem znacznej części społeczeństwa (także tego żydowskiego) w wojnie z III Rzeszą. Wyjdzie nam znacznie na plus, o ile mi wiedzy historycznej starcza (W
 • Polska potrzebuje kolejnego Gomułki w kwestii żydowskiej
  i kolejnego Gierka w kwestii gospodarczej.

  Polska musi być rządzona przez etnicznych Polaków a nie przez wroga narodowi Polskiemu mniejszość żydowską.
  Żydzi są nie są Polakami w sensie etnicznych i łączy ich lojalność "korzenna"
  Tworzą w ten sposób globalną mafię żydowską.

  Polska od 89r nie jest wolnym krajem podobnie jak nie była wolnym krajem do 1968r. W jednym i drugim przypadku Polską rządziła, zamaskowana jak to u żydów, dyktatura żydowska.
  Po obaleniu żydowskiego dyktatu w 1968r przez Gomułkę Polska pod rządami Gierka dokonała gigantycznego skoku gospodarczego.

  Teraz jest szansa na powtórzenie "otwarcie Gierkowskiego".
  Zagrożeniem będzie jak zawsze żydowski kontratak, lokalni zdrajcy i lokalni pożyteczni idioci.
  Za Gierka kontratak żydom się udał za sprawą solidaruchów czyli lokalnych zdrajców i lokalnych pożytecznych idiotów oraz KK z JPII na czele. Polska straciła suwerenność cały dorobek epoki Gierka czyli ciężkie miliardy dolarów a na dodatek Polsce zdrajcy założyli na szyję stryczek gigantycznych długów u globalnych lichwiarzy.

  Dzisiaj Polsce potrzeba Gomułki i Gierka w jednym...by przejść do etapu suwerennego rozwoju .
 • @maharaja 08:30:48
  żydzi byli obywatelami Polskimi byli zwykłą mniejszością narodową a nie eksterytorialnym państwem żydowskim w Polsce. Polska to nie Palestyna w której istniał żydowski "Izrael".

  Majątek żydowski przy braku spadkobierców wg Polskiego prawa przechodzi na skarb Państwa. Majątki oligarchów przedwojennych (rodowych, kościelnych i żydowskich) zostały upaństwowione i uspołecznione... dzisiaj są własnością Narodu Polskiego..
 • @Oscar 18:24:31
  Koszerni chcą de facto coś nam ZABRAĆ i spać po tym spokojnie?
  Chyba snem WIECZNYM.
  Takie tłumaczenie nazwy Polin jest do zaakceptowania ;p

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY