Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4690 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Pamiętajmy: Ani jeden izraelski Żyd nie zginął w Auschwitz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypominam notkę z 17.06.2017 15:21: Ani jeden izraelski Żyd nie zginął w Auschwitz, ... zginęli obywatele polscy wyznania mojżeszowego i innych państw. >> https://www.youtube.com/watch?v=6dsB1spqh3s

W latach 1939 - 1945 Izraela nie było, nie ma więc prawa do jakichkolwiek roszczeń. Wszystko co Izraelowi udało się wyłudzić na podstawie rekompensat za zmarłych w Holokauście obywateli Polski,  uszczupliło Skarb Państwa Polskiego. /  Przyznanie jakichkolwiek rekompensat organizacjom żydowskim byłoby działaniem na szkodę Skarbu Państwa  -  tu warto zauważyć;

Ministerstwo Skarbu Państwa PiS zlikwidowało / Tak samo chcą zlikwidować Ministerstwo Ochrony Środowiska stojące na straży Lasów Państwowych i stanowiące przeszkodę w dostępie do surowców Naturalnych, w tym gazu łupkowego. Sekretarz Stanu USA to były szef zarządu Exxon Mobil, które przegrało batalię z polskimi rolnikami o prawo do wydobycia gazu na ich polach.

Agresja Izraela na Polskę staje się oficjalnym faktem: Już w 2005 r.,  izraelski rząd "znacjonalizował" na rzecz Izraela wszystkie roszczenia z restytucji mienia pożydowskiego w Polsce, ... a sprawy z tym związane miały się zakończyć w 2010 r.  >> ziut.neon24.pl/post/138938,sprawa-polska-a-prawo-zydowskie-government-decision-1250

The Government Secretariat Government Decision number 1250, December 28, 2003.
>> dangoor.com/issue77/articles/77026.htm
 
28 grudnia 2003 r. rząd Izraela decyzją 1250 upaństwowił roszczenia do restytucji mienia pożydowskiego // Pierwotnie DECYZJA 1250 dotyczyła własności uchodźców żydowskich z ziem arabskich.   4 stycznia 2005 roku ambasada w Tel Avivie doniosła do Waszyngtonu, że sprawa dotyczy też Polski >> wikileaks.org/plusd/cables/05TELAVIV45_a.html

Jak można się domyśleć, tym samym sprawa prywatnych roszczeń spadkowych, dotycząca majątków pożydowskich, mających lub nie spadkobierców, stała się przedmiotem polityki zagranicznej Izraela. 

Jaki to ma wpływ na politykę Izraela wobec Polski [i wydarzenia w Polsce], mając na uwadze fakt, że rząd Izraela jako cel postawił sobie uregulowanie wobec siebie należności z tytułu restytucji mienia pożydowskiego [tak to trzeba odbierać], 
 
... w ciągu 5 lat / Licząc od 2005 r. + 5, ... wypada, że miao do tego dojść do końca 2010 roku !
 
10 kwietnia 2010 roku doszło do katastrofy w Smoleńsku / Rok wcześniej, w kwieniu 2009 r., śp. prezydent Lech Kaczyński skierował do Trybunału Konstytucyjnego uchwaloną przez koalicję PO-PSL "Ustawę o obywatelstwie polskim",  która ułatwia obecnym obywatelom Izraela "podłączenie się" pod planowaną ustawę reprywatyzacyjną.- Jej zablokowanie zablokowało by jednocześnie jakiekolwiek ich szanse na udział w  zyskach z reprywatyzacji.
 
Obecnie ustawa reprywatyzacyjna leży w Sejmie,
... i czeka na "moment" naszej nieuwagi.

 
---------------------------------------------------------------------------------------

DALSZE ZADANIA: POLSKA i PAŃSTWA ARABSKIE

---------------------------------------------------------------------------------------


7. (C) Kończąc, Mor uważa, że najprawdopodobniej Polska [po Niemcach] będzie następnym obszarem zainteresowania Rządu Izraela w sprawach restytucji mienia. [po naciskach Izraela na Niemcy Izrael otrzymał okręty podwodne w ramach "reparacji" po Holokauście].

Rząd Izraela w sprawie restytucji w Polsce będzie ściśle współpracował z WJRO Światową Organizacją Restytucji Mienia [logo niżej] i innymi organizacjami pozarządowymi [stającymi się w tym samym momencie agencjami rządu Izraela].

Wszystko powyższe ma być uzupełnieniem prac Rządowej Komisji Ministerialnej kontynuującej badania w pościgu za rozszerzeniem roszczeń poza roszczenia za mienie pożydowskie pozostawione w krajach arabskich.

*** Z powyższego można wysnuć wniosek, że roszczenia ws. mienia pożydowskiego stały się formą finansowania samego państwa Izrael.

 <>

Ani jeden izraelski Żyd nie zginął w Holokauście: Więc o co ten płacz, ... a nawet cały "mur płaczu" w Izraelu?, ... i teraz w Polsce po słowach Premier Beaty Szydło w Auschwitz? / Sprawa jest prosta: Gdy oszust chce komuś "skroić" konto w banku, ... najpierw kradnie jego tożsamość.

O to chodzi w tym płaczu , ... i mniej więcej to ma chyba na myśli Hartman atakując premier Beatę Szydło.   -  Premier Polski        [możliwe że niechcący / ...albo i nie?]      zerwała z "żydo-syjonistycznego wilka" jagnięcią skórę.    -    Nie potwierdziła [jak to było w zwyczaju, w otoczeniu "spadochroniarzy z Brooklynu"] ,  propagowanej na swoją korzyść propagandy Izraela, że w Holokauście zginęli Żydzi [w domyśle "ich Żydzi", izraelscy]. 

To wina tak straszna, aż tak bardzo, że Hartman nie śmiał jej nawet nazwać po imieniu w swojej wypowiedzi.  - Zagadką jest, czy to było celowe działanie Pani Premier? -  bo na takie wygląda.

W Holokauście zginęli obywatele polscy w tym obywatele polscy [i Europy] pochodzenia żydowskiego.  - W holokauście nie zginął ani jeden izraelski Żyd, ... z tej prostej przyczyny, że Izraela w czasie wojny nie było. -  Izrael powstał w 1948 roku na terytorium palestyńskim. Jakiekolwiek więc izraelskie roszczenia wobec krajów Europy, w tym wobec Polski, są oszustwem.

Gdy oszust chce komuś "skroić" konto w banku, ... najpierw kradnie jego tożsamość. Kto wie, być może "ten oszust" swoim atakiem na polską Premier chce przykryć też fakt, że "skroił" też obywatelom Polski należne Polsce odszkodowania od Niemiec szacowane na około 845 miliardów dolarów + odsetki?

Hartman: Beata Szydło wie, a może nie wie. Zapewne nawet się specjalnie nie zastanawia, co wie, a czego nie wie. W końcu nie na tym polega robienie kariery, w Brzeszczach i w Warszawie, by mówić szczerze całą prawdę. Lepiej za dużo nie myśleć, a co się myśli i wie, zachować dla siebie. A tak na poważnie – w Oświęcimiu i w okolicy wszyscy, nawet znacznie mniej wykształceni niż Szydło, wiedzą, jak naprawdę wyglądały relacje polsko-żydowskie w czasie wojny i po wojnie. Jak każdy, nasłuchała się tych opowieści…

—   insynuuje za to prof. Jan Hartman.

Przypomina też, że Beata Szydło pochodzi z okolic Oświęcimia i ma wykształcenie etnograficzne, więc powinna prezentować podstawową wrażliwość historyczną i nie promować fałszu. / donosi wPolityce.pl

Pamiętajmy o tych 6 milionach izraelskich Żydów, z których ani jeden nie zginął w Oświęcimiu, ... bo jak głosi proroctwo, dopiero gdy zginie 6 milionów Zydów odrodzi się Izrael.  

To może być prawdziwe proroctwo, biorąc pod uwagę fakt, ze Palestyna, ziemie biblijnej Judei okupowane są przez europejskich Chazarów wyznania mojżeszowego.  

Pamiętajmy o tych 6 milionach izraelskich Żydów z których ani jeden, tak jak większość obywateli Polski pochodzenia żydowskiego, nie zginęli w Auschwitz, bo jeśli na Bliskim Wschodzie dojdzie do konfliktu z Iranem, 4.5 miliona z tych 6 zechce zapewne zostać uchodźcami w Polsce. 

Można zadać sobie pytanie:  “jakie jest znaczenie liczby ’6 mln’ i skąd się wzięła?   Badania pokazują, że powód tej dziwnej żydowskiej obsesji związanej z liczbą 6 mln bierze się ze starożytnego proroctwa religijnego w Torze.

Według pewnych źródeł, proroctwo to przewidziało, że zanim naród żydowski będzie mógł wysunąć roszczenia i zdobyć Palestynę, by ustanowić żydowską ojczyznę zwaną “Izrael”, musi zginąć 6 mln Żydów w ofierze całopalenia (czyli holokauście), jako ofierze złożonej ich żądnej krwi boskości, YHWH. (Zobacz Weintraub, Ben. The Holocaust Dogma of Judaism: Keystone of the New World Order. Washington, D.C.: Cosmo Pub., 1995.) Żydowski autor  Benjamen Blech potwierdził to w książce “The Secrets of Hebrew Words” [Tajemnice hebrajskich wyrazów] confirmed this reality (J Aronson Inc., 1991, p. 241), twierdząc:

“Hebrajskie słowo ‘powrócisz’ (TaShaVu) wydaje się być napisane niepoprawnie. Gramatycznie wymaga innego (vav), i powinnoo być (TaShUVU). Dlaczego brakuje mu litery (vav) oznaczającej sześć? [TaShaVU] bez vav to przepowiednia dla narodu żydowskiego o ostatecznym powrocie do ich narodowej ojczyzny. Według numerologii TaShaVU daje 708: tav = 400, shin = 300, vei = 2, vey = 6.

Kiedy piszemy rok, ignorujemy millenia. W 1948 roku świeckiego kalendarza, widzimy cud żydowskiego powrotu do Izraela. W hebrajskim kalendarzu był to rok 5708. Był to rok przepowiedziany niekompletnym słowem (TaShuVu), powrócisz. Powróciliśmy, brakowało 6 – najważniejszych 6 mln naszych ludzi, którzy zginęli w holokauście.

Ale spełnienie przepowiedni powrotu dokładnie w tym roku sugerowane przez gematrię TaShuVU daje pewną nadzieję, że słowa proroków o Ostatecznym Odzyskaniu sprawdzą się również”.

 

Przedsiębiorstwo Holokaust – 6 milionów kłamastw?

Poniżej dwa kolejne komentarze nt. pochodzenia “6 mln” z History & Scriptural Origins of the Six Million Number [Historyczne i biblijne pochodzenie liczby 6 mln]:

[Cytat 1] Proroctwa żydowskie w Torze stawiają wymóg, że musi “zniknąć” 6 mln Żydów zanim będzie możliwe ustanowienie państwa Izrael. “Powrócicie minus 6 mln”.

To dlatego izraelski historyk, Tom Segev, oświadczył, że “6 mln” stanowi próbę przekształcenia historii o holokauście w państwową religię.

Te 6 mln, jak mówi proroctwo, musiało zniknąć w “palących się piecach”, co legalizuje teraz sądowa wersja holokaustu.

I rzeczywiście, Robert B Goldmann pisze: “. . . bez holokaustu nie byłoby żydowskiego państwa”.

Prosta konsekwencja: Jeśli się uwzględni 6 mln Żydów zagazowanych w Auschwitz, którzy skończyli w “palących się piecach” (grecki holokaust = spalone ofiary), to proroctwa zostały “spełnione” i Izrael może stać się “legalnym państwem”. – autor nieznany.  /  ŹRÓDŁO: "Przedsiębiorstwo Holokaust - 6 milionów kłamstw?"

Niepotwierdzenie, przez Premier Polski w Auschwitz,  istnienia tych "mistycznych 6 mln" spalonych w piecach Żydów, nie tylko godzi w "Przedsiębiorstwo Holokaust", ... ale też w dogmat uzasadniający istnienie państwa Izrael, na którym się ono opiera.   -   Czy jest to początkiem "polsko żydo-syjonistycznej" wojny na górze?

 

Co niewłaściwego powiedziała premier Szydło? https://www.youtube.com/watch?v=ndX3vvXnIlo  -  Nic specjalnego, ... o wiele ważniejsze jest czego nie powiedziała.

Powiedziała dwie bardzo wazne rzezczy: Pierwsza to to, ze w czasie wojny Polska straciła 6 mln obywateli, Żydzi "od zawsze" utrzymywali, że toich zginęło 6 milionów.

Druga to to, ze w Auschwitz zginęli obywatele polscy żydowskiego pochodzenia. -  NIE ŻYDZI / OBYWATELE POLSCY ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA  -  To bardzo ważne, bo jak pamiętamy, w 1996 na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires Singer zakomunikował:

 

 

 

Wikipedia: „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.

Singer udzielał się jako aktywista i adwokat ofiarHolokaustu. Jako przewodniczący Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucyjnej zajmował się rekompensatami finansowymi dla ocalałych z Holokaustu. Negocjował w tej sprawie także z Austrią iNiemcami.

W październiku 2001 został powołany na stanowisko przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów. W 2002 został wybrany przewodniczącym Konferencji Żydowskich Roszczeń Materialnych wobec Niemiec, tak zwanej „Konferencji Roszczeń”. W czerwcu 2002 został powołanyna stanowisko przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Żydowskiego ds Konsultacji Międzyreligijnych. -   Wypowiedź ta była komentowana jako groźba pod adresem Polski. 

/// Premier Szydło, świadomie lub nie, zadała potężny cios "przemysłowi Holokaustu"  >>> Więcej na YouTube w komentarzach. / Premier powiedziała:  

Szanowni Państwo, wielkim zadaniem dla polityków, ale także wszystkich ludzi, jest to, aby takie straszliwe wydarzenia, które miały miejsce w Auschwitz i w innych miejscach kaźni, nigdy się nie powtórzyły. 

Auschwitz to w dzisiejszych, niespokojnych czasach, wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli   —   podkreśliła premier Szydło. / Źródło wPolityce.pl

<>

Pamiętajmy o tych 6 milionach izraelskich Żydów z których ani jeden, tak jak większość obywateli Polski pochodzenia żydowskiego, nie zginęli w Auschwitz, bo jeśli na Bliskim Wschodzie dojdzie do konfliktu z Iranem, 4.5 miliona z tych 6 zechce zapewne zostać uchodźcami w Polsce. >>> 

ANATOL KASZEN - POLSKI ŻYD, UDZIELA WYWIADU TELEWIZJI NARODOWEJ; WROCŁAW 25.07.2014  >>> https://www.youtube.com/watch?v=HRLYSpBoHbg

 

 

REGULACJA PRAWNA -  Zagadnienia nabycia obywatelstwa polskiego i jego utraty reguluje ustawa z dnia 2 kwietnia 2009 roku o obywatelstwie polskim (Dz.U. z 2012r. poz. 161)  - Uznanie za obywatela polskiego

Przepisy ustawy z dnia 2 kwietnia 2009r. o obywatelstwie polskim powiększają w stosunku do ustawy z 1962r. krąg cudzoziemców, którzy będą mogli zostać uznani za obywateli polskich w trybie administracyjnym.

W drodze uznania, o obywatelstwo polskie będą mogli ubiegać się cudzoziemcy zamieszkujący w Polsce na podstawie określonych zezwoleń, którzy w toku długoletniego legalnego pobytu w Polsce zintegrowali się ze społeczeństwem polskim, znają język polski, mają zapewnione mieszkanie i źródła utrzymania, respektują polski porządek prawny oraz nie stanowią zagrożenia dla obronności lub bezpieczeństwa państwa,

a w szczególności uchodźcy, osoby bez obywatelstwa, dzieci oraz małżonkowie obywateli polskich oraz osoby polskiego pochodzenia.

[to szerokie pojęcie np. obecni obywatele całego świata / Ziut]

 

 

 

KOMENTARZE

 • 17.06.2017 15:21 Ani jeden izraelski Żyd nie zginął w Auschwitz
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138934,ani-jeden-izraelski-zyd-nie-zginal-w-auschwitz
 • .
  TUSK GOV ERROR 404 DETECTED - Spot Pisuckiego 2
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=GYingbicm00
  .
  WSZYSTKO CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O "OBYWATELACH UCHODŹCACH" W POLSCE
  >> http://ziut.neon24.pl/index/2
  nadużycie link skomentuj usuń

  Żydzi z Polski zbudowali Izrael, teraz wracają z polskim hymnem na ustach?
  Mur i wieża >> https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY

  Oświęcim i Brzezinka - Żwirowisko i krzyż / Polska i Izrael - Polacy i Żydzi ... Edward Moskal SlawomirZakrzewski SlawomirZakrz
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=ie7rRAQhmkc

  Holokaust – mity, fakty, fałsz, propaganda – kto tu mąci? – druga strona opowieści o super zagładzie Żydów https://palestyna.wordpress.com/2010/01/27/holokaust-mity-fakty-falsz-propaganda-kto-tu-maci-druga-strona-opowiesci-o-super-zagladzie-zydow/

  Fragmenty o Holokauście: THE BLACK BOOK OF POLISH JEWRY 1943
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142354,fragmenty-o-holokauscie-the-black-book-of-polish-jewry-1943
 • "Przyjaciele Dudy" chcą interwencji USA w Polsce
  Jeśli jednak ktoś ma wątpliwości dlaczego "naszym aliantom zza oceanu" prostują się, i pękają z wrażenia pejsy, to niech nie myśli, że w chodzi o prawdę. Żydo-amerykańskiej ośmiornicy "kleją się macki" do każdego dolara, i każdego PLN, z restytucji,

  ... który może się im wymknąć. / A na samą myśl o tym "pot ich zalewa". >> http://ziut.neon24.pl/post/142333,przyjaciele-dudy-chca-interwencji-usa-w-polsce
 • Żydowscy żołnierze Hitlera - Żydzi w armii niemieckiej / Dr Bryan Mark Rigg - Andrzej Wąsewicz
  >> https://youtu.be/bBqFikxit58

  Czy Żydzi wygrali Drugą Wojnę Światową ?
  >> http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=336

  Eksploatacja Ameryki przez Żydów
  >> http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=834

  Amerykańskie stulecie?
  >> http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=74
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 15:06:26
  Zgoda... logicznie rzecz biorąc, w rozumienia prawa międzynarodowego to już prędzej Polska mogłaby zgłaszać roszczenia wobec Izraela, niż Izrael wobec Polski....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY