Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 4467 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

VIDEO - ARCHUWUM: Co naprawdę opublikował senator RP?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy nagranie z "Jak Żyd Żyda gonił na śmierć!" to skandal, czy dla niektórych, "trudne fakty"? Na filmie widać sceny z getta pokazujące jak żydowska policja kopniakami i ciosami pałek pogania swoich pobratymców, ... innych Żydów.

 

Podobno [?]  "Internauci przypominają senatorowi, że sprawuje poważny urząd i jest reprezentantem narodu, w związku z czym nie wypada, aby publikował na Facebooku tego typu treści. Dodają, że zamieszczony materiał ma antysemicki charakter i przewidują, że w obecnym klimacie politycznym może poważnie zaognić spór z Izraelem" >>>  https://www.wprost.pl/kraj/10106239/jak-zyd-zyda-gonil-na-smierc-senator-pis-opublikowal-na-facebooku-film-ktory-moze-wywolac-skandal.html

JEŚLI TAK TO JA SIĘ PYTAM CO TO JEST?:

FEJK-MATERIAŁ, CZY MATERIAŁ ARCHIWALNY?

Powyższe wskazuje na to, że w państwie PiS "prawdzie zakleja się usta". / Teraz rozumiem, dlaczego odkryta przez mnie książka THE BLACK BOOK OF POLISH JEWRY, całościowo opisująca Holokausta do od 1939 r., do roku 1943, napiasana przez Żydw bez jakichkolwiek dowodów winy Polaków,  nie stała się tematem TOP#1 sporu z Izraelem: Polacy nadal mają nie wiedzieć jak naprawdę wygląda prawda o Holokauście!

From 1943 "THE BLACK BOOK OF THE POLISH JEWRY" 

An Account of the Martydrom of Polish Jewry Under the Nazi Occupation

Published by THE AMERICAN FEDERATION of POLISH JEWS in cooperation with THE AMERICAN FEDERATION of JEWISH REFUGEES and IMMIGRANTS from POLAND; Editor: Jacob Apanaszlak / Co-Editor: Jaccob Kenner, Dr. Isaac Lewin, Dr. Moses Polakiewicz


Sponsored by:  Mrs. Eleonor Roosevelt, Prof. Salo W. Baron, Hon. Sol Bloom [Chairman Foreign Affairs Committee of the House of Representatives], Hon. Emanuel. Celler [U.S Congressman], Hon. Florello H. La Guardia [Meyor of the City of New York], Hon. Harold L. Dickes [Secretary of the Interior], Freda Kirchwey [Editor, The Nation], Hon. A. J. Sabath [Chairman, Committee on Rules of the House of Representatives], Dr. Ignacy Schwarzbart [Member of The Polish National Council], Ho. Josh. T. Sharkey [Vice-Chairman and Majority Leader, New York City Council], Sylwin Starkacz [Polish Minister Plenipotentiary], Prof. Chaim Tchernowitz [Jewish Institute of Religion], Hon. Robert H. Wagner [U.S Senator], ... and [?] Proffesor ALBERT EINSTEIN.

Publication Committee: Gershom Bader, Sam Bake, Morris Blumenstock, Jackob Brown, Chaim Finkelstein, Dr. Issac Kornfeld, Jacob Kenner, Mendel Moses, Dr. Simon Segal, Dr. Arieb Tertakower, Dr. Joseph Tanenbaum, Joseph Thon, Benjamin J. Weinberg, Dr. Leon Leon Wulman. 

Copyright: 1943 by AMERICAN FEDERATION FOR POLISH JEWS, INC.

Manufactured in The United States

OPIS NA WEWNĘTRZNEJ STRONIE OKŁADKI

Współczesna literatura wojenna nie opowiedziała jeszcze szczegółowej historii jednej z najnieszczęśliwszych tragedii w historii - masowego mordu i prawie całkowitej eksterminacji Żydów w Polsce.Ten tom sponsorowany przez panią Eleonore Roosevelt [żona prezydenta USA czasu wojny], Hon.Harold I. Ickes, senator Robert H. Wagner, Hon.Fiorello H La Guardia i inni opowiadają całą historię.

W pełni udokumentowana relacjami naocznych świadków, doniesieniami prasy nazistowskiej, raportami tajnych kurierów, którzy przeniknęli do ściśle strzeżonego terytorium Polski, książka ta jest szokującym i przytłaczającym zapisem morderstw dokonywanych na bezbronnym Narodzie.Województwo po województwie, miasto po mieście, miejscowość po miejscowości, książaka ta jest przerażającym zapisem niewyobrażalnych okropności, jakich Hitlerowkie hordy zadały żydostwu polskiemu.Książka ta jest nie tylko zapisem o fizycznej zagładzie Żydów, ale także opisem zniszczeń żydowskiego życia gospodarczego, kulturalnego, społecznego i religijnego.Znaczna część książki poświęcona jest szczegółom bogatej kultury i ekonomii, które Gminy Żydowskie w Polsce zbudowały w ciągu tysiąca lat ich istnienia, a które obecnie znalazły się się w całkowitej ruinie.

Książka ta jest obficie ilustrowana zdjęciami i reprodukcjami dokumentów, które zostały zebrane z wyselekcjonowanych wiarygodnie potwierdzonych źródeł.Wszystkie rachunki strat, dokumenty, i oświadczenia zawarte w książce zostały skrupulatnie sprawdzone przez wiarygodne zajmujce się tym organy, które przeprowadziły pełną weryfikację faktów.

<< 69 >>

W 1939 r. Łódź, była drugim co do wielkości miastem w Polsce, i po Warszawie, drugim co do wielkości centrum żydowskim w całej Europie. Społeczność żydowska liczyła tam ponad 200 000 osób, co stanowiło około jednej trzeciej całkowitej populacji miasta. Naziści od początku okupacji stosowali drastyczne metody, aby zrealizować plan, najpierw rabunku, a następnie eksterminacji miejscowej ludności żydowskiej.
 
W dniu 11 września [1939 r.], w Dzień Niepodległości Polski, niemieccy naziści skierowali wyłapanych na ulicach miasta Żydów, i pod groźbą kary za nieposłuszeństwo zmusili ich do zburzenia wspaniałego pomnika bohatera narodowego Polski Tadeusza Kościuszki.Na miejsce przywieziono grupy Polaków, aby oglądali Żydów wykonujących tę pracę.
 
Nazajutrz, kilka synagog zostało w tajemniczy sposób podpalonych, a nazistowscy dziennikarze stwierdzili, że podpaleń dokonali oburzeni Polacy w odwecie za profanację pamięci ich bohatera. / W dniach 13 i 14 listopada spalono jeszcze więcej synagog, w tym największych, na ulicy Kościuszki i Wolborskiej w Łodzi. Łącznie podpalonych zostało około dziesięciu żydowskich synagog. W dniu 16 listopada 1939 r. Lokalna nazistowska gazeta "Littzmannstadter Zeitung" ponownie przypisała podpalenia świątyń Polakom./ patrz strona 69 książki /
 
  << 100 >>
 
/ Strona 100 / Po założeniu [w Polsce] żydowskich gett hitlerowcy rozpoczęli systematyczne plądrowanie żydowskich nieruchomości we wszystkie miastach, miasteczkach i wioskach Wschodniej Galicji, konfiskując wszystko, od towarów i biżuterii, poprzez meble i ubrania, zabierając mienie które nie zostało wcześniej zabrane.

Na początku 1942 r., w celu dokonywania pogromów ludności żydowskiej,  Niemcy założyli specjalne "oddziały eksterminacyjne", składające się z niemieckich jednostek, oraz Ukraińców.Pierwszy pogrom odbył się we Lwowie i trwał 3 dni.Został przeprowadzony przez "pogrom-gangi" dowodzone przez lokalnego szefa Gestapo, który zaowocował tysiącami wymordowanych Żydów oraz zniszczeniem żydowskich domów.

"Oddziały eksterminacyjne" nie podlegała jurysdykcji miejscowych sił okupacyjnych.  Funkcjonowały pod bezpośrednim nadzorem gestapo, które z kolei było bezpośrednio odpowiedzialne przed naczelną administracją berlińskiej "Sonder Diest" [Służby Specjalne].   Szef  gestapo zarządzał  "naloty" na obszary, na których  podczas krwawych pogromów dokonywano na Żydach bezlitosnej eksterminacji.
 
<< 102 >>
 
STRONA 102 / Starsi Żydzi ze Lwowa czyszczą  ulice, czyszczą i polerują tramwaje i autobusy, usuwają gruz z rozbitych budynków i wykonują inną obowiązkowe prace.Młodzi i fizycznie silniejsi Żydzi są zabierani każdego ranka z gett i są prowadzeni przez ŻYDOWSKICH i UKRAIŃSKICH STRAŻNIKÓW do wykonywania pracy przymusowej w fabrykach i na drogach oraz do naprawy mostów i autostrad.
 
 
<< 103 >>


/ STRONA 103 / Gdy armia niemiecka weszła do Kołomyi, było 58 tysięcy Żydów.12 października 1941 r. Hitlerowcy przewieźli 3 400 Żydów do pobliskiego lasu w Szczepanowiczach i rozstrzelali wszystkich za pomocą karabinów maszynowych.6 listopada hitlerowcy zayrzymali 500 Żydów w dzielniy Moka w Kołomyi i używając wymówki, że żydowska rodzina przyjmowała antyhitlerowskiego agitatora, wywieźli ich do lasu i tam wszystkich rozstrzeliali.

"Odtąd, jak donoszą naoczni świadkowie, strzelanie do żydowskich zakładników stało się codzienną rutyną: do września 1942 r. W getcie w Kołomyi pozostało już tylko 8 000 Żydów, pozostałe 50 000 zostało zlikwidowane.

7 września 1942 r. Naziści zebrali pozostałe 8 000 Żydów w jednym miejscu, i po wysłaniu 1 700 z nich z powrotem do domu, kazali reszcie rozebrać się, i oddać ich odzież i buty strażnikom z Gestapo.Nagich Żydów załadowano następnie do ciężarówek i wywieziono do Rawy-Ruskiej, gdzie wszyscy zostali spaleni żywcem.

"Po eksterminacji miejscowej ludności żydowskiej, naziści przenieśli do Kołomyi wielu kolejnych Żydów z okolicznych wsi i miasteczek, gdy 4 października 1942 r. Ludność żydowska w Kołomyi osiągnęła 6 000, hitlerowcy ponownie zabrali kolejne 5 700 z nich,  załadowali je i ciężarówkami   wywieźli ich do Rawy-Ruskiej, gdzie zostali oni spaleni żywcem.
 
 
<<  STRONA 146  /  TREBLINKA  >>


Jest to niezbitym dowodem okrutnego terroru, którym Niemcy obrzucali swoje ofiary. W nowych obozachśmierci przewidziano likwidację od 8 000 do 10 000 ofiar. Jeśli teraz weźmiemy pod uwagę, że 2 000 000 zamordowanych Żydów, lub większa część polskiego żydostwa, jest już pochowanych na terenie Treblinki, pojawia się niepokojące pytanie: dla kogo S. - mani planują tę nowowybudowaną część obozu śmierci; kto ma oddać swoje ostatnie tchnienie w tym straszliwym miejscu?

Najprawdopodobniej mordercza machina nie ograniczy się do mordowania Żydów. Obecnie widmo śmierci w komorach gazowych staje zapewne przed ludnością polską;  pewne oznaki tego już są; zgodnie z raportem naocznego świadka, Niemcy wyniszczyli już tam grupę Polaków w obozie śmierci Nr 1, w drugiej połowie sierpnia.
 
Powyższe przetłumaczone fragmenty są "niepełnym wyciągiem" z  CZARNEJ KSIĘGI ŻYDÓW POLSKICH  /  THE BLACK BOOK OF POLISH JEWS z 1943 roku [nieprzetłumaczona całość w wersji angielskiej niżej], z napisanej przez wymienione na początku organizacje żydowskie, przy aprobacie i poparciu między innymi: Eleonory Roosevelt, żony ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Franklina D. Roosevelta [w środku na zdjęciu poniżej], senatorów i kongresmenów USA, mera miasta Nowy Jork  Florello H. La Guardia, i Laureata Nagrody Nobla Alberta Einsteina, oraz innych najwyższych autorytetów amerykańskiej diaspory żydowskiej tamtego okresu, lat wojny 1939 - 1945.
 
 
DZISIAJ MAMY ROK 2018   /   INNĄ PRAWDĘ i INNĄ POLITYKĘ
 

JEŚLI ZNASZ KOGOŚ, KOGO TA KSIĄŻKA MOŻE ZAINTERESOWAĆ, LUB POWINIEN ZNAĆ PRWADZIWĄ HISTORIĘ HOLOKAUSTU, WYŚLIJ IM TE LINKI RAZEM Z TREŚCIĄ JAK WYŻEJ

THE BLACK BOOK OF POLISH JEWRY 1943  /  PDF  >>   https://archive.org/stream/in.ernet.dli.2015.48624/2015.48624.Black-Book-Of-Polish-Jewry#page/n21/mode/2up

THE BLACK BOOK OF POLAND  /  PDF
  >> https://archive.org/stream/TheBlackBookOfPoland/The%20Black%20Book%20of%20Poland#page/n1/mode/2up
 
Izraelscy Żydzi wdarli się do polskiej Ambasady w Tel Avivie
//ziut.neon24.pl/post/142374,izraelscy-zydzi-wdarli-sie-do-polskiej-ambasady-w-tel-avivie
.
 
 

Zdjęcia przedstawiają egzemplarz  "THE BLACK BOOK of POLISH JEWRY" pierwsze, oryginalne wydane w Stanach Zjednoczonych wydanie książki z 1943 roku,  nakładem AMERICAN FEDERATION FOR POLISH JEWS, INC. w kooperacji z THE ASSOCIATION of JEWISH REFUGEES and IMMIGRANTS FROM POLAND

Sponsorami wydania byli: Eleonora Roosevelt [żona ówczesnego Prezydenta Stanów Zjednoczonych], Hon. Sol. Bloom Chairman, Foreign Affair Committee of The House of Representatives, Hon. Emanuel Celler U.S Congressman, Professor ALBERT EINSTEIN [światowej sławy fizyk / laureat Nagrody Nobla], ... i jeszcze kilku ważnych amerykańskich polityków i postaci tamtego okresu.

Jak wcześniej przetłumaczyłem, 15 grudnia 1943 r. ŻYDOWSKA AGENCJA TELEGRAFICZNA [JTA], opierając się na "THE BLACK BOOK of POLISH JEWRY", podała szacunkową liczbę polskich żydów wymordowanych przez NAZISTÓW, którzy zostali wymordowani od 1 września 1939 r., do czasu likwidacji Getta Żydowskiego w Warszawie, to 1 000 000 istnień ludzkich spośród obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.

Na 15 stronach "THE BLACK BOOK of POLISH JEWRY" [str. 190 do 205]  podano szacunkowe przyczyny śmierci tego miliona osób. Na stronie 201 znajdziemy zestawienie przyczyn zgonów tego 1 000 000, z rozbiciem na liczby i przyczyny śmierci za lata 1939 - 1942.

Oto one / tłumaczenie fragmentu "THE BLACK BOOK of POLISH JEWRY" [str.201 ]:   Ofiary chorób i epidemii 341 938  /  Polegli żołnierze 37 000  /  Ofiary pożarów i bombardowań 67 000  /  Torturowani na śmierć w obozach koncentracyjnych 24 000  /  Wymordowani na początku okupacji 150 000  /  Śmiertelne ofiary deportacji 150 000.  -  RAZEM: 769 938 

Liczba ta nie obejmuje ofiar masowych mordów i egzekucji do których doszło w ostatnich 5 miesiącach 1942 roku.-  pisze w książce.

Ciekawy fragment o obozach koncentracyjnych:

"Tylko liczby z obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu są dla nas dostępne. Do połowy 1942 roku było tam 9 390 Polskich Żydów, w tym 7 320 kobiet. Poza tym, było tam około 10 000 Żydów nie zarejestrowanych. Dwie trzecie z tego zmarło w przeciągu pół roku, a pozostałych bez cienia wątpliwości spotkał ten sam los. Śmiertelność tam wynosiła 250 osób dziennie.( Poland fights, 1943, No. 35 ).

Straty [ z lat 1939 - 42] w Oświęcimiu] można ocenić na około 12 000 ludzi [mowa o stratach osób pochodzenia żydowskiego]. Z uwagi na to, że Oświęcim nie był jedynym obozem koncentracyjnym, w którym Żydzi byli torturowani i umierali, śmiertelność raz z ofiarami oboz koncentracyjnych takich jak Majdanek, Bełżec, Sobibór, i inne podwajają liczbę z Oświęcimia podnosząc ją do nie mniej niż 24 000.

 

 

<>

Jak na razie polscy urzędnicy PiS deklarują, że będą działać wbrew prawu, ... . Jeśli pojawiają się takie deklaracje, należy sobie zadać pytanie, czy ten rząd, i Ci urzędnicy są urzędnikami Państwa Polskiego?

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zgodził się z propozycją byłego premiera Jana Olszewskiego, aby do czasu wydania przez TK opinii ws. nowelizacji ustawy o IPN nie stosować regulacji i nie wytaczać procesów. - a to jest działaniem bezprawnym.

Jeśli to prawda, marszałkim Karczewskim powinien zająć się prokurator, ... z urzędu!

 

Spór Izraela z Polską rozstrzygnie Sąd Ostateczny WSISW

Rada ds. Wymiaru Sprawiedliwości WSiSW = ang. Justice and Home Affairs, JHA; Jego pierwotna nazwa brzmiała: współpraca w zakresie wymiaru sprawiedliwości i spraw wewnętrznych, a utworzony został w ramach traktatu z Maastricht w 1992 r.   >>  //ziut.neon24.pl/post/142540,spor-izraela-z-polska-rozstrzygnie-sad-ostateczny-wsisw

 


100 lat temu w imieniu Niemiec kontrolę nad Polską sprawować chcieli Żydzi, ... cel osiągnęli wjeżdżając do Polski na czołgach armii czerwonej. / Historia trwa, ... jesteśmy świadkami dalszej części tamtych wydarzeń, ... i tak jak 100   lat temu mamy szansę wygrać tę batalię.   -  Musimy aby tylko być "twardzi".

 

Dopiero na tle deklaracji barona Maurycego Rothschilda lepiej rozumiemy, co w 1942 roku miała na myśli Zofia Kossak-Szczucka, pisząc w apelu do Polaków, by starali się pomagać Żydom w ich tragicznym położeniu:

uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski”. 

ONI MAJĄ DOKŁADNIE TAKIE SAME "UCZUCIA" W STOSUNKU DO NAS 

Rok 1918: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

"Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.

 
Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).
 
Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi."   /  Źródło:  Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24 
 
"W związku z tym nasuwa się ... wniosek, że bywają takie konflikty interesów, zwłaszcza angażujących prestiżowo, których niepodobna rozwiązać inaczej, jak przez całkowite obezwładnienie jednej ze stron ..." / Stanisław MIchalkiewicz:  Przyczynek i wnioski >>  //www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=695
 

wPolityce.pl:

Władze Izraela zasadniczo zgadzają się co do tego, że nie można mówić o czymś takim, jak polskie obozy śmierci. Natomiast nie chcą zrezygnować w imię tego modelu kształcenia z prawa do mówienia, że Polacy są antysemitami. Ponieważ wtedy cała ideologia syjonistyczna, na której zbudowane jest państwo Izrael legnie w gruzach. Dlaczego oni maja umierać i walczyć o własne państwo z Arabami, jeżeli nie jest tak, że są na całym świecie zagrożeni i to państwo jest jedynym gwarantem ich biologicznego przetrwania

— zauważył ks. Henryk Zieliński, red. naczelny tygodnika „Idziemy”.

 

KOMENTARZE

 • Senator PiS opublikował na Facebooku film, który może wywołać skandal
  .
  >> https://www.wprost.pl/kraj/10106239/jak-zyd-zyda-gonil-na-smierc-senator-pis-opublikowal-na-facebooku-film-ktory-moze-wywolac-skandal.html

  „W trakcie wojny niemieccy Naziści weszli z kamerą do getta i nagrali propagandowy film, w którym bestialstwo przypisują Żydom, by wybielić swoje zbrodnie. Co robią Polacy 75 lat później? Udostępniają to nagranie jako dowód żydowskiej kolaboracji”... – zwraca uwagę jeden z komentujących.

  A JA SIĘ PYTAM, CO TO JEST? / FEJKOWY MATERIAŁ, ... CZY NAGRANE FAKTY?
 • Kaczyński zawiesił senatora Bonkowskiego
  ... podobno za "Nazistowską propagandę" / Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości poinformował o zawieszeniu w prawach członka partii i klubu parlamentarnego senatora Bonkowskiego. >> https://www.wprost.pl/kraj/10106258/nazistowska-propaganda-na-facebooku-senatora-pis-kaczynski-zawiesil-bonkowskiego.html

  A JA TU WIDZĘ, ŻE "PRAWDZIE ZAKLEJA SIĘ USTA" !
 • Kiedy Państwo Polska postawi pod "o'Sąd" kłamstwo Izraela?
  Jak na razie polscy urzędnicy PiS deklarują, że będą działać wbrew prawu, ... . Jeśli pojawiają się takie deklaracje, należy sobie zadać pytanie, czy ten rząd, i Ci urzędnicy są urzędnikami Państwa Polskiego?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142542,kiedy-panstwo-polska-postawi-pod-o-sad-klamstwo-izraela

  Spór Izraela z Polską rozstrzygnie Sąd Ostateczny WSISW
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142540,spor-izraela-z-polska-rozstrzygnie-sad-ostateczny-wsisw
 • @ Jak świętować stulecie Niepodległości na krzywy ryj ...
  Wspólne z żydami obchody Święta Niepodległości ...? / Którymi? Tymi z Izraela, czy New York? >> http://ziut.neon24.pl/post/142472,jak-swietowac-stulecie-niepodleglosci-na-krzywy-ryj
 • Czy polsko-amerykańscy Żydzi ukrywali prawdę o Holokauście?
  Będąc współautorami THE BLACK BOOK OF POLISH JEWS amerykańscy "Russian Jews" powinni znać fakty, bo w 1943 roku nie knuli przeciwko Polsce tak, jak to robią od ustanowienia "Przemysłu Holokaustu".
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142449,czy-polsko-amerykanscy-zydzi-ukrywali-prawde-o-holokauscie
 • Izraelscy Żydzi wdarli się do polskiej Ambasady w Tel Avivie
  Bojowo nastawieni "demonstranci wtargnęli na teren ambasady, skąd wyprowadziła ich ochrona. / The Times of Israel informuje, że demonstranci zamierzają ustawić namiot przed polską ambasadą."
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142374,izraelscy-zydzi-wdarli-sie-do-polskiej-ambasady-w-tel-avivie
 • DZISIAJ MAMY ROK 2018 / INNĄ PRAWDĘ i INNĄ POLITYKĘ
  .
  JEŚLI ZNASZ KOGOŚ, KOGO TA KSIĄŻKA MOŻE ZAINTERESOWAĆ, LUB POWINIEN ZNAĆ PRWADZIWĄ HISTORIĘ HOLOKAUSTU, WYŚLIJ IM TE LINKI RAZEM Z TREŚCIĄ JAK WYŻEJ

  THE BLACK BOOK OF POLISH JEWRY 1943 / PDF >> https://archive.org/stream/in.ernet.dli.2015.48624/2015.48624.Black-Book-Of-Polish-Jewry#page/n21/mode/2up

  THE BLACK BOOK OF POLAND / PDF >> https://archive.org/stream/TheBlackBookOfPoland/The%20Black%20Book%20of%20Poland#page/n1/mode/2up
 • @
  Pełna wersja filmu

  http://www.archiv-akh.de/video_files_mp4/M1053_WEB.mp4
 • Syjonista,korespondent TVP z Telaviv dostaje szału
  „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii. Wiedziano o niej wcześniej, ale wszystkie związane z nią podniosłe i nikczemne szczegóły po raz pierwszy wydobył na jaw dopiero Raul Hilberg, o którego książce The Destruction of the European Jews wspomniałam wcześniej. (…) Zarówno w Amsterdamie, jak w Warszawie, w Berlinie tak samo jak w Budapeszcie można było mieć pewność, że funkcjonariusze żydowscy sporządzą wykazy imienne wraz z informacjami o majątku, zagwarantują uzyskanie od deportowanych pieniędzy na pokrycie kosztów ich deportacji i eksterminacji, będą aktualizować rejestr opróżnionych mieszkań, zapewnią pomoc własnej policji w chwytaniu i ładowaniu Żydów do pociągów, na koniec zaś – w ostatnim geście dobrej woli – przekażą nietknięte aktywa gminy żydowskiej do ostatecznej konfiskaty” – napisała Arendt.

  https://wprawo.pl/2018/02/22/korespondent-telawiw-online-szale-przypomnieniu-ksiazki-hannah-arendt-eichmann-jerozolimie/

  pod art.komentarze ,jest też lin do IPN-u
  Zapewne dzięki PO/PIS osobnik ten dostaje apanaże jako "emeryt"
 • archives
  https://collections.ushmm.org/search/?ref=spotlight-btn
  http://www.archiv-akh.de/filme#1
 • jedwabne
  https://collections.ushmm.org/search/?utf8=%E2%9C%93&ref=spotlight-btn&q=jedwabne&search_field=all_fields
 • jedwabne
  https://collections.ushmm.org/search/catalog/irn509061

  https://collections.ushmm.org/search/catalog/irn513211

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY