Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
611 postów 4211 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

@ 35stan a godzina zamachu ["Katastrofy Smoleńskiej"]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wywiadzie udzielonym przez gen M.Janickiego Agnieszce Kublik i Wojciechowi Czuchnowskiemu w dniu 08.04.2011, pada pytanie skierowane do gen.Janickiego:

(...)  Agnieszka Kublik, Wojciech Czuchnowski: Jak się pan dowiedział o katastrofie?

Gen. Marian Janicki: Była sobota, byłem w domu w Krakowie.  Wpół do ósmej  wyjechałem samochodem na bazarek po zakupy. Nagle zadzwonił telefon. To był oficer operacyjny: - Szefie, jest problem z lądowaniem Tu-154 w Smoleńsku. Coś jest nie tak.

Podziękowałem i poleciłem, by dzwonił, jak będzie miał nowe, szczegółowe informacje. Natychmiast zadzwoniłem do Florka. Telefon milczał.

Florka?

- Do pułkownika Jarosława Florczaka, dowódcy zabezpieczenia wizyt w Katyniu 7 i 10 kwietnia. Potem dzwoniłem do Janosika. Telefon milczał.  (...) 

Źródło:  //wyborcza.pl/1,76842,9396354,Chcialbym_sie_dowiedziec__czy_musieli_zginac.html#ixzz3IlpsNqTM

Generał Janicki, szef BOR-u,  służby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo najważniejszych osób w państwie, podaje czas powiadomienia go przez oficera operacyjnego, o problemach "z lądowaniemTu-154 w Smoleńsku " i podaje godzinę tego zdarzenia jako  "około 7:30"  

Taką rewelację 11.11.2014 podał w swojej notce "Smoleńsk 2010 - godzina M. Janickiego, szefa BOR",  na Salon24.pl  >>  https://www.salon24.pl/u/stan35/614883,smolensk-2010-godzina-gen-m-janickiego-szefa-bor

<>

Dzięki 35stan wszedłem też w posiadanie informacji o mailu który wyszedł z Ambasady USA ws. "Katastrofy Smoleńskiej". Jako pierwszy informację wysłał Ambasador Lee Feinstein o godzinie 6:44 [bez oznaczenia o jaką strefę czasową chodzi].  /  Z uwagi na to, że rozmawiamy o czasie pominę treść zawartą w mailu.

13.03.2017  >> https://twitter.com/HistoryAtState

13 marca 2017 roku, z okazji przejścia z czasu zimowego na letni,  na Twitterze,  Ambasada USA zamieściła zdjęcie prezentowane wyżej, na którym piszą:

"50 + narodów w 24 strefach czasowych ma "#daylightsaving plans" / plany zmiany czasu / Dobrze że depesze dyplomatyczne wysyłane są w czasie GMT [UTC+0 / Ziut], zamiast czasów lokalnych",

... co daje podstawę do przypuszczeń, że email ambasadora Lee Feinsteina wysłany 10.04.2010 r., w dniu katastrofy, mógł być wysany o godzinie 6:44 UTC+0 


Wiersz 1 / 2 / 3 / i 4  na zrzucie wyżej przedstawia strefy czasowe UTC;tą samą godzinę w kolumnach  [ A / E / G / H / I ... ] w różnych miastach globu

Wiersz 2 przedstawia oficjalną godzinę katastrofy 8:41 UTC+2 , z "Raportu Millera"

Wiersz 3  to godzina wysłania maila z Ambasady USA o 8:44 UTC+2, ... 3 minuty po oficjalnym czasie katastrofy, co moim skromnym zdaniem fizycznie nie byłoby mozliwe  / * patrz wyjaśnienie niżej.

Wiersz 4 przedstawia   RZECZYWISTY CZAS KATASTROFY, czyli po godzinie 7:30 czasu polskiego   =    UCK / UMOWNY ZRRECZYWISTY CZAS KATASTROFY między 8:41 - 9:04 UTC+3 [a nie UTC+2],   ustalony na podstawie wyświetleń czasu na telefonach redaktora Batra 8:49 i ministra Sasina 9:04, 10.04.10 w Smoleńsku.  ---   Czas ten zgadza się z czasem uzyskania informacji o katastrofie przez szefa BOR, generała Janickiego.

W linku niżej powiększony arkusz zdjęcia z miejscem do ćwiczenia. Drukuj   >>

   https://docs.google.com/document/d/1MXOxVyhCfCrcGa3qcZqTKKo7y-SOtm1V_yZGddn7jaA/edit

* Gdyby email z ambasady USA wysłano 3 min po katastrofie, trzeba by przyjąć że Ambasada USA reagowała na wydarzenia w Smoleńsku bez opóźnienia, w rzeczywistym czasie wydarzeń, będąc do tego przygotowaną, a to znaczało by współudział w zamachu z 10/4

Email z Ambasady USA musiał zostać wysłany około godziny po katastrofie, a to oznacza że: Ambasador USA, Lee Feinstein wraz z grupą nieokreślonych polskich urzędników wiedzieli, że do katastrofy doszło godzinę wcześniej niż nas o niej poinformowano, ukrywając jednocześnie prawdziwą godzinę katastrofy.

To z kolei wyjaśnia wysłaną mailem "oficjalną wersję wydarzeń", najprawdopodobniej celem rozpowszechnienia przez media innych od rzeczywistości okoliczności zdarzeń w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 roku.

Powyższe wymagało kooperacji strony rosyjskiej , polskiej i amerykańskiej,

... i innych znających ich rzeczywisty przebieg zdarzeń z 10 / 4,  w tym "Komisji Millera", która ustaliła czas katastrofy nie na podstawie aktualnego czasu, tylko czasu ustawionego na przyrządach znajdujących się w TU-154, a nie aktualnego rzeczywistego czasu zdarzenia.

 

POWYŻSZE DAIAŁANIE WYMUSZAŁO UKRYCIE FAKTW, PRZEDSTAWIAJĄCYCH CZAS, KTÓRE UMOŻLIWIAŁYBY IDENTYFIKACJĘ FAKTYCZNEGO CZASU ZDARZENIA

 

CZAS SMOLEŃSK 1 PODSTAWA.jpg

 

W punkcie 2.10.1 "Raportu Millera" podano / cytat:

"Opis przebiegu lotu samolotu TU-154M od uruchomienia silników do zderzenia z ziemią [przypis 122] został podany jako czas UTC ustalony na podstawie przyjętego założenia że   bazą do jego określenia  będzie analizu zapisu rejestratora rozmów w kabiniedokonana przez Centralne Laboratorium Kryminalistyki."   / koniec cytatu /

NIE ZEGARA / TAKIE SĄ FAKTY / A FAKTY TE SKUTKUJĄ TYM,

ŻE BADA SIĘ KATASTROFĘ O INNYM MIEJSCU ZDARZENIA

"Bazą" określającą czas katastrofy nie był czas rzeczywisty, tylko czas ustawiony na rejestratorze rozmów w kabinie, który mógł, i zapewne był ustawiony z przesunięciem 1 godziny względem czasu rzeczywistego zegarowego. Aby więc "BAZA" nie budziła podejrzeń, musiano "zlikwidować" wszystkie inne dowody wskazujące na inny rzeczywisty przebieg wydarzeń.

 

>> Lot do Smoleńska , wg ekspertów, powinien trwać 62 minuty
>> W YT niżej   o 15:35   mówią, że wylot nastąpił o 6:40 UTC+2 [G] 

>> https://www.youtube.com/watch?v=fAlbZwD5MH8&t=8s

>> 6:40 czas WARSZAWA = 4:40 czas UTC 0 [E]

Zgodnie z "RAPORTEM MILLERA" "w dniu lotu załoga samolotu przybyła do jednostki w godz. 2:00 - 3:25 [UTC 0 / kolumna "E"],  Od godziny 4:21 [czas "E"] cała załoga znajdowała się na pokładzie samolotu"  -  Ggdyby TU-154 wyleciał o 4:21 UTC 0 [czas "E"] mogliby być na miejscu w Smoleńsku 62 minuty póniej, czyli o 5:23 [czas "E"]  =  7:23 czasu WARSZAWA   /   Zmanipulowanie czasu wylotu umożliwiało zmanipulowanie czasu katastrofy. Jak wiemy nie ma [nie pokazano nam] nagrań telewizji przemysłowej pokazującej wylot z Okęcia.

>> Czas katastrofy = 6:40 + 62 minuty = 7:42 czasu polskiego UTC+2 [G]

>> 7:42 czasu WARSZAWA = 5:42 czasu UTC 0 [E]
>> gen. Janicki dostał wiadomość od BOR po 7:30 czasu polskiego UTC+2
>> Bater dostał wiadomość o katastrofie o 8:49 UTC+3 [7:49 czasu polskiego UTC+2]
>> Sasin dzwonił do żony o 9:04 UTC+3 [8:04 czasy polskiego UTC+2]

>> RIA Novosti >> https://www.youtube.com/watch?v=J2LLnHavmTk

<>

Do katastrofy doszło pomiędzy godziną 8:41-9:04 w UTC +3 = UCK*

w Polsce obowiązywał czas UTC + 2 , a w Smoleńsku UTC + 4

 
WARSZAWA UTC+2 <  UTC+3 > UTC+4 SMOLEŃSK
WARSZAWA  08 : 04 UCK > 10:04 SMOLEŃSK
 
* UCK / UMOWNY CZAS KATASTROFY  =  9:04, i jest to czasz telefonu Sasina w Smoleńsku wskazującego  9:04 w UTC +3 
 
Różnica między czasem UTC+3 35stan'a i UCK Sasina, a Warszawą po lewo wynosi (-1), i Smoleńskiem po prawo wynosi (+1) 
 
było wynikiem zmanipulowania czasu na wieżach telefonii komórkowej w Smoleńsku [telefon Sasina / tak samo jak i Macierewicza / nie wskazywał czasu lokalnego w Smoleńsku]
 
 SMOLEŃSK: PRAWDA ZAKLĘTA W RAPORCIE MILLERA i FYM'A
.
SMOLEŃSK: PRAWDA ZAKLĘTA W RAPORCIE MILLERA i FYM'A

W lutym 20110  roku Sławomir Wiśniewski zeznawał przed Komisją Macierewicza. / Zaprezentował między innymi fragmentu nagrania z okolic godziny 7:30 , ... i tak się złożyło że brdzo nteresujący fragment nagrania został wycięty, nie pokazano go Komisji. / Dlaczego? / 1:26:54 >> https://www.youtube.com/watch?v=BP3lInh8yrg
 

image

 

Zdjęcia z opisem str. 249 - 251 >>>//doc.rmf.pl/rmf_fm/store/rkm.pdf

 

RAPORT MILLERA / LOT OD GODZINY 6:24:25 **  “PIERWSZE PODEJŚCIE”

DO 6:39:45 **  DRUGIEGO PODEJŚCIA

.


 

KOMENTARZE

 • Smoleńsk 2010 - godzina gen. M.Janickiego, szefa BOR
  W wywiadzie udzielonym przez gen M.Janickiego Agnieszce Kublik i Wojciechowi Czuchnowskiemu w dniu 08.04.2011, pada pytanie skierowane do gen.Janickiego: (...) Agnieszka Kublik, Wojciech Czuchnowski: Jak się pan dowiedział o katastrofie?

  Gen. Marian Janicki: Była sobota, byłem w domu w Krakowie. Wpół do ósmej wyjechałem samochodem na bazarek po zakupy. Nagle zadzwonił telefon.
 • SMOLEŃSK: PRAWDA ZAKLĘTA W RAPORCIE MILLERA
  Ziut.Neon24.pl NEWS!: Na czwartym zakręcie pijana Komisja Millera "dała du*y". /// Do ustalenia pozostało aby, ile za to dostaną. >> https://www.salon24.pl/u/zonacezara/736715,smolensk-prawda-zakleta-w-raporcie-millera
 • Kamera Wiśniewskiego musiała sfilmować moment zamachu
  http://ziut.neon24.pl/post/138380,kamera-wisniewskiego-musiala-sfilmowac-moment-zamachu

  Zamiast "ściemy" badają nieumyślne spowodowanie katastrofy
  http://ziut.neon24.pl/post/135554,zamiast-sciemy-badaja-nieumyslne-spowodowanie-katastrofy
 • Autor
  Smolensk zalatuje mi czosnkiem(podobnie zreszta jak 9/11)
  Po resecie Obama-Putin nalezalo zajac czyms Putina przed planowanymi akcjami na Ukrainie i Syrii i do przygotowan do olimpiady w Soczi dodano jeszcze Smolensk.
  Polskie sluzby praktycznie nie istnieja od dluzszego czasu a to co bylo w 2010 to byl jakis konglomerat sluzb syjonistycznych i niemieckich i moim zdaniem wlasnie one przygotowaly i przeprowadzily Smolensk-mialy takze oslone swoich mediow w Polsce.
 • @mac 08:27:07
  // Smolensk zalatuje mi czosnkiem(podobnie zreszta jak 9/11) //

  - To mamy alergię na to samo :D
 • Aktualny czas w Warszawa, Polska / INNE CZASY
  https://time.is/pl/Warsaw
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 08:36:38
  Czosnek to tylko nadreprezentacja u władzy i pieniędzy.. une są tak samo katami jak i ofiarami, gra rozgrywa się wyżej.. śmiem twierdzić, że kilka poziomów wyżej.. a tam też czosnkiem pachnie, ale smród gadzich odchodów jest większy ;)
 • @wk..ny 11:11:16
  // a tam też czosnkiem pachnie, ale smród gadzich odchodów jest większy //

  - Przetłumaczyłem to sobie na "Czerwona Tarcza" , po angielsku "Red shield"
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 11:26:47
  ja raczej widzę koneksje z zarządcami naszej Planety niemieszkającymi wśród nas..
 • @mac 08:27:07
  Kto zestrzelił samolot pełen żydów ? Zakaz otwierania trumien, zbrodnia smoleńska i konsekwencje. Rosja wyznaczyła NAGRODĘ w wysokości 50 milionów dla tego, kto jej powie o sprawcach zamachu na samolot.
  https://www.youtube.com/watch?v=wS9H9zVaqiQ
  Nie było żadnej katastrofy. Wszystko odbyło się na lotnisku i przewieziono do Rosji. Nie wystartował żaden samolot z Okęcia. Proszę dokładnie poczytać. W Smoleńsku nie było żadnej katastrofy, tylko jej inscenizacja. Spadały kawałki i kawałeczki samolotu. Gdzie kokpit, gdzie fotele, ludzkie ciała? Czy to ktoś widzi na zdjęciach i filmikach? Przecież to zrzucone były śmieci różnych samolotów. Podwieszone były na linach do helikoptera, który je zrzucił i szybko odleciał. Są zdjęcia helikoptera z linami. Jak to możliwe, że przy wybuchu np. ciało Anny Walentynowicz nie miało żadnych uszkodzeń, nawet siniaka? Rodziny rozpoznające ciała swoich bliskich, mówiły, że wyglądali jakby byli w silnym uśpieniu. Ciała były dowożone i to od razu do Moskwy. Pamiętacie jakie były z tym wszystkim cyrki? Ludzie obudźcie się wreszcie i zacznijcie samodzielnie myśleć. Smoleńsk był potrzebny do przewrotu pałacowego, aby rządy przejął Komorowski wraz z agenturą. Co robi SKW w tej sprawie ? Żydówka w MSW Piotrowska wydała rozporządzenie o zniszczeniu akt śledztwa smoleńskiego w kilku instytucjach równocześnie...
  Więcej na ten temat pod linkiem: http://zamach.eu/
 • @kula Lis 67 12:03:55
  To nie tylko o Komorowskiego chodziło, on został wyznaczony na "nowego swojego skurwysyna" przez "ogon który macha psem"(jego następca też objął urząd z takim samym poparciem, poprzez naciski na J,Kaczyńskiego).
  Zbrodnia z 10.04.2010 roku była w pakiecie ustępstw jakie USA uczyniła wobec Rosji i jej strategicznego partnera czyli Niemiec(inne to rezygnacja z tarczy antyrakietowej, START II, decyzja o redukcji obecności militarnej USA w Europie o połowę), w zamian za spodziewaną współpracę Rosji z USA i Izraelem w sprawie Iranu i Afganistanu.
  Rosja wzięła to co jej USA dała a potem postawiła się USA w Syrii, co zakończyło politykę miłości Obamy do Putina.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY