Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

@ 35stan a godzina zamachu ["Katastrofy Smoleńskiej"]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wywiadzie udzielonym przez gen M.Janickiego Agnieszce Kublik i Wojciechowi Czuchnowskiemu w dniu 08.04.2011, pada pytanie skierowane do gen.Janickiego:

(...)  Agnieszka Kublik, Wojciech Czuchnowski: Jak się pan dowiedział o katastrofie?

Gen. Marian Janicki: Była sobota, byłem w domu w Krakowie.  Wpół do ósmej  wyjechałem samochodem na bazarek po zakupy. Nagle zadzwonił telefon. To był oficer operacyjny: - Szefie, jest problem z lądowaniem Tu-154 w Smoleńsku. Coś jest nie tak.

Podziękowałem i poleciłem, by dzwonił, jak będzie miał nowe, szczegółowe informacje. Natychmiast zadzwoniłem do Florka. Telefon milczał.

Florka?

- Do pułkownika Jarosława Florczaka, dowódcy zabezpieczenia wizyt w Katyniu 7 i 10 kwietnia. Potem dzwoniłem do Janosika. Telefon milczał.  (...) 

Źródło:  //wyborcza.pl/1,76842,9396354,Chcialbym_sie_dowiedziec__czy_musieli_zginac.html#ixzz3IlpsNqTM

Generał Janicki, szef BOR-u,  służby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo najważniejszych osób w państwie, podaje czas powiadomienia go przez oficera operacyjnego, o problemach "z lądowaniemTu-154 w Smoleńsku " i podaje godzinę tego zdarzenia jako  "około 7:30"  

Taką rewelację 11.11.2014 podał w swojej notce "Smoleńsk 2010 - godzina M. Janickiego, szefa BOR",  na Salon24.pl  >>  https://www.salon24.pl/u/stan35/614883,smolensk-2010-godzina-gen-m-janickiego-szefa-bor

<>

Dzięki 35stan wszedłem też w posiadanie informacji o mailu który wyszedł z Ambasady USA ws. "Katastrofy Smoleńskiej". Jako pierwszy informację wysłał Ambasador Lee Feinstein o godzinie 6:44 [bez oznaczenia o jaką strefę czasową chodzi].  /  Z uwagi na to, że rozmawiamy o czasie pominę treść zawartą w mailu.

13.03.2017  >> https://twitter.com/HistoryAtState

13 marca 2017 roku, z okazji przejścia z czasu zimowego na letni,  na Twitterze,  Ambasada USA zamieściła zdjęcie prezentowane wyżej, na którym piszą:

"50 + narodów w 24 strefach czasowych ma "#daylightsaving plans" / plany zmiany czasu / Dobrze że depesze dyplomatyczne wysyłane są w czasie GMT [UTC+0 / Ziut], zamiast czasów lokalnych",

... co daje podstawę do przypuszczeń, że email ambasadora Lee Feinsteina wysłany 10.04.2010 r., w dniu katastrofy, mógł być wysany o godzinie 6:44 UTC+0 


Wiersz 1 / 2 / 3 / i 4  na zrzucie wyżej przedstawia strefy czasowe UTC;tą samą godzinę w kolumnach  [ A / E / G / H / I ... ] w różnych miastach globu

Wiersz 2 przedstawia oficjalną godzinę katastrofy 8:41 UTC+2 , z "Raportu Millera"

Wiersz 3  to godzina wysłania maila z Ambasady USA o 8:44 UTC+2, ... 3 minuty po oficjalnym czasie katastrofy, co moim skromnym zdaniem fizycznie nie byłoby mozliwe  / * patrz wyjaśnienie niżej.

Wiersz 4 przedstawia   RZECZYWISTY CZAS KATASTROFY, czyli po godzinie 7:30 czasu polskiego   =    UCK / UMOWNY ZRRECZYWISTY CZAS KATASTROFY między 8:41 - 9:04 UTC+3 [a nie UTC+2],   ustalony na podstawie wyświetleń czasu na telefonach redaktora Batra 8:49 i ministra Sasina 9:04, 10.04.10 w Smoleńsku.  ---   Czas ten zgadza się z czasem uzyskania informacji o katastrofie przez szefa BOR, generała Janickiego.

W linku niżej powiększony arkusz zdjęcia z miejscem do ćwiczenia. Drukuj   >>

   https://docs.google.com/document/d/1MXOxVyhCfCrcGa3qcZqTKKo7y-SOtm1V_yZGddn7jaA/edit

* Gdyby email z ambasady USA wysłano 3 min po katastrofie, trzeba by przyjąć że Ambasada USA reagowała na wydarzenia w Smoleńsku bez opóźnienia, w rzeczywistym czasie wydarzeń, będąc do tego przygotowaną, a to znaczało by współudział w zamachu z 10/4

Email z Ambasady USA musiał zostać wysłany około godziny po katastrofie, a to oznacza że: Ambasador USA, Lee Feinstein wraz z grupą nieokreślonych polskich urzędników wiedzieli, że do katastrofy doszło godzinę wcześniej niż nas o niej poinformowano, ukrywając jednocześnie prawdziwą godzinę katastrofy.

To z kolei wyjaśnia wysłaną mailem "oficjalną wersję wydarzeń", najprawdopodobniej celem rozpowszechnienia przez media innych od rzeczywistości okoliczności zdarzeń w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 roku.

Powyższe wymagało kooperacji strony rosyjskiej , polskiej i amerykańskiej,

... i innych znających ich rzeczywisty przebieg zdarzeń z 10 / 4,  w tym "Komisji Millera", która ustaliła czas katastrofy nie na podstawie aktualnego czasu, tylko czasu ustawionego na przyrządach znajdujących się w TU-154, a nie aktualnego rzeczywistego czasu zdarzenia.

 

POWYŻSZE DAIAŁANIE WYMUSZAŁO UKRYCIE FAKTW, PRZEDSTAWIAJĄCYCH CZAS, KTÓRE UMOŻLIWIAŁYBY IDENTYFIKACJĘ FAKTYCZNEGO CZASU ZDARZENIA

 

CZAS SMOLEŃSK 1 PODSTAWA.jpg

 

W punkcie 2.10.1 "Raportu Millera" podano / cytat:

"Opis przebiegu lotu samolotu TU-154M od uruchomienia silników do zderzenia z ziemią [przypis 122] został podany jako czas UTC ustalony na podstawie przyjętego założenia że   bazą do jego określenia  będzie analizu zapisu rejestratora rozmów w kabiniedokonana przez Centralne Laboratorium Kryminalistyki."   / koniec cytatu /

NIE ZEGARA / TAKIE SĄ FAKTY / A FAKTY TE SKUTKUJĄ TYM,

ŻE BADA SIĘ KATASTROFĘ O INNYM MIEJSCU ZDARZENIA

"Bazą" określającą czas katastrofy nie był czas rzeczywisty, tylko czas ustawiony na rejestratorze rozmów w kabinie, który mógł, i zapewne był ustawiony z przesunięciem 1 godziny względem czasu rzeczywistego zegarowego. Aby więc "BAZA" nie budziła podejrzeń, musiano "zlikwidować" wszystkie inne dowody wskazujące na inny rzeczywisty przebieg wydarzeń.

 

>> Lot do Smoleńska , wg ekspertów, powinien trwać 62 minuty
>> W YT niżej   o 15:35   mówią, że wylot nastąpił o 6:40 UTC+2 [G] 

>> https://www.youtube.com/watch?v=fAlbZwD5MH8&t=8s

>> 6:40 czas WARSZAWA = 4:40 czas UTC 0 [E]

Zgodnie z "RAPORTEM MILLERA" "w dniu lotu załoga samolotu przybyła do jednostki w godz. 2:00 - 3:25 [UTC 0 / kolumna "E"],  Od godziny 4:21 [czas "E"] cała załoga znajdowała się na pokładzie samolotu"  -  Ggdyby TU-154 wyleciał o 4:21 UTC 0 [czas "E"] mogliby być na miejscu w Smoleńsku 62 minuty póniej, czyli o 5:23 [czas "E"]  =  7:23 czasu WARSZAWA   /   Zmanipulowanie czasu wylotu umożliwiało zmanipulowanie czasu katastrofy. Jak wiemy nie ma [nie pokazano nam] nagrań telewizji przemysłowej pokazującej wylot z Okęcia.

>> Czas katastrofy = 6:40 + 62 minuty = 7:42 czasu polskiego UTC+2 [G]

>> 7:42 czasu WARSZAWA = 5:42 czasu UTC 0 [E]
>> gen. Janicki dostał wiadomość od BOR po 7:30 czasu polskiego UTC+2
>> Bater dostał wiadomość o katastrofie o 8:49 UTC+3 [7:49 czasu polskiego UTC+2]
>> Sasin dzwonił do żony o 9:04 UTC+3 [8:04 czasy polskiego UTC+2]

>> RIA Novosti >> https://www.youtube.com/watch?v=J2LLnHavmTk

<>

Do katastrofy doszło pomiędzy godziną 8:41-9:04 w UTC +3 = UCK*

w Polsce obowiązywał czas UTC + 2 , a w Smoleńsku UTC + 4

 
WARSZAWA UTC+2 <  UTC+3 > UTC+4 SMOLEŃSK
WARSZAWA  08 : 04 UCK > 10:04 SMOLEŃSK
 
* UCK / UMOWNY CZAS KATASTROFY  =  9:04, i jest to czasz telefonu Sasina w Smoleńsku wskazującego  9:04 w UTC +3 
 
Różnica między czasem UTC+3 35stan'a i UCK Sasina, a Warszawą po lewo wynosi (-1), i Smoleńskiem po prawo wynosi (+1) 
 
było wynikiem zmanipulowania czasu na wieżach telefonii komórkowej w Smoleńsku [telefon Sasina / tak samo jak i Macierewicza / nie wskazywał czasu lokalnego w Smoleńsku]
 
 SMOLEŃSK: PRAWDA ZAKLĘTA W RAPORCIE MILLERA i FYM'A
.
SMOLEŃSK: PRAWDA ZAKLĘTA W RAPORCIE MILLERA i FYM'A

W lutym 20110  roku Sławomir Wiśniewski zeznawał przed Komisją Macierewicza. / Zaprezentował między innymi fragmentu nagrania z okolic godziny 7:30 , ... i tak się złożyło że brdzo nteresujący fragment nagrania został wycięty, nie pokazano go Komisji. / Dlaczego? / 1:26:54 >> https://www.youtube.com/watch?v=BP3lInh8yrg
 

image

 

Zdjęcia z opisem str. 249 - 251 >>>//doc.rmf.pl/rmf_fm/store/rkm.pdf

 

RAPORT MILLERA / LOT OD GODZINY 6:24:25 **  “PIERWSZE PODEJŚCIE”

DO 6:39:45 **  DRUGIEGO PODEJŚCIA

.


 

KOMENTARZE

 • Smoleńsk 2010 - godzina gen. M.Janickiego, szefa BOR
  W wywiadzie udzielonym przez gen M.Janickiego Agnieszce Kublik i Wojciechowi Czuchnowskiemu w dniu 08.04.2011, pada pytanie skierowane do gen.Janickiego: (...) Agnieszka Kublik, Wojciech Czuchnowski: Jak się pan dowiedział o katastrofie?

  Gen. Marian Janicki: Była sobota, byłem w domu w Krakowie. Wpół do ósmej wyjechałem samochodem na bazarek po zakupy. Nagle zadzwonił telefon.
 • SMOLEŃSK: PRAWDA ZAKLĘTA W RAPORCIE MILLERA
  Ziut.Neon24.pl NEWS!: Na czwartym zakręcie pijana Komisja Millera "dała du*y". /// Do ustalenia pozostało aby, ile za to dostaną. >> https://www.salon24.pl/u/zonacezara/736715,smolensk-prawda-zakleta-w-raporcie-millera
 • Kamera Wiśniewskiego musiała sfilmować moment zamachu
  http://ziut.neon24.pl/post/138380,kamera-wisniewskiego-musiala-sfilmowac-moment-zamachu

  Zamiast "ściemy" badają nieumyślne spowodowanie katastrofy
  http://ziut.neon24.pl/post/135554,zamiast-sciemy-badaja-nieumyslne-spowodowanie-katastrofy
 • Autor
  Smolensk zalatuje mi czosnkiem(podobnie zreszta jak 9/11)
  Po resecie Obama-Putin nalezalo zajac czyms Putina przed planowanymi akcjami na Ukrainie i Syrii i do przygotowan do olimpiady w Soczi dodano jeszcze Smolensk.
  Polskie sluzby praktycznie nie istnieja od dluzszego czasu a to co bylo w 2010 to byl jakis konglomerat sluzb syjonistycznych i niemieckich i moim zdaniem wlasnie one przygotowaly i przeprowadzily Smolensk-mialy takze oslone swoich mediow w Polsce.
 • @mac 08:27:07
  // Smolensk zalatuje mi czosnkiem(podobnie zreszta jak 9/11) //

  - To mamy alergię na to samo :D
 • Aktualny czas w Warszawa, Polska / INNE CZASY
  https://time.is/pl/Warsaw
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 08:36:38
  Czosnek to tylko nadreprezentacja u władzy i pieniędzy.. une są tak samo katami jak i ofiarami, gra rozgrywa się wyżej.. śmiem twierdzić, że kilka poziomów wyżej.. a tam też czosnkiem pachnie, ale smród gadzich odchodów jest większy ;)
 • @wk..ny 11:11:16
  // a tam też czosnkiem pachnie, ale smród gadzich odchodów jest większy //

  - Przetłumaczyłem to sobie na "Czerwona Tarcza" , po angielsku "Red shield"
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 11:26:47
  ja raczej widzę koneksje z zarządcami naszej Planety niemieszkającymi wśród nas..
 • @mac 08:27:07
  Kto zestrzelił samolot pełen żydów ? Zakaz otwierania trumien, zbrodnia smoleńska i konsekwencje. Rosja wyznaczyła NAGRODĘ w wysokości 50 milionów dla tego, kto jej powie o sprawcach zamachu na samolot.
  https://www.youtube.com/watch?v=wS9H9zVaqiQ
  Nie było żadnej katastrofy. Wszystko odbyło się na lotnisku i przewieziono do Rosji. Nie wystartował żaden samolot z Okęcia. Proszę dokładnie poczytać. W Smoleńsku nie było żadnej katastrofy, tylko jej inscenizacja. Spadały kawałki i kawałeczki samolotu. Gdzie kokpit, gdzie fotele, ludzkie ciała? Czy to ktoś widzi na zdjęciach i filmikach? Przecież to zrzucone były śmieci różnych samolotów. Podwieszone były na linach do helikoptera, który je zrzucił i szybko odleciał. Są zdjęcia helikoptera z linami. Jak to możliwe, że przy wybuchu np. ciało Anny Walentynowicz nie miało żadnych uszkodzeń, nawet siniaka? Rodziny rozpoznające ciała swoich bliskich, mówiły, że wyglądali jakby byli w silnym uśpieniu. Ciała były dowożone i to od razu do Moskwy. Pamiętacie jakie były z tym wszystkim cyrki? Ludzie obudźcie się wreszcie i zacznijcie samodzielnie myśleć. Smoleńsk był potrzebny do przewrotu pałacowego, aby rządy przejął Komorowski wraz z agenturą. Co robi SKW w tej sprawie ? Żydówka w MSW Piotrowska wydała rozporządzenie o zniszczeniu akt śledztwa smoleńskiego w kilku instytucjach równocześnie...
  Więcej na ten temat pod linkiem: http://zamach.eu/
 • @kula Lis 67 12:03:55
  To nie tylko o Komorowskiego chodziło, on został wyznaczony na "nowego swojego skurwysyna" przez "ogon który macha psem"(jego następca też objął urząd z takim samym poparciem, poprzez naciski na J,Kaczyńskiego).
  Zbrodnia z 10.04.2010 roku była w pakiecie ustępstw jakie USA uczyniła wobec Rosji i jej strategicznego partnera czyli Niemiec(inne to rezygnacja z tarczy antyrakietowej, START II, decyzja o redukcji obecności militarnej USA w Europie o połowę), w zamian za spodziewaną współpracę Rosji z USA i Izraelem w sprawie Iranu i Afganistanu.
  Rosja wzięła to co jej USA dała a potem postawiła się USA w Syrii, co zakończyło politykę miłości Obamy do Putina.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY