Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Wzloty i upadek Prawa i Sprawiedliwości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy ostatnie kilka tygodni to „fatalny” czas dla rządzących? / Moim zdaniem to to nie są turbulencje, ... to upadek, albo raczej, jego początek

Na pytanie, czy ostatnie kilka tygodni to „fatalny” czas dla rządzących wicemarszałek Bielan powiedział, że nie zgadza się z tym twierdzeniem.

Jest wiele problemów, które trzeba rozwiązać, ale jak się rządzi to trudno oczekiwać, że zawsze będzie różowo  —   mówił Bielan.

Jak dodał, „oczywiście jest zbieg rozmaitych negatywnych okoliczności, praca premiera polskiego rządu i prezydenta to ciężka praca wymagająca stawienia czoła takim sytuacjom”.

Dopytywany, czy nie uważa, że jest to najgorsza sytuacja rządu od dwóch lat Bielan odparł: „nie przesadzajmy, naprawdę nie wpadajmy w histerię”.

Tak jak rekordowe wyniki poparcia jeszcze miesiąc temu nie sprawiały, że nam uderzyła woda sodowa do głowy, tak jakiś spadek chwilowy nie sprawi, że będziemy załamywać ręce.

Do wyborów jest jeszcze bardzo dużo czasu   —   podkreślił wicemarszałek Senatu.  /  wPolityce.pl

<>

Warto skomentować słowa "towarzysza Bielana", bo są one kwintesencją ostatnich wydarzeń, i tego czego tak naprawdę byliśmy świadkami?

Byliśmy świadkami historycznego "spadania masek", tak najkrócej można to określić. Najpierw naszym żydo-amerykańskim aliantom zza oceanu" spadła maska dobrego wujka Sama, co wprawiło w osłupienie "naszych żydo-amerykańskich kolaborantów", ... i ich instynktowny sprzeciw. Sprzeciw ten wywołał właśnie to "rekordowe wyniki poparcia miesiąc temu" dla PiS.

Gdy wyjaśniło się, że atak na "polski rząd" to tylko nerwowy "wypadek przy pracy" pociągających za sznurki "kuglarzy zza oceanu", która spowodowała falę wyjaśnień, padnięcie na twarz i ponowienie "hołdu lennego" przez naszych [zyli ich] nadwiślańskich namiestników  -  NA OCZACH PODOBNO SUWERENNEGO NARODU -  hołd ten wywołał "spadek [rzekomo] chwilowy" notowań PiS  -  Otórz nie, myli się pan wice-marszałek Bielan. To początek trendu. Polacy okazali się na tyle zdolni, aby w wydarzeniach do których dosło dostrzec "drugie dno".

Kiedyś modna była taka anegdota:

Co się obecnie nosi w Warszawie? / Odpowiedź: Żydów na rękach.

Konkluzją wydarzeń ostatnich sześciu tygodni można by zaś streścić w słowach: PiS przestaje być "trendy" 

* Tylko ONI wciąż myślą, ... że "chałaty" nigdy nie wyjdą z mody. : /

KOMENTARZE

 • Bielan: W polsko-amerykańskich relacjach nastąpiły "pewne turbulencje"
  Bielan pytany w piątek w radiu Zet jak ocenia ostatnie 5 tygodni w relacjach polsko-amerykańskich powiedział, że w ostatnich tygodniach w tych relacjach nastąpiły „pewne turbulencje”, z których niebawem wyjdziemy.

  Wicemarszałek Senatu przypomniał, że w tej chwili czekamy na orzeczenie TK w sprawie ustawy o IPN. Dopytywany, co w sytuacji, gdy Trybunał orzeknie, że jest to dobra ustawa Bielan odparł:

  Jeżeli (TK) orzeknie, że ustawa jest dobra, to pewnie nie będzie zmieniona, jeśli będzie inaczej to będziemy ją być może korygować — podkreślił.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/385155-wicemarszalek-senatu-w-polsko-amerykanskich-relacjach-nastapily-pewne-turbulencje-z-ktorych-wyjdziemy
 • Bolesny upadek Prawa i Sprawiedliwości
  Na PiS chce głosować 44 proc. zdeklarowanych uczestników wyborów parlamentarnych, na PO - 14 proc. Po 6 proc. respondentów chce oddać głos na Nowoczesną i Kukiz'15, po 5 proc. na PSL i SLD - wynika z marcowego sondażu CBOS.


  https://pbs.twimg.com/media/DX2qkvrXkAEJ--e.jpg

  PAP
 • SKANDAL! Rząd PiS konsultował ustawę reprywatyzacyjną z Izraelem!
  Tak samo jak i ustawę o IPN, ... którą myśleli, że już z Izraelem dogadali! - TO JEST SKANDAL! - Mało tego, wygląda na to, że naklamali w Sejmie na interpelację posła Winnickiego, który pytał o ingeręcję obcych państw prace nad reprywatyzacją!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142372,rzad-pis-konsultowal-ustawe-reprywatyzacyjna-z-izraelem
 • @Husky 16:12:14
  Bielan "Tak jak rekordowe wyniki poparcia jeszcze miesiąc temu nie sprawiały, że nam uderzyła woda sodowa do głowy, tak jakiś spadek chwilowy nie sprawi, że będziemy załamywać ręce."

  PIS MIAŁ JUŻ 50% / ... i to spadło: "Wzloty i upadek Prawa i Sprawiedliwości" to początek trendu. Miejmy nadzieję trwałego.

  * Gdyby wybory odbyły się pod koniec lutego, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 50,2 proc. – wynika z sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl.
  >> https://www.salon24.pl/newsroom/847273,pis-bije-rekord-poparcia-nie-daje-platformie-zadnych-szans
 • @Husky 16:12:14
  //Na PiS chce głosować 44 proc//

  "1/4 Polaków ma zaburzenia psychiczne" to też jest statystyka :)))
  https://portal.abczdrowie.pl/w-jakiej-kondycji-psychicznej-sa-polacy
 • Ukrywana prawda o "holomicie" i jego twórcach
  Ukrywana prawda o "holomicie" i jego twórcach
  https://youtu.be/Rh9reGt7Jr0
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 17:07:38
  https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3&start=1065
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 17:21:51
  Before WWII • Six Million Jew Deaths Reported • 1915 - 1938
  https://www.youtube.com/watch?v=mW_GStiU-MU

  Strumień Świadomości - Sześć milionów Żydów 1915-1938
  https://youtu.be/VRkDe3GL0SM
 • @ikulalibal 17:07:21
  a u Was jaki jest procent
 • @Husky 18:04:54
  Husky, wyłazi z Ciebie kundlowska natura - niestety. Jak można jeszcze w obronie tej żydowskiej mafii stawać, to ja już sobie nie wyobrażam. Nawet jeśli jest to działalność komercyjna , to musi się to prędzej czy później odbić na Twoim zdrowiu psychicznym. Nie można swojej świadomości bez konsekwencji tak gwałcić .
 • @zadziwiony 18:56:36
  //Nie można swojej świadomości bez konsekwencji tak gwałcić .//

  :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  To się nazywa "samogwałt" :)
 • @zadziwiony 18:56:36
  Już niedługo na polskich ulicach.

  Rozpacz i głód.
  Dramat jednostek przeradza się w dramat społeczeństwa i państwa.
  To już pojutrze krowy przestaną dawać mleko, kury znosić jajka, a pod zamkniętymi sklepami wybuchną zamieszki. Mój korespondent z FSB właśnie wysłał mi zdjęcie niedzielnego popołudnia w dużym polskim mieście.

  https://pbs.twimg.com/media/DX25YP7WsAAJxDh.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:01:31
  OTO GWAŁCICIELE

  tak mógłby brzmieć tytuł na głównej stronie portalu.
  A dopiero po wejściu w artykuł dowiadujemy się, że co prawda mają przy sobie narzędzie gwałtu ale nie gwałcili ludzi tylko "uprawiali gwałt" na swoich czytelnikach serwując im fake newsy w Onet


  https://pbs.twimg.com/media/DX2vGIsX0AA1K2B.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DX2wcZZX0AAdLs2.jpg
 • @Husky 19:25:23
  Czy to był "fake news" to można mieć pewne wątpliwości. Uzasadnione.
  To, ze jakiś dupek z Waszyngtonu i nasze dupki negują to jeszcze żaden dowód.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY