Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4690 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Gersdorf przypomni nam jak się biega po obcych dworach?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Sitwo" ojczyzno moja! Ile cenić cię trzeba ten tylko się dowie, ... kto cię "międzynarodowa Sitwo" stracił!

Zapowiadany na piątek wykład Małgorzaty Gersdorf w niemieckim mieście Karlsruhe przypomina te czasy, kiedy Polacy rzekomo w obronie praw i wolności biegali po obcych dworach  -  powiedział szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poseł Stanisław Piotrowicz donosi Niezalezna.pl.

//  Uwaga ta pozwoliła mi przypomnieć sobie moją wcześniejszą notkę, i skąd ta "poezja" się wzięła. /// 04.06.2017 >>>  //ziut.neon24.pl/post/138758,sn-chce-w-pl-wprowadzic-typ-sadow-talmudyczno-rabinicznych

Doznałem szoku zauważając analogie między tym, co zaprezentowali tam "polscy sędziowie". Bardziej wygląda to na to, że chcą być w sądzie, jak ten rabin, który każdy na swój sposób, wykłada żydowskie prawo w synagodze: po bożemu, a zarazem po ichnemu.

- To zachowanie, moim zdaniem, to zamach na konstytucyjny ustrój Rzeczypospolitej Polskiej i Konstytucję!  - Tak to powinno być traktowane. To się powinno zamknąć i zdelegalizować! Do takiego wniosku dochodzę po obejrzeniu >> Wiadomości TVP1 - 01-06-2017 (19:30) od 5:50 min   >> https://www.youtube.com/watch?v=d-3YqSituPg

Na początek warto zapoznać się z historią / Wikipedia:  Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” [bo o nim mowa] – to największe polskie stowarzyszenie zawodowe sędziów. Stowarzyszenie skupia ponad 3300 członków, tj. niespełna 30% sędziów polskich. 

Jest przez to głównym reprezentantem sędziów, którym zgodnie z Konstytucją RP nie wolno (jako jedynej grupie zawodowej w Polsce) mieć związku zawodowego.

TU WARTO BY ZAPYTAĆ: CZYM RÓŻNI[ŁO BY] SIĘ STOWARZYSZENIE SĘDZIÓW OD ZWIĄZKU ZAWODOWEGO SĘDZIÓW, i CZY ABY NIE TYLKO SAMĄ NAZWĄ, BO JEŚLI TAK, TO ISTNIENIE TAKIGO ZWIĄZKU NIE BYŁBY ZGODNE Z OBOWIĄZUJĄCĄ POLSKĄ KONSTYTUCJĄ ***

*** Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia" powstało w 1990 r. / Konstytucja w 1997 r, /// Powstaje pytanie: Czy wymienione stowarzyszenie nie powinno zostać zlikwidowane po wejściu w życie Konstytucji z 1997 roku? / Przecież de facto takie stowarzyszenie [partia sędziów] ma wpływ na Krajową Radę Sądownictwa.

Warto zauważyć Art. 178.1 mówi wyraźnie: Sędziowie podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom - a więc Sejmowi  /   Próba narzucenia Sejmowi jakie ma przyjąć odnoszące się wobec nich ustawy, jest działalnością polityczną. Występujące w interesie sędziów towarzyszenia prowadzą więc nielegalną działalność polityczną, tak jak prowadzi działalność inspirator ich powołania w Polsce niemieckie  Neue Richtervereinigung >>  https://www.neuerichter.de/startseite/ueber-uns.html

Wikipedia cd.: Zgodnie ze statutem celami stowarzyszenia są dbanie o niezależność sądów i niezawisłość sędziowską, reprezentowanie interesów środowiska sędziowskiego, realizacja zasad demokratycznego państwa prawnego, praw człowieka i wolności obywatelskich oraz kształtowanie opinii publicznej i współuczestniczenie w pracach legislacyjnych.

W latach 2001–2002 stowarzyszenie opracowało i uchwaliło Zbiór Zasad Postępowania Sędziów; Krajowa Rada Sądownictwa uchwaliła rok później Kodeks Etyki Sędziowskiej, korzystając w znacznym zakresie z rozwiązań w przyjętych przez „Iustitię”. Następnie w celu prowadzenia dalszej działalności szkoleniowej stowarzyszenie utworzyło wraz z Polskimi Wydawnictwami Profesjonalnymi Sp. z o.o. (obecnie Wolters Kluwer Polska) Fundację Centrum Szkolenia Sędziów „Iustitia”, przekształconą później w fundację pożytku publicznego.

„Iustitia” Prowadzi działania na rzecz interesów środowiska, m.in. związane z kolejnymi zmianami prawa ocenianymi przez sędziów jako niekorzystne dla sądownictwa (wstrzymanie waloryzacji wynagrodzeń sędziów w 2012 r., zniesienie licznych sądów od 1 stycznia 2013 r. rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości). Zaangażowała się w obywatelską inicjatywę ustawodawczą w celu uchwalenia ustawy regulującej właściwość sądów. W 2012 r. zorganizowała też – po nieudanych próbach zainteresowania tą ideą polityków – Okrągły Stół dla Sądownictwa, którego obrady mają doprowadzić do opracowania założeń niezbędnych zmian w sądownictwie.

CZY TE DZIAŁANIA NIE WSKAZUJĄ, ŻE JEST TO ZAKAZANY KONSTYTUCJĄ ZWIĄZEK ZAWODOWY SĘDZIÓW?

„Iustitia” reprezentuje Polskę w światowej federacji organizacji sędziowskich: Światowej Unii Sędziów z siedzibą w Rzymie, IAJ – UIM (International Association of Judges – Union Internationale des Magistrats), założonej w 1953 r. i jego regionalnej grupy EAJ obejmującej Europę, jako członek zwyczajny. Jest też członkiem MEDEL – Stowarzyszenia "Europejscy Sędziowie i Prokuratorzy dla Demokracji i Wolności" (Magistrats Européens pour la Démocratie Et les Libertés).

CIEKAWE ILU Z NICH NALEŻY DO LOŻY MASOŃSKICH?

„Iustitia” założona została wiosną 1990 r. pod nazwą: Stowarzyszenie Sędziów Orzekających „Iustitia” przez grupę sędziów z Warszawy i Trójmiasta, z inspiracji sędziów niemieckich     –     członków Neue Richtervereinigung, składających wówczas wizytę w Polsce. 

ZACZYNA MI SIĘ ROZJAŚNIAĆ W GŁOWIE:  KOGO ONI W POLSCE REPREZENTUJĄ? / TAK JAK i MEDIA, ... KAPITAŁ NIEMIECKI?

Przez pierwsze lata działalności stowarzyszenie zajmowało się głównie rozwojem zawodowym sędziów, organizując szkolenia. Współpracowało wtedy z American Bar Association, amerykańskim stowarzyszeniem prawników prowadzącym długofalowy program na rzecz rozwoju kultury prawnej w dawnych krajach komunistycznych (początkowo w Europie, następnie w byłych republikach ZSRR). Największym programem szkoleniowym „Iustitii” był przeprowadzony w latach 1998–1999 cykl szkoleń sędziów związany z wejściem w życie od 1 września 1998 r. nowych kodeksów karnych, prowadzony przy wsparciu Departamentu Stanu USA. „Iustitia” zorganizowała wtedy szkolenia dla niemal wszystkich polskich sędziów orzekających w sprawach karnych.

WIĘCEJ W WIKIPEDII   >>   https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_S%C4%99dzi%C3%B3w_Polskich_%E2%80%9EIustitia%E2%80%9D

Jak zapewne wszyscy słyszeli / jest na YT / prof. Wojciech Popiołek wygłosił "słynne samozaoranie" o tym, że suwerenem nie jest naród, tylko prawo którego pilnują niezależne i niezawisłe sądy i sędziowie, czyli oni - Nie trzeba się domyślać, że to oni są suwerenami.

I to jest proszę Państwa fakt. / To ich organ Krajowe Biuro Wyborcze organizuje wybory, ich organ PKW liczy głosy i ogłasza wyniki wyborów, wreszcie ich organ Sąd Najwyższy ogłoszony wynik zatwierdza.  Pisałem o tym w notce Witold Gadowski: Mamy do czynienia z rokoszem sędziów  >>  //ziut.neon24.pl/post/131377,witold-gadowski-mamy-do-czynienia-z-rokoszem-sedziow

 

KOMENTARZE

 • Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 05.06.2017 04:13:07@zygmuntbialas 03:50:34
  >> http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138768,co-sie-dzieje-na-swiecie-05-06-2017

  Proszę zerknąć na koniec tego PDF >> https://www.proasyl.de/wp-content/uploads/2013/03/Memorandum_Dublin_engl.pdf

  Znajdzie Pan tam to niemieckie Neue Richtervereinigung >> https://www.neuerichter.de/startseite/ueber-uns.html

  o które pytałem >> http://ziut.neon24.pl/post/138758,sn-chce-w-pl-wprowadzic-typ-sadow-talmudyczno-rabinicznych
 • Piotrowicz: wykład Gersdorf w Karlsruhe przypomina bieganie po obcych dworach
  http://niezalezna.pl/230985-piotrowicz-wyklad-gersdorf-w-karlsruhe-przypomina-bieganie-po-obcych-dworach
 • SN chce w PL wprowadzić typ sądów talmudyczno-rabinicznych?
  04.06.2017 01:10 >> http://ziut.neon24.pl/post/138758,sn-chce-w-pl-wprowadzic-typ-sadow-talmudyczno-rabinicznych
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 00:31:11
  Bezczelność! Gersdorf w liście do prezydenta: "Stwierdzam, że moja kadencja trwa nadal aż do dnia 30 kwietnia 2020"

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMGIzZi9wLzIwMTgvMDcvMTkvODI1LzM2MC80NTM3ZDUzNmNlNGI0ZWZlOTgzZGM4OGViMDQyYjg5Zi5wbmc=.png


  Prof. Małgorzata Gersdorf wciąż uważa, że pełni funkcję I prezesa Sądu Najwyższego. Dziś wysłała do prezydenta list, w którym stara się dowodzić, że nie przeszła s tan spoczynku. Prof. Gersdorf w piśmie stwierdza m.in., że nie otrzymała formalnego stwierdzenia przejścia w stan spoczynku od prezydenta. Ponadto stwierdza, że konstytucja gwarantuje jej 6-letnią kadencję i nie można jej skrócić żadną ustawą.

  Cały list pod linkiem.. http://www.sn.pl/aktualnosci/SiteAssets/Lists/Wydarzenia/NewForm/List%20Pierwszego%20Prezesa%20%20SN%20do%20Prezydenta%20RP.pdf


  Biorąc zatem pod uwagę przedstawioną argumentację związaną z powołaniem mnie do pełnienia funkcji Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego stwierdzam, że moja kadencja trwa nadal aż do dnia 30 kwietnia 2020 i jestem zobowiązana do sprawowania tego urzędu z mocy najwyższego prawa Rzeczypospolitej Polskiej – Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej zaznaczyła Gersdorf. To niebywałe, że Małgorzata Gersdorf stara się pouczać prezydenta i przekazywać mu do wiadomości, że rzekomo nadal jest I prezesem SN.


  Ps..A ja stwierdzam, że jestem Napoleonem. Konstytucja Art.180.4 Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.To nie ustawa skróciła kadencję chazarskiej szlampy alkoholiczki Gersdorf, tylko wiek jej ją skrócił. Osiągnęła wiek emerytalny i przechodzi w stan spoczynku. Jakby nie osiągnęła tego wieku, to pracowałaby dalej. Bezczelne babsko..choćby ze względu na postępującą chorobę psychiczną objawiającą się utratą kontaktu z rzeczywistością nie powinna sprawować funkcji prezesa SN. Duda niech wreszcie dowie się na własnej skórze co zrobił wetując ustawy, niech teraz załatwia to sam i jeszcze Iwulskiego powołał. Na korepetycje Panie Prezydencie do Jarosława Kaczyńskiego. Zrobić tej komuszej pudernicy i szlampie chazarskiej alkoholiczce Gersdorf proces przed Izbą Dyscyplinarną i odebrać świadczenie emerytalne/spoczynku za uporczywe łamanie obowiązującego prawa ... Dosyć cackania się z chazarobolszewicką kastą w togach ..!
 • Małgorzata Gersdorf – symbol trwania epoki
  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2017/12/Gierek-Gersdorf-i-Kwach-800x559.jpg

  http://pressmania.pl/malgorzata-gersdorf-symbol-trwania-epoki/
 • @Talbot 11:14:25
  Ast: "Nie będzie już sędziów na telefon. Nie będzie już w SN skazujących w stanie wojennym". Jednym z celów nowelizacji było wprowadzenie mechanizmów, aby o ile to możliwe, nie naruszając zasad demokracji, ukrócić obstrukcyjne działania sędziów

  — powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl Marek Ast, poseł PiS.

  wPolityce.pl: Panie pośle, jak po wejściu w życie nowelizacji będzie wyglądała sprawa losowania sędziów do spraw? PiS rezygnuje z niej?

  Marek Ast: Wniosłem poprawkę wycofującą zapis, który opacznie rozumiała opozycja i wykorzystywała do podnoszenia argumentu, że odchodzimy od losowania spraw.

  W imieniu wnioskodawców złożył pan na sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka kilkadziesiąt poprawek do nowelizacji ustawy o SN, KRS, sądach i prokuraturze. Które z tych poprawek uważa pan za najistotniejsze?

  Było kilka ważnych poprawek. To też nie jest tak, że w momencie kiedy poprawiamy ten projekt któraś jest ważna, ważniejsza czy mniej ważna. Wśród zgłoszonych przeze mnie poprawek znalazły się rozwiązania, które trochę wychodziły naprzeciw oczekiwaniom ze strony opozycji i różnym głosom podnoszącym, że nie będzie realnego trybu odwoławczego dla sędziów ubiegających się o stanowiska w Sądzie Najwyższym. Podkreślano, że odwołania, które nie spełniają wymogów formalnych będą przez Krajową Radę Sądownictwa odrzucane.

  Jak to zostało rozwiązane w zgłoszonej przez pana poprawce?

  W takim wypadku poprawka umożliwia złożenie odwołania do Naczelnego Sądu Administracyjnego. NSA takie odwołanie będzie rozpoznawał. Tryb odwoławczy jest. Pojawiła się również kwestia związana, podnoszona i krytykowana a dotycząca aplikacji uzupełniającej. Na aplikację prokuratorską będzie kierował aplikantów Prokurator Krajowy. Natomiast w przypadku aplikacji sądowej będzie konkurs. Aby nie było wrażenia, że jest jakaś nierówność, w przypadku aplikacji uzupełniającej prokuratorskiej będzie przeprowadzany konkurs. Są to ważne i merytoryczne zmiany. Generalnie duża część poprawek miała charakter porządkujący, redakcyjny i legislacyjny, więc one w sposób merytoryczny założeń projektu nie zmieniają.

  Wczoraj na sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka atmosfera była gorąca. „Albo się pani uspokoi, albo wyleci stąd pani na zbity p….” - tak poseł Nowoczesnej Jerzy Meysztowicz zwracał się do pani prof. Krystyny Pawłowicz. W piątek na sali plenarnej Sejmu też będziemy świadkami takich obrazków?

  Nie sądzę, żeby dziś tak było. Po pierwsze dlatego, że pan marszałek podjął decyzję, że nie będzie pytań. Tych pytań nie było, były raczej emocjonalne wystąpienia klubowe. Głosy oburzenia ze strony totalnej opozycji są najlepszym dowodem na to, że reforma działa i jest nie w smak opozycji. Nie będzie już sędziów na telefon. Nie będzie już w Sądzie Najwyższym skazujących w stanie wojennym. Nie będzie bezkarności sędziów. Nie będzie nadzwyczajnej kasty. Im bardziej opozycja krytykuje tę reformę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to jest realna zmiana w wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli chodzi o temperaturę dyskusji to poseł Meysztowicz słynie z nieparlamentarnych wystąpień na dużym poziomie emocji. Myślę jednak, że dziś marszałek zapanuje nad emocjami na sali plenarnej.

  Spodziewał się pan tak dużego oporu przed reformą wymiaru sprawiedliwości ze strony środowisk sędziowskich?

  Jednym z celów nowelizacji było wprowadzenie mechanizmów, aby o ile to możliwe, nie naruszając zasad demokracji, ukrócić obstrukcyjne działania sędziów. Są zapisy w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa dotyczące wyłaniania kandydatów na sędziów do Sądu Najwyższego czy sądów powszechnych. Taki był cel nowelizacji. Polecamy również materiały telewizji wPolsce.pl:


  Marek Ast: Mam nadzieję, że do września poznamy pierwszego prezesa Sądu Najwyższego. Mam nadzieję, że do września poznamy pierwszego prezesa Sądu Najwyższego powiedział Marek Ast, poseł PiS. (...).. To jest element obstrukcji środowiska sędziowskiego. Dzisiaj proponowane regulacje w ustawie o KRS zmierzają ku temu, aby takie działania ukrócić stwierdził.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=oW5ux7VDyT0

  Łukasz Piebiak: Byłoby samobójstwem, gdybyśmy odstępowali od systemu losowego przydziału spraw. To jest nasz projekt flagowy i nie chcielibyśmy nigdy od tej zasady odstąpić. Jest to zasada gwarancyjna dla obywatela, a jednocześnie zdejmująca z sędziów odium podejrzeń, że jakieś rzeczy załatwiają powiedział Łukasz Piebiak, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Znamy sprawę sędziego Milewskiego na telefon i wszystko, co się z tym wiązało. Byłoby samobójstwem, gdybyśmy odstępowali od systemu losowego przydziału spraw. Przychodzi nowy sędzia do wydziału, trzeba mu przydzielić sprawy. Można czekać, aż one "skapną", ale w tym czasie ludzie czekają (...) stwierdził.


  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=iycE-X9EHA0

  Czy obrona stanowiska przez Małgorzatę Gersdorf to histeria? Czy silna Ukraina jest śmiertelnym zagrożeniem dla polskiej gospodarki, a obrona stanowiska przez Małgorzatę Gersdorf to histeria? To tylko niektóre z zagadnień jakie w naszym studio poruszył Piotr Barełkowski. Jego gośćmi byli Leszek Samborski KNP i Maciej Maciejowski, Skuteczni.


  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=jgVat_pAKAo

  Michał Wójcik: Jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy zapobiec chaosowi. Nie cofniemy się. Cała procedura ruszyła. Myślę, że jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy zapobiec chaosowi. Obiecaliśmy obywatelom, że przeprowadzimy reformę i konsekwentnie to realizujemy. Nie cofniemy się powiedział Michał Wójcik, wiceminister Sprawiedliwości.


  https://www.youtube.com/watch?v=bwJrWKsWAGc
 • @Talbot 11:14:25
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15321048841d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Uwaga! Gersdorf w Niemczech ogłosiła się... prezesem Sądu Najwyższego na uchodźstwie!(sic!) Sędziowie nie mają wojska. Sędzia zawsze przegra z władzą. Będę I prezesem na uchodźstwie - obwieściła na dzisiejszej konferencji prasowej w Karlsruhe sędzia Małgorzata Gersdorf. I pobiła tymi słowami tegoroczny rekord śmieszności, dystansując Joannę Schmidt z jej bagażnikiem oraz "opozycyjnego" sędziego Iwulskiego. Gersdorf wygłosi dziś w Karlsruhe wykład zatytułowany "Państwo prawa w Polsce – stracone szanse?" Jak już informowaliśmy - porówna przy tym prawdopodobnie sytuację w Polsce do stanu panującego w III Rzeszy. Wcześniej w tym niemieckim mieście Małgorzata Gersdorf wzięła udział w konferencji prasowej. Była pytana m.in. o komentarz do uchwalenia dziś przez Sejm nowelizacji przepisów m.in. o Sądzie Najwyższym i sądach w sprawie procedur wyboru I prezesa SN i obsadzania stanowisk sędziowskich w SN. Gersdorf powiedziała, że było oczywiste, że Sejm przegłosuje ustawy. Dodała, że dzisiejsze procedowania w Sejmie ustaw było procedowaniem „nieprzyjętym w europejskich sferach prawniczych”. Zaznaczyła, że ustawy mają doprowadzić do szybszej wymiany kadr. Jak dodała, wymianę kadr ocenia źle, bo uważa, że... prawnik im jest starszy, tym mądrzejszy. „Co się stanie, jeśli pojawi się drugi prezes? Sędziowie nie mają wojska. Sędzia zawsze przegra z władzą. Będzie tak, jak to będzie. W tej chwili mamy pełniącego obowiązki prezesa z mojego umocowania. Pan prezydent mówi, że z jego umocowania. Nowy prezes nie zostanie wybrany jednak szybko, mimo tego przyspieszenia” powiedziała.
  „Będę I prezesem na uchodźstwie” powiedziała. Pytana, czy pojawi się moment, w którym ustąpi, odpowiedziała: „Ja już nie mam z czego ustępować. Jestem przy ścianie. Mogę tylko trwać, trwać w tym swoim mniemaniu, że jestem I prezesem, natomiast nie ma takiej możliwości, żeby sędzia, i to jednak kobieta, według władzy stara, mogła się przeciwstawić wszystkiemu” powiedziała. Dodała, że chce przebić się z przekazem do polskiego społeczeństwa o tym, że działania, które są podejmowane przez rządzących, są działaniami przeciw obowiązującej konstytucji, a ona sama przysięgała strzec tej konstytucji. „Stad jestem zdeterminowana swoją przysięgą, ponieważ jestem osobą honorową. Jednak w pewnym momencie już nic nie można będzie zrobić” powiedziała. Jak zaznaczyła, w KRS zasiadają głównie sędziowie rejonowi, którzy będą oceniać kandydatów do Sądu Najwyższego, przesyłając te kandydatury do prezydenta. „W Sądzie Najwyższym znajdą się osoby, o których sędziowie Sądu Najwyższego nic nie wiedzą. Może będą to bardzo dobre osoby, a może będą to bardzo złe osoby. Nie mamy pojęcia” zaznaczyła. A na koniec wypaliła, że w poniedziałek zamierza prawdopodobnie przyjść do pracy, ale uwaga chce kontynuować urlop, który miała zaplanowany wcześniej.


  Ps.. Z tym nazwiskiem i pochodzeniem nie dziwię się, że wybrała Niemcy jako miejsce swojego wygnania! Won za Odrę! U szwabów ta torba parciana może nawet ogłosić się świętą i niech szwaby się do niej modlą, a od Polski wara! Tytuł profesorski przyznały jej postkomuchy za zasługi dla utrzymania swojej dominacji, bo przecież nie za osiągnięcia naukowe, których ona zupełnie nie ma. Przecież jedyną kwalifikację jaką ta I Prezes SN uzyskała aby pełnić swoje stanowisko to jako radca prawny TVN-u, czyż nie? Już dawno jest znana masońska zasada, że na eksponowane stanowiska powołuje się osoby umoczone i tu szlampa chazarska i alkoholiczka Gersdorf nie jest wyjątkiem...

  http://3obieg.pl/skandal-sledztwo-o-korupcje-w-sprawie-pierwszej-prezes-sadu-najwyzszego#comments  Zastanawiam się poważnie, czy ona ta szlampa chazarska i alkoholiczka zwyczajnie nie zwariowała. Nie sprawia wrażenia osoby o zdrowych zmysłach..I tacy, chorzy psychicznie ludzie, zasiadają na tak wysokich stanowiskach w Polsce. To rząd PiS, pozwala na taką anarchię, cackając się z tymi popaprańcami. Inteligentni ludzie piszą, że ta chazarska alkoholiczka i przestępca Gersdorf boi się, bo ten "wał sądowy" w jej sprawie o korupcję będzie na nowo wznowiony, i ona trafi za kraty. I prawidłowo. Odebrać jej niesłusznie ongiś przyznane polskie obywatelstwo, ogłosić "persona non grata", zakazać ponownego wjazdu do Polski i skasować nakradziony z biegiem lat majątek i to byłaby godna i właściwa odpowiedz na brednie i kalumnie tej szlampy chazarskiej renegatki i alkoholiczki ...Teraz dochodzi spiskowanie z Niemcami przeciwko rządowi polskiemu. Niech uważa bo jeszcze straci emeryturę i pójdzie pod sąd. I tak naprawdę tak właśnie powinno się stać. Odbierzecie tej szlampie chazarskiej i alkoholiczce ze zrytym już alkoholem mózgiem wszelkie przywileje, a przede wszystkim wysokie uposażenie i będzie po sprawie. Jako obywatel nie życzę sobie, aby wydawać na nią taką kasę z naszych pieniędzy. Przecież co ona wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Ta szlampa chazarska alkoholiczka i przestępca Gersdorf dopuszcza się teraz zdrady, a ci wszyscy pobłażający jej przykładają ręce do zdrady. W Konstytucji II RP z kwietnia 1935 roku za takie działania grozi czapa, a obecna RP jest karykaturą II RP. Do prezesa federalnego Trybunału u szkopów. Wasze prawo poznaliśmy bardzo dobrze w latach 1939 -45. Dostaliście wykop i tam gdzie jesteście - siedźcie. Wbijcie sobie do łbów, że Polska nigdy nie będzie waszym Lebensraum. Won od Polski i naszego prawa. A sprzeniewierzających się naszym prawom sędziów i tak wypierniczymy tam gdzie ich miejsce. Dość było krzywdy na naszej ziemi od was. Jeszcze nam nic za nie, nie zapłaciliście.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY