Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
727 postów 4720 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Izrael znów dał nam kopa! Super! / To pobudka :D

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak donosi portal wPolityce.pl za "World Israel News", Izrael znów dał Polsce kopa. / Ja "mówię jak jest", oni "owinęli to w bawełnę" (:

Otóż jak donosi wPolityce.pl, "szef MSZ Jacek Czaputowicz", minister spraw zagranicznych 38 milionowego dumnego narodu, położonego w sercu Europy,  miał umówioną wizytę w maleńkim państewku położonym na okupowanych terenach w Palestynie. - I co za afront! 

--  " Do spotkania jak,jak informuje Izrael Radio,  miało dojść 11-13 sierpnia, ale źródła w Warszawie oświadczyły, że strona izraelska poprosiła o przełożenie wizyty. Według oficjalnego komunikatu, przełożenie spotkania nie miało związku ze sprawą ustawy o IPN. [pamiętajmy. w jidisz czyta się wspak] / W przyszłym miesiącu dojdzie do spotkania premiera Benjamina Netanjahu z szefem MSZ Jackiem Czaputowiczem - informuje World Israel News."  

-  Czyli tłumacząc z izraelskiego na polski premier małego państewka położonego w Palestynie, dał ni mniej ni więcej do zrozumienia Ministrowi Spraw zagranicznych wielkiego 38 milionowego narodu: "Na kolana goje, ... klamkę lizać!", /  Tfu! Tfu! Nie wybrzydzałbym jak Sikorski, ....  wolałbym "zrobić laskę" Amerykanom. :D

* Może zaproszenie dla Izraelskiej delegacji na obchody Stulecia Odzyskanie [Nie]podległości Polski uda się dostarczyć w późniejszym terminie?

I jak już ta delegacja zdecyduje się na przylot miejmy nadzieję, że na lotnisku w Warszawie nie będzie mgły, ... i obędzie się bez tragedii. Odpukać w niemalowane drzwi, ... albo najlepiej zamknąć na wszystkie spusty! / Strzeżonego Pan Bóg strzeże!

KOMENTARZE

 • fIASKO "Ważnej wizyty ministra Czaputowicza w Izraelu"
  .
  Do spotkania jak informuje Izrael Radio miało dojść 11-13 sierpnia, ale źródła w Warszawie oświadczyły, że strona izraelska poprosiła o przełożenie wizyty. Według oficjalnego komunikatu, przełożenie spotkania nie miało związku ze sprawą ustawy o IPN.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/407657-wazna-wizyta-ministra-czaputowicza-w-izraelu
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 00:25:07
  Pewnie podpisze umowę o zakupie izraelskich dronów dla naszego wojska. Dronów, dla których kody Izrael sprzeda Rosji. Jak w Gruzji.
 • Trzeba ustalić nowy polski program żyd+?
  Następna wizyta dopiero we Wrześniu? Żydzi znowu się obrażą bo po rozkazy i dyrektywy Czaputowicz powinien jeździć co tydzień do Izraela! Pan, który krążył po orbicie władzy już w czasach ministra Skubiszewskiego jedzie do Izraela. Czas się zacząć bać! ”Ważna wizyta” dla interesów Polski czy Izraela? Jakie ustawy/rozkazy tym razem przywiezie? Widać marnienie tego PiS-u. Takie są wyniki wewnątrzpartyjnego zamachu stanu przygotowanego przez obcych. Brak już mandatu wyborczego. Przywiezie wytyczne z Moskwy przekazane drogą pośrednią. Wezwanie podwładnego na dywanik? Nie znam się na protokole dyplomatycznym, ale czy premier to na pewno partner do rozmowy dla szefa MSZ? Chyba, że prawdziwy premier rządu PiS to właśnie Benjamin Netanjahu? Jak zwykle prawdopodobnie nie dowiemy się o czym naprawdę będą rozmawiać. Będzie coś o złożeniu wianków w Yad Vashem, wizycie tu i ów, ale konkretów nie będzie. I to jest bardzo podejrzane. Czemu właściwie służą te nad wyraz częste wizyty w kraju z którym nic nas w zasadzie nie łączy (jakie są obroty handlowe, inwestycje etc.). Znowu będzie o "strategicznych stosunkach"?
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 00:25:07 Pojedzie po następne wytyczne.
  Z jakiego powodu Polacy zapałali taką miłością do Izraela? Nie za dużo to tych tajemniczych wizyt w Izraelu? Na każdej zresztą tracimy. Wysyłają łajzę bo ta kreatura przełknie każdą zniewagę. Czy wiadro wazeliny i skórzane podkolanniki, wór pokutny i bicz są już przygotowane? Pamiętajcie Polacy, w razie plucia nam w twarz, odważnie i twardo odpowiadamy- Polacy, nic się nie stało! Kolejny zegarmistrz, kiedyś jeździło się po wskazówki do Moskwy. Rozmowy jak płacić żeby Polacy się nie dowiedzieli? Im więcej wizyt zagranicznych "naszej" dyplomacji tym gorzej dla narodu Polskiego! Zbrodniarz Netaniahu wzywa tego szabes goja żeby mu w zębach przyniósł raport o stanie instalacji Polin tzn. co dokładnie zostało już zrobione i żeby się pośpieszyć bo w jego ocenie idzie to za wolno. Naiwniak przyklepał, co Netanyahu mu podsunął.. 27 tysięcy obywateli Izraela, nieznających języka polskiego i od kilku pokoleń niemających żadnych związków z Polską dostało bez większych wysiłków polskie paszporty. Może to już ostateczne przygotowania do operacji "Most 2" tylko w odwrotnym kierunku z Izraela do Polski? Żydzi budują u nas gigantyczny akwapark i do tego będzie lotnisko o wydłużonych pasach! Żadnych interesów z plemieniem żmijowym. Dostanie nakaz zapłaty 300 mld dolarów. Niech jedzie i nie wraca. Będzie u siebie. Wszelkie spotkania z bezcennym państwem Izrael są "najważniejsze"! Przypomnę, że chyba przed 5 laty Kneset obradował w Auschwitz bez wiedzy władz RP! Co tam wyprawiała pani ambasador wiedzą wszyscy! Czy także i po to pojedzie minister Czaputowicz ? https://nczas.com/2018/08/12/zydowskie-organizacje-chca-ograbic-polske-juz-na-330-mld-zlotych-rzad-otrzymal-oficjalne-pismo-ale-to-skrzetnie-to-ukrywa/
 • @kula Lis 67 07:41:28
  "Przypomnę, że chyba przed 5 laty Kneset obradował w Auschwitz ...."

  Korekta: Nie w Auschwitz a na Wawelu w Krakowie i 5 lat będzie dopiero 27 stycznia 2019 roku.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY