Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
727 postów 4720 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oby tym razem to dzisiejsze odznaczenie, nie okazało się „złym omenem” dla Polski i Prezydenta A. Dudy // 15.08.2018 17:12 35stan aktualnie "na pudle"

15 sierpnia 2018 roku, odznaczony przez Prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi RP  (II klasa). Odznaczenie nadano za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-amerykańskiej współpracy wojskowej.

7 kwietnia 2010 roku inny amerykański generał David Petraeus, późniejszy do 2012 roku szef CIA, został odznaczony przez śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP  (III klasa), z podobnym uzasadnieniem - przypomina 35stan w swojej dzisiejszej notce.
Możw warto więc też przypomnieć też moją archiwalną notkę pt. "Czyżby śp. prezydent 'poleciał do nieba' amerykańską rakietą?", ... w końcu za coś to odznaczenie gen. Dawid Petraeus dostał. 
 

Odkryty Hangar Sendeckiego, i prezydencka droga do "nieba"? - Hada(ś), Eugeniusz Sendecki, i TELEWIZJA NARODOWA >> https://www.youtube.com/watch?v=x5xyqIP8yJI

 

PONIŻEJ CIĄG DALSZY WCZEŚNIEJSZEJ HISTORII

HISTORIA "HANGAR SENDECKIEGO", KTÓREGO NIE MA

Tu można sobie obejrzeć >>>  LINK w KOMENTARZACH

Na zdjęciach wyżej widzimy "mityczny hangar Sendeckiego", ... i fragment warszawskiej drogi Prezydenta do smoleńska. / Historia naprawdę przedziwna. 30 kwietnia, a więc 3 tygodnie po zamachu podjęto decyzję o wyburzeniu, wcześniej podobno wyremontowanego. Piszę podobno, bo w nocy "zrobiłem inspekcję" (zdjęć) hangaru, i żadnego remontu tam nie widzę, tak, jakby go wcale nie było.  /  Zdjęcia z wyburzenia >>> //www.4bau.pl/pl/mrealizacje_szczegoly.aspx?menu_id=100&str=5&id=68

"NIEPOPRAWNI: STAŁ SOBIE HANGAR"

Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania „Remont budynku hangaru nr 21 przy ul. Żwirki i Wigury 1 C w Warszawie".

Dlaczego świeżo wyremontowany za setki tysięcy złotych hangar został wyburzony za kolejne setki tysięcy złotych?

Zamawiającym rozbiórkę hangaru nr 21 w kompleksie wojskowym lotniska Okęcie była instytucja podległa MON - Stołeczny Zarząd Insfrastruktury.

Data publikacji ogłoszenia przetargu to 30.04.2010 roku, niecałe trzy tygodnie po tragedii smoleńskiej. Do 25 maja 2010 roku był czas na składanie ofert, a termin ukończenia rozbiórki hangaru kończył się w grudniu tego samego roku.

Kolejny zaskakujący fakt znajdziemy w artykule w "Rzeczpospolitej" z 31.marca 2010 roku. - Mężczyzna to Janusz Z., inspektor Stołecznego Zarządu Infrastruktury (instytucja zajmująca się inwestycjami w armii). Przed chwilą wziął blisko 40 tys. zł od jednego z warszawskich biznesmenów. To druga rata łapówki za odbiór inwestycji – wyremontowanego hangaru na wojskowym Okęciu.  Według biznesmena bez tego dopełnienie formalności było po prostu niemożliwe. Potem przyzna śledczym, że chcąc funkcjonować w układzie, musiał płacić. Sprzedał mieszkanie, zastawił samochód. Wreszcie nie wytrzymał. Nagrał inspektora ukrytą kamerą i poszedł do prokuratury. Janusz Z. siedzi już w areszcie. Jest jednak zaledwie elementem większej układanki.  - 

Z tekstu wynika, że Inspektor Stołecznego Zarządu Infrastruktury wziął łapówkę za odbiór inwestycji - wyremontowanego hangaru na wojskowym Okęciu. / koniec cytatu / Źródło: //niepoprawni.pl/blog/2658/byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010

 <>

Jak pisałem wcześniej, "dzisiaj w nocy" zrobiłem inspekcję (zdjęć) hangaru, i żadnego remontu tam nie widzę, tak, jakby go wcale nie było.  Zastanawiając się nad tym,zastanawiam się, co się stało z Inspektorem Stołecznego Zarządu Infrastruktury, który miał podobno wziąć łapówkę za odbiór inwestycji, której być może wcale nie było?

Być może "chłopina" siedzi gdzieś w więzieniu, nie za to, że wziął, tylko za to, że tej łapówki wziąć nie chciał? - Następna sprawa do zbadania dla TELEWIZJI NARODOWEJ, ... panie Eugeniuszu Sendecki?- W Polsce wszystko jest możliwe!

12.12.2012 /  Niezalezna.pl: Dowództwo Sił Powietrznych potwierdza, że system kontroli dostępu (SKD) 9 i 10 kwietnia nie działał.

- W 1. Bazie Lotniczej oraz 36. SPLT były prowadzone bieżące prace konserwacyjne związane z wymianą wyeksploatowanego kontrolera sieciowego na nowy. Odbywały się w weekend, gdyż wtedy system przepustowy jest znacznie mniej obciążony niż w dni powszednie. Prace rozpoczęto 9 kwietnia w godzinach popołudniowych, około godz. 16.

SKD został wyłączony i nie był prowadzony zapis w elektronicznym rejestrze wejścia/wyjścia na teren ochranianego obiektu – tłumaczy w rozmowie z gazetą ppłk Artur Goławski, rzecznik prasowy DSP.

W ocenie pilotów, z którymi rozmawiał “Nasz Dziennik”, nieaktywny system stwarzał duże ryzyko sytuacji, w której na teren jednostki mogła wejść osoba nieuprawniona, posługując się choćby cudzą przepustką. / koniec cytatu / 

- Jak więc widzimy, red. Eugeniusz Sendecki, ze swoim YouTube, ... i Andrzejem Hadaczem, "trafili w sedno".  -  9 i 10 kwietnia, a więc przed, i w trakcie wylotu Prezydenta do Smoleńska, na lotnisku mogło się dziać coś niepokojącego. / Dojazd do "Okęcia Rządowego" też jest na uboczu. - dziwne aby, że nikt nic nie widział, na przykład z tego nieodległego bloku, oddalonego od "strefy rządowej" o tylko  (1 na zdj. wyżej) 363 m, lub z "Hotelu Ramada", ... znajdującego się kolejne 221 m dalej.  -To nie jest daleko!

Być może to jest odpowiedzią?

Petraeus był wówczas wysokiej rangi dowódcą w armii USA. Zajmował kilka ważnych funkcji – głównodowodzący oddziałami USA w Iraku czy Afganistanie. Wkrótce (czerwiec 2011) miał zostać szefem CIA. Co to może oznaczać.  /... /  Czy ta operacja wiązała się ze sprawą Smoleńska? Czy też przeoczyli oni to zagrożenie? Tutaj nie ma dobrej odpowiedzi.

Ale ta druga ewentualność, że to przeoczyli, że tego nie wiedzieli iż takie zagrożenie było – nie wygląda prawdopodobnie. Dlaczego? – ponieważ jest sprawa meldunku wywiadowczego. O którym to meldunku wdowa po gen. Błasiku – Pani Ewa Błasik mówiła, że mąż wiedział o nim  co najmniej tydzień przed 10 kwietnia.

Co więcej – meldunek ten został 9 kwietnia w godzinach późnowieczornych upubliczniony – co było swojego rodzaju ewenementem, ponieważ służby wywiadu nie mają zwyczaju takich informacji publikować przed faktem. To się nigdy w przeszłości nie zdarzyło.

W takiej sytuacji pogląd, że wizyta Petraeusa nie miała związku z wylotem naszej delegacji do Smoleńska nie ma dużego prawdopodobieństwa. Przebywał przecież kilka dni u nas, prawie dokładnie w okresie najgorętszych przygotowań do wylotu delegacji,  mając wiedzę, że istnieje bardzo prawdopodobne dla niej zagrożenie.  >>>  //jerzy.korytko.salon24.pl/716175,kwiecien-2010-tajemnicza-wizyta-gen-petraeusa-w-polsce

Jeśli te dwie rzeczy miały, to jaki mają ze sobą związek? / Czy taki?

Jeśli te wszystkie rzeczy złożymy "do kupy", to mamy dziwną wizytęPetraeus'a między 6-8 kwietnia (niektórzy mówią też o 9-tym), polskiego prezydenckiego tupolewa TU-154, na który 9 kwietnia wniesiono "wyposażenie lotniskowo-hangarowe". - Do tego hangar który nie wiadomo dlaczego bardzo szybko zburzono, oraz najprawdopodobniej PATRIOT-y  z pociskami, z "90 kilogramową głowicą kruszącą",  ważącymi tyle co "apteczka techniczna" wniesiona na pokład tupolewa z hangaru.

"W polityce nic nie dzieje się przez przypadek, jeśli coś na to wygląda, to znaczy, że tak to zostało zaplanowane":

To zagęszczenie "przypadków", zbiegów okoliczności, i "czaso-przestrzeni", nie wydaje się być przypadkowe. - W związku z tym powstaje bardzo trudne, a zarazem bardzo ważne (najważniejsze) pytanie:

Czy 9-10 kwietnia, w Warszawie na lotnisku Okęcie, na pokład prezydenckiego samolotu tupolew TU-154M, którym 10 kwietnia 2010 r., do Katynia, udał się  Prezydent Polski śp. prof. Lech Kaczyński wraz z żoną i 94-ma innymi osobami, wniesiono amerykański pocisk do wyrzutni PATRIOT, który mógł przylecieć do Polski z USA, wraz z gen. Petraeus'em, aby następnie zdalnie wybuchnąć w pobliżu lotniska w Smoleńsku w Rosji, dokonując za pomocą "90 kilogramowej głowicy kruszącej", skruszenia polskiego tupolewa na dziesiątki tysięcy kawałków?

To bardzo ciekawe pytanie, nieprawda? / Na dokładkę ma uzasadnione podstawy w bardzo dziwnych "zbiegach okoliczności".     Całość /Źródło: Ziut.Neon24.pl >>  //ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta

<>

Z(u)mowa zawarta na tą okoliczność między Polską a USA:

>>  //ww2.senat.pl/k7/dok/sejm/049/2677.pdf

 

 

 

ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE BLOKOWANIA ŚLEDZTWA   W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010    

>>    https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

Do analizy i budowy notki wykorzystano między innymi:

>  //ww2.senat.pl/k7/dok/sejm/049/2677.pdf
//www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/183961,Pierwsza-bateria-rakiet-Patriot-w-polowie-kwietnia
>  
//jerzy.korytko.salon24.pl/716175,kwiecien-2010-tajemnicza-wizyta-gen-petraeusa-w-polsce
//archiwalny.mon.gov.pl/pl/artykul/8988
//www.spacedaily.com/reports/Poland_approves_revised_US_missile_shield_agreement_999.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/MIM-104_Patriot
//wiadomosci.onet.pl/kraj/wazna-wojskowa-wizyta-w-polsce-ostrzezenie-generala/8bg64


 

KOMENTARZE

 • Czyżby śp.Prezydent "poleciał do nieba" amerykańską rakietą?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta


  Odkryty Hangar Sendeckiego, i prezydencka droga do "nieba"? - Hada(ś), Eugeniusz Sendecki, i TELEWIZJA NARODOWA >> https://www.youtube.com/watch?v=x5xyqIP8yJI
 • Czyżby „zły omen” dla Prezydenta A.Dudy
  7 kwietnia 2010 roku inny amerykański generał David Petraeus, późniejszy do 2012 roku szef CIA, został odznaczony przez śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP >> http://stan35.neon24.pl/post/145075,czyzby-zly-omen-dla-prezydenta-a-dudy
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 03:09:17
  Panie Kaczyński, delegacja Dudy do Australii wygląda na powtórkę "nocnej zmiany". Wystarczy popatrzeć na zdradzieckie twarzyczki uczestników. Coraz droższe wycieczki sobie Duda robi. Jak Komorowski. To pewnie z nudów i nadmiaru budżetowej forsy. Dajcie PADalcom belwederskim kufajki i gumofilce, tak wyglądają ciecie dilujacy złomem. Kupicie 50 letnie fregaty za 2 miliardy PLN. Australia te fregaty topi w oceanie. Bezużyteczną kupę złomu. Za kupowanie za miliardy wraków które kangury rozdają za darmo albo topią rozliczymy! Widać Loże wypuściły szabesgoja na wycieczkę aby POLIN zrobić dobrze. Będziemy mieli co remontować w polińkich "stoczniach". Wykreowany guru PAD, od umów gospodarczych, zakupów broni są odpowiedni specjaliści! A nie P rezydent specjalista od wszystkiego a raczej od niczego!
 • @AnnaP 21:19:28
  A pani to się "something pojebałoś", jakby skometował te bzdury W.Łysiak!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY