Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Wraca sprawa "tęczy Trzaskowskiego" z Placu Zbawiciela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętacie tęczę z Placu Zbawiciela, ... którą chciano zasłonić kościół? / Jest z nią jak w pewnym kawale Rusku , Czechu i Polaku, ... nie pamiętam całości tylko koniec.

Polak powiedział: "A jak ja wypuszczę swojego Orła to [coś tam] wpier**oli, ... a falgą sobie dupę utrze" - pasuje do tego przypadku, ... bo ta flaga faktycznie ma swiatopogląd. /   I jak się okazuje taki sam jak Trzaskowski, kandydat na prezydenta Warszawy / patrz komentarze /.

I COŚ TAKIEGO ROZWINĘLI NAM NA PLACU ZBAWICIELA

 

image 

 

 "ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN! 


Redaktor z "Krasnej Gaziety" niczym współczesne "Słońce Peru", od dwudziestu kilku już prawie lat będący z "bożej łaski", głosicielem prawdy przewodniej, nie będzie zadowolony.

- Źle się dzieje w państwie Polan!  Zniknie "Tęcza, ... świetlny drogowskaz do przyszłości".

Wydawało się, że nawróceni Polanie stanowią większość i przestają wierzyć, jak ich przodkowie, w "Światowida", a oni, zamiast cześć oddawać nie całkiem "Boskiej Tęczy", poszukując prawdy, ....  cześć oddają "Bogu, Honorowi i Ojczyźnie" -   za    nic sobie mając "prawdy objawione w świątyni Czerskiej". 

- Źle się dzieje w państwie Polan.

Lud za nic sobie ma "tęczową religię" i jej kapłanów z kwadratowymi jajami wymalowanymi na niebiesko. Za nic sobie ma znikającą "Świętą Tęczę", którą jak fatamorganę na pustyni Gobi, zaczynają uważać za złudzenie optyczne, a nie cel zbłąkanych wędrowców, poszukiwaczy "tęczowej prawdy" i tylko "g*wna prawdy".

- Aj-waj! Aj-waj! Co to będzie? Co to będzie?

Czy orgazm i pocałunki wyznawców i kapłanów boskiego "Słońca Peru", pod szkieletem nie całkiem "Boskiej Tęczy" wywołają deszcz nawrócenia, a "Słońce" na nowo przywróci, w oczach "tych na haju", tęczowy widok samego bóstwa? 

- Któż to wie?

Tęcza, to zjawisko naturalne, tak jak głupota tych, którzy oddają jej cześć na pewno się pojawi.

Trzeźwo myślący powinni sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: 

Czy ta tęcza, to "droga mleczna do raju", czy też fatamorgana tych, co są "na haju". 

- pisałem w 2013 roku po spaleniu tęczy.  Źródło: //zonacezara.salon24.pl/672434,czy-zle-sie-stanie-w-panstwie-polan-jesli-25-tego-polacy-podpala-tecze

I to pytanie jest wciąż aktualne. W szczególności gdy weźmie się pod uwagę, kto był patronem ponoć naszego Prezydenta [Duda to były członek Unii Wolności] , który "WYWALAJĄC DO GÓRY NOGAMI" reformę sądów, zablokował odsunięcie Narodu Prawniczego od władzy. - Ale czego się było spodziewać? - Wszak to sędziowskie komisje wyborcze liczą głosy / sędziowskie PKW ogłasza wynik Wyborów Prezydenta, ... i wreszcie Sąd Najwyższy zatwierdza wynik wyborów.  

///  Widać jak ręka rękę myje, ... czy nie widać?  >>//ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

 

 

Ktoś pamięta prowokatorów z pałkami z Marszu Niepodległości? To była Jednostka Specjalna Policji z Białegostoku. /// Logo jednostki GŁOWA TYGRYSA bez dupy [jakoś dziwnie podobny do herbu Biribidżanu, ... nieprawda?]. My robimy za dupę, ale nie tego tygrysa,  ... swoją własną  :D

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tęczowe flagi nie są neutralne światopoglądowo
  .
  >> https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/410375-teczowe-flagi-nie-sa-neutralne-swiatopogladowo-przeciwnie
  .
  Naturalnie środowiska LGBT mogą używać swoich barw ideowych do woli, ale lepiej byłoby, aby robiły to we własnym gronie i nie zmuszały innych do oddawania im czci. Ja – podobnie jak każdy, kto wychowywał się w Peerelu – doskonale pamiętam inne, czerwone, chorągiewki wywieszane na budynkach i pojazdach komunikacji miejskiej przy okazji różnych komunistycznych świąt. I z niepokojem przyglądam się każdej próbie powrotu do tamtych praktyk. Nawet jeśli kolor chorągiewki jest dziś inny.

  FAKTYCZNIE / ZARAZA SIĘ ROZPRZESTRZENIA, ... NIEPOKÓJ JEST JAK NAJBARDZIEJ UZASADNIONY
 • Żydowski Obwód Autonomiczny
  .
  >>
  .
  Żydowski Obwód Autonomiczny (ros. Еврейская автономная область, jid. ‏ייִדישע אויטאָנאָמע געגנט‎ Jidisze Ojtonome Gegnt) – terytorium wchodzące w skład Federacji Rosyjskiej, stanowi część Dalekowschodniego Okręgu Federalnego.

  Od południa graniczy z Chinami (wzdłuż rzeki Amur),
  na zachodzie z obwodem amurskim,
  a na wschodzie z Krajem Chabarowskim.

  W TYM PRZYPADKU WIKIPEDIA PODAJE STARE DANE / NA ZACHODZIE ŻYDOWSKI OBWÓD AUTONOMICZNY GRANICZY Z NIEMCAMI, ... A KTO WIE, MOŻE NAWET HISZPANIĄ : /
 • Trzaskowski chce powrotu tęczy na pl. Zbawiciela - tvp.info
  .
  9 lis 2017 - Według Rafała Trzaskowskiego na warszawski plac Zbawiciela powinna wrócić tęcza. – Była fajnym, pozytywnym symbolem >> https://www.tvp.info/34749870/trzaskowski-chce-powrotu-teczy-na-pl-zbawiciela
 • 19.07.2017 "ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN!
  Wikipedia: Flaga Żydowskiego Obwodu Autonomicznego (NHR:102) - przyjęta została 31 lipca 1996 r. Przedstawia na białym tle poziomy wielobarwny pas, symbolizujący tęczę. ... Kolor biały oznacza czystość, tęcza zaś jest biblijnym symbolem pokoju, szczęścia i dobra. Liczba pasów-kolorów tęczy symbolizuje siedem świec menory - żydowskiego symbolu narodowego i religijnego. >> https://ziut.neon24.pl/post/139381,zle-sie-dzieje-w-panstwie-polan
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 04:27:14
  Prawdziwa naturalna tęcza jest wzorem demokracji.

  Nie warto zwracać uwagi na połowę prawdy.

  Zaniżona ilość kolorów podstawowych lub pomylona kolejność, tylko fałszuje wzór demokracji.

  Najmniejsza liczba 12 kolorów, podstawowych 4 x 3 odcienie = 12
  Liczba 12 wskazuje dokładnie sędziów ławy przysięgłych, którzy reprezentują 12 czynne warstwy obywateli w Państwie Demokratycznym.
 • Globalny pakt ws. migracji bez Polski? Węgry i USA już powiedziały "nie"
  Polska nie wyklucza odstąpienia od Światowego Paktu w sprawie Migracji – informuje "Nasz Dziennik".

  W lipcu tego roku Światowy Pakt ws. Migracji (Global Compact for Migration – GCM) został zaakceptowany przez 192 kraje członkowskie ONZ, w tym przez Polskę. Ale z zastrzeżeniami, które mogą przesądzić o tym, że do paktu ostatecznie nie przystąpimy – czytamy w gazecie.

  – Ten dokument wyznacza bardzo zły kierunek. Polska powinna skorzystać ze sprzeciwu Węgier i Stanów Zjednoczonych i stanąć razem z nimi w tym froncie – powiedział w rozmowie "Naszym Dziennikiem" europoseł Marek Jurek.

  "ND" zwraca uwagę, że "międzynarodowa lewica pod egidą ONZ wykuwa nowe narzędzie, które będzie stymulować potężne fale migracji i demontaż państw narodowych". "W opinii polityków i ekspertów, Polska nie powinna składać swojego podpisu pod głęboko ideologicznym dokumentem" – czytamy.
  >> https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/76432/Globalny-pakt-ws-migracji-bez-Polski-Wegry-i-USA-juz-powiedzialy-nie.html
 • United Nations Global Compact
  https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Global_Compact

  https://www.unglobalcompact.org/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY