Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4690 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Otwiera się nowy front walki z "[nie]dobrą zmianą"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W kampanię wyborczą, na to wygląda, włączyła się Państwowa Komisja Wyborcza. Okazuje się, że w trakcie wyborów obiecywać wolno, ... jest jeden warunek: jeśli to tylko "kiełbasa wyborcza", czyli "gó*no z tego" po wyborach.

*** Materiał nie jest finansowany  przez żaden z Komitetów Wyborczych

 >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

Jeżeli jednak w trzkcie wyborów coś się obiecuje, a potem tak jak PiS, spełnia obietnice wyborcze, to to j€ż się nazywa "korupcja polityczna".  -   szkoda, że nikt na to nie wpadł gdy korumpowano robotników fabryk przydziałem akcji prywatyzowanych przedsiębiorstw. Takich, co tym korumpowali, ówczesna PKW powinna obcinać dotacje, ... "huj*a, dupy, i kamieni kupy" mielibyśmy nierozkradzione, bogate i zasobne Państwo Polskie.  -  BO MAŁO KTO JUŻ PAMIĘTA  -  przed 1989 wszystko było nasze. /  Nie docenialiśmy tego wtedy, ... ale gdyby ktoś dzisiaj przeniósó się w tamte czasy, wyszedł na ulice, popatrzył na te polskie [nasze własne] fabryki, mógłby powiedzieć z dumą" KUŹWA, ... JESTEM KAPITALISTĄ!

KOMENTARZE

 • TVN24.pl: Szef PKW ostrzega przed korupcją polityczną (http://www.tvn24.pl)
  Trudno jest zaprzeczyć opiniom, które wyrażają zaniepokojenie i mówią, że można takie wypowiedzi, jak Jarosława Kaczyńskiego o "warczących samorządach", traktować jak rodzaj korupcji politycznej czy szantażu - powiedział w "Faktach po Faktach" przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński.

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas niedzielnej konwencji podkreślał wagę współpracy samorządów między sobą oraz samorządów z rządem. - Czy chcemy takich samorządów, które będą wojowały z rządem, które będą można powiedzieć, warczały na rząd, jak to ostatnio słyszeliśmy, nawet podczas bardzo ważnych uroczystości państwowych? Czy chcemy takich, które będą współpracować ku wspólnemu dobru, by podnosić jakość życia Polaków? - pytał Kaczyński.

  Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński w "Faktach po Faktach" TVN24 powiedział, że nie podobają mu się wypowiedzi jak ta autorstwa Kaczyńskiego. - Tego rodzaju wypowiedzi mogą jednak naruszać przepisy - z jednej strony - ustawy o radiofonii i telewizji, która nakazuje, żeby telewizja i radio publiczne były bezstronne, pluralistyczne, wyważone i niezależne. W ten sposób mają być też przygotowywane audycje dla społeczeństwa - powiedział. - Również to może naruszać Kodeks dobrych praktyk w sprawach wyborczych uchwalony przez Komisję Wenecką.

  >> https://www.tvn24.pl/szef-pkw-wojciech-hermelinski-przestrzega-przed-korupcja-polityczna,865858,s.html

  Wiem, że Komisja Wenecka i jej akty nie cieszą się specjalnym "wzięciem" u władz, ale takich aktów należy przestrzegać. Tam wyraźnie jest powiedziane, że władze państwowe powinny być neutralne w stosunku do kampanii wyborczej i również w stosunku do mediów publicznych, a także powinny zachowywać neutralność w stosunku do finansowania i partii, i kandydatów - wyjaśnił Hermeliński.

  *** Materiał nie jest finansowany przez żaden z Komitetów Wyborczych

  >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing
 • Czy nie czas na wielką demonstrację w obronie konstytucji?
  Wszyscy, którzy popierają reformy obozu Dobrej Zmiany, powinni nie tylko nie traktować słowa „konstytucja” jako problematycznego, ale wręcz wypowiadać je GŁOŚNO i WYRAŹNIE.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/410611-czy-nie-czas-na-wielka-demonstracje-w-obronie-konstytucji

  W KOŃCU JAKIŚ ROZSĄDNY GŁOS

  >> http://www.prezydent.pl/bip/petycje/petycje-2018/art,14,petycja-w-sprawie-zmiany-preambuly-konstytucji.html
 • Kłamstwo nawet wyborcze jest przestępstwem.
  Jest taki przepis w KK o tym że przestępstwem jest namawianie kogoś do niekorzystnego rozporządzania swoim majątkiem.

  Polska jest naszym wspólnym dobrem Narodu Polskiego.

  Politycy księża i inne "elyty" które namawiają Naród Polski do niekorzystnego zarządzania swoim Majątkiem np poprzez głosowanie na żłodzieji czy zdrajców powinni być ścigani z mocy prawa i karani wieloletnim więzieniem oraz zakazem działalności publicznej.
  To samo dotyczy dziennikarzy którzy przecież w jawny sposób okłamują Naród Polski uprawiając propagandę w interesie wrogów Narodu Polskiego.
  To samo dotyczy KK bo to też w istocie propagandowe media tylko nośnikiem jest tam ambona.

  Gdyby korzystać z tego przepisu to wszyscy kłamcy (politycy, dziennikarze) siedzieli by w pierdli na wiele lat bez prawa działalności publicznej po wyjściu z pierdla.

  Mafia żydowska bała by się odezwać bo oni żyją w całkowitym matrixie.. i nie odróżniają kłamstwa od prawdy .. a prawdą się wręcz brzydzą.

  Podobnie powinno być z reklamodawcami zwłaszcza z tymi co piszą małym druczkiem pod reklamą "To nie jest oferta w zrozumieniu kodeksu cywilnego".
  Taka deklaracja jest wprost przyznaniem się do kłamstwa do próby mówienia czytelnika do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem czyli zakupu reklamowanego g..na.
  .
  Widać jak głęboko tkwimy od 89r w zakłamanym g..nie... sprowadzonym do Polski przez solidaruchów i KK.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY