Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy zamiast Niemcom, .. "trybut" będziemy płacić Amerykanom?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„W związku z nasileniem się niepokojów na terenach między Berlinem a Moskwą, zaleca się [zakamuflować] wzmożoną aktywność [] dyplomacji, we wszystkich, także niejawnych, formach jej działalności.

... tolerować należy fasadowe, sentymentalne obchody barw czy symboli, by dać Polakom iluzję, że wciąż mają swoje państwo. Dbać wszakże należy, by obchody owe nie podnosiły narodowej godności do poziomu narodów podmiotowych."

W powyższym cytacie dodałem słowa w klamrze.  Teraz wiecie dlaczego, zamiast sensacyjnych wiadomości jak na  NEon24.pl, w prasie radio i telewizji słuchacie relacji z dożynek, skaładania wieńców, akademi, uroczystości, gospodarskich wizyt, ekshumacji bohaterów, przypinania orderów, ... i temu podobnych bzdetów.  

W CZYM BARDZO DOBRZE WYPADA DUDA

Dobrze, że przestali serwować "czekoladowe orły", bo już po tym co słychać i widać, chce się rzygać.  -  DOSŁOWNIE!  -  Patrząc na uśmiechniętą gębę młodszego brata Maliniaka zaczynam dostawać mdłości. : /

trybut

1. dawniej: opłata nakładana przez władcę na kraj przez niego podbity; kontrybucja, haracz, podatek;
2. w antycznym Rzymie: podatek, którzy płacili mieszkańcy prowincji;
3. podniośle: coś, co zostało poświęcone, ofiarowane; danina

 

RP.pl:  Andrzej Duda starał się wykorzystać chyba wszystkie słabości prezydenta USA, aby przekonać go do stałych baz wojskowych 
w Polsce. Nazwał ten projekt Fort Trump, obiecał, że nasz kraj za niego zapłaci, zapowiedział kolejne kontrakty na zakup amerykańskiej broni i skroplonego gazu, a nawet podpisał umowę o dwustronnej współpracy 
na stojąco, gdy gospodarz zrobił to, siedząc.

 

 

-  CZYLI MAMY ZAPŁACIĆ ZA COŚ CO CHCĄ,

.... i CZEGO TAK NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ AMERYKANIE ? ! ! ! ?

>> https://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

 

 

 

"Rękopis znaleziony w Berlinie, czyli instrukcja dla europejskiej dyplomacji"

Rękopis cesarza Fryderyka wilchelma II z 1791 r, a więc sprzed III rozbioru

W gabinecie Angeli Merkel na ścianie, pod portretem rosyjskiej carycy Katarzyny, odnaleziony został właśnie, oprawiony w złote ramki, rękopis instrukcji cesarza Fryderyka Wilhelma II dla dyplomacji europejskiej, datowany na maj 1791.

Oto fragmenty oryginału:

W związku z nasileniem się niepokojów na terenach między Berlinem a Moskwą, zaleca się wzmożoną aktywność europejskiej dyplomacji, we wszystkich, także niejawnych, formach jej działalności.

Tak jak dotychczas Polacy, którzy – w swoim mniemaniu próbują – „ocalić swoją zagrożoną wolność”, traktowani być mają jako gromada warchołów, którzy nie rozumieją międzynarodowej polityki oraz stanowią zagrożenie dla europejskiego ładu, a także dla samych siebie. Należy ich na wszystkie możliwe sposoby izolować, ośmieszać i kompromitować.

Jednocześnie nieustannie chwalić należy i ciepło przyjmować tych Polaków, którzy blokują tworzenie polskiego wojska albo je likwidują. 

Nagradzać należy medalami tych, którzy demontują polskie państwo i blokują próby wzmocnienia go oraz ośmieszają polityczne ambicje Polaków jako groźne mrzonki.

... tolerować należy fasadowe, sentymentalne obchody barw czy symboli, by dać Polakom iluzję, że wciąż mają swoje państwo. Dbać wszakże należy, by obchody owe nie podnosiły narodowej godności do poziomu narodów podmiotowych.

Zdecydowana większość Polaków musi mieć poczucie, że w nowoczesnej Europie są narody mądre i państwa silne, które trzymają ster wydarzeń, oraz narody niesforne, których rolą i jedyną szansą na istnienie jest bezwzględne podporządkowanie się decyzjom europejskich przywódców, płynięcie w głównym europejskim nurcie. 

Tych, którzy taki pogląd w Polsce krzewią należy promować jako rozumnych i wiarygodnych Europejczyków,  jak najwięcej z nich powinno mieć stałe, wysokie pensje wypłacane przez ośrodki europejskie – teraz, lub w niedalekiej przyszłości." / Źródło: wPolityce.pl

Bohaterski Prezydent Warszawy Stefan Starzyński bronił miasta przed wrogiem. Innych, roztropny Prezydent Mościcki w 1938 r. przegnał z Polski. - Obecnie, kolejni pRezydenci witają ich w granicach Rzeczypospolitej z otwartymi rękoma. - To jest zdrada!

Uważam że obecny pRezydent Andrzej Duda zdradził Polskę i Polską Młodzież mówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!".   

- Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem!  -  

Prawda kryje się w tych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów:

"Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust   (...)   Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"

Jak zaznaczył Duda, znamiennym jest, że gala odbywa się w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich.

"To instytucja ogromnie istotna dla zachowania prawdy o wspólnej historii obu naszych narodów. W atrakcyjny, nowoczesny sposób ukazuje ona dzieje naszej ojczyzny, która przez wieki była dla Żydów ziemią  POLIN - gościnnym, bezpiecznym domem."

— napisał prezydent, zapominając / lub nie wiedząc / o tym że Żydowski Instytut Historyczny jest ostatnią pozostałością po działającym w ZSRR CKŻP, które wraz z Armią Radziecką przyjechało na radzieckich czołgach zniewalać Polskę. / Tutaj więcej >> //ziut.neon24.pl/post/131541,skandal-pis-chce-przekazac-treblinke-zydokomunie

Duda w liście odczytanym podczas gali otwarcia przez ministra Wojciecha Kolarskiego napisał też:

"Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region. Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju, w okresie kiedy Polska, odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego, zabiegała o przyjęcie do organizacji Paktu Północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca. Państwa poparcie dla naszych aspiracji przechowujemy we wdzięcznej pamięci"

Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari wyznała, że od półtora roku czekała na tę uroczystość. „Otwarcie biura AJC w Polsce jest świętem dla Polski, USA, Izraela oraz dla mnie osobiście” - powiedziała.

Cieszę się, że będę miała Warszawie kolejnych przyjaciół, z którymi będę mogła wymieniać się poglądami oraz rozmyślać na temat strategii. Uważam, że mamy w Polsce wspaniałą atmosferę do pracy   —  dodała.

Źródło: wPolityce.pl >>  //wpolityce.pl/spoleczenstwo/333215-komitet-zydow-amerykanskich-otworzyl-w-warszawie-swoje-biuro-prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-na-polskiej-ziemi-reprezentantow-ajc

 

 

List prezydenta Dudy do uczestników uroczystego otwarcia biura AJC

//www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/inne/art,361,list-prezydenta-do-uczestnikow-uroczystego-otwarcia-biura-american-jewish-committee-central-europe.html

 

Gdyby Andrzej Duda był niewykształconym "bucem", jakim jest Wałęsa można by go nazwać ignorantem, ale nie jest. Jest wykształconym człowiekiem, dlatego z całą odpowiedzialnością należy uznać że jest on agentem wpływu amerykańskiego żydo-syjonizmu w Polsce -  dokładnie tak samo jak był nim Komorowski i Lech Wałęsa.

 

 

"Głowa państwa nie powinna być pusta. Jęzor w tej głowie, nie powinien klepać bezmyślnie. Kiedy nie masz nic do powiedzenia MILCZ" — tak kiedyś Cejrowski puentował niektóre zchowania byłego już pRezydenta.

Najwyższy czas, ... aby zacząć kontestować zachowanie "naszego"

 

 

 

Powyższe stanowi reprint notki "Fałszerstwa. Uchodźcy. Ustawowe przekręty: Przemilczenia" z

KOMENTARZE

  • Fałszerstwa. Uchodźcy. Ustawowe przekręty: Przemilczenia
    http://ziut.neon24.pl/post/138591,falszerstwa-uchodzcy-ustawowe-przekrety-przemilczenia
  • 28.03.2016 Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku
    Motywem jest "World Trade Scenario" / Kontrola Handlu Światowego, o którym słychać na "taśmie Sienkiewicz/Belka" - W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę "specjalnych relacji" między Polską i Izraelem.

    Wkładem Izraela byłby "pieniądze finansjery żydowskiej" wyciśnięte z Polaków, ... a wkładem Polski byłaby nasza niepodległość. - Efektem ma być MIĘDZYMORZE, ... z tym że w założeniach różnych graczy, to nie Polacy mają być liderami "PROJEKTU" - Żydo-syjonistom amerykańskim marzy się, że to będą oni.

    28.03.2016 >>> https://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY