Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"KLER 1", ... w roli głównej arcykapłan propagandy tow Urban

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://youtu.be/Eoy8EnKFt2A

.

KOMENTARZE

 • TAK BYŁO - Jerzy Urban
  https://www.youtube.com/watch?v=fL7S7KfV3KQ
 • Urban nie siedzi w Polityce ale to jedyny żyd jakiego znam
  który mówi prawdę każdemu prosto z mostu i niezależnie od tego czy ta prawda jest "przyjemna" czy nie.

  Urban wyśmienicie obnaża solidaruchów, kler ale i lewicę, nie stroni od krytyki PRLu.
  To bardzo spostrzegawczy i analityczny umysł potrafi pięknie, syntetycznie i dowcipnie ująć sedno problemu.

  Gdyby w Polityce byli ludzie klasy Urbana (najlepiej z polskimi korzeniami) to Polska wyglądała by zupełnie inaczej.

  Urban i Orban mają wspólną cechę niezależności, asertywności intelektualnej..samodzielności intelektualnej..
  Takich polityków jak Urban potrzeba Polsce... a nie Bolków, Donków, Buzków, Bufetowych, Dudusiów, Schetynów...i innego prostactwa.
  Urban ich wszystkich przerasta o kilka klas.
 • @Oscar 13:33:29 Chyba dzisiaj źle spałeś !!!
  urban to przede wszystkim Goebbels PRL-u !!! jedyne co go zabolało

  „Goebbels stanu wojennego”

  W 1992 senator Ryszard Bender określił Urbana mianem „Goebbelsa stanu wojennego” w programie telewizyjnym Dekomunizacja po Polsku[22]. Sprawa trafiła do sądu. Bender zarzekał się, że jedynie porównał propagandę Urbana i Goebbelsa i nie miał zamiaru obrazić rzecznika PRL[22]. Sąd badał sprawę przez 13 lat. W 2005 Sąd Najwyższy wydał ostateczną opinię, utrzymującą wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie z października 2004. Było to jednoznaczne z uznaniem, że Bender miał prawo porównywać Urbana do Goebbelsa w zakresie stylu uprawianej propagandy[22]. (wiki)

  A tu jak sie dorobił :

  Ponad 80% jego dochodów pochodzi z inwestycji na rynku kapitałowym (ulokował ok. 40 mln zł głównie w obligacjach IKEA, Forda oraz polskiego i węgierskiego rządu). W 2003 zarobił – łącznie z dochodami poza spółką Urma – ok. 6 mln zł netto. W 2004 roku oszacowano jego majątek na 120 milionów złotych. W 2004 roku w tygodniku „Wprost” zajął 98. miejsce wśród 100 najbogatszych Polaków[26]. (wiki)

  I Oscar nie pierdol głupot , piszesz jak potłuczony o zdrajcach ! nadając im range w znaczeniu i przypisując autorytet . Zauważ ze takie poglądy świadczą o Tobie .Nie uwłaczaj swojej godności i nie zbliżaj się myślami do takich myślowych eksperymentów .To już jest żywy trup ! A chyba za przyjaciół nie upatrujesz sobie upiór-ów , wampirów .
 • @Witkacy 19:49:51
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15382413241d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Dziennikarka od Michnika chce reformy Kościoła? Jej postulaty wprawiają w osłupienie. Ponad rok temu dziennikarka Gazety Wyborczej, Dominika Wielowieyska uderzyła w religijne tony, komentując kwestię nieprzyjmowania uchodźców. Internauci nie uwierzyli w jej "nawrócenie", uznając, że cynicznie odwołuje się do wartości, które są jej zupełnie obce. Została wówczas wyszydzona, a nawet nadano jej prześmiewczy przydomek - "siostra Dominika". Wielowieyska ponownie postanowiła skomentować na forum publicznym temat związany z Kościołem - tym razem w kontekście filmu "Kler". Środowisko Gazety Wyborczej znane jest ze sceptycznych, a czasem otwarcie wrogich postaw w stosunku do Kościoła katolickiego, ale - jak widać - nie przeszkadza im to w ciągłym pouczaniu, a nawet postulowaniu zmian, które rzekomo miałyby "uzdrowić" Kościół. "Siostra Dominika" postanowiła zabrać głos w sprawie celibatu i podniosła postulat związków partnerskich księży homoseksualistów. Znieść obowiązkowy celibat, uznać związki partnerskie homoseksualistów, także księży, dopuścić kobiety do kapłaństwa. I wiele problemów Kościoła instytucjonalnego by wyparowało napisała Wielowieyska.

  Ps...Nawet się nie spodziewałem, że w tej wyborczej pracują takie znakomitości.Chcą reformować kościół a siebie nie potrafią. Mam bardziej radykalne pomysły. Dopuścić niewierzących do funkcji biskupa, muzułmanów do zaszczytów kardynała, a Michnika mianować papieżem. Takie coś istnieje i nazywa się Zakon Czerskich o. Adama, siostra Dominika ma tam dużo do powiedzenia. A nie lepiej założyć Kościół Wyborczy, w którym moglibyście "wiernych" kształtować na swój obraz i podobieństwo. Reformowanie KK proszę pozostawić katolikom. Tylko dekomunizacja, lustracja dziennikarzy, "0" reklam dla GW i podobnych, zakaz finansowania stowarzyszeń i fundacji z zagranicy, repolonizacja mediów, itd. I wiele problemów Polski by wyparowało...

  https://pbs.twimg.com/media/DoNfg2-XsAIs_BK.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoNfmXFXgAEqDOS.jpg
  Jak widać na fotkach Mi Mi Michnik walczy z komuną.
 • @Witkacy 19:49:51
  Tak więc pamiętajcie: Jeśli słyszycie ze wszystkich stron o problemie pedofilów w koloratkach to wiedzcie: Nie chodzi o pedofilów a o koloratki.

  https://pbs.twimg.com/media/DoR1w7dXsAAhrt-.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY