Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4255 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"KLER 1", ... w roli głównej arcykapłan propagandy tow Urban

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://youtu.be/Eoy8EnKFt2A

.

KOMENTARZE

 • TAK BYŁO - Jerzy Urban
  https://www.youtube.com/watch?v=fL7S7KfV3KQ
 • Urban nie siedzi w Polityce ale to jedyny żyd jakiego znam
  który mówi prawdę każdemu prosto z mostu i niezależnie od tego czy ta prawda jest "przyjemna" czy nie.

  Urban wyśmienicie obnaża solidaruchów, kler ale i lewicę, nie stroni od krytyki PRLu.
  To bardzo spostrzegawczy i analityczny umysł potrafi pięknie, syntetycznie i dowcipnie ująć sedno problemu.

  Gdyby w Polityce byli ludzie klasy Urbana (najlepiej z polskimi korzeniami) to Polska wyglądała by zupełnie inaczej.

  Urban i Orban mają wspólną cechę niezależności, asertywności intelektualnej..samodzielności intelektualnej..
  Takich polityków jak Urban potrzeba Polsce... a nie Bolków, Donków, Buzków, Bufetowych, Dudusiów, Schetynów...i innego prostactwa.
  Urban ich wszystkich przerasta o kilka klas.
 • @Oscar 13:33:29 Chyba dzisiaj źle spałeś !!!
  urban to przede wszystkim Goebbels PRL-u !!! jedyne co go zabolało

  „Goebbels stanu wojennego”

  W 1992 senator Ryszard Bender określił Urbana mianem „Goebbelsa stanu wojennego” w programie telewizyjnym Dekomunizacja po Polsku[22]. Sprawa trafiła do sądu. Bender zarzekał się, że jedynie porównał propagandę Urbana i Goebbelsa i nie miał zamiaru obrazić rzecznika PRL[22]. Sąd badał sprawę przez 13 lat. W 2005 Sąd Najwyższy wydał ostateczną opinię, utrzymującą wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie z października 2004. Było to jednoznaczne z uznaniem, że Bender miał prawo porównywać Urbana do Goebbelsa w zakresie stylu uprawianej propagandy[22]. (wiki)

  A tu jak sie dorobił :

  Ponad 80% jego dochodów pochodzi z inwestycji na rynku kapitałowym (ulokował ok. 40 mln zł głównie w obligacjach IKEA, Forda oraz polskiego i węgierskiego rządu). W 2003 zarobił – łącznie z dochodami poza spółką Urma – ok. 6 mln zł netto. W 2004 roku oszacowano jego majątek na 120 milionów złotych. W 2004 roku w tygodniku „Wprost” zajął 98. miejsce wśród 100 najbogatszych Polaków[26]. (wiki)

  I Oscar nie pierdol głupot , piszesz jak potłuczony o zdrajcach ! nadając im range w znaczeniu i przypisując autorytet . Zauważ ze takie poglądy świadczą o Tobie .Nie uwłaczaj swojej godności i nie zbliżaj się myślami do takich myślowych eksperymentów .To już jest żywy trup ! A chyba za przyjaciół nie upatrujesz sobie upiór-ów , wampirów .
 • @Witkacy 19:49:51
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15382413241d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Dziennikarka od Michnika chce reformy Kościoła? Jej postulaty wprawiają w osłupienie. Ponad rok temu dziennikarka Gazety Wyborczej, Dominika Wielowieyska uderzyła w religijne tony, komentując kwestię nieprzyjmowania uchodźców. Internauci nie uwierzyli w jej "nawrócenie", uznając, że cynicznie odwołuje się do wartości, które są jej zupełnie obce. Została wówczas wyszydzona, a nawet nadano jej prześmiewczy przydomek - "siostra Dominika". Wielowieyska ponownie postanowiła skomentować na forum publicznym temat związany z Kościołem - tym razem w kontekście filmu "Kler". Środowisko Gazety Wyborczej znane jest ze sceptycznych, a czasem otwarcie wrogich postaw w stosunku do Kościoła katolickiego, ale - jak widać - nie przeszkadza im to w ciągłym pouczaniu, a nawet postulowaniu zmian, które rzekomo miałyby "uzdrowić" Kościół. "Siostra Dominika" postanowiła zabrać głos w sprawie celibatu i podniosła postulat związków partnerskich księży homoseksualistów. Znieść obowiązkowy celibat, uznać związki partnerskie homoseksualistów, także księży, dopuścić kobiety do kapłaństwa. I wiele problemów Kościoła instytucjonalnego by wyparowało napisała Wielowieyska.

  Ps...Nawet się nie spodziewałem, że w tej wyborczej pracują takie znakomitości.Chcą reformować kościół a siebie nie potrafią. Mam bardziej radykalne pomysły. Dopuścić niewierzących do funkcji biskupa, muzułmanów do zaszczytów kardynała, a Michnika mianować papieżem. Takie coś istnieje i nazywa się Zakon Czerskich o. Adama, siostra Dominika ma tam dużo do powiedzenia. A nie lepiej założyć Kościół Wyborczy, w którym moglibyście "wiernych" kształtować na swój obraz i podobieństwo. Reformowanie KK proszę pozostawić katolikom. Tylko dekomunizacja, lustracja dziennikarzy, "0" reklam dla GW i podobnych, zakaz finansowania stowarzyszeń i fundacji z zagranicy, repolonizacja mediów, itd. I wiele problemów Polski by wyparowało...

  https://pbs.twimg.com/media/DoNfg2-XsAIs_BK.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoNfmXFXgAEqDOS.jpg
  Jak widać na fotkach Mi Mi Michnik walczy z komuną.
 • @Witkacy 19:49:51
  Tak więc pamiętajcie: Jeśli słyszycie ze wszystkich stron o problemie pedofilów w koloratkach to wiedzcie: Nie chodzi o pedofilów a o koloratki.

  https://pbs.twimg.com/media/DoR1w7dXsAAhrt-.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY