Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Ukraińcy przyznają się do "naszego pRezydenta" :D

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyszperane w sieci :D

https://www.wprost.pl/galeria/12460/Falszywe-prawo-jazdy-znanych-osob-Hit-na-Ukrainie.html

... a niżej drugi "agent" od prania mózgów :D

https://wpolityce.pl/polityka/415391-tusk-i-tlumy-zwolennikow-jaka-jest-prawda-zobacz

KOMENTARZE

 • Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
  Co prawda wtedy kandydata Andrzeja Dudy zdementował jakoby był Mychajło Duda ps. "Hromenko", ... najbardziej utalentowany oficer UPA był jego dziedkiem, ale całkiem niespodziewanie Duda dostarczył dotąd nieznanego, szczegółu z historii swojej rodziny

  >> https://ziut.neon24.pl/post/142883,czy-oficer-upa-byl-jednak-dziadkiem-prezydenta-stryjecznym

  Pojawił się nowy, zastanawiający fakt, który byc moze przyblizy nas do wyjaśnienia "wyborczej zagadki" z 2015 roku. Jest nim kolejne oświadczenie, albo raczej przypadkowa wypowiedź obecnie juz prezydenta Andrzeja Dudy, który w trakcie swej wypowiedzi przed podpisaniem ustawy o IPN powiedział >> https://youtu.be/LZe7_EAfsZI / cytuję:

  Prezydent Andrzej Duda 3:02 >> "Jakie jest proszę Państwa znaczenie tej ustawy? Ona dotyczy kwestii niezwykle bolesnej, bardzo delikatnej. Dotyczy kwestii związanej z II Wojną Światową. Kwestii związanych z martyrologią przede wszystkim narodu polskiego, z tym co my jako Polacy, oczywiście w znaczeniu nasi przodkowie, moi dziadkowie, pradziadkowie, przeżyli w czasie II Wojny Światowej, i ilu naszych bliskich w okresie II Wojny Światowej z rąk niemieckich nazistów i innych, który napadli na Polskę straciło życie. To kwestia dla nas niezwykle istotna. Pamiętajmy o tym, że w okresie II Wojny Światowej zginęło w Polsce prawie 6 milionów naszych obywateli. Mówię obywateli, podkreślam to z całą mocą, bo wśród nich z całą pewnością było około 3 milionów polskich obywateli narodowości żydowskiej.

  Rzeczywiście było tak, że niemiecki nazistowski przemysł zagłady przede wszystkim skierował się na zniszczenie narodu żydowskiego, przede wszystkim skierował się na to by ludzi tej narodowości po prostu zgładzić. Ale ponieważ Polska została napadnięta jako pierwsza, i przecież tu zaczęła się w 1939 II Wojna Światowa, od samego początku, w zasadzie, tej wojny Polska była okupowana, Przypominam, że polskie ziemie zostały rozdarte. Z jednej strony Niemcy hitlerowskie, a z drugiej strony Związek Radziecki na mocy paktu Ribbentrop-Mołotow, napadł na Polskę i 17 września zagarnął część polskiej ziemi.

  / od 6:35 / zginęły także miliony Polaków, zginęły także w obozie Aushwitz-Birkenau i w innych obozach koncentracyjnych. zginęli w trakcie prześladowań, zginęli rozstrzeliwani na ulicach polskich miast zginęli walcząc z Niemcami w oddziałach partyzanckich, zginęli wreszcie zamęczeni na Pawiaku, i w innych miejscach gdzie Niemcy katowali gdzie Niemcy realizowali swój przemysł zagłady, wobec narodu polskiego, wobec osób należących do wspólnoty etnicznej Romów. / od 7:12 / Zginęło bardzo wielu Rosjan, także w obozach koncentracyjnych, .. ale rzeczywiście proszę państwa, zginęły miliony Polaków.

  / od 7:26 / Przede wszystkim tamten czas jest to czas niezwykłego bólu dla narodu żydowskiego, i dzisiaj dla Izraela, i nie ma chyba takiej żydowskiej rodziny, która mieszkała wtedy w Europie, i która nie straciła kogoś bliskiego. Wiecie państwo doskonale, że bywa tak, że z rodziny pozostała tylko jedna osoba, wszyscy zostali zamordowani. Jest to więc dla żydów sprawa szczególnie bolesna i szczególnie delikatna, i wzbudzająca szczególne emocje, > co dla mnie jako Polaka, który żyje od właściwie samego początku mojego życia , tą właśnie opowieścią czasu II Wojny Światowej, opowieścią czasów zagłady.

  TAKŻE W MOJEJ RODZINIE była śmierć w czasie II Wojny Światowej,

  ... brata mojego dziadka, który zginął zamordowany przez Niemców, ale ta opowieść o śmierci żydów w mojej rodzinie była od samego początku, odkąd ja pamiętam." - powiedział A. Duda. / koniec cytatu /  Tym nowym, zastanawiającym faktem, o którym wspomniałem na początku, jest właśnie ta śmierć brata dziadka prezydenta Andrzeja Dudy. W każdej "plotce" kryje się fragment jakiejś prawdy, i tak może być w tym przypadku. Kto wie, czy ten brat dziadka zamordowany przez Niemców nie jest "naszym" Mychajło Dudą ps. "Hromenko", który nie jest "oskarżonym" w czasie kampanii dziadkiem kandydata Dudy, tylko być może, bratem dziadka, lub jego kuzynem? /// O to nikt Andrzeja dudy nie pytał.

  "Brat dziadka" nie jest jedyną zastanawiającą poszlaką.

  ZOBACZ ZDJĘCIA >> https://ziut.neon24.pl/post/142883,czy-oficer-upa-byl-jednak-dziadkiem-prezydenta-stryjecznym
 • Andrzej po ukraińsku
  Ендрю

  Po rosyjsku

  Эндрю
 • @Talbot 14:24:39
  Po angielsku Andrew, ... ale prawo jazdy jest "z bliskiej zagranicy" :D
 • 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY