Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Morawiecki mówi, że jest z ruchu ludowego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trochę to dziwne wyznanie bo na taśmach z "Sowy i Przyjaciół" mówił, że właśnie wrócił z turnee po funduszach hedgingowych :

Morawiecki: Jestem po tych... Po takim moim, wiesz, tournee po tych   hedge fundach,    inwestycyjnych funduszach i tak dalej, nie. 

Ciekawe doświadczenie, ale tak samo bardzo smutne. Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować. Jeszcze się prosisz oczywiście o ten kapitał, nie? 

Oni oczywiście w tej swojej chciwości... Ja cały czas tak patrzę na ten świat z punktu widzenia geo i historycznego trochę. I mi się wydaje, że popełniają błąd. 

 >>  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/247cq75

Fundusz hedgingowy (ang. hedge fund) – rodzaj funduszu inwestycyjnego. Nie ma jednej szeroko uznanej definicji funduszu hedgingowego. Wśród charakterystycznych cech takich podmiotów można jednak wymienić: wykorzystywanie różnorodnych zaawansowanych technik inwestycyjnych (transakcji arbitrażowych, instrumentów pochodnych, krótkiej sprzedaży, HFT) i dźwigni finansowej, stosowanie opłat za zarządzanie uzależnionych od wyników inwestycyjnych, szukanie możliwości osiągnięcia dodatniego wyniku inwestycyjnego niezależnie od tendencji rynkowych.

NAJLEPIEJ TO OSIĄGNĄĆ GDY SIĘ JEST U WŁADZY /

... ALBO "PRZY KORYCIE", JAK TO NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ

 

KOMENTARZE

 • Fundusz hedgingowy
  Spekulacyjne strategie inwestycyjne (wykorzystujące hedging i dźwignię finansową), wynagrodzenie dla zarządzających na podstawie osiągniętego zysku (success fee). >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_hedgingowy

  POLSKA WŁAŚNIE STAJE SIĘ TAKIM "HEDGE FOUND"
 • PSL: Powstało z ZSL, które służyło obcemu mocarstwu.
  PiS reprezentuje prawdziwe wartości ruchu ludowego >> https://wpolityce.pl/polityka/415459-szef-rzadu-psl-powstalo-z-zsl-pis-reprezentuje-ruch-ludowy

  Dobry "kawał" na "dzień dobry" ! :D
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej
  Może i jest z ruchu ludowego Palestyny .Taki królik z kapelusza . Salut.
 • @Repsol 18:32:58
  Morawiecki może być z Parti Ludowej / Tylko tak jak mówisz, ...

  Gdyby prześledzić historię partii żydowskich w Europie to jest tam coś co się nazywa Partia Ludowa / może naet Europejska Partia Ludowa
 • POWSTAJE NOWE OFE ! !
  >> Zaskakujący efekt nowego programu emerytalnego
  >> http://wgospodarce.pl/informacje/54779-zaskakujacy-efekt-nowego-programu-emerytalnego

  WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE NA GIEŁDĘ
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:45:57
  Doić frajerów . CDN . Salut . Prawdziwy bankster . : )))))
 • @Repsol 20:50:03
  No dokładnie.

  Tusk wyleciał bo musiał się ratować pieniędzmi z "dojnej OFE krowy", ... Morawiecki pogonił złodziei niekoncesjonowanych, to wracają koncesjonowani. Zgroza!

  - Boże! Widzisz i nie grzmisz!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY