Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
782 posty 5032 komentarze

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Morawiecki mówi, że jest z ruchu ludowego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trochę to dziwne wyznanie bo na taśmach z "Sowy i Przyjaciół" mówił, że właśnie wrócił z turnee po funduszach hedgingowych :

Morawiecki: Jestem po tych... Po takim moim, wiesz, tournee po tych   hedge fundach,    inwestycyjnych funduszach i tak dalej, nie. 

Ciekawe doświadczenie, ale tak samo bardzo smutne. Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować. Jeszcze się prosisz oczywiście o ten kapitał, nie? 

Oni oczywiście w tej swojej chciwości... Ja cały czas tak patrzę na ten świat z punktu widzenia geo i historycznego trochę. I mi się wydaje, że popełniają błąd. 

 >>  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/247cq75

Fundusz hedgingowy (ang. hedge fund) – rodzaj funduszu inwestycyjnego. Nie ma jednej szeroko uznanej definicji funduszu hedgingowego. Wśród charakterystycznych cech takich podmiotów można jednak wymienić: wykorzystywanie różnorodnych zaawansowanych technik inwestycyjnych (transakcji arbitrażowych, instrumentów pochodnych, krótkiej sprzedaży, HFT) i dźwigni finansowej, stosowanie opłat za zarządzanie uzależnionych od wyników inwestycyjnych, szukanie możliwości osiągnięcia dodatniego wyniku inwestycyjnego niezależnie od tendencji rynkowych.

NAJLEPIEJ TO OSIĄGNĄĆ GDY SIĘ JEST U WŁADZY /

... ALBO "PRZY KORYCIE", JAK TO NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ

 

KOMENTARZE

 • Fundusz hedgingowy
  Spekulacyjne strategie inwestycyjne (wykorzystujące hedging i dźwignię finansową), wynagrodzenie dla zarządzających na podstawie osiągniętego zysku (success fee). >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_hedgingowy

  POLSKA WŁAŚNIE STAJE SIĘ TAKIM "HEDGE FOUND"
 • PSL: Powstało z ZSL, które służyło obcemu mocarstwu.
  PiS reprezentuje prawdziwe wartości ruchu ludowego >> https://wpolityce.pl/polityka/415459-szef-rzadu-psl-powstalo-z-zsl-pis-reprezentuje-ruch-ludowy

  Dobry "kawał" na "dzień dobry" ! :D
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej
  Może i jest z ruchu ludowego Palestyny .Taki królik z kapelusza . Salut.
 • @Repsol 18:32:58
  Morawiecki może być z Parti Ludowej / Tylko tak jak mówisz, ...

  Gdyby prześledzić historię partii żydowskich w Europie to jest tam coś co się nazywa Partia Ludowa / może naet Europejska Partia Ludowa
 • POWSTAJE NOWE OFE ! !
  >> Zaskakujący efekt nowego programu emerytalnego
  >> http://wgospodarce.pl/informacje/54779-zaskakujacy-efekt-nowego-programu-emerytalnego

  WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE NA GIEŁDĘ
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:45:57
  Doić frajerów . CDN . Salut . Prawdziwy bankster . : )))))
 • @Repsol 20:50:03
  No dokładnie.

  Tusk wyleciał bo musiał się ratować pieniędzmi z "dojnej OFE krowy", ... Morawiecki pogonił złodziei niekoncesjonowanych, to wracają koncesjonowani. Zgroza!

  - Boże! Widzisz i nie grzmisz!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY