Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Niewidzialna wojna: Jak napaść na państwo ... / REPRINT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej. / REPRINT notki z 02.01.2018 r.

Fryderyk Joliot-Curie – członek Komitetu Pugwash[2], laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, oraz działacz Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju zapowiedział, że przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.

Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.

(cytat za „Ukryta strona dziejów” Epiphanius)

 

 

Celem agresji jednej grupy ludzi przeciw drugiej jest:

 

 1. Przejęcie owoców pracy napadniętego (rabunek mienia ruchomego, własności intelektualnej, dóbr kultury)
 2. Zmuszenie napadniętej ludności do pracy niewolniczej (porywanie „w jasyr”, wywóz do obozów pracy lub praca przymusowa na rzecz agresora w dotychczasowym miejscu).
 3. Zagarnięcie ziemi należącej do grupy napadniętej, jeśli jest ona cenna rolniczo, kryje w sobie bogactwa naturalne lub jeśli agresor potrzebuje nowej przestrzeni życiowej (Lebensraum) Ten warunek nie zawsze musi być spełniony.
 4. Aby zapewnić długotrwałość czerpania powyższych korzyści konieczne jest:
 5. Zlikwidowanie własnych form organizacji napadniętej społeczności   (likwidacja państwa) i zastąpienie ich systemem władzy agresora z założenia totalitarnym, w tym również wprowadzenie nowej waluty w obszarze okupowanym.
 6. Unicestwienie podstaw bytu i zamożności podbitej ludności (przejęcie firm, banków, likwidacja przemysłu, ograniczanie produkcji rolnej)
 7. Budowa silnego aparatu przymusu. Rozwinięcie propagandy. Zamiana symboli kraju podbitego na symbole agresora. (rozbudowa policji, tajnych służb, sieci agentów, czasem wprowadzenie własnych wojsk, jeśli spodziewany jest silny opór społeczności zaatakowanej)
 8. Eksterminacja elit i biologiczne niszczenie ludności podbitej, demoralizacja i dezintegrowanie społeczeństwa, walka z religią (min. zastraszanie publicznymi egzekucjami, uniemożliwianie dostępu do edukacji i ochrony zdrowia, wprowadzanie aborcji, przesiedlenia i wypędzenia) 

 

 

Powszechnie wyobrażamy sobie, że początek wojny jest wtedy,

gdy zostanie militarnie przekroczona granica państwa.

Jest to bardzo błędne myślenie, ponieważ to jest ostatni etap napaści na państwo.. Jakie są wcześniejsze etapy i jaki jest ratunek, o tym opowiada Jurij Bezmienow.  W transkrypcji z wykładu Jurija Bezmienow'a mamy punkt pod nazwą STABILIZACJA  /  link w komentarzach  /

W czasie kryzysu społeczeństwo gotowe jest zaakceptować każdy rodzaj silnej władzy,

która zaprowadzi porządek, uspokoi zamieszanie, a ludziom pozwoli spokojnie pracować.

Potrzebny jest silny lider, „zbawiciel”, który da odpocząć zmęczonemu kryzysem społeczeństwu. Lider przybywa najczęściej z zagranicy lub lokalnego lewicującego ugrupowania. [u nas prawicowego / lewacyb nie dali rady?] „Zbawiciel” jest gotowy przyjąć władzę, jednak jej przejęcie jest możliwe na dwa sposoby, ... przez wojnę domową, lub zewnętrzną interwencję. Po walkach następuje kolejny etap  –  normalizacja.

Na etapie normalizacji, nowa samozwańcza władza nadaje społeczeństwu nową rolę. Nie są już potrzebne żadne rewolucje, nie są potrzebne żadne radykalne ruchy społeczne. [delegalizacja np. Młodzieży Wszechpolskiej]

Normalizacja to odwrotność destabilizacji, to stabilizacja narzucona siłą. Wszystkie „śpiochy”, działacze społeczni, obrońcy praw pracowniczych oraz liberałowie, homoseksualiści, feministki są eliminowani, w tym eliminowani fizycznie. Wszyscy ci ludzie wykonali swoją robotę i stali się zbędni.

Nowe role wymagają stabilności aby wykorzystać społeczeństwo, eksploatować kraj i wyzyskać zwycięstwo. Żadne rewolucje są już nie potrzebne, nie będzie żadnych strajków, żadnych żądań homoseksualistów, żadnych praw kobiet, żadnych praw dziecka.

Będzie tylko bezwzględna eksploatacja w nowym opakowaniu.

MAM WRAŻENIE ŻE JESTEŚMY WŁAŚNIE NA POCZĄTKU TEGO ETAPU

 

Konstytucja nie przewiduje innych, niż wydawane w stanie wojennym, określone w Art.234 Konstytucji, "rozporządzenia z mocą ustawy".
 

Ustawy korzystają z domniemania konstytucyjności, ... tak długo aż Trybunał Konstytucyjny na wniosek uprawnionej strony nie stwierdzi ich niezgodności z Konstytucją.

Zgodnie z opublikowaną ustawą o SN,   ale niezgodnie z Konstytucją,  Prezydent Duda moze [w drodze ROZPORZĄDZENIA] ustanowić REGULAMIN Sądu Najwyzszego. 

Jeśli to zrobi,  złamie Art. 178.1 Konstytucji, co otworzy drogę do postawienia go przed Trybunałem Stanu. Obserwujmy, ... jeśli "Totalna Opozycja" nie jest opozycją głupią [albo fejkową], moze być ciekawe. Więcej w komentarzach i poprzednich notkach. >>>  //ziut.neon24.pl/post/141778,w-urzedowym-dzienniku-ustaw-opublikowano-ustawy-o-sn-i-krs

<>

Konstytucja w niektórych fragmentach się zdezaktualizowała? 

Pan Prezydent wyszedł z przekonania, że to Polacy powinni zdecydować o zmianach w Konstytucji. / ... / Tak, choćby z tego powodu, że pochodzi z 1997 roku, a my jesteśmy od 1999 roku w NATO i od 2004 roku w Unii Europejskiej.

Mamy rozdział trzeci o źródłach prawa i zawartą tam regulację, która określa, że prawo stanowione przez organizację międzynarodową może być prawem obowiązującym, jeżeli to wynika z ratyfikowanej umowy międzynarodowej konstytuującej daną organizację międzynarodową.  ***

Natomiast konstytucje zachodnie mają całe rozdziały o prawie europejskim. Polacy też chcą, aby do nowej Konstytucji wpisać takie artykuły. [?] Jesteśmy proeuropejscy, natomiast chcemy też znać granice ingerencji UE w nasze sprawy.>>> //www.prezydent.pl/kancelaria/referendumkonsultacyjne/aktualnosci/art,33,minister-mucha-teraz-jest-moment-konstytucyjny.html

*** Tu warto przypomnieć, że   "prawo stanowione przez organizację międzynarodową może być prawem obowiązującym"   jeśli umowa była zgodna z polską Konstytucją, i w chwili obecnej, to polska Konstytucja określa"granice ingerencji UE w nasze sprawy."

Wygląda na to, że zmiana Konstytucji ma, lub może chcieć, dopasować Konstyttucję do nikonstytucyjnych umów międzynarodowych. A na to zgody być nie powinno, ... np. w kwesti Euro.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Niewidzialna wojna: Jak napaść na państwo ... / REPRINT z 02.01.2018
  Normalizacja to odwrotność destabilizacji, to stabilizacja narzucona siłą. Wszystkie „śpiochy”, działacze społeczni, obrońcy praw pracowniczych oraz liberałowie, homoseksualiści, feministki są eliminowani, w tym eliminowani fizycznie. Wszyscy ci ludzie wykonali swoją robotę i stali się zbędni.

  Nowe role wymagają stabilności aby wykorzystać społeczeństwo, eksploatować kraj i wyzyskać zwycięstwo. Żadne rewolucje są już nie potrzebne, nie będzie żadnych strajków, żadnych żądań homoseksualistów, żadnych praw kobiet, żadnych praw dziecka.

  Będzie tylko bezwzględna eksploatacja w nowym opakowaniu.

  >> MAM WRAŻENIE ŻE JESTEŚMY WŁAŚNIE NA POCZĄTKU TEGO ETAPU
  >> https://ziut.neon24.pl/post/141783,niewidzialna-wojna-jak-napasc-na-panstwo
 • V kolumna w Polin ? / Repsol 15.10.2018 02:58:32
  Niestety nikt nie potrafi teraz na to odpowiedzieć . V kolumna w Polin ?.
  >> https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki
  Do tego prostak o konstrukcji cepa i nadzieja Kaczora .Pora nam umierać niż mieszkać w tym szalecie . Pozdrawiam Pana. /// Repsol 15.10.2018 02:58:32
 • Wiem kim Pan jest panie Morawiecki
  Wczoraj napisałem krótką notkę

  >> https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827218,kim-pan-jest-panie-morawiecki

  o tym, jak Morawiecki:
  - miał zostać ministrem PO lub PIS niezależnie od wyniku wyborów,
  - w pierwszym roku przygotował pokaz slajdów, co pozwoliło mu na wygryzienie ministra finansów, który uszczelnił VAT i zwalczył mafię paliwową,
  - w drugim roku wygryzł premier, która wygrała dla Dudy wybory prezydenckie i wybory parlamentarne, wprowadziła 500+ oraz cieszy się poparciem wyższym niż poparcie własnej partii.

  Nie wyjaśniłem, dlaczego tak się stało. Dlaczego pokaz slajdów ma moc większą niż naprawa finansów publicznych, 500+ i wygrane wybory.

  >> https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki

  lorem ipsum // Opublikowano: 06.12.2017 11:14. Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 12:14.
 • Jak napaść na państwo – byliśmy na etapie destabilizacji
  .
  Jurij Bezmienow: Jak napaść na państwo
  >> https://youtu.be/lWIpFvGrNak

  Czy wejście wojsk amerykańskich do Polski, oraz przejęcie przez PiS i Prezydenta władzy nad sądami wprowadza nas w etap NORMALIZACJI >> http://www.eprudnik.pl/jak-napasc-na-panstwo-wyklad-jurija-bezmienowa/

  .

  Morawiecki: „Te 7 tys. uchodźców nie powinno być problemem."
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141694,morawiecki-te-7-tys-uchodzcow-nie-powinno-byc-problemem

  Wsłuchujcie się co mówią: wmawiają nam teraz, że art. 7 który uruchomiła przeciwko Polsce Unia spowodowana jest nieprzyjęciem przez Polskę uchodźców. Niekonstytucyjne ustawy sądowe, które dają Dudzie władzę zwierzchnią nad Sądami już mają. Teraz chcą mieć uchodźców ! ? !,

  KPIĄ SOBIE Z NASZEJ INTELIGENCJI!
 • Taśmy o tym, skąd się biorą tłumy imigrantów w Polsce
  Morawiecki dla wPolsce.pl: Przystępujemy do weryfikacji. Chcemy uszczelnić mechanizmy - CZY TO OZNACZA USZCZELNIENIE TEGO CO SIĘ WCZEŚNIEJ Z PREMEDYTACJĄ ROZSTRZELNIŁO?
  >> https://ziut.neon24.pl/post/145805,tasmy-o-tym-skad-sie-biora-tlumy-imigrantow-w-polsce
 • @ Autor
  "Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej."

  A szczytem szczytów jest uważanie przez pokonanego swojego wroga za sojusznika...

  5*

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY