Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
727 postów 4720 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy Tusk aby wygrać, ... ujawni tajemnicę Smoleńska?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Macierewicz: Stworzenie armii europejskiej, (…) To oderwanie Europy od USA. (..) To katastrofa wolnego świata. Mam nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie

Trudno mi zrozumieć, skąd taka wypowiedź u p. Tuska, poza tym , że to kontynuacja dłużej trwającej u niego i innych polityków PO, a także u niektórych polityków francuskich i niemieckich, antyamerykanizmu, który moim zdaniem zalągł się tam pod wpływem systematycznego oddziaływania propagandy rosyjskiej.

Takiej formuły, która ma łudzić Europę, że sojusz z Rosją będzie korzystny dla Europy, spełni odwieczne marzenia niemieckie o uzyskaniu kontynentalnej potęgi dzięki zasobom rosyjskim. [chodzi o połączenie niemieckich technologii z rosyjskimi zasobami surowców naturalnych / rozdziela je terytorium Polski; Ziut]

— tak sceptyczne wypowiedzi Donalda Tuska nt. obecności wojsk amerykańskich w Polsce komentował w programie „Kwadrans polityczny” (TVP1) b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. / wPolityce.pl

TA  WYPOWIEDŹ OBRAZUJE JAK BARDZO POLSKA JEST WAŻNA

Aby do czegoś podobnego nie doszło [uzyskaniu prez Niemcy kontynentalnej potęgi] Ameryka włączyła się do I i II Wojny Światowej. Dzięki temu z załozenia jako "państwo buforow" odzyskaliśmy niepodległość, ... i kto wie, być może teraz właśnie przez tą niepodległość, bydwie strony konfliktu [USA / Niemcy] chcą nam teraz zabrać?

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, w którym pada nazwa "Smoleńsk": Czy do tej tam "katastrofy" doszło aby zapobiec temu, przed czym przestrzega Antoni Macierewicz? 

Jeśli tak, to to wyjaśniało by, dlaczego sprawa nie została wyjaśniona, ... i stwarzało by możliwość powrotu Tuska do polityki, ... i wygrania przez niego Wyborów Prezydenta 2020?

Możecie sobie wyobrazić sytuację, że w trakcie kampanii prezydenckiej Tusk ujawnia co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku, ... i że PiS przez czas swoich rządów ukrywa jeśli nie prawdę to istotne fakty [tak jak samo jak  zresztą]?

 -  Ja jestem to sobie w stanie wyobrazić.

[JESTEŚMY TEATREM AMERYKAŃSKO-NIEMIECKIEJ WOJNY]

Tym bardziej wziąwszy pod uwagę to, że PiS wie, i nie ujawnia, że istnieją podstawy do tego, aby uwazać ze Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane.   Ujawnienie tylko tego faktu , tak myślę, powaliło by chyba PiS na kolana, ...   wszak PiS miał wszystko wyjaśnić, a nie ukrywać. >>   https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny

A w sprawie Smoleńska PiS nie wyjaśnił nic i nie zamierza. / Jak kazdym krótkoterminowym "zwycięzcom" wystarcza im władza i ich pomniki. Zapominając o tym, ze przy takim zakończeniu sprawy Smoleńska, w perspektywie długoterminowej, jako Państwo i Naród, jesteśmy przegranymi.

 

KOMENTARZE

 • Macierewicz: Stworzenie armii UE, która byłaby skierowana również przeciwko USA, to marzenie Rosji
  — tak sceptyczne wypowiedzi Donalda Tuska nt. obecności wojsk amerykańskich w Polsce komentował w programie „Kwadrans polityczny” (TVP1) b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/421378-macierewicz-armia-ue-przeciw-usa-to-marzenie-rosji
 • Poszło! "ANEKS" do mega skandali IIIRP już nie jest tajny!
  Wojciech Czaplicki były Sekretarz PKW i Szef KBW: Ustrój państwa jest jeszcze bardziej zależny, w rzeczywistości, od ordynacji [wyborczej] , aniżeli od Konstytucji: zła ordynacja może dać władze w ręce ludzi,

  którzy będą ją gwałcili na każdym kroku, i poprowadzą państwo wbrew Konstytucji”. >> https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny

  * TUTAJ MAŁA DYGRESJA / CZAPLICKI, BYŁY SZEF PKW NIEDAWNO ZMARŁ, ... ALBO, BYĆ MOŻE, DYSKRETNIE DOPADŁ GO "SERYJNY SAMOBÓJCA"?
 • 11.09.2016 // Poszło [TEŻ] Quźwa! Do: Trampa, Rash Limbaugh Show, ... i do BBC
  Z "bullami" wielkimi jak sam skandal, ale "Poszło"! / Niech sobie teraz Ameryka z tym "łeb urywa"! Ktoś to musiał zrobić! ... "Padło" na mnie! : /
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133722,poszlo-quzwa-do-trampa-rash-limbaugh-show-i-do-bbc
 • Czy śp. Prezydent poleciał do nieba amerykańską rakietą?
  .
  >> Druga Tajemnica Smoleńska: Ukryty czas katastrofy
  >> https://ziut.neon24.pl/post/138435,druga-tajemnica-smolenska-ukryty-czas-katastrofy

  >> Trzecia Tajemnica Smoleńska: Amerykanie? [cz.1]
  >> https://ziut.neon24.pl/post/138419,trzecia-tajemnica-smolenska-amerykanie-cz-1

  >> Czy śp. Prezydent poleciał do nieba amerykańską rakietą?
  >> https://ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta
 • "Geopolitytka głupcze!"
  Tak, parafrazując słynne hasło kampanii wyborczej Billa Clintona "Gospodarka głupcze!" trzeba w kontekście wydarzeń z 10.04.2010 roku rzucić Autorowi hasłem "Geopolitytka głupcze!"

  Z zaprezentowanego tekstu wynika, ze Autor ma duże braki w wiedzy na temat geopolityki i to co najmniej od czasów I WŚ do dnia dzisiejszego.
  Można tu by było zacząć od słynnej teorii Mackindera.
  Dowodził on istnienia korelacji pomiędzy wydarzeniami historycznymi i geografią.
  W 1904 sformułował swoją najsłynniejszą teorię Heartlandu (serca Eurazji). Wyłożył ją w artykule "Geograficzna osnowa historii"', opublikowanym przez Royal Geographical Society. Do dzisiaj stanowi ona podstawę stosunków międzynarodowych, a w USA stała się podstawą budowy doktryny powstrzymywania Związku Radzieckiego w Eurazji (containment).
  Odzyskanie przez Polskę niepodległości po IWŚ z poparciem prezydenta USA Thomasa Woodrow Wilsona nie wynikało z jakiejś przyjaźni do Polaków ale z twardych interesów USA, wynikających z teorii u Mackindera.
  Chodziło o zablokowanie możliwości ekspansji Rosji Sowieckiej w kierunku na zachód Europy i utworzenia czegoś co w czasach współczesnych nazywane jest Eurazją. Ten kto sprawowałby kontrolę nad Eurazją, ten panowałby na światem.
  Opanowanie Eurazji jest celem żydobanksterskiej mafii dążącej do NWO.
  To dlatego finansowali rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 roku, potem finansowali projekt 1000-letniej Rzeszy Hitlera i to dlatego wspierali projekt paneuropejski Kalergi, realizowany po II WŚ w postaci UE. To oni dążyli i dążą do podporządkowania sobie Rosji po zakończeniu zimnej wojny, realizując w okresie polityki resetu projekt Eurazji(unii UE i Rosji).
  Po klęsce polityki resetu, USA powróciły do polityki z czasów Thomasa Woodrow Wilsona po IWŚ i Traktacie Wersalskim i wspierają znowu strefę buforową pomiędzy Niemcami i Rosją(Trójmorze), gdyż tylko Eurazja pod kontrolą USA jest w interesie USA a nie polityka deamerykanizacji Europy i pozostawienie jej do dyspozycji Niemiec i Rosji z możliwością konfliktu(jak to już wcześniej bywało), do tego z możliwością właczenia się w tę rozgrywkę Chin.

  Konkluzja:

  Niemcy zarówno po I jak i po IIWŚ są narzędziem żydobanksterstwa w budowie NWO czyli ich rządów nad światem.
 • @35stan 14:26:45
  "Niemcy zarówno po I jak i po IIWŚ są narzędziem żydobanksterstwa w budowie NWO czyli ich rządów nad światem."

  To by się zgadzało, ale nie bardzo wiem jak wkomponować w to chęć utworzenia europejskiej armii. Bo niby może to (ale nie musi) oznaczać likwidację resztek jakiejś tam suwerenności państw, ale z drugiej strony dawałoby nadzieję na pozyskanie jakiegoś narzędzia na wyzwolenie się z dominacji międzynarodowej banksterki. Ale może się mylę.
  Nie wiem co na ten temat wie JK, ale obiło mi się o oczy, że jest zwolennikiem utworzenia takiej armii.
  Myślę, że mamy jednak za mało danych, żeby wiedzieć coś na pewno :-(

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY