Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy Tusk aby wygrać, ... ujawni tajemnicę Smoleńska?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Macierewicz: Stworzenie armii europejskiej, (…) To oderwanie Europy od USA. (..) To katastrofa wolnego świata. Mam nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie

Trudno mi zrozumieć, skąd taka wypowiedź u p. Tuska, poza tym , że to kontynuacja dłużej trwającej u niego i innych polityków PO, a także u niektórych polityków francuskich i niemieckich, antyamerykanizmu, który moim zdaniem zalągł się tam pod wpływem systematycznego oddziaływania propagandy rosyjskiej.

Takiej formuły, która ma łudzić Europę, że sojusz z Rosją będzie korzystny dla Europy, spełni odwieczne marzenia niemieckie o uzyskaniu kontynentalnej potęgi dzięki zasobom rosyjskim. [chodzi o połączenie niemieckich technologii z rosyjskimi zasobami surowców naturalnych / rozdziela je terytorium Polski; Ziut]

— tak sceptyczne wypowiedzi Donalda Tuska nt. obecności wojsk amerykańskich w Polsce komentował w programie „Kwadrans polityczny” (TVP1) b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. / wPolityce.pl

TA  WYPOWIEDŹ OBRAZUJE JAK BARDZO POLSKA JEST WAŻNA

Aby do czegoś podobnego nie doszło [uzyskaniu prez Niemcy kontynentalnej potęgi] Ameryka włączyła się do I i II Wojny Światowej. Dzięki temu z załozenia jako "państwo buforow" odzyskaliśmy niepodległość, ... i kto wie, być może teraz właśnie przez tą niepodległość, bydwie strony konfliktu [USA / Niemcy] chcą nam teraz zabrać?

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, w którym pada nazwa "Smoleńsk": Czy do tej tam "katastrofy" doszło aby zapobiec temu, przed czym przestrzega Antoni Macierewicz? 

Jeśli tak, to to wyjaśniało by, dlaczego sprawa nie została wyjaśniona, ... i stwarzało by możliwość powrotu Tuska do polityki, ... i wygrania przez niego Wyborów Prezydenta 2020?

Możecie sobie wyobrazić sytuację, że w trakcie kampanii prezydenckiej Tusk ujawnia co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku, ... i że PiS przez czas swoich rządów ukrywa jeśli nie prawdę to istotne fakty [tak jak samo jak  zresztą]?

 -  Ja jestem to sobie w stanie wyobrazić.

[JESTEŚMY TEATREM AMERYKAŃSKO-NIEMIECKIEJ WOJNY]

Tym bardziej wziąwszy pod uwagę to, że PiS wie, i nie ujawnia, że istnieją podstawy do tego, aby uwazać ze Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane.   Ujawnienie tylko tego faktu , tak myślę, powaliło by chyba PiS na kolana, ...   wszak PiS miał wszystko wyjaśnić, a nie ukrywać. >>   https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny

A w sprawie Smoleńska PiS nie wyjaśnił nic i nie zamierza. / Jak kazdym krótkoterminowym "zwycięzcom" wystarcza im władza i ich pomniki. Zapominając o tym, ze przy takim zakończeniu sprawy Smoleńska, w perspektywie długoterminowej, jako Państwo i Naród, jesteśmy przegranymi.

 

KOMENTARZE

 • Macierewicz: Stworzenie armii UE, która byłaby skierowana również przeciwko USA, to marzenie Rosji
  — tak sceptyczne wypowiedzi Donalda Tuska nt. obecności wojsk amerykańskich w Polsce komentował w programie „Kwadrans polityczny” (TVP1) b. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/421378-macierewicz-armia-ue-przeciw-usa-to-marzenie-rosji
 • Poszło! "ANEKS" do mega skandali IIIRP już nie jest tajny!
  Wojciech Czaplicki były Sekretarz PKW i Szef KBW: Ustrój państwa jest jeszcze bardziej zależny, w rzeczywistości, od ordynacji [wyborczej] , aniżeli od Konstytucji: zła ordynacja może dać władze w ręce ludzi,

  którzy będą ją gwałcili na każdym kroku, i poprowadzą państwo wbrew Konstytucji”. >> https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny

  * TUTAJ MAŁA DYGRESJA / CZAPLICKI, BYŁY SZEF PKW NIEDAWNO ZMARŁ, ... ALBO, BYĆ MOŻE, DYSKRETNIE DOPADŁ GO "SERYJNY SAMOBÓJCA"?
 • 11.09.2016 // Poszło [TEŻ] Quźwa! Do: Trampa, Rash Limbaugh Show, ... i do BBC
  Z "bullami" wielkimi jak sam skandal, ale "Poszło"! / Niech sobie teraz Ameryka z tym "łeb urywa"! Ktoś to musiał zrobić! ... "Padło" na mnie! : /
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133722,poszlo-quzwa-do-trampa-rash-limbaugh-show-i-do-bbc
 • Czy śp. Prezydent poleciał do nieba amerykańską rakietą?
  .
  >> Druga Tajemnica Smoleńska: Ukryty czas katastrofy
  >> https://ziut.neon24.pl/post/138435,druga-tajemnica-smolenska-ukryty-czas-katastrofy

  >> Trzecia Tajemnica Smoleńska: Amerykanie? [cz.1]
  >> https://ziut.neon24.pl/post/138419,trzecia-tajemnica-smolenska-amerykanie-cz-1

  >> Czy śp. Prezydent poleciał do nieba amerykańską rakietą?
  >> https://ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta
 • "Geopolitytka głupcze!"
  Tak, parafrazując słynne hasło kampanii wyborczej Billa Clintona "Gospodarka głupcze!" trzeba w kontekście wydarzeń z 10.04.2010 roku rzucić Autorowi hasłem "Geopolitytka głupcze!"

  Z zaprezentowanego tekstu wynika, ze Autor ma duże braki w wiedzy na temat geopolityki i to co najmniej od czasów I WŚ do dnia dzisiejszego.
  Można tu by było zacząć od słynnej teorii Mackindera.
  Dowodził on istnienia korelacji pomiędzy wydarzeniami historycznymi i geografią.
  W 1904 sformułował swoją najsłynniejszą teorię Heartlandu (serca Eurazji). Wyłożył ją w artykule "Geograficzna osnowa historii"', opublikowanym przez Royal Geographical Society. Do dzisiaj stanowi ona podstawę stosunków międzynarodowych, a w USA stała się podstawą budowy doktryny powstrzymywania Związku Radzieckiego w Eurazji (containment).
  Odzyskanie przez Polskę niepodległości po IWŚ z poparciem prezydenta USA Thomasa Woodrow Wilsona nie wynikało z jakiejś przyjaźni do Polaków ale z twardych interesów USA, wynikających z teorii u Mackindera.
  Chodziło o zablokowanie możliwości ekspansji Rosji Sowieckiej w kierunku na zachód Europy i utworzenia czegoś co w czasach współczesnych nazywane jest Eurazją. Ten kto sprawowałby kontrolę nad Eurazją, ten panowałby na światem.
  Opanowanie Eurazji jest celem żydobanksterskiej mafii dążącej do NWO.
  To dlatego finansowali rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 roku, potem finansowali projekt 1000-letniej Rzeszy Hitlera i to dlatego wspierali projekt paneuropejski Kalergi, realizowany po II WŚ w postaci UE. To oni dążyli i dążą do podporządkowania sobie Rosji po zakończeniu zimnej wojny, realizując w okresie polityki resetu projekt Eurazji(unii UE i Rosji).
  Po klęsce polityki resetu, USA powróciły do polityki z czasów Thomasa Woodrow Wilsona po IWŚ i Traktacie Wersalskim i wspierają znowu strefę buforową pomiędzy Niemcami i Rosją(Trójmorze), gdyż tylko Eurazja pod kontrolą USA jest w interesie USA a nie polityka deamerykanizacji Europy i pozostawienie jej do dyspozycji Niemiec i Rosji z możliwością konfliktu(jak to już wcześniej bywało), do tego z możliwością właczenia się w tę rozgrywkę Chin.

  Konkluzja:

  Niemcy zarówno po I jak i po IIWŚ są narzędziem żydobanksterstwa w budowie NWO czyli ich rządów nad światem.
 • @35stan 14:26:45
  "Niemcy zarówno po I jak i po IIWŚ są narzędziem żydobanksterstwa w budowie NWO czyli ich rządów nad światem."

  To by się zgadzało, ale nie bardzo wiem jak wkomponować w to chęć utworzenia europejskiej armii. Bo niby może to (ale nie musi) oznaczać likwidację resztek jakiejś tam suwerenności państw, ale z drugiej strony dawałoby nadzieję na pozyskanie jakiegoś narzędzia na wyzwolenie się z dominacji międzynarodowej banksterki. Ale może się mylę.
  Nie wiem co na ten temat wie JK, ale obiło mi się o oczy, że jest zwolennikiem utworzenia takiej armii.
  Myślę, że mamy jednak za mało danych, żeby wiedzieć coś na pewno :-(

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY