Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

US Ambasador @ Husky

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nawet Piotr Kraśko wydawał się być mocno skonfundowany, gdy na koniec wywiadu z US Ambasador panią Georgette Mosbacher, niedawno przybyłą do Warszawy, usłyszał:

"Discovery, pana stacja, jest największym amerykańskim inwestorem w Polsce. To inwestycja na dwa miliardy dolarów. Gratulacje!"


 

"WIDZIAŁEM POLSKĘ ZDRADZONĄ"

//www.wyczerpane.pl/tools/product-card-pdf.php?id=2001

 

 

            

Husky: Te zdjęcia to gwóźdź do trumny telewizji TVN. Mam nadzieję, że prokuratura już się zajmuje tą sprawą. Niech każdy polityk PiSu przychodzi do TVN z tym zdjęciem.

 

hajlował ale się nie uśmiechał

 

Ziut @ Husky 17:21:19
5*

>> Być może to wyjaśnia, dlaczego to zdjęcIe nie jest promowane jak piszesz
>> //ziut.neon24.pl/post/146402,czy-tusk-aby-wygrac-ujawni-tajemnice-smolenska

 

 

Widziałem Polskę zdradzoną - Lane Arthur Bliss | okładka

"I SAW POLND BETRAYED / WIDZIAŁEM POLSKĘ ZDRADZONĄ / Autor ARTHUR BLISS LANE:  Pierwszy ambasador USA w powojennej Polsce, był naocznym świadkiem stopniowego zawłaszczania całego aparatu państwowego przez komunistów. Jego relacje utwierdza fakt, że z racji pełnionej funkcji miał częste osobiste kontakty z całą elitą polityczną tamtych czasów. Książka Widziałem Polskę zdradzoną przedstawia realną politykę administracji Stanów Zjednoczonych, która bardzo często ignorowała zalecenia swojego przedstawiciela w naszym kraju. Arthur Bliss Lane manifestując swój protest przeciwko sfałszowanym przez komunistów wyborom, zrezygnował z pełnienia funkcji ambasadora.

***  Jak było w rzeczywistości,    kto zbudował  TVN  - to wie każdy choć trochę obeznany w polskich postkomunistycznych realiach.   Każdy też wie, że prawdziwe gratulacje należą się tym służbom, które zaplanowały „transformację” po 1989 roku w ten sposób, że wiele się formalnie musiało zmienić, by w rzeczywistości nadal właściwi towarzysze trzymali klucze do najważniejszych zasobów, w tym medialnych.

Znalezione obrazy dla zapytania i saw poland betrayed arthur bliss lane

 

KOMENTARZE

 • Pani ambasador USA w Polsce właśnie przyznała TVN list żelazny
  .
  Jak było w rzeczywistości, kto zbudował tę stację - to wie każdy choć trochę obeznany w polskich postkomunistycznych realiach. Każdy też wie, że prawdziwe gratulacje należą się tym służbom, które zaplanowały „transformację” po 1989 roku w ten sposób, że wiele się formalnie musiało zmienić, by w rzeczywistości nadal właściwi towarzysze trzymali klucze do najważniejszych zasobów, w tym medialnych. >> https://wpolityce.pl/media/419305-telewizja-tvn-wlasnie-dostala-list-zelazny-od-ambasador-usa
 • Czy Tusk aby wygrać, ... ujawni tajemnicę Smoleńska?
  Możecie sobie wyobrazić sytuację, że w trakcie kampanii prezydenckiej Tusk ujawnia co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku, ... i że PiS przez czas swoich rządów ukrywa jeśli nie prawdę to istotne fakty [tak jak samo jak zresztą]?

  >> https://ziut.neon24.pl/post/146402,czy-tusk-aby-wygrac-ujawni-tajemnice-smolenska

  - Ja jestem to sobie w stanie wyobrazić. / Jesteśmy "teatrem" amerykańsko-niemieckiej wojny.
 • hajlował ale się nie uśmiechał
  Te zdjęcia to gwóźdź do trumny telewizji TVN. Mam nadzieję, że prokuratura już się zajmuje tą sprawą. Niech każdy polityk PiSu przychodzi do TVN z tym zdjęciem.
  >> http://antykomunista.neon24.pl/post/146410,hajlowal-ale-sie-nie-usmiechal
 • Hajlowanie było tylko teatrem. A jeśli teatrem było wszystko?
  Piotr Kołodziejski: No dobrze, też nie wierzę, że operator TVN to nazista i przyjmuję, że był to wyłącznie teatr. Ale jeśli – a są ku temu poszlaki – teatrem było wszystko? Całe te nieszczęsne „urodziny Hitlera” w lesie? Teatrem, dodajmy, wyjątkowo szkodliwym dla wizerunku Polski.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/421473-hajlowanie-bylo-teatrem-a-jesli-teatrem-bylo-wszystko

  Dlatego nie bardzo rozumiem, dlaczego niektórzy uczestnicy tego teatru otrzymali nagrodę w kategorii „dziennikarstwo śledcze”. Co oni właściwie ujawnili? Że można w krzakach zrobić nazistowską imprezę na kilka osób? No owszem, dzięki ich reportażowi wiemy już, że można. Pytanie tylko co z tego ma wynikać? Że Polacy ochoczo czczą Hitlera? Gdyby tak było, to nie trzeba byłoby przecież uciekać się do konspiracyjnego hajlowania w krzakach.
 • Autor
  Operator TVN hajluje na tle flagi ze swastyką – Oj tam, oj tam. Na pewno okaże się, że to nieprawda.
  Szef KE Juncker pijany – Oj tam, oj tam. To skurcze w nogach.

  – W PiS są naziści, faszyści, aferzyści, oszuści, same zło.
  – Są na to dowody?
  – A po co!
  Wszyscy to wiedzą!
 • @Husky 20:14:28
  Komplikuje się sprawa Fort Trump
  >> https://www.wprost.pl/polityka/10168803/komplikuje-sie-sprawa-fort-trump-polska-zrezygnuje-z-pierwotnej-koncepcji.html

  CZYŻBY PiS NE WYRAZIŁ ZGODY BYCIA KOLEJNYM STANEM USA?

  Czy zamiast Niemcom, .. "trybut" będziemy płacić Amerykanom?
  >> https://ziut.neon24.pl/post/145596,czy-zamiast-niemcom-trybut-bedziemy-placic-amerykanom

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY