Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
782 posty 5032 komentarze

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

US Ambasador @ Husky

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nawet Piotr Kraśko wydawał się być mocno skonfundowany, gdy na koniec wywiadu z US Ambasador panią Georgette Mosbacher, niedawno przybyłą do Warszawy, usłyszał:

"Discovery, pana stacja, jest największym amerykańskim inwestorem w Polsce. To inwestycja na dwa miliardy dolarów. Gratulacje!"


 

"WIDZIAŁEM POLSKĘ ZDRADZONĄ"

http://www.wyczerpane.pl/tools/product-card-pdf.php?id=2001

 

 

            

Husky: Te zdjęcia to gwóźdź do trumny telewizji TVN. Mam nadzieję, że prokuratura już się zajmuje tą sprawą. Niech każdy polityk PiSu przychodzi do TVN z tym zdjęciem.

 

hajlował ale się nie uśmiechał

 

Ziut @ Husky 17:21:19
5*

>> Być może to wyjaśnia, dlaczego to zdjęcIe nie jest promowane jak piszesz
>> http://ziut.neon24.pl/post/146402,czy-tusk-aby-wygrac-ujawni-tajemnice-smolenska

 

 

Widziałem Polskę zdradzoną - Lane Arthur Bliss | okładka

"I SAW POLND BETRAYED / WIDZIAŁEM POLSKĘ ZDRADZONĄ / Autor ARTHUR BLISS LANE:  Pierwszy ambasador USA w powojennej Polsce, był naocznym świadkiem stopniowego zawłaszczania całego aparatu państwowego przez komunistów. Jego relacje utwierdza fakt, że z racji pełnionej funkcji miał częste osobiste kontakty z całą elitą polityczną tamtych czasów. Książka Widziałem Polskę zdradzoną przedstawia realną politykę administracji Stanów Zjednoczonych, która bardzo często ignorowała zalecenia swojego przedstawiciela w naszym kraju. Arthur Bliss Lane manifestując swój protest przeciwko sfałszowanym przez komunistów wyborom, zrezygnował z pełnienia funkcji ambasadora.

***  Jak było w rzeczywistości,    kto zbudował  TVN  - to wie każdy choć trochę obeznany w polskich postkomunistycznych realiach.   Każdy też wie, że prawdziwe gratulacje należą się tym służbom, które zaplanowały „transformację” po 1989 roku w ten sposób, że wiele się formalnie musiało zmienić, by w rzeczywistości nadal właściwi towarzysze trzymali klucze do najważniejszych zasobów, w tym medialnych.

Znalezione obrazy dla zapytania i saw poland betrayed arthur bliss lane

 

KOMENTARZE

 • Pani ambasador USA w Polsce właśnie przyznała TVN list żelazny
  .
  Jak było w rzeczywistości, kto zbudował tę stację - to wie każdy choć trochę obeznany w polskich postkomunistycznych realiach. Każdy też wie, że prawdziwe gratulacje należą się tym służbom, które zaplanowały „transformację” po 1989 roku w ten sposób, że wiele się formalnie musiało zmienić, by w rzeczywistości nadal właściwi towarzysze trzymali klucze do najważniejszych zasobów, w tym medialnych. >> https://wpolityce.pl/media/419305-telewizja-tvn-wlasnie-dostala-list-zelazny-od-ambasador-usa
 • Czy Tusk aby wygrać, ... ujawni tajemnicę Smoleńska?
  Możecie sobie wyobrazić sytuację, że w trakcie kampanii prezydenckiej Tusk ujawnia co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku, ... i że PiS przez czas swoich rządów ukrywa jeśli nie prawdę to istotne fakty [tak jak samo jak zresztą]?

  >> https://ziut.neon24.pl/post/146402,czy-tusk-aby-wygrac-ujawni-tajemnice-smolenska

  - Ja jestem to sobie w stanie wyobrazić. / Jesteśmy "teatrem" amerykańsko-niemieckiej wojny.
 • hajlował ale się nie uśmiechał
  Te zdjęcia to gwóźdź do trumny telewizji TVN. Mam nadzieję, że prokuratura już się zajmuje tą sprawą. Niech każdy polityk PiSu przychodzi do TVN z tym zdjęciem.
  >> http://antykomunista.neon24.pl/post/146410,hajlowal-ale-sie-nie-usmiechal
 • Hajlowanie było tylko teatrem. A jeśli teatrem było wszystko?
  Piotr Kołodziejski: No dobrze, też nie wierzę, że operator TVN to nazista i przyjmuję, że był to wyłącznie teatr. Ale jeśli – a są ku temu poszlaki – teatrem było wszystko? Całe te nieszczęsne „urodziny Hitlera” w lesie? Teatrem, dodajmy, wyjątkowo szkodliwym dla wizerunku Polski.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/421473-hajlowanie-bylo-teatrem-a-jesli-teatrem-bylo-wszystko

  Dlatego nie bardzo rozumiem, dlaczego niektórzy uczestnicy tego teatru otrzymali nagrodę w kategorii „dziennikarstwo śledcze”. Co oni właściwie ujawnili? Że można w krzakach zrobić nazistowską imprezę na kilka osób? No owszem, dzięki ich reportażowi wiemy już, że można. Pytanie tylko co z tego ma wynikać? Że Polacy ochoczo czczą Hitlera? Gdyby tak było, to nie trzeba byłoby przecież uciekać się do konspiracyjnego hajlowania w krzakach.
 • Autor
  Operator TVN hajluje na tle flagi ze swastyką – Oj tam, oj tam. Na pewno okaże się, że to nieprawda.
  Szef KE Juncker pijany – Oj tam, oj tam. To skurcze w nogach.

  – W PiS są naziści, faszyści, aferzyści, oszuści, same zło.
  – Są na to dowody?
  – A po co!
  Wszyscy to wiedzą!
 • @Husky 20:14:28
  Komplikuje się sprawa Fort Trump
  >> https://www.wprost.pl/polityka/10168803/komplikuje-sie-sprawa-fort-trump-polska-zrezygnuje-z-pierwotnej-koncepcji.html

  CZYŻBY PiS NE WYRAZIŁ ZGODY BYCIA KOLEJNYM STANEM USA?

  Czy zamiast Niemcom, .. "trybut" będziemy płacić Amerykanom?
  >> https://ziut.neon24.pl/post/145596,czy-zamiast-niemcom-trybut-bedziemy-placic-amerykanom

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY