Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
727 postów 4720 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Zabójstwo "zamordowanego" Adamowicza "Dramatem Równoległym"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnia notka zakończyła się widokiem żyjącego, siedzącego na scenie Adamowicza. Zanim jednak doszło do jego reanimacji wydarzyło się coś jeszcze. Wygląda na to, że mamy jednak do czynienie z "dramatem w dwuch scenariuszach" / z drugim zdarzeniem.

Bardzo możliwe, że to co nam oficjalnie pokazano było tylko i wyłącznie tłem wydarzenia, które było "przykrywką" drugiego, ... w którym faktycznie mógł zginąć, albo został "potraktowany paralizatorem", prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Zadziwiające nagranie Adamowicza. Widać co działo się z Adamowiczem po "ataku" Stefana W. / Czy tak wygląda człowiek ugodzony nożem w serce? - Zdjęcia pokazują Adamowicza PO ATAKU siedzącego na podeście za "zasłoną". Od strony widowni tego nie widać.

VIDEO  1  >>  https://twitter.com/Michail36394012

Od strony widowni widać jednak coś innego, coś bardzo zastanawiającego.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz siedzi, rozmawia i macha ręką po otrzymaniu kilku ciosów nożem/fot. Facebook Grażyna Krawczyk

Okazuje się, że fragment zdarzenia  pomiędzy siedzącym na scenie Adamowiczem,

a jego reanimacją miał "ciąg pośredni", ... nie związany ze Stefanem W.

Na kolejnym ciekawym nagraniu widać, że zamiast ratować "umierającego", siedzącego na scenie Adamowicza, wszyscy konscentrowali się na "oficjalnym napastniku" Stefanie W.

W tym samym czasie do Adamowicza zbliżył się i szybko oddalił "ktoś trzeci". 

 VIDEO  2  >>   https://www.youtube.com/watch?v=JkPKzArvCqQ

 

Dopiero po oddaleniu się "tego kogoś" wzrosło zainteresowanie osobą prezydenta Gdańska.  /  Myślę, że istnieje nagranie, na którym dokładnie widać co się tam stało między "powaleniem" na ziemię Stefana W. I reanimacją Pawła Adamowicza. /  Co ciekawe jest też nagranie, na którym widać, że po wyniesieniu ze sceny Stefana W. , na to samo centralne miejsce na scenie wniesiono prawdopodobnie już bezwładnego Pawła Adamowicza. 

VIDEO  3  >> https://www.youtube.com/watch?v=qHUpjSDMEGc

Wcześniej opisałem zauważony brak krwi na reanimowanym Adamowiczu.

Wideo niżej, ... a cała notka w komentarzach.

VIDEO 4 od 6:25 >> https://www.youtube.com/watch?v=c3K0xBpQGRQ

<>

Bazując więc na powyższym i notce z reanimacji sytuacja przedstawia się następująco: tak jak zeznał Stefan W. brał on udział w "maskaradzie / był gwiazdą w filmie", będącego tłem innego, drugiego, scenariusza wydarzeń, do ktore mialo miejsce na scenie w Gdańsku, ... gdzie potem doszło do reanimacji, wczesniej tylko poturbowanego,  prezydenta Gdanska pana Pawła Adamowicza  -  tyle wiemy na pewno. 

To co nam przedstawiono później jest, lub mogło być fikcją zrealizowaną na potrzeby zbliżającej się kampani wyborczej do Parlamentu Europejskiego, a możliwe też, że na potrzebę "ewakuacji" niewygodnego prezydenta Gdańska [żywego lub martwego / uważam że żywego], poza zasięg służb antykorupcyjnych obecnego rządu.

Wydarzenia w Gdańsku miały też wymusić "wzięcie nas za pysk", na co wskazuje powiązanie tego "fejkowego wydarzenia" z "Aktami politycznego zgonu" wystawionego przez Młodzież Wszechpolską "rebeliantom", prezydentom miast, gdzie Adamowicz był jednym z nich.   

Puentą tych wydarzeń niech będzie pamięć po spalonej budce pod ruską ambasadą i słowa ówczesnego ministra Sienkiewicza: "Monopol na przemoc ma państwo, a nie bandyci." ] : /

** Być może warto też w tym momencie przypomnieć pierwszą relację "Dramatu Równoległego" ze Smoleńska, ... ale tę historię opowie pan red. Michalkiewicz. / Link w komentarzach

 

 

KOMENTARZE

 • Stefan W. nigdy nie "zadźgał" Adamowicza, użyto paralizatora
  .
  >> http://ziut.neon24.pl/post/147341,stefan-w-nigdy-nie-zadzgal-adamowicza-uzyto-paralizatora
  .
  Adamowicz faktycznie był reanimowany i to bardzo intensywnie. Na nagraniu z reanimacji widać leżącego na scenie człowieka z brodą [jak Adamowicz], w momencie intensywnej reanimacji.

  Wygląda na to, ze Adamowicz lezał na deskach sceny i był reanimowany. Okrycie wierzchnie było albo rozpięte, albo raczej zdjęte. Poniżej brody widać coś białego, ... to zapewne jasna koszula. W trakcie nacisku na serce brzuch się gwałtownie unosi, .... i na koszuli nie widać śladów krwi, a powinny być, to okolica ponoć uszkodzonego nozem serca.

  Skoro nie widać krwi [tak samo zresztą jak na spodniech Stefana W. [który przedstawia się jako Stefan Miłosz, który wszedł na scenę po słowach piosenki "miłość" / jakiś "wezwanie znak"?], oznacza to, ze reanimacja nie dotyczyła ran ciętych, ... wyjaśnieniem jest uzycie paralizatora. - Paralizator tłumaczy dlaczego Adamowicza reanimowano i w tym samym czasie nie było widać krwi. -- Kremacja ciała, rzeczywista lub fikcyjna ukrywa ten fakt.

  od 6:25 >> https://www.youtube.com/watch?v=c3K0xBpQGRQ
 • "Smolesk / Dramat Rwnoległy" z mgłą jak na scenie w Gdasku : /
  .
  >> Michalkiewicz o Smoleńsku (2010 r), cz.2 - Taktowna mgła
  >> https://youtu.be/HzpXegykKks

  >> "Aneks"
  >> https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny
 • Asystent Adamowicza.
  O możliwym użyciu paralizatora/tasera, świadczyć może jeszcze fakt, że będący przy Adamowiczu jego asystent, został odwieziony do szpitala z problemami kardiologicznymi, co mogło być wynikiem skutków ubocznych ataku na Adamowicza.
  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-prezydent-gdanska-nie-zyje/fakty/news-asystent-pawla-adamowicza-trafil-do-szpitala,nId,2782535
 • @35stan 11:07:32
  Cuda . Salut . 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY