Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
727 postów 4720 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Adamowicz i "niezalezna krew" portalu Niezalezna.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

30.01.2019 r. na portal Niezalezna.pl pokazał się artykuł pt. "Wyciekło nagranie pokazujące całść ataku na Adamowicza. O tych faktach nikt dotąd nie mwił." - w tekście Niezalezna.pl donosi o rozmowie ludzi komentujących to co widzą na ekranie.

Sam film jest kiepskiej jakości - jest to w zasadzie nagrane nagranie zareejestrowane najprawdopodobniej telefonem komórkowym z ekranu komputera.

WIDEO >>  https://twitter.com/Michail36394012

Słychać też rozmowę dwóch mężczyzn komentujących to, co widzą na monitorze. Jeden wyraźnie zastrzega:

„Dobra, no Andrzejku, ty tam nikomu tego nie wysyłaj dalej”.   - słyszymy. Jeden z nich komentuje też: "Jest krew".  - donosi Niezalezna.pl

JA TAM TAKICH GŁOSÓW NIE SŁYSZĘ

Słyszę za to coś innego, słychać to:

Ktoś: [za szybkie słowa] Dobra. Andrzejku, ty tam tego nikomu nie wysyłaj , nie. Tam ... Wyciekła płyta ... [za szybkie slowa] .. , nie. Bo w TVN-ach tego nie będzie.

Andrzejek [?]: Jasne

Że tam "Jest krew." na nagraniu nie słychać. 

Czyżby Niezalezna.pl chciała podtrzymać "oficjalne  stanowisko" o litrach przelanej na scenie w Gdasku krwi prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, ... której tak naprawdę nie było tam widać?  /  Jeśli tak to dlaczego? /  Czy dlatego?

I najciekawsze pytanie:

DLACZEGO "RZĄDOWE MEDIA" MILCZĄ O TYM NAGRANIU?

CZY DLATEGO, ŻE ADAMOWICZ MÓGŁ UCIEC DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH, ... NOMINALNIE NASZEGO SDRA .. [PRZEPRASZAM]:D

... NASZEGO STRATEGICZNEGO [NIE]PRZYJACIELA?

* Gdyby ta informacja medialnie się potwierdziła i Polacy się o tym dowiedzieli,  miało by to dalsze, ogromne reperkusje polityczne.  /  Dlatego warto się nad tym zastanawiać I o tym mówić. Powinniśmy się domagać prawdy o śmierci, lub ucieczce Adamowicza, z taką samą siłą, jak powinniśmy się domagać prawdy o Smoleńsku  -  w tej chwili jest to nasza "Obywatelska racja stanu".

TYM BARDZIEJ WARTO,

BO NA PORTALU MEDIA NARODOWE ZNALAZŁEM  NOTĘ JAK NIŻEJ / CHCĄ UKRYĆ PRAWDĘ ! ! !

MediaNarodowe.com: AKTUALIZACJA 31.01.2019

Po interwencji Biura do walki z cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji redakcja portalu została zobowiązana do usunięcia materiału filmowego, ponieważ mogłoby to zagrozić prowadzonemu śledztwu.

 

Zadziwiające nagranie Adamowicza. Widać co działo się z Adamowiczem po "ataku" Stefana W. / Czy tak wygląda człowiek ugodzony nożem w serce? - Zdjęcia pokazują Adamowicza PO ATAKU siedzącego na podeście za "zasłoną". Od strony widowni tego nie widać

Można też zauważyć, że ktoś kto koło niego przechodzi zapewne pyta się prezydenta gdańska "Co z nim?", ... odpowiedzią jest uniesiona ręka Adamowicza dłonią do dołu wykonująca ruch wahadowy [jak łódka], co może sugerować odpowiedź "Tak sobie."

VIDEO >>  https://twitter.com/Michail36394012

MYŚLĘ, ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z "DRAMATYCZNĄ WPADKĄ" JAKICH[Ś] SŁUŻB !

TO CO WŁAŚNIE OGLĄDAMY TO "ZAMACH MEDIALNY" / BYŁY JUŻ TAKIE

https://www.youtube.com/watch?v=AVTA8c7YSKA

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz siedzi, rozmawia i macha ręką po otrzymaniu kilku ciosów nożem/fot. Facebook Grażyna Krawczyk

Prezydent Gdańska / NajwyższyCzas.pl: Na nagraniu widać, jak prezydent Gdańska stoi z zimnym ogniem. Nagle Stefan W. podbiega do niego i zadaje kilka ciosów nożem, po czym ucieka. Prezydent Paweł Adamowicz siedzi zaś przez dobre pół minuty, zanim ktoś się nad nim pochyli. -  czy to nagranie potwierdza moją tezę, że Adamowicz nie został "zadźgany", tylko ogłuszony, lub podobnie jak jego asystent, "potraktowany [jakimś] paralizatorem"? / zobacz nagranie - link w komentarzach

Okazuje się, że domysły o emigracji Adamowiczów mogą być bliższe faktom niż teorii: prezydent Adamowicz na "Gdańską Szopkę" WOŚP przyleciał z Los Angeles. Tak mówi brat Pawła Piotr Adamowicz, który teraz, jak żona jego brata, sam też chce wyjechać!

Pytanie jest więc zasadnicze, czy śp.Paweł Adamowicz pomimio wygranych wyborów na prezydenta Gdańska, juz był emigrantem i czym naprawdę była ta "ostatnie droga" prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, ... mistyfikacją? 

Pod wypowiedzią brata prezydenta gdańska przypominaw swoją wcześniejszą notkę pt. "Czy śp. 'duch Adamowicz' uciekł do Stanw?"  -  to wne pytanie, bo w świetle wcześniejszych "zeznań" zony miał powód: rodzina Adamowicza baa się "PiS-słuzb"

Piotr Adamowicz, brat Pawła, o przylocie prezydenta z Los Angeles do Gdńska / wywiad dla TVN24.pl: 

- Ostatnie nasze spotkanie polegało na tym, że ja zadzwoniłem do LA (Los Angeles - red.) i mówię: słuchaj, jak będziecie mieli czas, to kup mi pieprz, tylko czarny, a nie kolorowy - wspomina wydarzenia sprzed tragicznej niedzieli. 

- I on przyleciał (do Gdańska - red.), zadzwonił, że do mnie przyjedzie, ale pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Więc przyjechał do mnie, Renata (żona Piotra Adamowicza - red.) zaproponowała mu, że może zje, wtedy akurat obiad był. On odpowiedział, że nie, bo nie ma czasu, ale napije się herbaty - dodaje. Porozmawiali, zamienili "dwa słowa". 

- Wręczył mi prezenty, które przywiózł ze Stanów Zjednoczonych. Mówił o konieczności spotkania w sprawie 30. rocznicy przełomowych wyborów 4 czerwca (1989 - red.). Mieliśmy się spotkać w przyszłym tygodniu, po niedzieli. A w niedzielę wydarzyło się to, co się wydarzyło - mówi. (//www.tvn24.pl)

Powyższe sze jasno wskazuje: "ostatnia droga" świetnej pamięci Pawła Adamowicza rozpoczęła się w Stanach, ... czy tam tez się zakończyła, i czy w "puszce" w Bazylice Mariackiej w Gdańsku są prochy prezydenta Gdańska, ... bo ciała na pewno tam nie ma. / Nizej przedruk wcześniejszej notki pt: "Czy śp. 'duch Adamowicza' uciekł do Stanów?"

KOMENTARZE

 • 30.01.2019 r. / Niezalezna.pl: Wyciekło nagranie pokazujące całość ataku na Adamowicza.
  Film jest kiepskiej jakości – jest to w zasadzie nagrane nagranie, zarejestrowane najprawdopodobniej telefonem komórkowym z ekranu komputera. Słychać też rozmowę dwóch mężczyzn komentujących to, co widzą na monitorze. Jeden wyraźnie zastrzega:

  „Dobra, no Andrzejku, ty tam nikomu tego nie wysyłaj dalej”. - słyszymy. Jeden z nich komentuje też: "Jest krew". >> https://twitter.com/Michail36394012

  >> Czy jej tam nie ma?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/147341,stefan-w-nigdy-nie-zadzgal-adamowicza-uzyto-paralizatora
 • Zabójstwo "zamordowanego" Adamowicza "Dramatem Równoległym"?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/147477,zabojstwo-zamordowanego-adamowicza-dramatem-rownoleglym

  Bazując więc na powyższym i notce z reanimacji sytuacja przedstawia się następująco: tak jak zeznał Stefan W. brał on udział w "maskaradzie / był gwiazdą w filmie", będącego tłem innego, drugiego, scenariusza wydarzeń, do ktore mialo miejsce na scenie w Gdańsku, ... gdzie potem doszło do reanimacji, wczesniej tylko poturbowanego, prezydenta Gdanska pana Pawła Adamowicza - tyle wiemy na pewno.

  To co nam przedstawiono później jest, lub mogło być fikcją zrealizowaną na potrzeby zbliżającej się kampani wyborczej do Parlamentu Europejskiego, a możliwe też, że na potrzebę "ewakuacji" niewygodnego prezydenta Gdańska [żywego lub martwego / uważam że żywego], poza zasięg służb antykorupcyjnych obecnego rządu.

  Wydarzenia w Gdańsku miały też wymusić "wzięcie nas za pysk", na co wskazuje powiązanie tego "fejkowego wydarzenia" z "Aktami politycznego zgonu" wystawionego przez Młodzież Wszechpolską "rebeliantom", prezydentom miast, gdzie Adamowicz był jednym z nich.

  Puentą tych wydarzeń niech będzie pamięć po spalonej budce pod ruską ambasadą i słowa ówczesnego ministra Sienkiewicza: "Monopol na przemoc ma państwo, a nie bandyci." ] : /

  ** Być może warto też w tym momencie przypomnieć pierwszą relację "Dramatu Równoległego" ze Smoleńska, ... ale tę historię opowie pan red. Michalkiewicz. / Link w komentarzach

  "Smolesk / Dramat Rwnoległy" z mgłą jak na scenie w Gdańsku : /

  >> Michalkiewicz o Smoleńsku (2010 r), cz.2 - Taktowna mgła
  >> https://youtu.be/HzpXegykKks

  >> "Aneks"
  >> https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 16:41:46
  5*

  Dziwne jest także zachowanie mężczyzny (widoczne na filmie), który odgonił zamachowca po ataku na Adamowicza. Wyglądało to tak, jakby odganiał niegrzecznego chuligana (nie zabójcę), który napadł na prezydenta: uciekaj stąd łobuzie - i już po wszystkim. Impreza trwa dalej.
 • Wyciekło nagranie pokazujące całość ataku na Adamowicza. O tych faktach nikt dotąd nie mówił
  Niezalezna.pl >> https://niezalezna.pl/256713-wycieklo-nagranie-pokazujace-calosc-ataku-na-adamowicza-o-tych-faktach-nikt-dotad-nie-mowil
 • Autor
  "powinniśmy się domagać prawdy o Smoleńsku"

  W tym momencie przestałem czytać.
 • AKTUALIZACJA 31.01.2019
  AKTUALIZACJA 31.01.2019

  >> https://medianarodowe.com/nagranie-adamowicz/

  Po interwencji Biura do walki z cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji redakcja portalu została zobowiązana do usunięcia materiału filmowego, ponieważ mogłoby to zagrozić prowadzonemu śledztwu.
 • @Pedant 17:39:46
  Prawda nie zawsze jest miła / Do widzenia!
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:47:45
  "Prawda nie zawsze jest miła"

  "Prawda", która jest tuż tuż za rogiem, od wielu lat. Sztuczna mgła i hel itd itd ...
 • @Pedant 17:39:46
  Twój komentarz wcale mnie nie dziwi.

  Faktem jest, że gdyby okazało się - oficjalnie prawda wyszła na jaw, że ofiara zamachu zwiała z kraju jak zwykły złodziej, którym zresztą jest, to po żałobie narodowej, po pogrzebie z wielką pompą i pochówku w jednym z najwspanialszych kościołów na świecie - wszystkie partie polityczne, wszyscy zdrajcy i złodzieje z partii rządzącej i opozycji ostatecznie by stracili twarz i wiarygodność wobec narodu polskiego.

  Dlatego też pójdą w zaparte, będą mącili i zaprzeczali faktom, filmom, relacjom, świadkom, podobnie jak w przypadku Smoleńska.
 • @Lotna 18:08:08
  "Dlatego też pójdą w zaparte, będą mącili i zaprzeczali faktom, filmom, relacjom, świadkom, podobnie jak w przypadku Smoleńska."

  Żal mi tylko prostych poczciwych ludzi, którym się mąci w głowach.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:43:24
  Ha, ha, ha, jakiemu śledztwu? Scena dawno rozebrana, wszystkie ślady zatarte, nawet publiczności kazano się rozejść, bo co się zdarzyło „dowiecie się z gazet”. Już to samo zdanie tego chamskiego typka, który rprseganiał świadków, świadczy o ukartowane całej akcji.
 • @Pedant 18:10:30
  // Żal mi tylko prostych poczciwych ludzi, którym się mąci w głowach //

  Może tym biednym trzeba wydłubać oczy, albo wyprać muzg, tak jak ty to robisz: wtedy będą szczęśliwi I pozwolą prowadzić się za rękę, ... albo na smyczy?
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 18:19:09
  "Może tym biednym trzeba wydłubać oczy, albo wyprać mózg, tak jak ty to robisz"

  Nie mam do swojej dyspozycji żadnych mediów ani oprawców aby coś takiego móc robić. Więc niech się Pan nie boi ;)
 • @Lotna 18:08:08
  // Faktem jest, że gdyby okazało się - oficjalnie prawda wyszła na jaw, że ofiara zamachu zwiała z kraju jak zwykły złodziej, którym zresztą jest, to po żałobie narodowej, po pogrzebie z wielką pompą i pochówku w jednym z najwspanialszych kościołów na świecie - wszystkie partie polityczne, wszyscy zdrajcy i złodzieje z partii rządzącej i opozycji ostatecznie by stracili twarz i wiarygodność wobec narodu polskiego.

  Dlatego też pójdą w zaparte, będą mącili i zaprzeczali faktom, filmom, relacjom, świadkom, podobnie jak w przypadku Smoleńska. //

  MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ / TO WŁAŚIE SIĘ STANIE

  Tzw. "zamach na Adamowicza", pomijając to, czy był rzeczywisty lub sfingowany [nieudolnie], bez względu na rzeczywistą lub sfingowaną tragedię, wbrew wszystkiemu,

  JEST NAJSZCZĘŚLIWSZYM WYDARZENIEM W POLSCE PO 1989 ROKU

  Pokazuje jak się manipuluje społeczeństwem "na skalę światową" , ... w sposób nieudolny. / Gdy o tym usłyszy świat na wszystkie "zamachy" trzeba będzie patrzeć inaczej, ... jako REALPOLITIC
 • @Pedant 18:24:39
  Nawet gdybyś miał, ... to mm strasznie "zakuty łeb" ]:D
  Jeśli w nim coś nawet jest, ... jest to nieosiągalne dla świata zewnętrzenego
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 18:28:53
  "Nawet gdybyś miał, ... to mm strasznie "zakuty łeb"

  Jak prawdziwy rycerz :)
 • Autor
  Ciekawe, czym jest wypełniona urna z "prochami Adamowicza" i dlaczego była tak ciężka, że dwóch facetów ledwo ją podniosło?

  Pewnie te "prochy" zostały umieszczone w szczelnie zaplombowanej skrzynce przypominającej sejf pancerny - by "nikomu żadne głupoty nie przyszły do głowy"...

  Kontrast z urną zawierającą prochy Jaruzelskiego jest uderzający... a odejście Adamowicza wydaje się mieć sporo wspólnego ze zniknięciem "dr Johana", któremu też "się zmarło", gdy po dojściu PIS do władzy wyczerpała się "pewna formuła robieniu biznesu w Polsce".

  Teraz operacja plastyczna i "hulaj dusza - piekła nie ma"... A "wesoła wdówka" do parlementu europejskiego?
 • @Docent zza morza 18:52:11
  // Ciekawe, czym jest wypełniona urna z "prochami Adamowicza" i dlaczego była tak ciężka, że dwóch facetów ledwo ją podniosło? //

  MOŻE TAM SCHOWALI "AMBER GOLD" ]:D

  // Pewnie te "prochy" zostały umieszczone w szczelnie zaplombowanej skrzynce przypominającej sejf pancerny - by "nikomu żadne głupoty nie przyszły do głowy"... //

  JAK TAM JEST "AMBER GOLD" TO PEWNIE TAK JEST (:

  // Teraz operacja plastyczna i "hulaj dusza - piekła nie ma"... A "wesoła wdówka" do parlementu europejskiego? //

  DODATKOWY "WDOWI GROSZ" ZAWSZE SIĘ PRZYDA (:
 • @Pedant 18:48:31
  "Nawet gdybyś miał, ... to mm strasznie "zakuty łeb"

  Jak prawdziwy rycerz :)

  ==================================
  >> https://www.youtube.com/watch?v=2u5LBeHwG9k

  Modlitwa współczesnych Rycerzy" 11.11.12
  .
  "Na Polskę i Naród podnieśli znów rękę"! ,
  Kolejne chcieli wyrwać serca!
  - Wystarczy ! -

  Teraz, już tylko słowa potrzeba,
  by "bratnia" przelała się krew.
  To Naród marszczy swe czoło,
  niczym Piłsudski ściąga swą brew.

  Z "Wawelskich Krypt" powstaje duch!
  Powstaje bronić polskich serc,
  bestialsko wpierw wyrwanych.
  Powstaje duch potężną prężąc pierś!

  Szczęk szabel! Słychać pieśń,
  "Urodziłem się w Polsce" .. słychać słowa!
  Łopoczą flagi niczym orle skrzydła.

  - "Bójcie się!" -
  Nienawiść wasza nam już zbrzydła!
  - Giń i przepadnij hydro przeklęta! -
  Naród wie, znów był podstęp i zdrada!

  Miecz zetnie siedem hydry łbów!
  Jeszcze raz załopoczą flagi.
  Będzie defilada!
  Do boju ruszą hetmańscy Rycerze!

  - Odwagi! -
  Jeszcze raz Orzeł rozłorzy skrzydła!
  To Naród zawarł przymierze z Ojczyzną...
  Zawarł przymierze "na wolność wiekuistą"!

  >> A ty Zygmuncie bij, nie pozwól sobie wyrwać serca!"
  >> https://ziut.neon24.pl/post/132978,z-polski-wyjdzie-iskra-ktora-przygotuje-swiat
 • Prowokacja gliwicka także się nie udała
  Gdańska akcja przynajmniej dała żydo-katolikom nowego świętego

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/01/50844706_809731289374985_7463941046280388608_n.jpg
 • @Rzeczpospolita 19:55:53
  Ha, ha, ha! I te okularki...!
 • „POLSKA NA TLE POLITYKI ŚWIATOWEJ” – WSPANIAŁY WYKŁAD MICHALKIEWICZA!
  .
  Redaktor Stanisław Michalkiewicz o najnowszej historii Polski której losy wplątane są w większość wydarzeń światowej polityki, o przyczynach wielu wydarzeń i o prawdopodobnych skutkach, które dopiero nastąpią! A po wykładzie, jak zwykle - seria pytań publiczności i odpowiedzi pana Stanisława! >> https://www.youtube.com/watch?v=CQOurji6Hys
 • @Lotna 00:50:31
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/jan_kulczyk_jacht_egipt_nczas.jpg
  HIT MIESIĄCA! „Jan Kulczyk żyje w Egipcie!” Miał być widziany przy przystani z luksusowymi jachtami [FOTO]

  http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/jan_kulczyk_egipt_nczas.jpg

  http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/jacht_jan_kulczyk_nczas.jpg


  Całość pod linkiem

  https://nczas.com/2019/02/03/hit-miesiaca-jan-kulczyk-zyje-w-egipcie-mial-byc-widziany-przy-przystani-z-luksusowymi-jachtami-foto/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY