Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
786 postów 5137 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Żona Adamowicza chce ukarania Młodzierzy Wzechpolskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MW zamieściła na swoim oficjalnym fanpage’u „polityczne akty zgonu” 11 prezydentów.

30 czerwca 2017 r. na spotkaniu, które miało miejsce w Gdańsku, 11 prezydentów dużych miast należących do Unii Metropolii Polskich podpisało deklarację o współdziałaniu w dziedzinie migracji.

Wielkomiejscy "rebelianci" zadeklarowali m.in. niezgodną z wolą Narodu „otwartość i wolę partnerskiej współpracy z  administracją rządową, organizacjami pozarządowymi i związkami religijnymi w zakresie tworzenia i wdrażania polskiej polityki migracyjnej, opartej o zarządzaniu bezpiecznymi migracjami” 

-   "Akty politycznego zgonu" wystawione przez Młodzierz pokrywały się z datą i miejscem spotkania samorządowców. Jako przyczynę „politycznego zgonu" każdego z prezydentów miast  podano „liberalizm, multikulturalizm, głupotę”. W polu „Organ wydający akt” wpisano naród polski i Młodzież Wszechpolską.

OD TAMTEGO CZASU "DUCHY POLITYKÓW" BŁĄKAJĄ SIĘ PO ŚWIECIE SZUKAJĄC AZYLU, ... BARDZO MOŻLIWE, ŻE DUCH PAWA ADAMOWICZA ZNALAZŁ TEN AZYL W STANACH ZJEDNOCZONYCH : /

KOMENTARZE

 • Żona Adamowicza złożyła zażalenie dotyczący umorzenia śledztwa ws. "politycznych aktów zgonu"
  Do gdańskiej prokuratury dotarło szóste zażalenie dotyczące umorzenia śledztwa ws. „politycznych aktów zgonu” wystawionych prezydentom 11 polskich miast przez Młodzież Wszechpolską. Skargę złożyła żona zabitego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. >> https://wpolityce.pl/polityka/432603-zona-adamowicza-chce-ukarania-mlodziezy-wszechpolskiej
 • Adamowicz i "niezalezna krew" portalu Niezalezna.pl
  JA TAM TAKICH GŁOSÓW NIE SŁYSZĘ

  Słyszę za to coś innego, słychać to:

  Ktoś: [za szybkie słowa] Dobra. Andrzejku, ty tam tego nikomu nie wysyłaj , nie. Tam ... Wyciekła płyta ... [za szybkie slowa] .. , nie. Bo w TVN-ach tego nie będzie. >> http://ziut.neon24.pl/post/147489,adamowicz-i-niezalezna-krew-portalu-niezalezna-pl

  Andrzejek [?]: Jasne

  Że tam "Jest krew." na nagraniu nie słychać. / WIDEO >> https://twitter.com/Michail36394012
 • Celem tego „zamachu” jest zamach na wolność słowa
  Ciekawe, czy Adamowiczowa tak sama z siebie, czy zaprzyjaznieni gdańscy źydomasoni jej tak każą?

  Adamowicz i reszta tych politycznych trupów na nic innego nie zasługuje, co najwyżej na wywiezienie na taczkach z gnojem za bramy miast, które zdradzili i do dnia dzisiejszego okradają.
 • Artykół
  Generalnie MW to dla mnie ..... pomijamy.
  Ale odnośnie treści owej notki na szybko dwa spostrzeżenia:

  "Wielkomiejscy "rebelianci" zadeklarowali m.in. niezgodną z wolą Narodu"
  "W polu „Organ wydający akt” wpisano naród polski i Młodzież Wszechpolską."

  To jak to w końcu jest z tą Wolą Narodu Polskiego?

  Bo według tej notki (pomijając treści czego dotyczy):
  - prezydenci miast wybierani przez obywateli RP w bezpośrednich wyborach nie reprezentują Woli Narodu Polskiego?
  - zaś grupa szczeniaków czy ogólnie mówiąc gówniarzy (tak w przenośni) zbierających się pod budką z piwem czy na ławkach z parku jarając zioła i chlając bełty, czy w przypływie chajsu czystą - już tą Wolę Narodu Polskiego reprezentuje?

  Gdyby nie była totalnie porypana i głupia to ktoś by rzekł że "ciekawa" teoria
  (pomijam nawet "naród polski" napisany z małej litery a "Młodzież Wszech...jakąś" z dużej)
 • @Hades 18:49:37
  Źle myślisz. Do udziału w wyborach samorządowych uprawnieni są nawet cudzoziemcy zamieszkujący dany teren, a nadto i mogą głosować przez internet. Takimi głosami do władzy doszedł Biedroń.

  Po drugie w Polsce tylko formalnie mamy demokrację, a w rzeczywistości ustrój jest faszystowski. "Władza raz wybrana" już dalej się samouprawnia i robi co chce, a wyborcy w praktyce nie mają narzędzi kontroli i możliwości odwołania takich uzurpatorów.
 • @miarka 20:03:43
  Ojej wiem że pseudo wybory to generalnie fikcja ale chodziło mi o te dwa porównania:
  - tam gdzie jakieś decyzję podejmują ludzie oficjalnie wybrani w oficjalnych wyborach (pomijamy wszystko dookoła - jakieś wybory były) według notki nie jest (w jakiejś części) Wolą Narodu Polskiego
  - zaś głos iluś tam "ćpunów i piwożłopów" z grzybka czy z ławki w parku już tą Wolą Narodu Polskiego niby jest
  Nie wiem co trzeba wąchać żeby na taką konkluzję wpaść
  Nie rozwijam już nic więcej i chodzi tylko o te dwa porównania
 • @Hades 20:35:21
  Nie można sobie ogłaszać wyborów na zasadach faszystowskich. To jest główna przyczyna że większość Narodu Polskiego, w tym ci piwosze nie idą na wybory.
  Cała praktyka późniejszego rządzenia pokazuje że to zdrajcy i zdemoralizowani oraz skorumpowani bandyci, mafiozi i złodzieje.
  Mało tego - że budują państwo terrorystyczne ostrzem skierowane przeciw Narodowi, próbują dogadzać wszystkim narodom postronnym i korporacjom prywatnym - wrogim Polsce od roku 1989, a zdecydowanie ku zniszczeniu Narodu naszego.

  Można krytykować tych "ćpunów i piwożłopów", można postulować jakieś kryteria dopuszczające do "praw wyborczych", ale nie ma tu żadnych podstaw do wykluczania ich z członkowstwa w Narodzie Polskim, podważania ich wolności i odpowiedzialności, podczas gdy co do tych "wybranych" to dobrze jak w chwili wyborów mają polskie obywatelstwo (Rostowski załatwiał po obsadzie na stanowisko), a narodowości polskiej to już wielu, wielu wybranych nie ma.

  Te "ćpuny i piwożłopy" zażywaja i piją za swoje, ale ci "wybrani" to już naszym kosztem, ale i kosztem zniszczenia nam Ojczyzny.
  Poprawienie się tych pierwszych niewiele zmieni, natomiast pozbycie się tych drugich i surowe osądzenie całych i "karier" i dochodów to jest nie tylko konieczność, a konieczność w randze naszego, polskiego być albo nie być.
 • Zachęcam tutaj do powściągliwości w tych procesach sądowych, bo...
  pewnie okaże się (pewnie już się okazało), że nie tylko duch ale i ciało bez najmniejszego uszczerbku się się znalazło (jak feniks, który odrodził się z popiołu)
 • zaraz ukarzę Kolege za ortografię i to w tytule!
  "młodzież"

  pozdr
 • @MacGregor 09:17:26
  I mnie za "artykÓł" - sorki ;)
 • @miarka 23:32:44
  Miarka przeczytaj na spokojnie raz jeszcze notkę oraz to co napisałem i o co mi chodziło :))
  - według notki to co mówi kilku prezydentów (wybranych w wyborach przez jakąś grupę ludzi) określone jest sformułowaniem iż: nie reprezentują Woli Narodu
  - zaś zdanie/opinia kilku tzw. "wszechpolaków" jest określone: "Organ wydający akt: naród polski"
  Jeśli teraz nie zobaczysz co wyszczególniłem i porównałem to inaczej tego nie chyba wyjaśnię:
  - zdanie prezydentów wybranych w wyborach Wolą Narodu nie jest (oczywiście mówimy uogólniając)
  - zdanie kilku gostków siedzących na ławce z bełtem w ręku Wolą Narodu wg. notki już jest :)
  I tyle z mojej twórczości w tym temacie
 • @Hades 18:52:42
  "Miarka przeczytaj na spokojnie raz jeszcze notkę oraz to co napisałem i o co mi chodziło :))
  - według notki to co mówi kilku prezydentów (wybranych w wyborach przez jakąś grupę ludzi) określone jest sformułowaniem iż: nie reprezentują Woli Narodu".

  Myślałem że już sobie doczytasz w tym co pisałem, ale dołożę - nie ma problemu. Może i komuś jeszcze się przyda.

  Naród można reprezentować w sensie sprawiedliwości, tożsamości lub moralności.
  Ci, co są wybierani w w istniejącym ustroju faszystowskim pozorowanym na demokrację zwykle nie mają nic wspólnego z Narodem Polskim w sensie praktyki sprawiedliwości i moralności i często inną tożsamość jak Polak narodowości polskiej.

  Oni są wybierani tylko w sensie prawnym, i to nie jest zwykle prawo ani sprawiedliwe ani moralne, a raczej stanowione z mocy "prawa kaduka", czyli z mocy bezprawia, z mocy widzimisię aktualnego kacyka przy władzy.

  Samorządy są z definicji wybierane przez społeczeństwo, nie przez społeczność ideową, nie przez Naród. Członkowie Narodu często bojkotują wybory żeby nie przyczyniać się do uznania za legalny systemu narzuconego nam przez Sowietów i lekko tylko przefarbowanego, systemu okupacyjnego i antynarodowego.

  Nadto w wyborach samorządowych nie ma progu frekwencji - często głosuje nie więcej jak 20% uprawnionych do głosowania, ale może zagłosować i sama komisja wyborcza i wybory będą ważne.
  -Może np. być mieszkający w Polsce Chińczyk - obywatel Niemiec, Marokańczyk, obywatel Hiszpanii i etniczny Rosjanin - obywatel Francji - i oni wybiorą nam organy samorządowe, np. starając się wybrać jakichś sodomitów. Przecież społeczeństwa żaden standard moralny nie obowiązuje. Tym bardziej nie musi być wybierany przedstawiciel Narodu Polskiego.
  Czyż oni będą się kierowali wolą Narodu Polskiego jeśli nic ich do tego nie zobowiązuje?

  Określenie ich "sformułowaniem iż: nie reprezentują Woli Narodu" jest w pełni uzasadnione.

  Natomiast " zdanie kilku gostków siedzących na ławce z bełtem w ręku Wolą Narodu wg. notki już jest :)" jest wolą Narodu Polskiego.
  Oczywiście - jeżeli są Polakami Narodu Polskiego i Polskę mają w sercu jako Ojczyznę ich Narodu.
  - Gorszymi lub lepszymi członkami będą, ale będą mogli o sobie mówić: "My Naród Polski".
  Tym bardziej kiedy na wolę Narodu Powołuje się Młodzież Wszechpolska - organizacja narodowa. - Im już nie zarzucisz że obalą parę alpag w parku i im się przypomina Ojczyzna w potrzebie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY