Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy "Pani Basia" jest "Wachowskim" Jarosława Kaczyńskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niesamowite! Wszystko wskazuje na to, że K-Tower nie są największą sensacją "taśm Kaczyńskiego". Bardzo możliwe, że największą sensacją tych taśm może być "Pani Basia", ... znana min. z "Ucha Prezesa" - JESTEM ZSZOKOWANY ! ! !

* Rację ma Wyszkowski. Wie że "dzwonią", nie wie chyba tylko w którym kościele : /

MSN.com/pl: Jak przypomina Krzysztof Brejza, cytując fragment książki Michała Krzymowskiego pt. "Jarosław", Barbara Skrzypek była m.in. sekretarką gen. Michała Janiszewskiego, który od 1972 roku był szefem gabinetu generała Wojciecha Jaruzelskiego. 

"Pani Basia", która posłużyła za pierwowzór bohaterki serialu "Ucho Prezesa", jest jednak przede wszystkim bliską współpracowniczką Jarosława Kaczyńskiego. Z prezesem PiS pracuje nieprzerwanie od 1990 roku.

 

CO W TYM SENSACYJNEGO? / DLA NIEKTÓRYCH NIC

Ale dla mnie jest to sensacją "na skalę globalną" ! ! !

Gen. Michał Janiszewski był też szefem Kancelarii Prezydenta, gen. Jaruzelskiego,

to on nadzorował przepoczwarzenie się komunistycznych  terenowych  Rad Narodowych w Państwową Komisję Wyborczą!  - JESTEM ZDRUZGOTANY! ! ! ! 

Czy "Pani Basia" jest "Wachowskim" Jarosława Kaczyńskiego?

Pytanie zawarte w tytule może być jak najbardziej uzasadnione.

Jeśli tak jest, to ten "HAK" bardzo wiele by wyjaśniał,

z tolerowaniem przez Kaczyńskiego Post-Komunistycznej PKW włącznie!

 

Gen. Janiszewskiemu poświęciłem wcześniej całkiem oddzielną notkę / wiele notek. Wygląda ze być moze komuniści ery Jaruzelskiego, pod Okrągłym Stołem,  wymyślili nie tylko "fejkową" opozycję antykomunistyczną, ale wymyślili też opozycję tej opozycji.  -  Orwell by tego nie wymyślił ! ! !   

Powyższe może tłumaczyć dlaczego "nie daje się" tak znowelizować "Ordynacji Wyborczej", aby odsunąć  "poredników-sędziów" od  liczenia głosów w wyborach, zanim wyniki głosowań dotrą do PKW w Warszawie.

Ten system może trwać i zapewne trwa, tylko i wyłącznie dzięki fałszerstwom wyborczym.  -  W systemie wyborczym, poza Obwodowymi Komisjami Głosowania [lokalami wybirczymi] , SYSTEM sam zlicza i decyduje o ważności głosowań, ... a najprawdopodobniej też o ich wynikach.  :  /

 

Halloween! Halloween! ZOMBIE w szafie Kancelarii Prezydenta!


W czasie gdy prezydentem PRL był Jaruzelski, powołany do spraw reorganizacji bliżej (jeszcze) niezidentyfikowany "ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY" w notatce z dnia 13.07.1990 r. poinformował Szefa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Michała Janiszewskiego, generała , byłego członka Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego (uznanej później przez sąd za organizację przestępczą o charakterze zbrojnym), że / cytat:
"W związku z przekazaniem przez prezydenta RP nadzoru nad samorządem terytorialnym (kontrolę nad terenowymi RADAMI NARODOWYMI przejął Jaruzelski), proponuję z dniem 1 sierpnia 1990 roku zniesienie Zespołu Rad Narodowych (będących częścią biura Rady Państwa), (i) utworzenie Sekretariatu Państwowej Komisji Wyborczej, ... pracami Sekretariatu kierować będzie szef Sekretariatu w randze eksperta"     
Pytaniem jest czy manewr ten był też utworzeniem "władzy równoległej" do oficjalnej,
... bo na to to wygląda. 

  
 Wojciech Czaplicki  “O potrzebie stabilności prawa wyborczego."
„Ustrój państwa jest jeszcze bardziej zależny, w rzeczywistości, od ordynacji [wyborczej] , aniżeli od Konstytucji: przy najlepszej Konstytucji zła ordynacja może dać władze w ręce ludzi, którzy będą ją gwałcili na każdym kroku, i poprowadzą państwo wbrew Konstytucji”  >>>    //www.csw.umk.pl/czaplicki-stabilnosc-prawa-wyborczego
<>
Efektem po-okrągło-stołowej polskiej rzeczywistości jest przełamany przez PiS, a zapoczątkowany przy Okrągłym Stole, post-PRL-owski system kolaboracji elit, "układ zamknięty", czyli "1/3 My" (Polacy), "2/3 łOne", ... czyli władza nie wybranego, tylko nominowanego "Narodu Prawniczego".
<>
Powołuję na świadka podpułkownika Bezpieki, Józefa Światłę /  Izaaka Fleischfarba  /, zastępcę dyrektora Departamentu Dziesiątego, w ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, który uciekł na Zachód w grudniu 1953 roku.
Fatalna wiadomość dotarła do Warszawy wieczorem 6 grudnia 1953 r. Prawdopodobnie jeszcze przed północą treść szyfrowanej depeszy z polskiej ambasady znali nie tylko szef bezpieczeństwa Stanisław Radkiewicz, ale też przywódca Polski Ludowej Bolesław Bierut: poprzedniego dnia w Berlinie Zachodnim zaginął Józef Światło, podpułkownik Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. /  Z Polski natychmiast przybyli do Berlina wysłannicy, którzy w porozumieniu z niemieckimi i sowieckimi służbami specjalnymi mieli zorganizować poszukiwanie zaginionego. Przeprowadzono wizję lokalną, uruchomiono agentów w zachodnioniemieckiej policji. Na próżno. /  Ostatecznie sprawę zaginięcia uznano za niewyjaśnioną i odłożono ad acta. /  28 września 1954 r. Na konferencji prasowej w Waszyngtonie prokurator generalny USA ogłosił, że Ameryka udzieliła azylu wysokiej rangi funkcjonariuszowi władz komunistycznych w Polsce, podpułkownikowi Józefowi Światle. Następnie on sam wystąpił przed dziennikarzami, mówiąc: "Miałem dostęp do najtajniejszych dokumentów Biura Politycznego. Na ich podstawie przekonałem się, kto rządzi Polską, w czyim imieniu i czyim kosztem". /

Mówi Józef Światło" / Oto jego historia: "Za kulisami bezpieki i partii: Józef Światło ujawnia tajniki partii, reżymu i aparatu bezpieczeństwa"

"..nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, że wyborów w Polsce, komuniści nie mogą wygrać bez oszustwa"    

 

Co "zeznaje" w tej sprawie "świadek" Józef Światło? 

"Józef Światło, który był członkiem specjalnej komisji wyborczej twierdzi: "Bezpieka prowadzi bardzo skrupulatnie obserwację tego, co myśli i jak się zachowuje społeczeństwo. Dlatego wiedzieliśmy doskonalee, że ogromna większość społeczeństwa nienawidzi partii i ludzi którzy zagarnęli władzę w swoje ręce.

Wiem, jak się fałszowało wyniki wyborów w 1947 i 1952. i dlatego, z całą stanowczością stwierdzam, że zarówno te wybory sejmowe, jak i wszystkie inne wybory w Polsce, zostały sfałszowane przez partię i rząd.

 

"W 1947 roku - powiada Światło -partia kładła nacisk na dobór członków komisji wyborczych. .. Do obowiązków ich należało obliczyć, ile z urny miało w ogóle wyjść głosów, ile w tym ważnych, ile nieważnych i ile głosów miało pasć na daną listę tak, żeby wybory wypadły po myśli partii.

Ten system fałszowania wyborów miał dla partii poważne ujemne strony. Bo za dużo ludzi wiedziało, co i jak się robi, za duo ludzi znało przesłane instrukcje i wiedziało, kto je wydaje. I dlatego w r. 1952, przeniesiono fałszowanie wyborów na najwyższy szczebel i ograniczono listę wtajemniczonych do minimum.

Przed wyborami w 1952 r. biuro polityczne powołało specjalną komisję centralną do fałszowania wyborów. Nie była to nazwa oficjalna, ale takie właśnie miała zadanie. W skład jej weszli najbardziej zaufani ludzie ministerstwa bezpieczeństwa. / Do komisji  przydzielono nam agentkę sowiecką, specjalistkę w preparowaniu i podrabianiu dokumentów, Rosjankę Konopko. Zadaniem jej było nauczyć nas wywabiania treści w dokumentach, wpisywania innej, naśladowania cudzego charakteru pisma. Jednym słowem, miała ona przygotować nas do technicznego sfałszowania wyborów. Komisja zabrała się żywo do pracy.

Przed wyborami wszystkie protokoły okręgowych komisji wyborczych z pieczęciami i podpisami były gotowe. Trzeba było tylko wpisać cyfry. W nocy po dniu wyborówcała nasza komisja była oczywiście w pogotowiu. Zjawił się wtedy niespodziewanie minister Romkowski i powiedział nam, że wybory idą wspaniale i po myśli rządu, i że wobec tego, zdaniem Bieruta, sfałszowanie protokołów stało się niepotrzebne.

Zaproponowałem wobec tego, aby je zniszczyć. Ale Romkowski oświadczył, że z polecenia Bieruta ma je zabrać ze sobą - i wyszedł. Spojrzeliśmy tylko po sobie. Zrozumieliśmy, że skoro sfałszowane protokoły były już gotowe, to najwidoczniej, Bierut wolał wpisać cyfry w biurze politycznym, aniżeli u nas. Z ogłoszonych wyników wyborów okazało się, że nasze przypuszczenia były słuszne. Wybory wypadły w 100% po myśli partii. / ... / Wybory do Rad Narodowych przeszły gładko i sprawnie, bo w tej chwili już Departament X nabrał większej wprawy i udoskonalił swoją pracę na tym stanowisku.

Partia musi zagwarantować sobie właściwego kandydata i chce, aby on był jednogłośnie wybrany przez społeczeństwo. Więc nim się kogoś mianuje, czy, jak to się nazywa wybierze na członka władz partyjnych, na delegata na zjazd, posła do sejmu, czy radnego do rady narodowej - Departament X musi się wypowiedzieć uprzednio, w sprawie każdego kandydata. Dotyczy to wszystkich z wyjątkiem członków biura politycznego." 

 

 

 < Koniec wypowiedzi Józefa Światło >

NIE MYŚLĘ, ... ABY OD TAMTYCH CZASÓW

  COKOLWIEK SIĘ ZMIENIŁO

 

Kiedy w 1944 r. komuniści przystąpili do budowy nowego systemu, Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (MBP) musiało znaleźć się pod pełną kontrolą zaufanych komunistów. Zdecydowana większość pochodziła z KPP, toteż w kierownictwie bezpieki znalazło się wielu Żydów. Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego profesor Paweł Śpiewak pisze, że odgrywali oni rolę janczarów. Byli izolowani od reszty społeczeństwa, znienawidzeni, do tego obcy etnicznie, skazani zawodowo i życiowo na aparat, w którym pracowali.

<>Efektem po-okrągło-stołowej polskiej rzeczywistości jest przełamany przez PiS, a zapoczątkowany przy Okrągłym Stole, post-PRL-owski system kolaboracji elit, "układ zamknięty", czyli "1/3 My" (Polacy), "2/3 łOne", ... czyli władza nie wybranego, tylko nominowanego "Narodu Prawniczego".

1/3 to około 33%

Nie przez przypadek, w "oficjalnych" badaniach, poparcie dla PiS mieści się zawsze w okolicach błędu statystycznego "udziału" przydzielonego nam w 1989 roku przy Okrągłym Stole.Począwszy od 1989 r., naszym zadaniem jest jedno i to samo, czyli przebić ten "szklany sufit" ustalonego podziału, będący tak naprawdę sztuczną "bańką mydlaną", i udowodnić wszem, i wobec, że ustalenia Okrągłego Stołu raz na zawsze przestały obowiązywać. - "(nie) wybrana mniejszość 2/3", znajdująca się obecnie w opozycji, która straciła władzę, chce do chwiejącego się, ale wciąż nie obalonego, po-okrągłostołowego "układu zamkniętego" powrócić, i dalej, jak na łańcuchu, trzymać nas uwięzionych w "mydlanej bańce".

Jądrem stworzonego w latach '90-tych systemu zniewolenia jest brak trójpodziału władzy, który istniał, i wciąż istnieje w Polsce tylko teoretycznie. - Z obaleniem tego "teoretycznego tworu" walczy właśnie PiS, a cała walka "opozycyjnej mniejszości" o TK, która się toczy, jest walką o utrzymanie fikcyjności "trójpodziału władzy", fikcyjności która nigdy nie powinna legalnie istnieć w praktyce. - Walczymo o faktyczny, a nie zmyślony trójpodział władzy na USTAWODAWCZĄ - WYKONAWCZĄ i SĄDOWNICZĄ. / Na drodze stoi nam stworzony jeszcze w PRL-u "SYSTEM".

"SYSTEM", który mamy, a który walczy o przetrwanie, to "TRÓJPODZIAŁ WŁADZY NARODU PRAWNICZEGO",w którym "Naród Prawniczy"  [1]   USTALA  [2] ZATWIERDZA i [3] OCENIA władzę ustawodawczą, a w konsekwencji, i wykonawczą.[1]  PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA  ustala wybór władzy ustawodawczą a w konsekwencji wykonawczą    [2]   SĄD NAJWYŻSZY ustalony przez PKW  wybór,  bez  odwołania, zatwierdza,   a   TRYBUNAŁKONSTYTUCYJNY [3]  swoimi "wyrokami" ocenia działalność, wyłonionej w ten sposób, władzy ustawodawczej.

Trwa na straży tego, aby czasem tylko nominalnie wybrana przez Naród władza ustawodawcza nie mogła bez zgody   "Trójpodziału Władzy Narodu Prawniczego"   nic zrobić, ... gdyby przypadkiem nawet chciała.   -   UKŁAD TEN ZOSTAŁ ZAPOCZĄTKOWANY ORDYNACJĄ WYBORCZĄ Z 1991 ROKU  -   Wcześniej, za PRL, sędzia był tylko przewodniczącym PKW, członkami PKW  byli przedstawiciele zainteresowanych stron.

Bo, jak jest najbardziej prawdopodobne, wyłoniona w "UKŁADZIE ZAMKNIĘTYM" władza ustawodawcza i rząd, nie są wyłaniane przez Naród, tylko przez sam "UKŁAD", zdefiniowaną wyżej "GRUPĄ TRZYMAJĄCĄ WŁADZĘ" Narodu Prawniczego. - To jest fakt znajdujący potwierdzenie w dokumentach "Archiwum Przełomu", tak jak i PKW, znajdującym się w Kancelarii Prezydenta Polski.

 - Ktoś powie: "Niemożliwe!", ... przecież w demokratyczny sposób wybraliśmy Prezydenta, którego (niekoniecznie) wszyscy kochamy, i do władzy dorwał się PiS, który (ciągle i bez przerwy) POMIMO tego około (1/3) poparcia rządzi, i w wprowadza w Polsce "dyktaturę"!?!Zgadza się, ale nigdy by do tego nie doszło, gdyby nie powstał Ruch Kontroli Wyborów, niezależnie nadzorujący liczenie głosów, ... i gdyby wcześniej nie doszło do skandalicznego, wciąż nierozliczonego, fałszerstwa wyborczego w Wyborach Samorządowych 2014, ... w których ogłoszono wynik wyborczy w Warszawie, a wyników szczegółowych do dzisiaj nie ogłoszono. 

Zwycięstwo Dudy i PiS w ostatnich wyborach było, wywołaną strachem przed "krwawą rewolucją decyzją polityczną osób ustalających wynik wyborczy, a nie (tylko) niczym nie skrępowaną wolą Polaków. - Dlatego właśnie zaraz po Wyborach Prezydenta 2015 doszło do nowelizacji Ustawy o TK w taki sposób, aby Trybunał Konstytucyjny, w oderwaniu od rzeczywistości, jedynie na podstawie własnej decyzji mógł "wydać wyrok" o niezdolności Prezydenta do sprawowania swojego urzędu. - Nowelizacja Ustawy o TK przez koalicję PO-PSL, była drugim, wciąż trwającym, tym razem nie medialnym, tylko "Papierkowym Zamachem Stanu".

SPÓR WOKÓŁ USTAWY REGULUJĄCEJ DZIAŁANIE TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO, TAK NAPRAWDĘ NIE JEST SPOREM O KLASYCZNY, DEMOKRATYCZNY TRÓJPODZIAŁ WŁADZY, TYLKO JEST SPOREM O UTRWALENIE STWORZONEGO W CZASACH PRL-u "TRÓJPODZIAŁU WŁADZY NARODU PRAWNICZEGO", Z  KTÓREGO ABY SIĘ WYZWOLIĆ, MUSIMY BEZWZGLĘDNIE OBALIĆ, i DOPROWADZAJĄC DO KOMPLETNEGO ROZMONTOWANIA OBECNEJ ADMINISTRACJI WYBORCZEJ, i ZBUDOWANIA CAŁKOWICIE NOWEJ "CYWILNEJ, A NIE PRAWNICZEJ"  PKW, NA PODSTAWIE CAŁKOWICIE NOWEJ ORDYNACJI WYBORCZEJ.

"Władza Narodu Prawniczego" w Polsce jest parawanem, o którym w swoich pamiętnikach wspominał gen. Zygmunt Berling, za którym ukrywa się stary "Post-PRL-owski System", sięgający swymi korzeniami 1945 roku, to władza i rządy, o których powiedziano w "REFERACIE JAKUBA BERMANA" z maja 1945 roku   >>>  //ziut.neon24.pl/post/132628,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-zrodlo

KOMENTARZE

 • Kim jest Barbara Skrzypek?, ... z prezesem PiS pracuje nieprzerwanie od 1990 roku.
  Jak przypomina Krzysztof Brejza, cytując fragment książki Michała Krzymowskiego pt. "Jarosław", Barbara Skrzypek była m.in. sekretarką gen. Michała Janiszewskiego. Od 1950 roku należał on do PZPR, a od 1972 roku był szefem gabinetu generała Wojciecha Jaruzelskiego. Pani Basia pracowała również w sekretariacie przedostatniego komunistycznego premiera Zbigniewa Messnera. >>> https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/barbara-skrzypek-czyli-pani-basia-od-kaczy%c5%84skiego-pracowa%c5%82a-dla-wysokich-urz%c4%99dnik%c3%b3w-z-pzpr/ar-BBTnJur?li=BBr5MK7
 • 24:00 Wprowadza się "Stan PKW" na terenie całego kraju
  W czasie gdy prezydentem PRL był Jaruzelski, powołany do spraw reorganizacji bliżej (jeszcze) niezidentyfikowany "ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY" w notatce z dnia 13.07.1990 r. poinformował Szefa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Michała Janiszewskiego, generała , byłego członka Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego (uznanej później przez sąd za organizację przestępczą o charakterze zbrojnym), że / cytat:

  "W związku z przekazaniem przez prezydenta RP nadzoru nad samorządem terytorialnym

  >> kontrolę nad RADAMI NARODOWYMI przejął Jaruzelski)
  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_narodowa_(PRL)


  proponuję z dniem 1 sierpnia 1990 roku zniesienie Zespołu Rad Narodowych (będących częścią biura Rady Państwa), (i) utworzenie Sekretariatu Państwowej Komisji Wyborczej, ... pracami Sekretariatu kierować będzie szef Sekretariatu w randze eksperta"

  Pytaniem jest czy manewr ten był też utworzeniem "władzy równoległej" do oficjalnej, bo na to to wygląda.
  >> http://ziut.neon24.pl/post/145990,24-00-wprowadza-sie-stan-pkw-na-terenie-calego-kraju
 • Kto i jak wybierze prezydenta Gdańska?
  § 3. W skład terytorialnej komisji wyborczej wchodzi co najmniej po jednym wyborcy zgłoszonym przez każdego pełnomocnika wyborczego. / W skład wszystkich innych komisji wyborczych wchodzą sami sędziowie. >> http://ziut.neon24.pl/post/147461,quiz-kto-i-jak-wybierze-prezydenta-gdanska

  WIĘCEJ NOTEK "Z JANISZEWSKIM W TLE" >> https://www.google.com/search?source=hp&ei=2G1fXNeoM4qO5wLgy7nwDA&q=Ustr%C3%B3j+pa%C5%84stwa+jest+jeszcze+bardziej+zale%C5%BCny%2C+w+rzeczywisto%C5%9Bci%2C+od+ordynacji+%5Bwyborczej%5D+%2C+ani%C5%BCeli+od+Konstytucji%3A+przy+najlepszej+Konstytucji+z%C5%82a+ordynacja+mo%C5%BCe+da%C4%87+w%C5%82adze+w+r%C4%99ce+ludzi%2C+kt%C3%B3rzy+b%C4%99d%C4%85+j%C4%85+gwa%C5%82cili+na+ka%C5%BCdym+kroku%2C+i+poprowadz%C4%85+pa%C5%84stwo+wbrew+Konstytucji&btnK=Google+Search&oq=Ustr%C3%B3j+pa%C5%84stwa+jest+jeszcze+bardziej+zale%C5%BCny%2C+w+rzeczywisto%C5%9Bci%2C+od+ordynacji+%5Bwyborczej%5D+%2C+ani%C5%BCeli+od+Konstytucji%3A+przy+najlepszej+Konstytucji+z%C5%82a+ordynacja+mo%C5%BCe+da%C4%87+w%C5%82adze+w+r%C4%99ce+ludzi%2C+kt%C3%B3rzy+b%C4%99d%C4%85+j%C4%85+gwa%C5%82cili+na+ka%C5%BCdym+kroku%2C+i+poprowadz%C4%85+pa%C5%84stwo+wbrew+Konstytucji&gs_l=psy-ab.3...2731.2731..4298...0.0..0.159.159.0j1......1....2j1..gws-wiz.....0.JQT7cXd5fdQ
 • JESZCZE WIĘCEJ ! ! !
  >>> https://www.google.com/search?biw=1093&bih=444&ei=_W5fXL2xAcWp5wLM5I_YCg&q=ZIUT+Ustr%C3%B3j+pa%C5%84stwa+jest+jeszcze+bardziej+zale%C5%BCny%2C+w+rzeczywisto%C5%9Bci%2C+od+ordynacji+%5Bwyborczej%5D+%2C+ani%C5%BCeli+od+Konstytucji%3A+przy+najlepszej+Konstytucji+z%C5%82a+ordynacja+mo%C5%BCe+da%C4%87+w%C5%82adze+w+r%C4%99ce+ludzi%2C+kt%C3%B3rzy+b%C4%99d%C4%85+j%C4%85+gwa%C5%82cili+na+ka%C5%BCdym+kroku%2C+i+poprowadz%C4%85+pa%C5%84stwo+wbrew+Konstytucji&oq=ZIUT+Ustr%C3%B3j+pa%C5%84stwa+jest+jeszcze+bardziej+zale%C5%BCny%2C+w+rzeczywisto%C5%9Bci%2C+od+ordynacji+%5Bwyborczej%5D+%2C+ani%C5%BCeli+od+Konstytucji%3A+przy+najlepszej+Konstytucji+z%C5%82a+ordynacja+mo%C5%BCe+da%C4%87+w%C5%82adze+w+r%C4%99ce+ludzi%2C+kt%C3%B3rzy+b%C4%99d%C4%85+j%C4%85+gwa%C5%82cili+na+ka%C5%BCdym+kroku%2C+i+poprowadz%C4%85+pa%C5%84stwo+wbrew+Konstytucji&gs_l=psy-ab.3...6397.7593..8210...0.0..1.0.0.......4....1..gws-wiz.Mnu69g1AaNA
 • Braun o "aferze srebrnej", zdradzie Polski ws. Okrągłego stołu, Marku Jakubiaku i gierkach PKW!
  >> https://www.youtube.com/watch?v=5egniNBNv04
 • Wyszkowski: Okrągły Stół oznaczał zdradę. Wybicie się Polaków na niepodległość nadal nie jest rozstrzygnięte
  Jako straszliwy błąd, traktując to w kategoriach nieświadomości. Strona „Solidarności” nie była świadoma skutków tej sytuacji. Okrągły Stół oznaczał zdradę. Spowodował utrwalenie i wprowadzenie systemu Polski formalnie niepodległej i całego potężnego układu targowickiego, z którego Polska nie może się wyzwolić i który uniemożliwia wyzwolenie się ku rzeczywistej niepodległości
  >> https://wpolityce.pl/polityka/432623-tylko-u-nas-wyszkowski-okragly-stol-oznaczal-zdrade
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 01:05:40
  Problemem nie jest p. Basia, komunista Jasinski, agent SB Kujda, pzpr-owcy Glapiński, Czabanski, Czbańska, M. Kujda, wąchacze kleju budapren Kuchcinski, Terlecki, dzieci żydokomunistów - Wildsteinowie, Dorn itd.
  Problemem dla Kaczyńskiego jest ON SAM, problemem dla Polski jest Kalstein. Ciąg zdarzeń trzeba zacząć od Aleksandra Kaczynskiego, (patrz archiwa akt nowe) po Rajmunda Kaczynskiego i jego teczki w arch. ipn ,,zatrzezone", po jego wille, liczne rozjazdy po całym świecie za komuny, no i przejecie schedy po Rajmundzie w roku 86 w NY przez bliżniaków i od tego czasu, jest wilk w owczej skórze czyli ma paszport bycia, ,,krystalicznie uczciwym", patriotą, prawicowcem, antykomunistą, wierzącym, zastepować Bp. itd.
  Wszystko socjotechnicznie opracowane już w latach 80 -tych, to kolejny ,,wuc" do pacyfikacji rodowitych polaków.
 • Premier Morawiecki: Losy III RP mogły potoczyć się o wiele lepiej
  W listopadzie 1987 aresztowany został mój ojciec, a w styczniu 1988 SB aresztowała także Andrzeja Kołodzieja. Przygotowywano im proces, który zapowiadał się groźnie. (…) Telewizja pokazała wtedy do cna zakłamany propagandowy film. Zanosiło się więc na to, że aresztowanym zostaną postawione zarzuty, zagrożone wyrokami śmierci. - Premier przypomniał, że wojskowe służby spreparowały rzekomy transport broni, amunicji, materiałów wybuchowych, które rzekomo miała przejąć Solidarność Walcząca.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/433281-morawiecki-losy-iii-rp-mogly-potoczyc-sie-lepiej

  Dodatkowo wstrząsnęło nami to, że Amnesty International odmówiła wystąpienia w obronie Kornela Morawieckiego i Andrzeja Kołodzieja. Wtedy, poniewczasie, pojąłem jak wybiórczo tego typu organizacje traktują krzywdę ludzką i jak mocno zależy ona od przynależności do jednego obozu ideowo-politycznego

  — mówił premier Morawiecki, dodając, że sytuacja była dla jego rodziny i znajomych przerażająca. Uspokoiło ich to, że obrońcą został właśnie Jan Olszewski. Szef rządu wspominał również jedno ze spotkań z mec. Olszewski, które - jak przyznał - przyniosło jego rodzinie wielką ulgę.

  Stwierdził wtedy bowiem, że postawienie najpoważniejszych zarzutów, zagrożonych najwyższą karą, przestało być realnym zagrożeniem. Skończyło się to podstępem. Kiszczak postanowił o deportowaniu Kornela Morawieckiego i Andrzeja Kołodzieja. W przypadku mojego ojca nawet dwukrotnym, bo po pierwszej próbie powrotu został wyrzucony za granicę po raz drugi. Wrócił posługując się paszportem przyjaciela i w odpowiedniej charakteryzacji

  TAK SIĘ SKŁADA, ŻE PAMIĘTAM ROK 1987 / GDYBY TA HISTORIA DOTYCZYŁA 1982 LUB 1983 TO FAKTYCZNIE MOGŁO "WYGLĄDAĆ TO GROŹNIE" - W ROKU 1987 KOMUNA PRZYGOTOWYWAŁA SIĘ DO ODDANIA WŁADZY, ... DZISIAJ WIDZIMY W CZYICH RĘKACH ONA JEST: W RĘKACH SYNA "BOHATERA" ]:D

  - WARTO W TYM MIEJSCU PRZYPOMNIEĆ "TEN SYNEK" PIERWSZE CO ZROBIŁ PO OBJĘCIU PREMIEROWANIA TO UZYSKAŁ USTAWOWĄ ZGODĘ SEJMU NA WYPOSAŻENIE WOJSK OBCYCH W BROŃ WOJSKA POLSKIEGO.

  - JAK WIDAĆ MA PO TACIE JAKIEŚ "ZAMIŁOWANIE DO BRONI" : /

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY