Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Oficjalne: "Niech żyje przyjaźń polsko-izraelska" ! ]:D

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To nie ja napisałem, ... tak pisze w "oficjalnych mediach reżimowych" po tym jak izraelsko-amerykańscy "goście" przyjechali do Warszawy i "nasrali" gospodarzom do butów, ... ale ja, choć napisałem co innego, byłem pierwszy.

O WSZYSTKIM W KOMENTARZACH ]:D 

KOMENTARZE

 • Niech żyje przyjaźń polsko-izraelska. Na jedynie możliwych zasadach pełnej wzajemności
  Zatem wzorem naszego gościa, premiera Netanjahu, ja także powiem prawdę: Żydzi kolaborowali z Niemcami w Holokauście (czyli mordowaniu Żydów). Żydzi wydawali innych Żydów na śmierć. Żydzi wydawali Polaków na śmierć. Żydzi mordowali Polaków. Wszystkie powyższe zdania są prawdziwe, ale oczywiście wyjaśniam, że mówię o Żydach, a nie narodzie żydowskim ani państwie żydowskim.

  Precz z antysemityzmem. Precz z antypolonizmem. Niech żyje przyjaźń i współpraca polsko-izraelska. Na jedynie możliwych zasadach pełnej wzajemności, pełnej równości i pełnej symetrii.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/434155-niech-zyje-przyjazn-polsko-izraelskana-zasadach-wzajemnosci
 • Czy powinno się "zdekomunizować" Pomnik Powstania w Gettcie?
  .
  Od sierpnia 1942 do końca funkcjonowania warszawskiego Getta w budynku dawnych Koszar przy ul. Zamenhofa 19 swoją drugą i ostatnią siedzibę miał warszawski Judenrat, współodpowiedzialny wraz z Gestapowcami, za wysyłkę w sposób zorganizowany, polskich obywateli pochodzenia żydowskiego mieszkańców Getta , do niemieckich obozów zagłady.

  Jedna z najsłynniejszych żydowskich myślicielek XX wieku Hannah Arendt w 1963, w książce "Eichmann w Jerozolimie", wystąpiła z dramatycznym oskarżeniem przeciw Judenratom. Twierdziła, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby znacznie mniej Żydów, ponieważ Niemcy mieliby więcej kłopotów z ich spisaniem i wyszukiwaniem.
  >>> https://ziut.neon24.pl/post/147674,czy-powinno-sie-zdekomunizowac-pomnik-powstania-w-gettcie
 • Stanowisko Polski kluczem w "kwesti bliskowschodniej"
  To od Polski zależy, czy na Bliskim Wschodzie zapanuje pokój i przyjaźń międzynarodowa, ... a konkretnie od tego, czy przyjmiemy z powrotem polskich "towarzyszy żydowskich" z Rosji Radzieckiej i "ziem polskich", którym pozwoliliśmy odejść.

  To nasze nieopatrzne działanie stało się powodem narastającego od ponad 70 lat kryzysu na Bliskim Wschodzie i to Polska ma go rozwiązać, ... czy chce, czy nie chce. / Więc nie zaniżajmy swojej wartości, ... to naprawdę od nas zależy polityka światowa i przyszłość naszych byłych współobywateli. Tych prawdziwych i tych zaimportowanych z Republik Związku Radzieckiego, którzy nie z własnej woli, otumanieni przez syjonistów udali się na zagraniczną tułaczkę - NAPRAWDĘ - WSZYSTKO OD NAS ZALEŻY - od naszego "ducha polskości" : /
  >> https://ziut.neon24.pl/post/147700,stanowisko-polski-kluczem-w-kwesti-bliskowschodniej
 • The Fate of the Jews in Selected Regions of Occupied Poland.
  Two thirds of the local Jews who hid there from the Nazis did not survive the war, mostly because of the actions of their non-Jewish neighbors, reports a new study. >> https://www.jpost.com/Diaspora/Study-says-Polish-neighbors-betrayed-more-Jews-than-previously-thought-556197

  If the new study in Poland is correct, then those estimates are just a fraction of a tally of well over half a million Jewish Holocaust victims who died as a result of the actions of non-Jewish Poles

  PL >> https://www.holocaustresearch.pl/index.php?show=415&lang=pl
  EN >> https://www.holocaustresearch.pl/index.php?show=415&lang=en

  PL >> https://www.holocaustresearch.pl/?l=a&lang=pl
  EN >> https://www.holocaustresearch.pl/?l=a&lang=en
 • Autor
  Dobre. - Przyjaciele wrogów.
  Tylko "przyjaciele wrogów" mogą po tym co już stało się jawnym głosić przyjaźń polsko-izraelską.
 • @miarka 13:17:19
  // Tylko "PRZYJACIELE WROGÓW" mogą po tym co już stało się jawnym głosić przyjaźń polsko-izraelską //

  TO JEST WŁAŚNIE SEDNO i NIEROZPOZNANY DO TERAZ DYLEMAT PiS, ... POTOCZNIE NAZYWA SIĘ TO "POŻYTECZNI IDIOCI" : /

  - Miejmy kciuki aby to "do teraz" było formą czasu przeszłego
 • Test na wyobraźnię. Wyobraźmy sobie, że polski premier jedzie na międzynarodową konferencję pokojową do Izraela..
  Ciekawy artykuł zszokowanego profesora , zwyczajnego pedagogiki na UMK w Toruniu, były dwukadencyjny dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych na tym uniwersytecie. Autor ponad 20 książek o edukacji. Wypromował 16 doktorów. Jest członkiem Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, a także Rady Programowej Narodowego Kongresu Nauki.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/434230-test-na-wyobraznie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY