Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Frank Blaichman: Strona z partyzantami żydowskimi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oddział Blanchaima miał silne związki z armią sowiecką. W wieku 21 lat osłaniał spotkanie pierwszego polskiego premiera z Sowieckim wysokim dowództwem >> http://www.jewishpartisans.org/partisans-and-countries

KOMENTARZE

 • Partisans and Countries
  Frank podjął wielkie ryzyko, aby pomóc rodzicom i rodzinie przetrwać te trudności. Z rowerem jeździł z sąsiednich farm do pobliskich miast, kupując i sprzedając towary w każdym miejscu. Nie chciał nosić opaski z gwiazdą Dawida i podróżował bez wymaganych zezwoleń, ale jego odwaga i płynny język polski zapewniały mu bezpieczeństwo. Kiedy rozeszła się wieść, że Żydzi z Kamionki zostaną przesiedleni do pobliskiego getta, Frank ukrył się w krzaczastym rejonie poza miastem. Został u zaprzyjaźnionego polskiego rolnika, a następnie dołączył do innych Żydów ukrywających się w pobliskim lesie. W lesie groźba odkrycia była stała, a polscy bandyci biją kobiety opuszczające obóz.

  Zawsze w ruchu zabijali niemieckich kolaborantów, niszcząc linie telefoniczne, uszkodzone fabryki mleczarskie i zasadzki na niemieckie patrole.

  Oddział Franka dołączył do większego oddziału żydowskiego, z silnymi związkami z polskim podziemiem i armią sowiecką. Byli odpowiedzialni za ochronę 200 Żydów mieszkających w leśnym obozowisku. Tylko 21 lat był najmłodszym dowódcą plutonu w oddziale i eskortował przyszłego premiera Polski do tajnego spotkania z sowieckim najwyższym dowództwem.
  >> http://www.jewishpartisans.org/partisans-and-countries

  TAKICH BOCHATERÓW PROMUJE W POLSCE NASZ AMERYKASKI SOJUSZNIK : /
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:29:02
  Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1??? Nawet jako tylko hasło do Google jest to cenna notka.
 • @laurentp 18:21:32
  // Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1 //

  NAJCEKAWSZA KRYTYKA JAKIEJ MÓGŁBYM SIĘ SPODZIEWAĆ

  ... a jeśli chodzi o "styl". / Może faktycznie lepiej zmienić treść na hasła. Z badań wynika, że 70 % czytających i tak nie rozumie treści. Tylko jak usatysfakcjonować te pozostałe 30% myślących [rozumiejących]? Demagogia ich nie usatysfakcjonuje. ]:D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY