Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Żydzi o oskarżaniu Polski o Holokaust i swoich oskarżeniach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JPost.com: "To nie jest rasizm ale bolesna prawda historyczna" - powiedział Yair Lapid szef jednej z partii politycznych, ... dodając że zamiast Netanyahu nas, to my powinniśmy przeprosić ich za asystowanie Nazistom w wymordowaniu milionów Żydów

 Podejrzewam, że to"asystowanie Nazistom" polegało na kolaboracji obywateli polskich żydowskiego pochodzenia w ramach Judenratw i żydowskiej policji w Gettach, ... innego wytłumaczenia tej tezy nie widzę.  : /

KOMENTARZE

 • JPost o komentarzach po zerwaniu przez Polskę szczytu V4 w Jerozolimie
  >> https://www.jpost.com/International/Poland-may-cancel-foreign-ministers-visit-to-Israel-altogether-580981

  Yesh Atid party chairman Yair Lapid also waded into the controversy.

  "For four years the prime minister didn't dare to say out loud that the reason the Poles helped the Nazis is because antisemitism was an integral part of Polish society," Lapid said. "This isn't racism, but the painful historical truth."

  The diplomatic crisis between Poland and Israel began during the Warsaw summit on the Middle East last Thursday (February 14), when Netanyahu appeared to push back against a Polish law that prohibits broad statements that the Poland as a state or as a nation, collaborated with the Nazis to kill Jews during World War II.

  "Poles cooperated with the Germans" during the Holocaust, Netanyahu said.

  He spoke toward the end of a two-day trip to Warsaw as he sat in the Museum of the History of Polish Jews, located in the heart of what had been the Warsaw Ghetto.

  Lapid attacked Netanyahu after resolved the crisis, saying, "instead of the Poles apologizing to us for the millions who perished in Poland during the Holocaust, for their assistance to the Nazis, Netanyahu for the second time apologizes to them."
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 13:48:37
  Sprawy w tych "manewrach" są niezwykle proste:

  1. Niemcy chcą się wydźwignąć na światową potęgę gospodarczą i polityczną. Realizują konsekwentnie tym samym cele III Rzeszy. Dlatego intensyfikują stosunki gospodarcze z Chinami via Rosja.
  2. Ameryka próbuje przeciwdziałać temu układowi i żeby wziąć pod kontrolę wymianę handlową Wschód-Zachód (Niemcy-Chiny) ładuje się z buciorami do Polski (najlepszy punkt do kontroli tego szlaku handlowego - "jedwabnego").
  3. Faryzeusze z PIS ogłaszają zagrożenie ze strony Rosji (Chiny w tym miejscu nie spełniłyby roli straszaka), więc wzywają "sojuszników" z US-army do stałej i zwiększonej obecności w Polsce.
  4. Żydzi jako największy i odwieczny sojusznik Niemiec (także Niemiec Hitlerowskich) właśnie próbuje ten misterny plan PIS-owsko amerykański storpedować dla dobra Niemiec. Żydzi nienawidzą USA tak samo bardzo jak innych, w tym Słowian. Dla żydów liczą się tylko interesy Niemiec, jak najszerzej rozumiane. Uderzając w Polskę, sprowokują (najprawdopodobniej) wycofanie się USA z planów kontroli "jedwabnego szlaku" w naszym kraju. Polska pozostanie pod rządami III Rzeszy i o to chodzi.

  I na tym polega krótka historia tych "manewrów", to jest ciche działanie Niemców, o których jest jak najbardziej cicho. Tak to jest, że najczęściej winnym zbrodni jest ten, którego imię nie pada ani razu w śledztwie, bo zbrodniarz zawsze myli tropy i zaciera ślady...
 • Ziutek
  po jaki chuj przytaczasz te banialuki, chyba żeby wkurwić spokojnych ludzi?
 • x
  http://oooabooks.org/news/14044251/lenni-brenner-zionism-age-dictators
  http://oooabooks.org/news/14044251/lenni-brenner-zionism-age-dictators

  https://www.youtube.com/watch?v=ay19I57Y5co

  https://www.youtube.com/watch?v=6vJhP59fVak

  https://www.google.com/search?tbm=isch&sa=1&ei=5nhrXKfCLOW7jwTB97iYCg&q=TRANSFER+AGREEMENT+ZIONIST&oq=TRANSFER+AGREEMENT+ZIONIST&gs_l=img.12...0.0..855...0.0..0.0.0.......0......gws-wiz-img.OhwPs01uVmk#imgrc=l10ITw2vLcG-fM:&spf=1550547456927

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY