Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Urodziny Hitlera" na wzgórzach Synaj / Żydzi protestują!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

RARYTAS ! ! ! - Pierwsze ze zdjęć przedstawia nazistów, syjonistycznych działaczy żydowskich, zwolenników niemieckiego Narodowego Socjalizmu w Palestynie [teraz Izrael], ... a drugie bogobojnych Żydów, przeciwników syjonizmu i współczesnego Izraela.

Najfajniejsza jest ta "hitlerowska glapa" z "buddyjskim znakiem miłości" na piersiach, .. oraz "sierpem i młotem" [żydowską hołotę?]:D w pazurach. /  Przeciw takiemu właśnie Izraelowi protestują bogobojni Jewreje..

 

 Dziwić się czy się nie dziwić? 

 Pewnie nie, ... bo i po co?   /  Wystarczają dwa zdjęcia, 

 aby zdemaskować i wyjaśnić wszystko to  "co na Górze Synaj piszczy"

I NIE JEST TO NA PEWNO KOLEJNE DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ (:

 

 

<>

 

Related image

Żydowska policja w warszawskim Gettcie

 

KOMENTARZE

 • ZIONISM AND THE THIRD REICH By Mark Weber z FOTO
  >> https://aladinsmiraclelamp.wordpress.com/2015/11/18/zionism-and-the-third-reich/
 • Pamiątkowa moneta upamiętniająca wyjazd żydowskich nazistów do Palestyny
  >> MUZEUM HOLOKAUSTU W WASZYNGTONIE
  >> https://collections.ushmm.org/search/catalog/irn517746
  >> TERAZ CHCĄ TAM MIEĆ POLSKIE ARCHIWA IPN / CZYLI "ICH WSZYSTKICH" (:

  Moneta okolicznościowa została wydana, aby zachęcić do imigracji, która należała do 8-letniej Mara Vishniac, młodej żydowskiej dziewczyny, która opuściła nazistowskie Niemcy wraz z rodziną w latach 1938-1940. Moneta została wybita w 1934 roku, aby upamiętnić podróż barona von Mildensteina, nazistowskiego członka partii, do Palestyny. Wyjazd zaowocował pro-syjonistycznym raportem zachęcającym do emigracji żydowskiej, opublikowanym w gazecie nacjonalistycznej Der Angriff. Mara mieszkała w Berlinie z rodzicami, Romanem i Lutą, i bratem Wolfem. Po dojściu Hitlera do władzy w 1933 r. Żydzi doświadczali coraz bardziej ostrych prześladowań. Po pogromie Nocy Kryształowej w dniach 9-10 listopada 1938 r. 12-letnia Mara i jej 16-letni brat zostali wysłani, by mieszkać z krewnymi w Rydze na Łotwie. Kilka miesięcy później Mara została wysłana do domu dla uchodźców w Szwecji. W 1940 r. Mara, jej matka i brat przeprowadzili się do Sztokholmu i otrzymali wizy, aby podróżować do Stanów Zjednoczonych. Jej ojciec został aresztowany jako wrogi cudzoziemiec w okupowanym przez Niemców Paryżu i uwięziony. Uciekł po trzech miesiącach i dzięki pomocy JDC, która sponsorowała jego fotografię, otrzymał wizę do USA. Rodzina zjednoczyła się w Lizbonie, w Portugalii i wyjechała na SS Siboney, przybywając do Nowego Jorku 31 grudnia 1940 roku.

  ==========================================
  Zionism and the Third Reich / Syjonizm i Trzecia Rzesza
  ==========================================

  https://ussus.wordpress.com/2012/02/12/syjonizm-i-iii-rzesza-2/

  Na początku 1935 r., statek pasażerski płynący do Hajfy w Palestynie opuścił niemiecki port Bremerhaven. Na sterburcie, hebrajskimi literami wypisana była nazwa statku – „Tel Awiw” – a na maszcie powiewała flaga ze swastyką. Mimo że statek był w posiadaniu syjonistów, kapitan był członkiem partii narodowosocjalistycznej. Wiele lat później, jeden z pasażerów przebywających na pokładzie, przypomniał tę kombinację jako „metapsychiczny absurd”.(1) Absurd czy nie, jest to scena z mało znanego rozdziału historii: szeroko zakrojonej współpracy między syjonistami a III Rzeszą pod przewodnictwem Hitlera.

  Zionism and the Third Reich
  http://www.ihr.org/jhr/v13/v13n4p29_Weber.html
  Autor: Mark Weber, przekład: Tomasz Nowakowski
 • Nonsens na nonsensie drogi panie
  // Przeciw takiemu Izraelowi protestują bogobojni Jewreje. //

  Bzdura.Ortodoksi protestują przeciwko Izraelowi nie zaś przeciwko "TAKIEMU".
  Wierzą bowiem ci ortodoksi że Izrael zostanie powołany przez Mesjasza skoro ten nadejdzie.Izrael stworzony przez syjonistów czyli ludzi świeckich jest nieważny a prawo przez niego egzekwowane bezprawiem.
  To wewnętrzny żydowski spór dla mnie jako goja bez znaczenia.Obydwie strony konfliktu są siebie warte i równie niebezpieczne.
  Nie widzę bowiem różnicy między fanatycznym islamistą a fanatycznym marksistą.Obydwoje chcą mi wyrwać z dupy nogi tyle że jeden w imię boga a drugi dla dobra ludzkości.
 • @ikulalibal 15:59:42
  Proszę przeczytać, to co Pan napisał kilka razy, zapętlił się Pan.
  "przeciw takiemu Izraelowi"; z tego jasno wynika, że chcieliby inny, ale nadal miałby to być Izrael.

  "To wewnętrzny żydowski spór dla mnie jako goja bez znaczenia." i tu mamy kolejny problem z myśleniem, znaczenie ma to ogromne w aspekcie "wróg mego wroga jest moim przyjacielem"; powinniśmy wspierać tych, co chcą siedzieć w gettcie na Bliskim Wschodzie, a nie tych, co to chcą z Polski zrobić Polin. Niestety mam problem, którzy to są którzy, jest to bardziej zagmatwane niż w polskiej polityce podział na lewicę i prawicę. Jedni i drudzy siebie warci, aczkolwiek różnice są znaczne..

  Pozdrawiam
 • @Autor
  Świetne fotki Pan wygrzebał. Jestem zdania, że muzeum Polin powinno zostać przejęte przez Naród i takie oraz inne odkłamujące historię zdjęcia po wsze czasy jako dokumenty muszą stać na straży prawdy.

  W obecnej sytuacji zakłamywania historii, nie propagowania polskości i naszych tradycji, a zarazem dotowania przedsiębiorstwa kłamstwa jakimi są wszystkie żydowskie muzea i te ichnie ośrodki kultury oraz żydowski kościół powszechny od 1000lat na naszych ziemiach, nie zdziwię się, jak za lat 30, gdy wnuk zapyta mnie "dziadku, dla czego zabijałeś żydów podczas II WŚ?" :(

  Pozdrawiam, ode mnie 5* oczywiście.
 • @wk..ny 16:41:20
  // @ikulalibal 15:59:42 Proszę przeczytać, to co Pan napisał kilka razy, zapętlił się Pan. "przeciw takiemu Izraelowi"; z tego jasno wynika, że chcieliby inny, ale nadal miałby to być Izrael. //

  TAK. NIE CHCIAŁO MI SIĘ TEGO TŁUMACZYĆ, ... BO W SUMIE PO CO? DZIĘKUJĘ ZA WYRĘCZENIE MNIE Z PEJ POWINNOŚCI (:

  // Świetne fotki Pan wygrzebał. Jestem zdania, że muzeum Polin powinno zostać przejęte przez Naród i takie oraz inne odkłamujące historię zdjęcia po wsze czasy jako dokumenty muszą stać na straży prawdy. //

  NO PRZECIEŻ PISZĘ ŻE " R.A.R.Y.T.A.S ! ! ! " ]:D.
 • @wk..ny 16:41:20
  // "wróg mego wroga jest moim przyjacielem"; powinniśmy wspierać tych, co chcą siedzieć w gettcie na Bliskim Wschodzie, a nie tych, co to chcą z Polski zrobić Polin.//

  Słodki Jezu! ależ pan naiwny że aż czuję lekkie zażenowanie czytając te argumenty.
  Akurat dużo pan wiesz o ortodoksach.Ktoś naopowiadał panu bzdur na ich temat skoro wierzy pan że oni chcą siedzieć w gettcie.
  Nie lepiej znaleźć w necie jakiś materiał,poczytać,zapamiętać a dopiero po tym snuć super "perfidne" plany.
  Dajmy na to zabójca premiera Rabina Amir Igal.Jemeński żyd który zanim został ultraortodoksą podstaw judaizmu uczył się,dasz pan wiarę? ......w Estonii.
  Albo taki Yeshayahu Leibowitz niby humanista https://en.wikipedia.org/wiki/Yeshayahu_Leibowitz a posłuchaj pan sobie jego wypowiedzi.
  To Avigdor Eskin

  http://www.arminfo.info/mcgallery/20171003042235%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1.jpg

  a to Avigdor Liberman

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/11/Avigdor_Lieberman_in_Latvia_%28cropped%29.jpg/200px-Avigdor_Lieberman_in_Latvia_%28cropped%29.jpg

  ja nie widzę między nimi istotnej różnicy (nawet fizycznie są jakby podobni) .Proszę wskazać tego "lepszego",tego którego ewentualnie warto wspierać
 • A tak między nami to :na czym polega sensacja?
  Co w tym takiego zapierającego dech w piersiach?
  Że w latach 30-stych Palestyna była brunatna (Braunes Palästina ) ?
  Że żydzi ze swastyką ( Juden mit Hakenkreuzfahnen ) ?

  No była "brunatna" i "ze swastyką" to są znane fakty,już dość dawno opisane.
  http://www.spiegel.de/einestages/nazis-in-palaestina-es-ist-schon-eine-ganz-nette-hitlergemeinde-hier-a-948292.html
 • @ikulalibal 17:55:11
  // No była "brunatna" i "ze swastyką" to są znane fakty,już dość dawno opisane. //

  ALE TO PRAWDA NIEZBYT ZNANA / A TAKIE ZDJĘCIE Z "URODZIN HITLERA" NA WZGÓRZACH SYNAJ WIDZĘ DOPIERO OD WCZORAJ,
  ... A NIEKTÓRZY DOPIERO OD DZISIAJ (:
 • @ikulalibal 17:55:11
  Naziści w Palestynie "To jest niezła społeczność Hitlerów"
  >> http://www.spiegel.de/einestages/nazis-in-palaestina-es-ist-schon-eine-ganz-nette-hitlergemeinde-hier-a-948292.html

  GOOGLE RANSLATE

  Ziemia obiecana, nazistowska twierdza? Dokładnie. Przed 1939 r. Co trzeci niemiecki osadnik w Palestynie był członkiem NSDAP, a hitlerowska młodzież Hajfa oferowała kursy hebrajskie. Po wojnie Niemcy palestyńscy musieli ustąpić - i byli finansowo rekompensowani przez Izrael.

  Była to jedna z niezliczonych krwawych bitew hali między komunistami i nazistami pod koniec Republiki Weimarskiej, która miała miejsce w 1932 roku w Nagold w Wirtembergii. „Byłem świadkiem fellow SA mężczyzna został poważnie zraniony przez pistoletu strzał”, powiedział Ludwig księgowy wspominał później do dramatycznego wydarzenia, które kształtować zrównoważony: Krótko po tym zdarzeniu politycznie niedoświadczony młody człowiek z NSDAP połączone.

  Właściwie nic specjalnego nie zrobiły setki tysięcy Niemców. A jednak sprawa zawiera pewną pikantność, gdyż Ludwig Buchhalter przybył z Jerozolimy. Tam też powrócił po szkoleniu w Nagold w 1933 roku, podjął pracę jako nauczyciel w szkole niemieckiej. Wkrótce został Ortsgruppenleiter NSDAP w Jerozolimie.

  Lokalna grupa nazistowska w Jerozolimie był częścią nazistowskiego sieci w Ziemi Świętej, która została wkrótce funkcjonować pod nazwą „Grupa Krajowa partii nazistowskiej w Palestynie”. I tak jak w Jerozolimie, większość jej członków z „Temple Society”, a pietistic eliminacji kościoła Wirtembergii zatrudnionych. Szwabii kibice pisał w połowie 19 wieku, „ustanowienie Królestwa Bożego na ziemi” na sztandarach, które pamiętały, oczywiście, nigdzie budować inaczej niż w Ziemi Świętej sama. W 1868 roku, przeniesienie pierwszego templariuszy rozpoczął w ówczesnej tureckiej Prowincja Palestyny.

  "Krew, gleba, wyścig jako rzeczywistość dana przez Boga"

  Na początku lat trzydziestych XX wieku niemiecka mniejszość palestyńska liczyła prawie dwa i pół tysiąca osób. Szwabscy ​​osadnicy żyli w izolacji od wszystkich nie-Niemców. Przy dobrej dawce szowinizmu spoglądali na Arabów, którzy jedli dla nich jedynie "chleb lenistwa". I z urazą pomyśleli o sukcesie syjonistów, który zniweczył ich nadzieje, że pewnego dnia zdominują kraj.

  W ich oczach imigracja zmotywowana syjonistycznie pojawiła się tylko dzięki wpływowi "siły żydowskiego złota". Na początku pierwotnie motywowany religijnie antyjudaizm templariuszy został zastąpiony przez aluzje do niewyczerpanej finansowej potęgi rzekomo wszechmocnego "światowego żydostwa", a następnie wzbogacony antysemityzmem biologii rasowej. Dumny w 1935 r. "Oczekiwanie na świątynię", centralny organ społeczności świątynnej, ogłosił, że od pokoleń "zachowywali się w kwestii rasowej wyłącznie w sensie narodowego socjalizmu". "Krew, ziemia, rasa jako rzeczywistości dane przez Boga" były credo dla pietystów.
 • CD
  Jak pokazuje biografia Ludwiga Buchhaltera, rok 1933 doprowadził do katastrofalnego zwrotu dla Niemców palestyńskich. Dyktatura Hitlera rozumiała je jako początek renesansu Niemiec; niemieccy osadnicy przejęli nieznaną dotychczas politykę upolitycznienia. Już w 1932 r. Karl Ruff, architekt z siedzibą w Hajfie, nawiązał początkowe kontakty z partią nazistowską. Organizacja zagraniczna (NSOAP), odpowiedzialna za członków partii spoza granic Rzeszy, zareagowała szybko i miała nadzieję, że będzie w stanie "ustanowić grupę regionalną, zwłaszcza w Palestynie".

  Brown Palestyna

  Wynik był początkowo raczej skromny. Tylko sześciu Palestyńczyków zgłosiło się do brązowej książki partii przed 1933 rokiem. Ale już w listopadzie 1933 r. Zarejestrowano 42 członków, aw styczniu 1938 r. Liczba ta wzrosła do ponad 330: co trzeci dorosły Niemiec w Palestynie był zatem członkiem NSDAP. Szczyt: chociaż tylko pięć procent obywateli niemieckich mieszkających za granicą było członkami partii, odsetek w Palestynie wynosił około 17 procent.

  W żadnym wypadku charyzma lokalnych przedstawicieli partii nie twierdziła, że ​​NSDAP w Palestynie tak szybko się rozwijało. Podobnie jak ich wielkie wzorce do naśladowania w "Trzeciej Rzeszy", brązowi dygnitarze wykazywali wyraźną skłonność do intryg i wzajemnych oskarżeń, co raczej sparaliżowało partyjną pracę. Ale wciąż: "To jest niezła społeczność Hitlera, która regularnie przychodzi na przemówienia" - napisał późniejszy przywódca grupy krajowej NSDAP, Cornelius Schwarz, jego syn Erwin w marcu 1933 r., Do Kairu, "również zawsze przychodzą młodzi ludzie, którzy są już zachwyceni. ".

  W ciągu zaledwie kilku lat lokalne grupy NSDAP osiedliły się w każdej niemieckiej osadzie w ziemi obiecanej. Również Niemcy Palestyńscy bardzo skutecznie skopiowali spektrum nazistowskich organizacji wprowadzonych w "Trzeciej Rzeszy". Wiele szczegółów z codziennego życia palestyńskiego pod swastyką wydaje się dziwnych z dzisiejszej perspektywy - takich jak kursy języka hebrajskiego oferowane przez Hitler Youth Haifa.

  Żydzi z flagami swastyki

  Samo-wyrównanie Niemców w Palestynie było niezwykle udane i zostało całkowicie dobrowolnie na scenie. W odróżnieniu od Niemiec, NSDAP w Palestynie nie posiadał aparatu represyjnego - nikt, kto by się nie opierał nazistowskim nazistom, byłby zagrożony w życiu i zdrowiu. Niekwestionowany, bez sprzeciwu Gleichschaltung z palestyńskich Niemców można zatem trafnie określić jako "samozasiernictwo".

  Lata przed wybuchem II wojny światowej okazjonalnie oferowały sceny z absurdalnej gry. Tak więc w latach niepokojów między 1936 a 1939 rokiem Arabowie wyraźnie domagali się, aby flaga swastyki była używana jako znak rozpoznawczy na niemieckich samochodach podczas przejazdu przez kontrolowane przez nich obszary, aby uniknąć pomyłki z Żydami lub Brytyjczykami. A raczej elitarna NSDAP zalecała wszystkim palestyńskim Niemcom noszenie odznaki swastyki - niezależnie od tego, czy byli członkami partii, czy nie.

  Ta wyjątkowa sytuacja z kolei oznaczało, że brytyjski mandat jako żydowscy mieszkańcy Palestyny ​​zamiatanie blisko zbuntowanych Arabów podejrzenie Niemców. księgowi Ludwig got to blisko czuć jakby mógł przejechać arabskich wioskach swobodnie na podróż z Jerozolimy do Jaffy, dzięki fladze swastyka na samochodzie chociaż, ale została podjęta z pojazdu żydowskiej pod ostrzałem. Dzienna, między Jerozolimą i niemieckiego osadnictwa Wilhelma swinging samochód mleczarskiego LED z flagą ze swastyką - który miał być obrócony od okazjonalnych ride-żydowskich pasażerów niż przed.

  Izrael musi zrekompensować starych nazistów

  Początek II wojny światowej we wrześniu 1939 r. Oznaczał koniec osadnictwa niemieckiego w Palestynie - a więc także dla grupy narodowej NSDAP. Część żołnierzy niemieckich w służbie wojskowej, w tym księga ortodoksyjnego króla ortodoksyjnego, była w stanie opuścić Ziemię Obiecaną drogą morską tuż przed wybuchem działań wojennych. Pozostałych Niemców Palestyńskich aresztowano w krótkim czasie, ale po kilku tygodniach pozwolono im wrócić do swoich domów.

  Jednak kiedy "Desert Fox" Erwin Rommel i jego Afrika Korps posunęli się naprzód na wschód wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, Brytyjczycy wysłali ponad 500 pozostałych Niemców palestyńskich do Australii. Tam zostali zakwaterowani w areszcie, gdzie świętowali w kwietniu 1945 r., Pełni nadziei na ostateczne zwycięstwo w urodziny Outbacka Hitlera.

  Otwarte przyznanie się Niemcom palestyńskim do narodowego socjalizmu pomstowało zaciekle po 1945 roku. Powrót niemieckich osadników stał się niemożliwy, pozostali musieli opuścić kraj aż do założenia państwa Izrael w 1948 roku. Towarzystwo świątynne straciło w ten sposób centrum życia religijnego i społecznego; odtąd jej zwolennicy żyli tylko w Niemczech i Australii.

  Porzucenie starego domu w Ziemi Świętej została jednak ułatwia ex-nazistów i brązowy nowe znajomości poprzez udzielanie rekompensaty finansowej: Izrael musiał użyć 54 milionów marek niemieckich z zachodnioniemieckich płatności w ramach rekompensaty za skonfiskowane palestyńskiej własności niemieckiej - która w każdym razie widzieliśmy fragment w tak zwanej umowy reparacji między państwem żydowskim i Republiki Federalnej Niemiec. Nawet były NSDAP Ortgruppenleiter Jerozolimy, księgowi Ludwig, skorzystał z niej. Ze swej utraconej domu w Jerozolimie nauczyciel aż do przejścia na emeryturę w 1975 roku w szkołach w Badenii-Wirtembergii czynnej sowicie zrekompensowane w latach pięćdziesiątych z sumą pięciu figury.


  HISTORIA TO POTĘGA / KTO RZĄDZI HISTORIĄ RZĄDZI PRZYSZŁOŚCIĄ
 • @wk..ny 16:41:20
  Nie widze "zapetlenia". Mialam w sasiedztwie starego Zyda, ktöry wyklal swoich synöw za wyjazd do Izraela. Möwil wlasnie tak, jak pisze Ikulalibal. Ale jesli obie frakcje chca komus wyrwac nogi, to sprawa jest powazna. Nalezy unikac pozycji lezacej w przypadku konfliktu. Czasem przytrafia mi sie wizualizacja sytuacji, wiec ubawilam sie, zycze mu 100 lat w zdrowiu, z nogami na wlasciwym miejscu.
 • @morgan 18:55:15
  trochę strategii..
  jesteśmy zbyt słabi aby walczyć z całym żydowstwem Świata, w dyplomacji popierając jedną ze stron możemy coś ugrać.
  Pamiętaj, że frakcji jest tam wiele, ale podział główny jest taki: siedzimy w Izraelu do ostatniego obywatela, albo emigracja do Polin. Ja w tej kwestii popieram tych pierwszych. Tylko tyle..
 • @ikulalibal 17:30:07
  odpowiedziałem Morgan, Ciebie też to tyczy..
 • Jaki byłby sens
  dawać Adamowi i Ewie szlaban na Raj - gdyby poza jego granicami nie było już wtedy - dzieci Złego - no jaki?
  Wniosek?
  Dzieci Złego na każdym etapie rozwoju ludzkości robią swoją niecna robotę - ale uwaga! Ową robotę robią przeważnie ludzkimi rekami - i tu jest pies pogrzebany.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY