Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy w Izraelu istnieje "stara jak świat" agentura niemiecka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co wydarzyło się na USraelskiej KONFERENCJI w Warszawie? - Wydaję się że się wydarzyło, ... i to "COŚ TAK WIELKIEGO", że Waszyngton i Tel Aviv [Warszawa nie bo to "tumany"], ... do dziś zastanawiają się jak to było możliwe.

Pokojowa Konferencja Bliskowschodnia w Warszawie, tak mi się wydaje, faktycznie okazała się konferencją pokojową. Myślę, że wbrew założeniom zapobiegła amerykańsko-izraelskiemu atakowi na Iran. - Czy tak jest zobaczymy, ale na to wygląda. -  Moja teoria jest "rewolucyjna", ale myślę, że pośrednio wojnie tej zapobiegli Niemcy, przeciwnicy ataku na Iran

- Ktoś zapyta "A jak?"

Odpowiedź jest prosta: wywołując "kryzys historyczny" między Polską i Izraelem, który w wyniku niedojścia do skutku szczytu V4 w Jerozolimie zapobiegł, zniweczył plan Izraela, wykorzystaniu Polski jako "wyjścia awaryjnego" dla uchodźców wojennych z Izraela,

na wypadek Izraelsko-Irańskiego konfliktu będącego wynikiem ataku USA na Iran. >>>  Patrz "Grzegorz Braun o Mitteleuropie" 

A zrobiono to w bardzo prosty sposób: wywołując kryzys polsko-izraelski, .... który wywołała niemiecka agentutura w Izraelu. 

Nie ma państwa w którym nie ma agentury obcych państw. Nie jest takim państwem Polska, ... nie jest też takim państwem Izrael.

Myślę, że niemiecka agentura w Izraelu to najtajniejsza z tajnych agentur wspólczesnego świata. Trzęsie nie tylko Polską, ... trzęsie też Stanami Zjednoczonymi Ameryki. - tak mi się wydaje. /  Moim zdaniem trzeba by być naiwnym, gdyby się chciało wierzyć w to, że Niemcy to bardzo spokojny i spacyfikowany kraj, na jaki wygląda że jest. - Historia wskazuje że jest dokładnie inaczej.

 

 

RARYTAS ! ! ! - Pierwsze ze zdjęć przedstawia nazistów, syjonistycznych działaczy żydowskich, zwolenników niemieckiego Narodowego Socjalizmu w Palestynie [teraz Izrael], ... a drugie bogobojnych Żydów, przeciwników syjonizmu i współczesnego Izraela.

Najfajniejsza jest ta "hitlerowska glapa" z "buddyjskim znakiem miłości" na piersiach, .. oraz "sierpem i młotem" [żydowską hołotę?]:D w pazurach. /  Przeciw takiemu właśnie Izraelowi protestują bogobojni Jewreje..

 

 Dziwić się czy się nie dziwić? 

 Pewnie nie, ... bo i po co?   /  Wystarczają dwa zdjęcia, 

 aby zdemaskować i wyjaśnić wszystko to  "co na Górze Synaj piszczy"

I NIE JEST TO NA PEWNO KOLEJNE DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ (:

 

 

<>

 

Related image

 

 

 

  

 

 

KOMENTARZE

 • Grzegorz Braun o Mitteleuropie
  Grzegorz Braun >> https://www.youtube.com/watch?v=q7O7J2va9WA&t=2s

  JRMiP Congress promo >> https://www.youtube.com/watch?v=PsWnAJ2z3jk

  YB JRMiP Congress Berlin >> https://www.youtube.com/watch?v=DCSIEfw7ToQ
 • Oburzający fake news izraelskich mediów!
  .
  W zagranicznych mediach krąży informacja o tym, jakoby w południowej Polsce miał zostać zniszczony żydowski cmentarz. „Newsa” podaje między innymi „Times of Israel” i „Jewish Telegraphic Agency”. Jak informuje w mediach społecznościowych szef fundacji From The Depth, informacja jest fake newsem.

  Piszą o zniszczonym cmentarzu żydowskim w Polsce. Daniels: Czy to kreowanie antysemityzmu? >> https://wpolityce.pl/polityka/434727-oburzajacy-fake-news-izraelskich-mediow
 • @Autor
  Teza debilna:
  dlaczego Niemcom miałoby zależeć na zablokowaniu utworzenia z Polski "miejsca ucieczki" dla Żydów?

  Jeśli już, to jak pisałem - to polskie ujęcie problemu Iranu zapobiegło wojnie. I dlatego reakcja i USA i Izraela była tak silna.
  Tyle, że Żydzi przegięli i doszło do bezpośredniego zwarcia.

  Efekt - bardzo możliwe, że likwidacja Izraela.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:47:59
  // dlaczego Niemcom miałoby zależeć na zablokowaniu utworzenia z Polski "miejsca ucieczki" dla Żydów? //

  NA TYM IM NIE ZALEŻAŁO , i TAK TU MOGĄ "UCIEKNĄĆ"
  ZALEŻĄŁO IM NA ROZBICIU OSI "Waszyngton - Warszawa - Jerozolima"
  i zapobierzeniu atakowi na Iran
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 14:58:44
  "ZALEŻĄŁO IM NA ROZBICIU OSI "Waszyngton - Warszawa - Jerozolima" "

  Szanowny Ziucie, czy Ty aby nie za bardzo odleciałeś? O jakiej osi piszesz? ;-DDD
  Warszawa nie robi za jakąkolwiek część osi, ani nawet ośki.
  Radzę wrócić na Ziemię ;-)

  Ale oczywiście za ciekawy wpis 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 20:01:39
  // Warszawa nie robi za jakąkolwiek część osi, ani nawet ośki. //

  Mam odmienny podgląd na tę sprawę. / Jeśli szanowny Kolega zna się na mechanice tak jak na polityce, to wie zapewne, że oś ma piastę.

  Gdy rządziła PO Polska była [lub miała stać się] piastą osi Berlin - Warszawa - Moskwa >> https://ziut.neon24.pl/post/132327,czy-widmo-osi-berlin-warszawa-moskwa-przerazilo-usa > https://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY