Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Synaj, "Urodziny Hitlera", ... i co dalej? [1]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DLACZEGO MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH IZRAELA ATAKUJE POLSKĘ PO TYM GDY WSPÓLNIE ZE STANAMI ZJEDNOCZONYMI i SAMYM IZRAELEM POLSKA STANĘŁA PRZECIWKO IRANOWI? - takie pytanie zadano w Jerusalem Post

 

 Czy ktoś zna odpowiedź na to zasadnicze pytanie?

To bardzo interesujące i właściwie postawione pytanie, ... wręcz genialne.

DOBRZE ZADANE PYTANIE GWARANTUJE WŁAŚCIWĄ ODPOWIEDŹ,

a dpowiedź ta może być odkryciem na miarę Alberta Einstain'a

 To raczej pewne, .... gwarantuję to ]:D 

 

RARYTAS ! ! ! - Pierwsze ze zdjęć przedstawia nazistów, syjonistycznych działaczy żydowskich, zwolenników niemieckiego Narodowego Socjalizmu w Palestynie [teraz Izrael], ... a drugie bogobojnych Żydów, przeciwników syjonizmu i współczesnego Izraela.

Najfajniejsza jest ta "hitlerowska glapa" z "buddyjskim znakiem miłości" na piersiach, .. oraz "sierpem i młotem" [żydowską hołotę?]:D w pazurach. /  Przeciw takiemu właśnie Izraelowi protestują bogobojni Jewreje..

 

 Dziwić się czy się nie dziwić? 

 Pewnie nie, ... bo i po co?   /  Wystarczają dwa zdjęcia, 

 aby zdemaskować i wyjaśnić wszystko to  "co na Górze Synaj piszczy"

I NIE JEST TO NA PEWNO KOLEJNE DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ (:

 

 

<>

 

Related image

Żydowska policja w warszawskim Getto

 

 

<>

 

Co wydarzyło się na USraelskiej KONFERENCJI w Warszawie? - Wydaję się że się wydarzyło, ... i to "COŚ TAK WIELKIEGO", że Waszyngton i Tel Aviv [Warszawa nie bo to "tumany"], ... do dziś zastanawiają się jak to było możliwe.

Pokojowa Konferencja Bliskowschodnia w Warszawie, tak mi się wydaje, faktycznie okazała się konferencją pokojową. Myślę, że wbrew założeniom zapobiegła amerykańsko-izraelskiemu atakowi na Iran. - Czy tak jest zobaczymy, ale na to wygląda. -  Moja teoria jest "rewolucyjna", ale myślę, że pośrednio wojnie tej zapobiegli Niemcy, przeciwnicy ataku na Iran

- Ktoś zapyta "A jak?"

Odpowiedź jest prosta: wywołując "kryzys historyczny" między Polską i Izraelem, który w wyniku niedojścia do skutku szczytu V4 w Jerozolimie zapobiegł, zniweczył plan Izraela, wykorzystaniu Polski jako "wyjścia awaryjnego" dla uchodźców wojennych z Izraela,

na wypadek Izraelsko-Irańskiego konfliktu będącego wynikiem ataku USA na Iran. >>>  Patrz "Grzegorz Braun o Mitteleuropie" 

A zrobiono to w bardzo prosty sposób: wywołując kryzys polsko-izraelski, .... który wywołała niemiecka agentutura w Izraelu. 

Nie ma państwa w którym nie ma agentury obcych państw. Nie jest takim państwem Polska, ... nie jest też takim państwem Izrael.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • WHY IS ISRAEL’S FOREIGN MINISTER ATTACKING POLAND AFTER ITS STAND AGAINST IRAN?
  Placing itself at odds with the entire EU, Poland chose to host the State Department’s conference primed to enlist global support in reenacting critical sanctions against Iran.

  >> https://www.jpost.com/Opinion/Why-is-Israels-Foreign-Minister-attacking-Poland-after-its-stand-against-Iran-581191

  Why would an Israeli official choose to attack Poland just four days after they stood with the Jewish state against Iran? Placing itself at odds with the entire EU, the small Eastern European nation chose to host the State Department’s conference primed to enlist global support in reenacting critical sanctions against Iran. They did this even as England, France, and — outrageously — Germany plot to undermine President Trump’s courageous decision to leave the Iran deal and punish the Mullahs for their promise to enact a holocaust of their own.

  GOOGLE TRANSLATE

  Stając w sprzeczności z całą UE, Polska zdecydowała się na organizację konferencji Departamentu Stanu, aby uzyskać globalne poparcie w odrobieniu krytycznych sankcji wobec Iranu.

  Dlaczego izraelski urzędnik zdecydował się atakować Polskę zaledwie cztery dni po tym, jak [Polska i Izrael] stanęli [razem] przeciwko Iranowi? Stojąc w sprzeczności z całą UE, mały naród wschodnio-europejski postanowił zorganizować konferencję Departamentu Stanu, aby uzyskać globalne poparcie dla sankcji wobec Iranu. Nie zrobiła tego nawet Anglia, Francja - i co skandaliczne - Niemcy starają się podważyć odważną decyzję prezydenta Trumpa o odejściu z porozumienia Iranu i ukaraniu mułłów za obietnicę wydania własnej holokaustu.

  DLACZEGO MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH IZRAELA ATAKUJE POLSKĘ PO TYM GDY WSPÓNIE Z IZRAELEM I SSTANAMI ZJEDNOCZONYMI POLSKA STANĘŁA PRZECIWKO IRANOWI? - takie pytanie zadano w Jerusalem Post

  Czy ktoś zna odpowiedź na to zasadnicze pytanie?

  MYŚLĘ, ŻE TEMAT WART JEST NASTĘPNEJ NOTKI
 • Czy w Izraelu istnieje "stara jak świat" agentura niemiecka?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/147790,czy-w-izraelu-istnieje-stara-jak-swiat-agentura-niemiecka
 • Netanjahu i Putin spotkają się w Moskwie 27 lutego. Rozmawiali telefonicznie o sprawach "rozwoju terytorialnego"
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu spotka się 27 lutego w Moskwie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem - poinformowało w czwartek biuro prasowe szefa izraelskiego gabinetu. >> https://wpolityce.pl/swiat/435009-netanjahu-i-putin-spotkaja-sie-w-moskwie-27-lutego
 • 22.06.2016 /// Czy "widmo osi" Berlin-Warszawa-Moskwa przeraziło USA?
  George Friedman: Od 100 lat Stany Zjednoczone mają bardzo klarowną strategię: Nie pozwolić na to by zjednoczona Europa była hegemonem - Czy w 2009 roku "widmo osi" Berlin-Warszawa-Moskwa przeraziło USA?
  >> https://ziut.neon24.pl/post/132327,czy-widmo-osi-berlin-warszawa-moskwa-przerazilo-usa

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY