Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Muzeum POLIN, kwaterą główną "polskiego"* Neo-Bolszewizmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pospieszalski wPolityce.pl: Byłem na konferencji w muzeum Polin, kiedy podczas promocji książki Barbara Engelking mówiła o wejściu armii sowieckiej, JAK O WYZWOLENIU, a walkę żołnierzy podziemia i AK określiła jako wojnę domową.

Ci ludzie mentalnie tkwią w tamtych czasach.  -  wcześniej Pospieszalski mówił -  To publikacja dotowana z budżetu, która okazała się fake newsem. Co z tym zrobić? Polacy z własnych podatków zafundowali sobie bezpodstawne oskarżenia. Broszura wydana przz IPN jest w nakładzie minimalnym, a książka [Barbary Enkelking?] sprzedała się w tysiącach egzemplarzy. / KONIEC CYTATU /

WIKIPEDIA: Barbara Teresa Engelking (ur. 22 kwietnia 1962 w Warszawie) – polska [ta "polskość", czyli "obojniactwo" jest szczególnie ważne w jej życiorysie] : /  psycholog i socjolog. Profesor i kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii PAN(IFiS PAN). Od 2014 przewodnicząca Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej.

 

<>

 KIM SĄ "CI LUDZIE", BEZ ANTYSEMITYZMU W GŁOSIE, SAMI MUSIMY SOBIE DOPOWIEDZIEĆ 

* Muzeum POLIN kwaterą główną "polskiego" Neo-Bolszewizmu, ... "tak bardzo polskiego" jak bardzo niemieckie obozy koncentracyjne są polskimi : /

FRAGMENTY KSIĄŻKI "JUDEOPOLONIA"

Andrzej Leszek Szcześniak w swojej książce "JUDEOPOLONIA II" na stronie 121 pisze: Tajny ośrodek władzy / W tworzeniu mafijnego systemu władzyprowadzącej do zniewolenia Polski prawdziwym przełomem było jednak powołanie do życia Komitetu Organizacyjnego Żydów w Polsce. Był to pomysł Jakuba Bermana, który po śmierci Alfreda Lampe stał się przywódzcą lobby żydowskiego w ZSRR. Berman, działacz Kominternu i płk.NKWD, uznał, iż istniejące w Sowietach instytucje, organizacje i wojskowe jednostki polskie powinny być poddane kontroli niejawnego i nieformalnego ośrodka dyspozycyjnego, który stałby na straży interesów środowiska żydowskiego. /.../

Jakub Berman swój plan przedstawił 2 stycznia 1944 r. wicepremierowi i zarazem ministrowi spraw wewnętrznych ZSRR Ławrentijowi Berii, który sam, będąc z pochodzenia Żydem, zatwierdził ten plan, jako korzystny dla środowiska żydowskiego i imperialnej polityki sowieckiej. Tak doszło do utworzenia przy Związku Patriotów Polskich Komitetu Organizacyjnego Żydów w Polsce. Jego kierownictwo tworzyli: J.Berman, E. Szyr i h. Minc. / członkami zostali: I i W. Groszowie, L.Bristigerowa, J.Borejsza, R.Zambrowski, E.Ochab, S. Wierbłowski, A.Alster , W.Billing, J.Burgin, A Bromberg, Anatol Fejgin, Anna Fejgin, ... Ozjasz Szechter (ojciec Adama Michnika)... , Rubinsztajn, Kubarowie i inni.

"Antypolskie sprzysiężenia"

Z pamiętnika generała Zygmunta Berlinga, dowódcy 1 Armii WP / 1943 r. 

"Za plecami Armii walczącej krwawo o wolność i szczęście Ojczyzny, wrogie ręce, w naszym domu wychowane, usiłowały je zakuć w nowe kajdany ... Wróciło wspomnienie sprzed lat. 17 września 1939 roku na ulicy Niemieckiej w Wilnie, zamieszkałej prawie wyłącznie przez burżuazję żydowską, spotkałem o godzinie szóstej rano dwa czołgi radzieckie oblężone przez tłum wiwatujących. Sami Żydzi. Starzy i młodzi, kobiety i dzieci śpiewali i obrzucali czołgi kwiatami - widocznie już wcześniej przygotowanymi na tę okazję. A że to te czołgi, zdławiły ostatni dech wolności na tej ziemi? Niech płacą goje! ... 

- Nu coo? - Wasze przeszło! Teraz my

- powiedział do mnie stary znajomy Żyd. Dziś zrozumiałem, że to był zwiastun. .. 

Stworzono parawan, za którym wybranego narodu elita, w osobach Bermana, Zambrowskiego i (innych) ... ujmowała w swe ręce ster rządów w Państwie. Oni wiedzieli od dawna, jak przystąpić do dzieła. Nie zapomnieli dewizy, że masa to bydło, które musi być jednak prowadzone na dobrym łańcuchu. Pod pokrywą szczerych intencji zwiedli naszą czujność, wykuli ten łańcuch w postaci służby bezpieczeństwa, oraz spreparowanej prokuratury i sądów zdegradowanych do roli narzędzi władzy. Wszystko w imię potrzeb walki z kontrrewolucją. ..

Kto chce niech wierzy, że taki był cel żydowskich machinacji. Fakty mówiły, że dla mafii rządzącej, nie ma w Polsce Polaków - są tylko Żydzi i goje! "

<>

Powyższe cytaty zaczerpnięto z książki Zdzisława Ciesiołkiewicza "Inwazja Upiorów 1944 - 1970".

<>

Zdzisław Ciesiołkiewicz był dziennikarzem wydawnictw wojskowych i bliskim współpracownikiem gen. Berlinga. 24 listopada 1956 r. , w warszawskiej sali PKPG "Pod Kopułą" podczas zgromadzenia warszawskiego Oddziału Związku Dziennikarzy Polskich, upublicznił treść listu gen.Berlinga, w którym gen.Berling wyjawił wydarzenia związane z początkami tworzenia się Armii Polskiej w ZSRR.

W liście tym, gen.Berling przedstawia historię opowiadającą o spotkaniu w mieszkaniu Wandy Wasilewskiej w 1943, w Moskwie, gdzie padają takie słowa: 

"Zaległa cisza. Mówi Wasilewska:

- Towarzysze! Na terytorium Związku radzieckiego będzie tworzone narodowe polskie wojsko. Szczegóły poznamy później. Pułkownik Berling będzie w tej sprawie rozmawiał z towarzyszem Stalinem - kończąc zaakcentowała gospodyni spotkania.

Lampe poruszył się w krześle, w pierwszym momencie wydawać się mogło, że z niego spadł, poprawił okulary i brutalnie, z wściekłością wtrąca:

 - Wanda! Na h..a nam polskie wojsko, mamy przecież Armię Czerwoną.

Wasilewska zdenerwowała się. Zaciska wargi, uderzając pięścią w stół, ostro zwróciła sie do Lampego:

- Alfred!.. zamilcz! To jest rozkaz towarzysza Stalina - rozumiesz!"

Zgodnie z relacją gen.Berlinga, spisaną przez Zdzisława Ciesiołkiewicza, "towarzysze żydowscy" mieli być przeciwni utworzeniu Polskiego Wojska w ZSRR - miała im wystarczyć Armia Czerwona. 

Najbliższym opisem klimatu tamtego czasu są dalsze słowa autora: 

"Rok 1946 przypadł na okres wielkich batalii politycznych - Referendum Ludowego i kampanii przedwyborczej do Sejmu Ustawodawczego nowej Polski. .. A czym zajmowali się wtedy tagosyjoniści? W kwietniu 1946 r. do Wałbrzycha zjechał na swoje posiedzenie Centralny Komitet Żydów Polskich, o którego działalności społeczeństwo polskie niewiele wie, prawie nic."

Całość >>  https://www.salon24.pl/u/kacpro/522262,z-pamietnika-gen-berlinga-inwazja-i-antypolskie-sprzysiezenia

  

Śmiejcie się!  - 10.04.10 to "PRYSZCZ" 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków. -  Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu. 

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

tal

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Pawlicki: Polska zbyt długo prowadziła z Izraelem politykę bezwarunkowej miłości
  .
  >>> https://wpolityce.pl/polityka/435186-pawlicki-jestesmy-jedynym-powaznym-sojusznikiem-izraela

  Redaktorzy odnieśli się również do sprawy konferencji w Paryżu pt. „Nowa polska szkoła historii i Holocaustu”. Jan Pospieszalski podkreślił, że jest to eskalowanie kłamstw.

  Wypowiadali się tam ludzie z tytułami profesorskimi, finansowani z budżetu państwa. Oni funkcjonują w prestiżowych instytucjach. Nie ma żadnej odpowiedzi an to. To mowa nienawiści w najczystszej postaci — ocenił Pospieszalski.

  Zwrócił także uwagę na książkę „Dalej jest noc”.

  To publikacja dotowana z budżetu, która okazała się fake newsem. Co z tym zrobić? Polacy z własnych podatków zafundowali sobie bezpodstawne oskarżenia. Broszura wydana przez IPN jest w nakładzie minimalnym, a książka sprzedała się w tysiącach egzemplarzy. Byłem na konferencji w muzeum Polin, kiedy podczas promocji książki Barbara Engelking mówiła o wejściu armii sowieckiej, jak o wyzwoleniu, a walkę żołnierzy podziemia i AK określiła jako wojnę domową. Ci ludzie mentalnie tkwią w tamtych czasach — dodał Jan Pospieszalski.
 • TAJNY REFERAT JAKUBA BERMANA 1946 / ŹRÓDŁO
  "INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1946" - O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski / Skany archiwalnej książki Zdzisława Ciesiołkiewicza. - Warszawa 1956 - 1970

  >> //ziut.neon24.pl/post/132628,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-zrodlo

  >> TAJNY REFERAT JAKUBA BERMANA 1946 / "Piekło już się zaczęło"
  >> https://ziut.neon24.pl/post/143063,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-pieklo-juz-sie-zaczelo

  Narodziny Izraela: Historia, która powinna być dla nas przestrogą
  >> https://www.youtube.com/watch?v=D2yx1KAXy9A

  Żydzi z polskim hymnem na ustach?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY
 • Z pamiętnika gen.Berlinga: Inwazja i "Antypolskie sprzysiężenia"
  >> https://www.salon24.pl/u/kacpro/522262,z-pamietnika-gen-berlinga-inwazja-i-antypolskie-sprzysiezenia
 • Co masz autorze na myśli mówiąc "zamach smoleński"?
  Dzięki badaniom profesjonalnego zespołu do badania tej katastrofy Millera a także pośrednio poprzez całkowitą kompromitację grupy Macierewicza (zespołem nie można ich nazwać, bo swoje prac, a w zasadzie opowiadanie banialuk nie zakończyli raportem, lecz poprzez zbadanie ciał wszystkich ofiar udowodnili iż nie było żadnego wybuchu, a więc również zamachu) wiemy iż katastrofę tę należy określić jako nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lotniczym oraz śmierci 96 osób. Winę za to ponoszą Lech Kaczyński, niewymieniony z imienia i nazwiska dowódca wojkowy, a także będący pod presją piloci, którzy nie przeciwstawili się naciskom. Główną przyczyną i złamaniem procedur było nie zachowanie sterylności kokpitu i zejście poniżej minimów jakie były wyznaczone dla tego lotu.

  Jednak mimo wszystko Lecha Kaczyńskiego oraz tegoż dowódcy zamachowcami bym nie nazwał.
 • @Zawisza Niebieski 15:22:49
  "Co masz autorze na myśli mówiąc "zamach smoleński"?"

  Autor powtarza to, co zostało wdrukowane w świadomość jednej części opinii publicznej, tej która raporty MAK i KBWLLP uważa za kłamliwą narrację z wydarzeń 10.04.2010 roku.
  Druga narracja , której odbiorcą jest autor tego komentarza, przedstawiciel zwolenników "pancernej brzozy".
  Obie te narracje to "dwa ostrza nożyc Golicyna", które tną świadomość Polaków w interesie sprawców tej zbrodni czyli stron mających swe interesy w polityce resetu USA-Rosja, czyli Rosja/Niemcy/Francja/UK i USA/Izrael.
  Wydarzenia z 10.04.2010 roku były operacją fałszywej flagi a nie katastrofą samolotu.
  Jak i gdzie zginęło 96 osób, to jest zadanie do zbadania przez organa wolnej, suwerennej Polski, której nie mamy od 80 lat.

  Twój poziom intelektualny niczym się nie różni od POlszewickiej średniej; potraficie tylko powtarzać kłamstwa wdrukowane wam do głów przez POlszewickich polityków i POlszewickie media.

  Myślisz, ze jesteś mądrym, bo powtarzasz urzędowe kłamstwa a nie potrafisz niezaleznie poszukiwać faktów i wyciągać z nich logicznych wniosków(albo ciasnota umysłowa, albo debilizm kompletny).
 • @35stan 16:58:34
  Na początku odpowiem ci twoim językiem
  "Twój poziom intelektualny niczym się nie różni od PiSlszewickiej średniej; potraficie tylko powtarzać kłamstwa wdrukowane wam do głów przez PiSszewickich polityków i PiSlszewickie media."

  Teraz, gdy określiliśmy swoje poziomy intelektualne zapytam o argumenty. Grupa z "zespołem Macierewicza przebadała wszystkie ciała ofiar, za olanie woli kilku rodzin podatnik polski zapłacił odszkodowania, nie PiSszewicy, nie grupa z zespołem Macierewcza, co się na opowiadaniu bzdur wzbogaciła) dowodu na działanie materiałów wybuchowych nie znaleziono, co potwierdziła cisza wśród kłamców smoleńskich po otrzymaniu wyniku badań z laboratoriów niezależnych. Dwa zespoły powołane przez Polskę uzyskały zgodność, choć tylko jeden zespół raport napisał i podpisał. Drugi bał się podpisać pod swoimi niczym nie popartymi fantazjami, bo za kłamstwa w raporcie grozi odpowiedzialność prawna.

  Zostały nam tylko teorie spiskowe tworzone przez domorosłych ekspertów zza ekranu komputera, nie mających dostępu do dowodów, opowiadających swoje fantazje które najczęściej dowodzili, nie dostałem na biurko dowodu na to, że samolot wyleciał z Okęcia. A kim jest taki fantasta, by dowody otrzymać? Większość z tych "dowodów" obala logicznie myślący gimnazjalista. Dzięki Bogu ich bajania już dziś w większości społeczeństwa wzbudzają tylko uśmiech politowania. Sztuczna mgła, brak wylotu z Warszawy, wielki magnes co ściąga duraluminium z którego zbudowany jest samolot, maskirowka itd, itp. To tylko pogłos teorii fantastów o poziomie wiedzy technicznej trójkowego ucznia ostatniej klasy podstawówki..

  Jeśli PiS miałby jakiekolwiek dowody na to, że był to zamach, już dawno by je ogłosił, a nie brnął w przeznaczone dla elektoratu (podstawówka +) pogadanki Macierewicza.

  Bądźmy ludźmi myślącymi. O ile samolot nie służy do ścinania drzew, o tyle nie ma bomby termobarycznej nie wytwarzającej fali uderzeniowej, termicznej, akustycznej. Na ciałach ofiar oddziaływania, szczególnie dwóch pierwszych fal, nie stwierdzono. Obecności materiałów wybuchowych również żadne laboratorium .

  Myślę, że jestem mądry, bo mówię to co wskazuje fizyka, technika, badania, a nie opowiadam bajki dla przedszkolaka, co nie wie, że każdy przelot przez kraj odnotowywany jest przez radary kontroli przestrzeni powietrznej kraju. Więc banialuki o maskirowce padają od podstaw.

  Tę katastrofę można określić jako nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lotniczym i śmierci 96 osób. A ty drogi Glogerze jesteś tylko pogrobowcem fantastycznych teorii bajkopisarzy lub kłamców smoleńskich. W kłamstwa Macierewicza nawet PiS nie wierzy, choć nie mają odwagi, by przeprosić Polaków za 8 lat "dochodzenia na drabince".
 • @Zawisza Niebieski 17:57:54
  "Zostały nam tylko teorie spiskowe tworzone przez domorosłych ekspertów zza ekranu komputera,...."

  A ty kim jesteś, skoro nie zauważasz kłamstw wokół tych wydarzeń, kłamstw potwierdzających tezę, ze była to zbrodnia a nie żadna katastrofa?
  Dlaczego B.Komorowski kłamał jak bura suka na temat tego, gdzie przebywał w nocy z 9/10 kwietnia 2010 roku.
  Kłamstwa są zawarte w jego publicznych wywiadach, których udzielił po tych wydarzeniach.
  Konfrontacja jego opowieści z komunikatami Kancelarii Sejmu w dniu 10.04.2010 roku, potwierdzają fakt jego kłamstw na ten temat.
  Dlaczego nie stać cię na zapoznanie się z tymi wywiadami, ich analizę oraz wyciągniecie logicznych wniosków?
  Bo jesteś typowym otumanionym POlszewickim bezmózgiem.
  Podać ci linki do tych wypowiedzi B.Komorowskiego czy sam do nich dotrzesz(jeśli potrafisz)?
  Zainteresuj się także ralacją D.Tuska na temat podróży z Gdańska do Warszawy i porównaj z tym co podawało CIR w dniu 10.04.2010 roku a co relacjonowały na bieżąco media.
  Jest to za trudne zadanie dla ciebie? To nie wypowiadaj się na ten temat.
  Masz blade pojęcie o tym czym były te wydarzenia, kto i w jakim interesie tę zbrodnię zaplanował zrealizował i tuszuje.
  Ten opluwany Macierewicz działał i działa na zlecenie "sojuszników" zachodnich zaangażowanych w realizację tej zbrodni wraz z Rosją i to dlatego PIS zamiata pod dywan jej wyjaśnianie .
  Gdy PIS był w opozycji, Macierewicz realizował zadanie "drugiego ostrza nożyc Golicyna realizując wersję MAK-u 2.0(zamiast CFIT- wybuchy), które obie były fałszywką uzgodnioną przez USA-Rosję(Putina i Obamę).
  Gdy zmienił się prezydent USA, PIS miał nadzieję na pomoc w ujawnieniu prawdy ale administracja D.Trumpa i Izrael, szybko specyfikowały te nadzieje i J.Kaczyński na 90-tej miesięcznicy powiedział, ze "w okolicznościach jaki dziś mamy, całej prawdy ustalić się nie da" i to był poczatej zamiatania sprawy pod dywan, na żądanie strategicznych partnerów rzadu PIS czyli USA i Izraela.
  Czy taki bezmózgi POlszewik jakim jesteś, potrafi coś z tego zrozumieć, skoro potrafi jak nakręcona katarynka powtarzać wdrukowane mu "prawdy" MAK-u i POlszewickiej KBWLLP.
 • @35stan 18:38:56
  Tak, tak, wiemy, pomysłodawcą zamachu był Jarosław zaś wykonawcą Lech. Brały w tym udział USA, Rosja, Izrael, Niemcy, tylko po co? Ten człowiek odchodził już ze stanowiska, tak samo jak odszedł PiS. 8 lat wygranych PO-PSL dobitnie o tym świadczy. Nie robi się zamachu na człowieka, który odchodzi naturalnie.

  Cała metoda ogłupiania lemingów teoriami spiskowymi polegała na wyciąganiu jakiś tam bardziej lub mniej prawdopodobnych faktów i głoszenie ich jako "niezbitych dowodów" na "zamach" a oponentów określaniem POlszewicy. Nikt niepodważalnej, opartej na dowodach teorii nie stworzył, ciosem dla teorii spiskowych byl film z przejazdu Kaczyńskiego na lotnisko. Oczywiście, na wszelkie sposoby chciano ten film obalić.

  Dziś na całe szczęście nawet "dochodzący na drabince" zrozumiał, że zrobiono go w balona i już się nie ośmiesza wypowiedziami w tej sprawie. Zostało tylko kilka "sierot po maskirowce" co płaczą po dawnej chwale, gdy opowiadali niestworzone historie a lemingi to łykały, tylko że dziś lemingów jak na lekarstwo. Ludzie olewają temat nie tracąc czasu na głupiego gadanie.

  A tobie zostało opowiadać o "bezmózgich", bo powiedzieć idiocie iż jest inteligntny to dla niego chwała. Ot taka pułapka na lemingi, "gdy będziesz mi wierzył, to będziesz mądry". Człowiek który zna swą wartość, wie o czym mówi, na określenie iż jest "bezmózgi" parsknie śmiechem. Co niniejszym czynię.

  Ja zbijałem opowiastki twórców teorii spiskowych od samego początku, i zostawały im tylko okładki, więc wiem, o czym mówię. Gdy już dowody potwierdziły iż mam rację przestałem, bo po co. Tylko śmieszy, jak ktoś w co drugim tekście, bez względu na to czego by dotyczył mówi o "Zamachu Kaina na Abla"
 • @Zawisza Niebieski 08:49:09
  Widzisz czy nie widzisz to, że nie potrafisz odnieś się merytorycznie do przytoczonych faktów, tylko wzorem stosowanym przez POlszewię , uciekasz w sarkarzm i odwracasz kota ogonem.
  Jesteś mentalnym(czy tylko?) talmudowym bolszewikiem.
 • @35stan 10:19:28
  Odpowiem ci jako mentalny Polak, swego czasu takie innformacje jak teraz podajesz sprawdzałem, okazywały się albo niemożliwe do sprawdzenia dla zwyklego Polaka albo bzdurą w stylu sztuczna mgła, saolot nie wyleciał z Warszawy itd. itp.
  Dla mnie oczywiste są pewne fakty. 1. Samolot wyleciał z Warszawy, złamano pocedury bezpieczeństwa, prawdziwość zapisu w skrzynkach zapisu rozmów i parametrów lotu, rozbici się samolotu i fakt iż ofiary znaleziono na miejscu katastrofy w czasie uniemożliwiającym rozłożenie tylu ciał. Kolejnym bezspornym faktem jest iż ofiary nosiły na swych ciałach ślady charakterystyczne dla ofiar wypadku komunikacyjnego nie znaleziono zaś śladów użycia materiałów wybuchowych. Dlatego podążać metodą "twórców teorii spiskowych" w stylu między raportami czas różni się o kilka sekund. Co powiedział Komorowski, Kaczyński, Macierewicz to zwykła strata czasu. W ten sposób robicie ludzom wodę z mózgów. Zagonienie w tysiące nieistotnych szczegółów.

  Pisząc takie zdanie "Jesteś mentalnym(czy tylko?) talmudowym bolszewikiem." pojazujesz jak miałkie i nieważne są twoje argumenty. One tylko zaciemniają całą sprawę powodując u czytelnika iż rozdrabniając się na szczegółach nie widzi całości. Ja swego czasu całej sprawie, od strony technicznej poświęciłem wiele czasu, czytam, oglądam filmy o katastrofach lotniczych i pod tym kątem rozważyłem katastrofę pod Smoleńskiem. Samolot wystartował, bo przy dzisiejszych systemach kontroli ruchu powietrznego ukryć braku startu nie można. Była rozmowa braci Kaczyńskich, byla katastrofa, bylo złamanie wielu zasad ruchu lotniczego jak sterylność kokpitu, zejście poniżej minimów itd.
 • @Zawisza Niebieski 13:29:58
  "....i fakt iż ofiary znaleziono na miejscu katastrofy w czasie uniemożliwiającym rozłożenie tylu ciał. "

  Powtarzasz kłamstwa MAK i KBWLLP.
  Gdzie jest dokumentacja fotograficzno geodezyjna lokalizacji ciał na polance Siewiernego? Nie ma.
  Mapka MAK-u to dzieło klamców i zbrodniarzy MAK-owskich i w jej prawdziwość wierzą tylko takie jak ty bezmózgi.
  Gdyby to co pokazał na mapce zwanej "dyslokacją ciał ofiar katastrofy" było prawdą, to na filmie Wiśniewskiego byłoby widać wiele ciał a sam Wiśniewski nie mówiłby w dniu 10.04.2010 roku, że nie widział ciał.
  To samo wynika z relacji - wywiadu Turowskiego, który z pracownicą ambasady w Moskwie Emilią Jasiuk poszedł na miejsce zdarzenia.
  Ona widziała manekiny i chciała fotografować a on jej powiedział, ze to ciała ofiar i zabronił fotografowania.

  Droga Wiśniewskiego po wrakowisku:

  https://images92.fotosik.pl/131/ccb3dc43a44c0860med.png

  Gdyby tam były te ciała ofiar to Wiśniewski nie tylko by je widział ale on by musiał w niektórych miejscach po nich chodzić.

  Oto fragment wywiadu z T. Turowskim:

  (...)
  Kto był z Panem?

  - Obok mnie była pani Emilia Jasiuk - drugi sekretarz ambasady i pani Wioletta Sobierańska - konsul. Nagle pani Jasiuk powiedziała: "Co to za manekiny?" Ja wtedy spojrzałem i zauważyłem, że to są części ciał ludzkich. Ona chciała to filmować, na co powiedziałem jej, by przerwała to filmowanie, bo to jest nieetyczne. To są drastyczne obrazy. Trzeba uszanować ludzi chociażby w perspektywie ich rodzin. To jest niewątpliwie polecenie, które wtedy wydałem. I nie ma nic wspólnego z poleceniem, które było mi przypisywane.
  (...)
  https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-turowski-o-smolensku-trzy-osoby-dawaly-bezwarunkowe-odruchy-zycia-6031308523565697a
 • @35stan 16:42:15
  "Bezmózgi wierzące w teorie spiskowe". To, że stosujesz socjotechnikę jest pierwszym bardzo istotnym dowodem na to iż dowody twoje są bardzo słabe. Używaj argumentów a nie metod socjotechnicznych, bo nie z idiotą, których udało się wam omamić. Masz nieszczęście, czytałem opis lekarki która została wezwana do katastrofy samolotu PLL LOT, w którym zginęła Anna Jantar, oraz drużyna o ile dobrze pamiętam koszykówki. Ona miała podobne wrażenia. Widziała korpusy ludzkie, bez głowy, odnóży, które też odbierała jak manekiny. Siły oddziałujące na ciało ludzkie w czasie takiej katastrofy w pierwszej kolejności odrywają głowę. Siły spoistości kręgów szyjnych nie są w stanie pokonać pędu głowy człowieka, stąd zaleceniem dla lądowań awaryjnych jest przyjęcie pozycji położenia się na kolanach i przytrzymywania głowy rękoma. Czy wiesz, jak wyglądają ciała ludzkie po takiej katastrofie? Są gołe, pozbawione ubrań. Więc może na tej podstawie zrozumiesz dlaczego Turowski uznał filmowanie tych ciał za nie etyczne? Widziałeś może zdjęcia które pojawiły się na portlach na serwerach rosyjskich. Widziałem. Te ciała nie wyglądały jak ludzkie a bardziej na manekiny, gołe manekiny.Znowu jako argument wyciągasz swoją niewiedzę. Ozdobiłeś to "bezmózgiem", czyli osobą, która uwierzy w wasze bajki.

  Dlatego właśnie ludzie o odpowiednim wykształceniu i doświadczeniu w badaniach katastrof powinny się brać za badanie katastrof, a nie ludzie z "zespołem macierewicza". "Zespół Macierewicza" również odnosi się do twórców teorii spiskowych, oni dobierają dowody pod z góry założone tezy, wszystkie dowody temu przeczące odrzucają. Grupa z "zespołem macierewicza" nie raz raz podawala jakiś dowód na poparcie ich teorii, później, gdy dowód ten przeczył aktualnej wersji, odstawialli go na bok. Natychmiast przyjąłeś wersję, że ta pani widziała manekiny, ale ona ciał tych nie dotknęła, nie sprawdziła, czy to manekin, czy też korpus człowieka, dla was "dowód", tyle, że o kant d... taki dowód potłuc. Zadam pytanie, na jakiej postawie można uznać, że były to manekiny? Czy sprawdzono czy jest to mięso, czy np. plastik? W mojej ocenie zdjęcia z portalu na serwerach rosyjskich pokazywały ciała ludzkie, nie manekiny.

  Właśnie dlatego, że twoje dowody to skrzynka trocin musisz posługiwać się socjotechnicznymi słowami "Mapka MAK-u to dzieło klamców i zbrodniarzy MAK-owskich i w jej prawdziwość wierzą tylko takie jak ty bezmózgi." Bezmuzgi na to złapiesz, ludzie myślący ośmieszą cię, co niniejszym uczyniłem.
 • @Zawisza Niebieski 07:19:05
  Jeśli chodzi o wygląd ciał w katastrofie samolotu z Anną jantar i w Smoleńsku to masz rację / widziałem taki nagi korpus na zdjęciu z wypadku z Jantar /, ... ale to nie zmienia faktu, że wygląd ciał w obu przypadkach może być podobny,

  ... ALE PRZYCZYNA KATASTROFY RÓŻNA / ZAMACH TO TEŻ KATASTROFA

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY