Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Żydowska polityka ROSZCZENIOWA w Sejmie i Senacie od 1918 r.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Historyczny dla całej Polski dzień 11.11. 1918 r. jest zarazem historyczną datą żydowskiej polityki narodowej w Polsce, .. wtedy bowiem nastąpiło nasze pierwsze oficjalne zetknięcie się z ROSZCZENIAMI społeczeństwa żydowskiego - A JAK JEST DZISIAJ?

Polecam całe arhiwalne wydanie przedwojennego INSTYTUTU BADAŃ SPRAW NARODOWOŚCIOWYCH Polskiej Akademi Nauk z 1933 r. / Linki w komentarzach

Jako komentarz do powyzszego warto przytoczyć fragment archiwalnej publikacji Biura Prasowego Organizacji Syjonistycznej w Polsce "Materiały zdowskiej organizacji syjonistycznej w Polsce" pod regdakcją zydowskiego posła na Sejm RP] Izaaka Grunbauma   / Zeszyt Czwarty *Warszawa 1921 str. 159 /  będącego zapisem fragmentu debaty ws. "Sprawa obywatelstwa polskiego", gdzie po wystąpieniu posła Grunbauma [występującego w interesie napływowej do Polski w latach 1861 - 1905 ludności zydowskiej] , głos zabrał poseł Głąbiński / cytuję /: 

Poseł Głąbiński: Wysoka Izbo! Z powodu wystąpienia dwuch poprzednich mówców [chodzi o posłów zydowskich], muszę się stanowczo zastrzec w imieniu Komisji Konstytucyjnej przeciwko temu, jakoby ustawa tutaj proponowana [o obywatelstwie polskim] miała na względzie gnębienie kogoś, a w szczególności gnębienie narodowości zydowskiej.

Nasz projekt ustawy [o obywatelstwie polskim] nie rozni się zasadniczo od inny podobnych ustaw. Ale jezeli Szanowni Koledzy domagają się rozmaitych wyjątków, to te wyjątki traktować musimy jako ządanie przywilejów, a nie jako ządanie równouprawnienia. [..]

str. 167 //  Wysoka Izbo! Pan poseł Grunbaum starając się poprzeć swoje poprawki, na koniec swego przemówienia uzył jako argumentu, jego zdanim, najsilniejszego: "ZE, TE WSZYSTKIE WASZE USIŁOWANIA NA NIC SIĘ NIE ZDADZĄ". 

Ja muszę się stanowczo zastrzec przeciwko takiego rodzaju argumentom w tej Wysokiej Izbie! My tutaj nie mamy zadnych grup walczących z Państwem Polskim, ani przeciwko Sejmowi polskiemu, tylko mamy obywateli, reprezentantów naszego narodu, którzy są obowiązani ten Sejm szanować i uchwały tego sejmu popierać, a nie występować przeciw nim, tak jak raczył grozić p. Grunbaum.

Zadnemu obywatelowi Państwa Polskiego nie wolno apelować przeciwko jego ustawom do zagranicy. (Wrzawa na ławach posłów zydowskich).

Powiedział p. Grunbaum na końcu całkiem wyraźnie, ze te nasze uchwały na nic się nie zdadzą. W takich słowach mieści się ukryta groźba, dlatego na podobne uwagi Sejm niepodległego Pastwa Polskiego absolutnie pozwolić nie moze.  /  KONIEC CYTATU  / 

<>

 SKĄD MY TEN PROBLEM ZNAMY? 

Debata ws. ustawy o obywatelstwie w tamtym czasie była faktycznie bardzo ciekawa. To czego nie udało się wtedy uzyskać zydowskim obywatelom RP , ... udało się uzyskać współczesnym zydowskim obywatelom RP w wyniku, zaskarzonej przez L. Kaczyńskiego,  zmianie ustawy o obywatelstwie polskim z 2009 roku, którą podpisał prezydent Bronisław Komorowski.  >> LINKI DO NOTEK OOBYWATELSKWIE POLSKIM W KOMENTARZACH

 

KOMENTARZE

 • Polecam całe arhiwalne wydanie przedwojennego INSTYTUTU BADAŃ SPRAW NARODOWOŚCIOWYCH Polskiej Akademi Nauk z 1933 r.
  >> https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/WA248_21365_F-22-001_halpern-polityka-o.pdf
 • Więcej >>>
  http://rcin.org.pl/dlibra/results?action=SearchAction&skipSearch=true&mdirids=&server%3Atype=both&tempQueryType=-3&encode=false&isExpandable=on&isRemote=off&roleId=-3&queryType=-3&dirids=1&rootid=&query=GRUNBAUM&localQueryType=-3&remoteQueryType=-2
 • ŻYDZI JAKO MNIEJSZOŚĆ NARODOWA
  http://rcin.org.pl/Content/67744/WA248_87919_F-21-986-2_zydzi-jako_o.pdf
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Polski Instytut Badań Spraw Narodowościowych 1921 - 1939
  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Bada%C5%84_Spraw_Narodowo%C5%9Bciowych
 • SPOSOBY NABYCIA OBYWATELSTWA POLSKIEGO PRZEZ UCHODŹCÓW
  .
  Grzegorz Braun "O Mitteleuropie" >> https://www.youtube.com/watch?v=q7O7J2va9WA&t=151s

  REGULACJA PRAWNA - Zagadnienia nabycia obywatelstwa polskiego i jego utraty reguluje ustawa z dnia 2 kwietnia 2009 roku o obywatelstwie polskim (Dz.U. z 2012r. poz. 161).

  Uznanie za obywatela polskiego

  Przepisy ustawy z dnia 2 kwietnia 2009r. o obywatelstwie polskim powiększają w stosunku do ustawy z 1962r. krąg cudzoziemców, którzy będą mogli zostać uznani za obywateli polskich w trybie administracyjnym.
  >> https://ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

  >> Nie uchodźców! Unia chce nam wcisnąć Obywateli RP!
  >> https://ziut.neon24.pl/post/138549,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp

  >> 11 Listopada stracimy niepodległość
  >> https://ziut.neon24.pl/post/142050,11-listopada-stracimy-niepodleglosc
 • Żołnierze Wyklęci to wymysł na użytek... PiS! "Oni mordowali Żydów. Ten kult jest zgubny"
  Prof. Ireneusz Krzemiński, który w rozmowie z wp.pl stwierdził, że Wyklęci są wymysłem na użytek… Prawa i Sprawiedliwości.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/436252-istny-obled-socjolog-twierdzi-ze-wykleci-to-wymysl-pis

  Ci tak zwani Żołnierze Wyklęci, to bardzo często były też oddziały Narodowych Sił Zbrojnych, które walcząc z Niemcami, jednocześnie mordowały np. Żydów, albo też nasze mniejszości narodowe — oświadczył socjolog.

  Leszek Żebrowski o stosunku mniejszości narodowych do podziemia niepodległościowego >> https://www.youtube.com/watch?v=0tbLBj_d2sQ
 • Niby nie na temat ale na temat.
  Bardzo fajny opis największej żydowskiej "demokracji" świata.
  bo USA to w istocie państwo żydowskie (władza i pieniądze są żydowskie.. reszta to niewolnicy.).

  "Dosyć długie, ale czyta się przyjemnie (źródło FB):
  „Na pewno wielu z Was widziało jak Trump był wściekły podczas spotkania z Kimem. Co takiego mógł zaproponować Trump Kimowi ? Na pewno obiecał że inżynierowie z Nowego Jorku i Londynu uczynią Koreę Północną krajem mlekiem i miodem płynącym, że przybędą zaraz Korei z pomocą liczni bankierzy, którzy zaoferują Koreańczykom wspaniałe kredyty o zmiennej stopie procentowej, najlepiej we frankach, zabezpieczone hipotekami na tym co naród koreański swoją ciężką pracą przez dekady wybudował.

  Co jeszcze Trump KImowi mógł zaproponować ? Na pewno to że Kim i paru generałów z wojska i służb zostanie obsypanych bogactwem. Będą mieli po 1000 hurys za życia, worki kokainy, dobre kredyty w kasynach gry, zniżki w centrach handlowych i sieciówkach, łaskawych sędziów i prokuratorów, a nawet postawią im ołtarze Baala, na których będą mogli składać w ofierze dzieci porywane z Palestyny, Argentyny, czy innych dzikich krain .Wystarczy że Kim, jak Ukraina, zrzeknie się broni jądrowej i pozwoli wejść korporacjom zachodu do Korei.

  Oczywiście, co jest zrozumiałe Kim ma powierzyć w dobre amerykańskie ręce wszelkie bogactwa Korei, przede wszystkim metale ziem rzadkich, wodę, energetykę, przemysł i rolnictwo. Kim chyba jednak nie chce być bogaty, co mocno rozsierdziło Trumpa. Trump nie może pojąć jak można odrzucić tak cudowną propozycję od najlepszej demokracji świata ?!

  A może co innego tak rozsierdziło dobrego, amerykańskiego samarytanina ? Czyżby jakieś kłopoty z operacją niesienia wolności Wenezueli ? Tak, z Bogoty przyszły hiobowe wieści. Otóż Grupa z Limy ( Grupo de Lima ) zrzeszająca Argentynę, Brazylię, Kanadę, Chile, Kolumbię, Gwatemalę, Honduras, Panamę, Paragwaj, Peru i Wenezuelę uchwaliła jednogłośnie rezolucję wykluczającą jakąkolwiek interwencje zbrojną w Wenezueli. Obecny na spotkaniu Mike Pence mia całą noc wyć na balkonie do księżyca. Lamentował i żalił się Baalowi , że takie piękne bombki nie spadną na wenezuelskie kobiety i dzieci. Przecież rozpisano nawet konkurs na najlepszy napis na bombce , na najpiękniejsze życzenia od narodu amerykańskiego dla narodu wenezuelskiego. Tyle dobra się zmarnuje !

  Kiedy doszły do Trumpa wieści , że w tej obrażającej demokrację nasiadówce paru pętaków z dzikich krain brał udział przedstawiciel Kanady i głosował za rezolucją, miarka się przebrała. Oliwy do ognia dolał Trudeau deklarując razem z państwami Grupy z Limy utworzenie funduszu pomocy dla Wenezueli, by uspokoić nastroje w kraju i by głód nie odebrał Wenezuelczykom trzeźwego spojrzenia na przyjaciół z Londynu i Waszyngtonu. Kanada zapowiedziała że natychmiast pokryje swój udział w funduszu pomocowym w wysokości 53 milionów dolarów kanadyjskich.

  Reakcja najlepszej demokracji świata była natychmiastowa, wybuchł w Kanadzie skandal polityczny związany z firmą SNC-Lavalin. Obserwatorzy z najlepszej demokracji świata grzmieli , że rząd Trudeau musi upaść. Trudeau tłumaczył , ze rząd w sprawie SNC-Lavallin musiał dokonać trudnego wyboru, bo firma ta zatrudnia ponad 50 000 ludzi. Zdaje się że to najlepsza demokracja świata jako pierwsza na świecie opatentowała pomysł, że najwięksi upaść nie mogą, nawet wtedy gdy okradną wszystkich do kości.

  Obrońcy pokoju i demokracji nie składają broni, polecili udać się agentowi Guaido do Ekwadoru, pieszczotliwie nazywanym drugą Jerozolimą , kraju nie zrzeszonego w Grupie z Limy. Stamtąd nawołuje do walki i konfrontacji , próbując wywołać zamieszki sterowane z dystansu, jakie mogłyby dać bliskiej jego sercu armii najlepszej demokracji świata powód do zrzucenia bombek z uranem na wenezuelskie kobiety i dzieci. Nie da się jednak ukryć że Dobry Wujek Trump obawia się o zdrowie i życie swojego pupila, bo Wenezuelczycy przejrzeli podobno na oczy.

  Oddaliła się perspektywa szybkiego zdobycia koreańskich metali ziem rzadkich , koreańskiego złota, srebra i innych aktywów. Oddala się wizja wielkich łupów w Wenezueli. Rozgniewany Trump polecił buchnąć łupy stworzonej przez najlepszą demokrację świata armii ISIS. Przyparci do muru wspólnicy Waszyngtonu musieli oddać złoto, tony dolarów, i zrabowane dzieła sztuki i architektury w zamian za gwarancje bezpieczeństwa. I tu nie obeszło się bez problemów, nikt nie chce przytlić waszyngtońskich sierot, a znane z waleczności oddziały kurdyjskich kobiet są coraz bliżej.”

  Polubione przez 2 ludzi

  Tomasz Kowalski , 3 marca 2019 at 11:57
  "

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY