Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Nieścigane przestępstwa polityków jak zbrodnie wojenne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konstytucja Art. 44. Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, NIE ŚCIGANYCH Z PRZYCZYN POLITYCZNYCH, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

-  czyli zbrodnie polityków nie przedawniają się tak długo, aż nastaną warunki do ich ścigania

NOTUJMY KOLEDZY ! , ... NOTUJMY  ! ! !  -   NIC IM SIĘ NIE PRZEDAWNIA

KOMENTARZE

 • Konstytucja Art. 43. Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu
  Art. 44. Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.
  >> https://www.prezydent.pl/prawo/konstytucja-rp/wolnosci-prawa-i-obowiazki-czlowieka-i-obywatela/
 • Dzisiaj jest normalnie, ... ale wrócimy do średniowiecza?
  Cywilizację, w tym cywilizację seksualną wykreowało prawo.
  Prawo może też tę cywilizację zniszczyć

  Posłuchajmy co ma w tej sprawie do powiedzenia "guy",
  no "typ" którego jeszcze nie tak dawno mówiło się "pedał"

  >> https://wpolityce.pl/polityka/440344-biedron-zrobimy-wszystkim-jesien-sredniowiecza

  // O co mu chodzi? Robert Biedroń: "Dzisiaj jest wiosna, a jesień średniowiecza dopiero zrobimy wszystkim" //

  CZY O TO ZDZICZENIE WŁAŚNIE CHODZI MIARCE?
  >> https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/148275,gorzej-jak-zezwierzecenie-to-bestializacja
 • Autor
  "czyli zbrodnie polityków nie przedawniają się tak długo, aż nastaną warunki do ich ścigania"

  Taka jest wykładnia. Jeśli ściganie jest politycznie uniemożliwione, to czas liczenia przedawniania zaczyna się od momentu, w którym ściganie staje się możliwe.

  Czyli na przykład przestępstwa popełnione w PRL przez urzędników chronionych przez ówczesny system, mogą być ścigane aż do momentu liczonego od, powiedzmy, roku 1989 (koniec formalnego PRL-owskiego układu politycznego). Czyli do roku 2009.
 • @Pedant 07:08:27
  Konstytucja Art. 44. Bieg przedawnienia [...] ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

  "czyli zbrodnie polityków nie przedawniają się tak długo, aż nastaną warunki do ich ścigania"

  // Taka jest wykładnia. Jeśli ściganie jest politycznie uniemożliwione, to czas liczenia przedawniania zaczyna się od momentu, w którym ściganie staje się możliwe. //

  NA TO WSKAZUJE ART 44 KONSTYTUCJI

  // Czyli na przykład przestępstwa popełnione w PRL przez urzędników chronionych przez ówczesny system, mogą być ścigane aż do momentu liczonego od, powiedzmy, roku 1989 (koniec formalnego PRL-owskiego układu politycznego). Czyli do roku 2009. //

  PODAJESZ DWIE SPRZECZNE DATY KOŃCOWE

  "aż do momentu liczonego od, powiedzmy, roku 1989 / Czyli do roku 2009."

  MYŚLĘ, ŻE Z UWAGI NA ZASADĘ NIE DZIAANIA PRAWA WSTECZ MUSIAŁ BY SIĘ TUTAJ WYPOWIEDZIEĆ TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY / ART 44 OBECNEJ KONSTYTUCJI i SAMĄ KONSTYTUJĘ UCHWALONO W 1997 ROKU

  - W myśl "niedziałania prawa wstecz" na pewno przedawnienie przestępstw polityków nie ściganych z przyczyn politycznych [politycznego kumoterstwa] dotyczy przestępstw popełnionych po uchwaleniu obecnej Konstytucji w 1997 r.

  - Jeśli chodzi o przestępstwa polityków nie ścigane z przyczyn politycznych [politycznego kumoterstwa] , dokonane przed 1997 r. to w tej sprawie musiał by się wypowiedzieć TK czy też można.

  SUMUJĄC, NA DZIEŃ DZISIEJSZY, NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ JEST POWOŁYWANIE SIĘ PRZEZ POLITYKÓW NA PRZEDAWNIENIE POPEŁNIANYCH PRZEZ NICH PRZESTĘPSTW , NAWET JEŚLI USTAWA UZNAJE TAKIE PRZESTĘPSTWO ZA PRZEDAWNIONE
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 01:56:37
  https://www.youtube.com/watch?v=JI44N1cTCqk

  CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA
  Rozdział XVI Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne

  Art. 117. § 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
 • @Oracz 15:51:43
  Co ciekawe, w myśl przytoczonego przepisu, podlega pod niego również Giertych, który chciał poddać pod referendum złamanie zakazu (każda wojna zaczepna jest nielegalna, w myśl polskiego prawa) wszczęcia wojny napastniczej. Druga sprawa: Materiał z udziałem Giertycha był dograny przy pustej sali i w późniejszym terminie.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 03:20:08
  Widzę że i tutaj jakoś się nikt nie kwapi do komentowania tej wypowiedzi, a że właśnie wypowiedziałem się odnośnie niej na swoim blogu, wpiszę ten komentarz i tutaj:

  ""Cywilizację, w tym cywilizację seksualną wykreowało prawo.

  Myślę że się mylisz, bo prawo w takim znaczeniu jakie dziś mamy, znaczeniu niesakralnym to mamy dopiero od czasów cywilizacji łacińskiej. Tak to więc ona przyniosła prawo.

  Po drugie "cywilizacja seksualna" (jeżeli uznać że to co się dziś wokół seksualności dzieje to jakaś kultura, której pochodną może być cywilizacja (moim zdaniem to antykultura i jej pochodną może być tylko antycywilizacja) nie opiera się na jakimś prawie, tylko sama generuje sobie prawa, i są to prawa uzurpatorskie, prawa żądające tolerancji czy równouprawnienia podczas kiedy to nie są przedmioty poddające się jakiemukolwiek prawodawstwu, gdyż to są łaski, a więc ci, którzy ich udzielają mogą to robić nie tylko w bezpośrednich relacjach osobowych, ale i we w pełni wolnej i dobrej woli, oraz dobrym celu, którego osiąganie musi być przez łaskawcę (tutaj nas) kontrolowane aż po osiągnięcie tego celu.
  Jasne więc że przedmiot łaski nie może ani nam szkodzi, ani iść ku swoim celom, sprzecznym z naszymi celami.

  Tak więc pytacie czy te warunki dla udzielenia łask tym co chcą budować tą "cywilizację seksualną" są spełniane, i czy sami "budowniczowie byliby chętni aby je spełniać. Moim zdaniem absolutnie nie.

  - "Guje" tu raczej oczekują przywilejów, zwanych "prawami". Przywileje to uzurpacje - nawet nie łaski. Przywileje to pozycja wykluczająca jakąkolwiek sprawiedliwość i jakąkolwiek sensowność systemu prawnego. Uprzywilejowanie nie ma nic wspólnego ani ze sprawiedliwością, ani z cywilizacją - to tylko roszczenie terrorysty, roszczenie władzy absolutnej.

  I to czego oni chcą się już dzieje, i wcale nie w majestacie prawa, a z całą mocą bezprawia, kiedy np. sądy odbierają pod byle bzdurnym pretekstem dzieci rodzicom, pozbawiają ich władzy rodzicielskiej pod idiotycznym i bezsensownym "argumentem", że to tylko "prawa rodzicielskie" i jakoby podlegają sądom, a później dają tym "gujom" do adopcji, czyli "na wychowanie".


  "Prawo może też tę cywilizację zniszczyć"

  Już pisałem ale powtórzę. - Nie. - Ono jest do cywilizacji wtórne.


  "// O co mu chodzi? Robert Biedroń: "Dzisiaj jest wiosna, a jesień średniowiecza dopiero zrobimy wszystkim" //
  CZY O TO ZDZICZENIE WŁAŚNIE?"

  On tu "sieje mowę nienawiści" i twierdzi że kultura średniowiecza która jeszcze trwa jest czymś złym, po czym od razu zapowiada że za ich sprawą zostanie pogrzebana, a ich kultura przeciwnie - jest wiosenna, żywotna i ma przyszłość.

  Zważywszy że miesza, bo dzisiejsze patologie miesza z wielką kulturą człowieczeństwa która się szczególnie rozwijała właśnie w średniowieczu, po czym chce to wszystko pogrzebać w wielkim akcie "rewolucji homoseksualnej" to nie świadczy dobrze o jego sprawności umysłowej.

  Tyle że nie musi się tym zbytnio przejmować bo ma poparcie u władz UE - ostatnio Timmermans zapowiedział że go będzie wspierał, więc ma duże szanse się do PE dostać.

  M.in. to poparcie pokazuje że ta "cywilizacja seksualna" stoi wyłącznie na terrorystycznym wymuszeniu, na odgórnym, administracyjnym terroryźmie, a nie na żadnym prawie.

  Tak to ZDZICZENIE WŁAŚNIE, choć bestializacja o której jest notka to coś jeszcze głębszego, jeszcze bardziej zabójczego dla człowieczeństwa"
 • @miarka 17:32:34
  "Cywilizację, w tym cywilizację seksualną wykreowało prawo."

  NAPISAŁEM TO W KONTEKŚCIE SŁÓW BIEDRONIA

  // O co mu chodzi? Robert Biedroń: "Dzisiaj jest wiosna, a jesień średniowiecza dopiero zrobimy wszystkim" // >> https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/148275,gorzej-jak-zezwierzecenie-to-bestializacja

  MYŚLĘ, ŻE BIEDROŃ MÓWIĄC TE NIEZROZUMIAŁE SŁOWA POWIEDZIAŁ W SPOSÓB ZAKODOWANY TO SAMO, CO TY PISZESZ OTWARTYM TEKSTEM >> https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/148275,gorzej-jak-zezwierzecenie-to-bestializacja

  * Myślę że "wiosna Biedronia" to tymczasowa współczesność. / Ukrytym celem jest "Neo-Średniowiecze"

  ** Któraś partia wystawiła w wyborach który grał jedną z głównych ról w "SEKSMISJI", ... czyli filmu w którym dzieci "rodziły się jednopłciowo". / Dzisiejszy rozwój nauki już to umożliwia. Słyszałem gdzieś, kiedyś wypowiedź chyba tzw. prof. Hartmana który mówił, że w przyszłości rodzenie dzieci będzie niemodne - Promocja LGTB w tym kierunku zmierza.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:54:03
  Już nie będę tej dyskusji dublował - odpowiedziałem u siebie.
  //miarka-neon24pl.neon24.pl/post/148275,gorzej-jak-zezwierzecenie-to-bestializacja#comment_1540228

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY