Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"ZYDZI i KAHALY" / STARE, ... a jakby calkiem nowe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polecam, ... juz w 1914 r. pisali o "PiSda, ... albo nie bedzie z czego" (:

 Link  w  komentarzach

KOMENTARZE

 • ZYDZI i KAHALY 1914
  Reprint ksiazki z 1874 roku >> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/c5bcydzi-i-kahac582y.pdf
 • Nie da się zrozumieć Żydów bez ich Talmudu! (cz.6)
  https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/149274,nie-da-sie-zrozumiec-zydow-bez-ich-talmudu-cz-6
 • Niestety trudno jest ich rozumieć bez marksizmu i Shlomo Sanda
  21 V antymarksista Kszysztof Karoń wyjaśniał głownie zwolennikom Konfederacji jak w dalszym ciągu marksizm prowadzi nas i cały świat bialego czlowieka spowrotem do barbarzyństwa. To marksizm prowadzi sekspolityków do żlobków a liberałów (postmarksistowskich faszystów) do dominacji KUL i naszego narodu oraz państwa (na wzór UE)). Faszystowską dyktaturą maeksistowskiego terroru jest UE i to trzeba zmienić. Sluchając jego wystąpienia miałem wrażenie, że mimo wielu trafnych ocen historii marksizmu i dobrych chęci nie poradził sobie z wykozystaniem nomenklatury stosowanej przez Marksa w jego pismach obszerniejszych od Talmudów wszysrkich rabinów pisanych od około
  2000 lat (gdy prorocy zauważyli, że istnieje już wymyślany przez nich naród żydowski). Trudno się temu dziwić. KUL był formalnie opanowywany przez nadmaeksistowskich bermanowców już od 14 kwietnia 1950r (porozumienie między PRL a Kościołem) na marginesie jego wykorzystywania do opanowana Watykanu
  a dyktatura i treror uległ rewoluyjnej ewolucji i transformacji, która pozwala misiakowi Macierewicza jako operatorowi drona z poważniejszego arsenału na podobnie jak Hans Frank lub Rudolf Hes nie osczędzenie życia nawet jeśli jet praktykującym judeokatolikiem. Nowoczesny terror uniemożliwia skuteczne zamachy nawet samobójcom ale także dalsze wykorzystywanie mitów w rodaju smoleńskiego katastrofozamachu, kultu Połsudskiego lub Andersa do zachachmencania prawd obiektywnych historii podobnie jak mitologicznej hagady Starego Testamentu do sakralizacji sjonizmu. Słuchając sentemcji Kszyztofa Kieronia na temat pasożytnictwa jako skutku marksizmu odniosłem wrażenie, że psożytnictwo kojarzy mu się a bardziej z lenistwem lub niezdolnościa do pracy niż z zakresem tego pojęcia w twierdzeniach Marksa.Twierdzenia o dalej trwającym wyzysku innych cywilizacji i upośledzanych narodów przez "białego człowieka" (można go sobie wyobrazić np jaklo Trampa) i kraje rozwinięte podtrzymywanym i maskowanym między innymi "inżynierią finansową" wydają się nie uwzględniać rożnic między statystyką a fenomenologią i różnic w dostępie do własności wielu kategorii.
  Kult magisterium abp Życińskiego także jako filozofa nauki i TW ps. "Filozof" wpłynął też nieco na malą efaktywność a wlaściwie brak sensownej dyskusji o marksiźmie na KUL. Słuchaczom spotkania z Kszysztofem Karoniem szczególnie o ambicjach politycznie wyborczych warto uświadomić, że Marks jako aksjomat swego systemu komunizmu materialistycznego przyjął twierdzenie o jedynie pasożytniczej istocie wszelakiego życia (a wlaściwie można powiedzieć wszelakiego ruchu). Twierdzenie ro jet bardziej artykuulowane przez Marksa w jego pismach na tematy prawa (niż przy rozważaniach fascynującej abp Życińskiego teori ewolucji Darwina). Marksiści więc o tyle sprowdzają ludzi do poziomu baebarzyńców przez powszechne i przymusowe odrzucenie "zakłamanej" kultury i cywilizacji "idealistycznej",.które uważają za warunek budowy współżycia to znaczy współpasożytnictwa"w uczciwości" "komuny" między scjentystycznymi materialistami. Marks chyba świadomie wzorował się na komunii wiernych katolików na miłosierdziu Bożym lub "pasożytowaniu" roślin na słońcu Niestety racje są zerojedynkowe dopiero na progu niebios i trzeba wybierać między dżumami a cholerami.. Zly lub glupi wybór i możemy pod progiem niebios pokutowć jak abp Życiński proszący Boga by wyrwał jego owieczki z odchłani kłamstwa Michnika i Grossa , do której sam je wpędzał za życia.
  Na razie mamy wybory pomiędzy zmiksowanymi racjami i kandydatami na wybranych formalnie dla naszego zbawienia ale niestety przez nieodpowiedzialne zbyt często pasożytnictwo także do systemowego pasożytnictwa na elektoratach czyli niemal korwinowskiej wolności liberałkanalii lub zbiorowego pasożytnictwa słupów prezessimusa zbawiającego nas negatywnymi selekcjami i kreacjami elit (jego bliźniak obecnie wawelski ze swą damą dla kopuiacji in vitro łaskawą wyklaskał nawet arcybiskupa Wielgusa zbyt naiwnie przekonanego o głębokości transformacji materialistów w idealistów).
  W poprzednich wyborach Kukiz obiecywał odwoływanie wybranych pasożytów w czasie trwnia kadenji. Jego wybrani zamiast się odwoływać pomagali prezesomusowi w pozyskiwaniu sądowej mocy jego kręgów podejrzeń metodami leninowkiej polityki kadr i komprmisów ( za kompromisowe wspólne psioczenie na Konstytucję). Dobrze, że nie pomógł PiS w uprawomocnieniu odwoływania posłów i radnych przez prezessimusa i jego slupy. Ale byl czas na przemyślenie sprawy odwoływania wybranych pasożytów co najmniej tak istotnej dla wybieranych jak kara śmierci dla materialistów a wieczne zbawienie dla wierzących.
  Można to uzyskać przez zmianę ordynacji wyborczej na częściowo jawną i przyznanie jawnym wyborcom praw partii politycznej z prawem odwoływania wybranych według określonej procedury wykluczającej lub ograniczającej możliwości działań zbiorowego pasożytnictwa. Sam istnienie takich przepisów miało by ogromny wpływ na jakość i efekty prac wybranych tak jak istnienie wiekuistego potępienia ma wpływ na wierzących a kary śmierci miało wpływ na niewierzących.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY