Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Czasem USA działają z pobudek altruistycznych"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prof. Marek J. Chodakiewicz: Czasami USA działaja z pobudek altruistycznych.[..] Stany są najbardziej liberalnym imperium. Dominacja amerykańska jest zawsze w najłagodniejszej formie.

 CIEKAWY ALTRUIZM / NIE KUPUJE, ... TEORIA "FUNTA KLAKOW" WARTA : /

KOMENTARZE

 • Marek J. Chodakiewicz o "Ameryce w Europie"
  Rozmowa dotyczy w głównej mierze planowanego wzmocnienia obecności sił amerykańskich na terenie Polski, co było przedmiotem deklaracji podpisanej w Waszyngtonie przez prezydentów Donalda Trumpa i Andrzeja Dudę, rozpoczęła dyskusja o postawie Stanów Zjednoczonych wobec Europy Środkowo-Wschodniej po upadku żelaznej kurtyny.
  >> https://niezalezna.pl/276630-czasem-usa-dzialaja-z-pobudek-altruistycznych-marek-j-chodakiewicz-o-ameryce-w-europie
 • "Czasem USA działają z pobudek altruistycznych"
  A czy pan Chodakiewicz podał jakiś konkretny przykład z nowożytnej historii a jeszcze lepiej dwa przykłady? Ja wiem że to perora tylko dla fanów Gazet Polskiej ale jednak

  Swoją drogą ciekawe ile pan Chodakiewicz bierze za głoszenie takich bredni? wprawdzie jak na mój węch mocno zalatuje amerykańską bezpieką ale przecież nie można wykluczyć że tak wogóle jest altruistą.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 05:44:13
  Chodakiewicz: "Imperium amerykańskie jest jedynym które gwarantuje, że państwa narodowe będące w sojuszu z imperium nie zostaną zdominowane i zniszczone"

  Brzmi to dwuznacznie.
 • @ikulalibal 06:50:02
  Jakiś czas temu Chodakiewicz napisał, że być może realizacja roszczeń żydowskich będzie mniejszym złem.
 • Jak to zwykł był mawiać ś.p. ksiądz Józef Tischner.Są 3 prawdy!Cało prowda, tyz prowda i gówno prowda.
  O altruiźmie USA, to jest właśnie ta 3 prowda!!
  Brzezińśki:

  „Ameryka nie ma żadnych stałych przyjaciół, ani wrogów, tylko interesy” – powiedział Henry Kissinger, sekretarz stanu USA w administracji prezydentów Richarda Nixona i Geralda Forda. W tym kontekście nie dziwi, że gdy w 1989 r.

  I dlatego przysłali nam Jeffreya Sachsa!!

  Nastała epoka ohydnych kłamstw i przeinaczeń,kłamstwa robiących za prawdę ,wtłaczaną na siłę ludziom do mózgów.
  Typowo diabelska zagrywa!Podmiana kłamstwa na prawdę!
  https://youtu.be/nFSdgoLww2A
 • TVP Kultura!Altruizm w Afganistanie, naród afgański umiera!!
  https://youtu.be/DdOyFdmDLbI
 • @Robik 07:50:46
  Nie mam najmniejszych wątpliwości że takie sugestie padną właśnie z jego strony.Dawno i co ważniejsze-bezpowrotnie,minęły czasy mojej wiary w "wolność naukowych badań na amerykańskich uczelniach".A skoro Chodakiewicz jest "akademickim specjalistą od holokaustu" to chyba oczywiste jakie stanowisko prezentuje.
  Chodakiewicz nazwał "terapią szokową" książkę o Jedwabnem Grossa.
  "Szokową"-tylko tyle.Bo że jakąś terapię trzeba nam zaordynować było dla niego jasne .Chodziło tylko o rodzaj tej terapii.Amerykańska świnia!
  więcej prawdy o gazetopolskim guru Chodkiewiczu https://www.youtube.com/watch?v=Di4VlhdjvJ0
 • @trojanka 09:35:10
  //„Ameryka nie ma żadnych stałych przyjaciół, ani wrogów, tylko interesy-powiedział Henry Kissinger //”'

  Amerykanie wszystko kradną a potem podają jako swoje.Aforyzmy też albowiem ten powyższy nie jest autorstwa żadnego tam Kissingera a angielskiego premiera lorda Henry Temple

  https://www.azquotes.com/picture-quotes/quote-we-have-no-eternal-allies-and-we-have-not-perpetual-enemies-our-interests-are-eternal-henry-john-temple-52-93-52.jpg
 • @Pedant 07:39:51
  Do czasu.
 • @ikulalibal 10:15:00
  A jakie ma to znaczenie kto mówił? Wystarczy, że to prawda. Churchill także to powtarzał. Nie ma patentu na te słowa ten lord.
 • @trojanka 09:35:10
  [Dokument podpisany cytat: "Polska planuje również zapewnić dodatkowe wsparcie Siłom Zbrojnym USA, wykraczające poza obowiązujący w NATO standard wsparcia przez państwo-gospodarza." Nasze samoloty?] Uzbrojenie za nasze podatki, które można według ustawy udostępnić obcym. To jest tak jakby go nie było. Goj zapłaci i posłuży jako mięso armatnie w obcych interesach. Żydom potrzebne jest mięso armatnie to realizacji swoich interesów. Za uzbrojenie waszych synów płacimy wszyscy, ale to nie jest nasze uzbrojenie według ustawy i nie w naszej obronie. Trump: "Walczyliśmy ramię w ramię na całym świecie, w tym w Iraku i Afganistanie" A baranom z Polski opowiada się o misjach pokojowych. Dalej w to wierzycie? Kolejna wojna nie nasza w przygotowaniu.
 • To
  Zdaje się p.Chodakiewicz napisał przemówienie Trampowi , jakie ten wygłosił 6 Lipca 2017 r w Warszawie. Te aleje Jerozolimskie.....no więc wszystko jasne....
 • KRS
  Gersdorf dąży do anarchii po opinii rzecznika TSUE? "Można ignorować Izbę Dyscyplinarną. Mówiłam tym sędziom, że ich los jest niepewny"
  >> https://wpolityce.pl/polityka/452672-gersdorf-dazy-do-anarchii-po-opinii-rzecznika-tsue

  Wyrok TSUE jak opinia rzecznika? Wiceszef MSZ: Wówczas będzie to krok do ewentualnych działań legislacyjnych
  >> https://wpolityce.pl/polityka/452711-wyrok-tsue-jak-opinia-rzecznika-wiceszef-msz-komentuje
 • KRS
  To zdumiewające, bo wydawałoby się, że I prezes SN w tego typu wypowiedzi będzie mówił w oparciu o orzeczenia, a nie opinie. Od tego są sędziowie i powinni znać moc opinii. Czymś innym jest kwestia orzeczenia sądowego. Jeżeli I prezes na podstawie opinii wygłasza kategoryczne osądy, to ja się takich sędziów boję. Uczciwie powiem

  —powiedział prezydencki minister Andrzej Dera w programie „Wydarzenia i opinie” w Polsat NEWS, odnosząc się do słów Małgorzaty Gersdorf, która stwierdziła, że po opinii rzecznika generalnego TSUE można „ignorować Izbę Dyscyplinarną”.

  https://wpolityce.pl/polityka/452717-minister-dera-zaniepokojony-slowami-gersdorf

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY