Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Niemieccy Zydzi z Izraela chca zainwestowac w Auschwitz?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski / w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż." – mówi Daniels. / A ja sie zastanawiam: skad my to znamy?

Czyzby zydowskim Ashke-Nazistom zydowskim, ktorzy za pozwolemiem wladz nazistowskic Niemiec wyemigrowali [wraz ze swoim kapitalem] przyszlo [znow?] do glowy zainwestowac w Polsce w obozy koncentracyjne?

PYTANIE: CO TAM BEDA ROBIC TE ICH "WLASNE STRAZE"?

Czyzby Auschwitz faktycznie bylo jednym z "tymczasowo zamknietych" obozow koncentracyjnych jak to chyba wspominal red. Michalkiewicz?

CZARNE MYSLI PRZYCHODZA MI DO GLOWY

Kiedys ktos dzwonil do Radia Maryja z wiadomoscia: "Was Polakow nie bedzie" : /

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Telefon do Radio Maryja: Was Polakow nie bedzie
  >> https://www.youtube.com/watch?v=bL25_K5uToI

  >> https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
 • Zamieszanie po słowach Jonny'ego Danielsa: Auschwitz "maksymalnie oderwać" od Polski
  .
  Jonny Daniels w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" przekonuje, że muzeum w Auschwitz powinno zostać "maksymalnie oderwane od współczesnej Polski". Placówka powinna być jego zdaniem zarządzana przez międzynarodową instytucję z własną strażą.

  „Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski" – mówi Daniels. >> https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/auschwitz-maksymalnie-oderwa%C4%87-od-polski-zamieszanie-po-s%C5%82owach-jonnyego-danielsa/ar-AADeC7q?li=AAaGjkQ&%2525252525253Bocid=UP97DHP

  * OSOBISCIE PROPONUJE TEZ ODERWAC ZACHODNI BRZEG i AUTONOMIE PALESTYNSKA od PANSTWA IZRAEL oraz POZWOLIC PERSOM [Iranowi] na POSIADANIE BRONI ATOMOWEJ: To, raz na zawsze, moze rozwiazac Zydom problem z Polska (:
 • JRMiP Congress in Berlin promo
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PsWnAJ2z3jk

  Archiwum 7. Berlin Biennale
  >> https://artmuseum.pl/pl/archiwum/archiwum-7-berlin-biennale/1863
 • Souvenir coin with a swastika and Star of David owned by a young German Jewish girl
  .
  Moneta z pamiątkami ze swastyką i Gwiazdą Dawida należąca do młodej niemieckiej dziewczyny żydowskiej

  >> https://collections.ushmm.org/search/catalog/irn517746

  Moneta okolicznościowa została wydana, aby zachęcić do imigracji, która należała do 8-letniej Mara Vishniac, młodej żydowskiej dziewczyny, która opuściła nazistowskie Niemcy wraz z rodziną w latach 1938-1940. Moneta została wybita w 1934 roku, aby upamiętnić podróż barona von Mildensteina, nazistowskiego członka partii, do Palestyny. Wyjazd zaowocował pro-syjonistycznym raportem zachęcającym do emigracji żydowskiej, opublikowanym w gazecie nacjonalistycznej Der Angriff. Mara mieszkała w Berlinie z rodzicami, Romanem i Lutą, i bratem Wolfem. Po dojściu Hitlera do władzy w 1933 r. Żydzi doświadczali coraz bardziej ostrych prześladowań. Po pogromie Nocy Kryształowej w dniach 9-10 listopada 1938 r. 12-letnia Mara i jej 16-letni brat zostali wysłani, by mieszkać z krewnymi w Rydze na Łotwie. Kilka miesięcy później Mara została wysłana do domu dla uchodźców w Szwecji. W 1940 r. Mara, jej matka i brat przeprowadzili się do Sztokholmu i otrzymali wizy, aby podróżować do Stanów Zjednoczonych. Jej ojciec został aresztowany jako wrogi cudzoziemiec w okupowanym przez Niemców Paryżu i uwięziony. Uciekł po trzech miesiącach i dzięki pomocy JDC, która sponsorowała jego fotografię, otrzymał wizę do USA. Rodzina zjednoczyła się w Lizbonie, w Portugalii i wyjechała na SS Siboney, przybywając do Nowego Jorku 31 grudnia 1940 roku.

  ==========================================
  Zionism and the Third Reich / Syjonizm i Trzecia Rzesza
  ==========================================

  https://ussus.wordpress.com/2012/02/12/syjonizm-i-iii-rzesza-2/

  Na początku 1935 r., statek pasażerski płynący do Hajfy w Palestynie opuścił niemiecki port Bremerhaven. Na sterburcie, hebrajskimi literami wypisana była nazwa statku – „Tel Awiw” – a na maszcie powiewała flaga ze swastyką. Mimo że statek był w posiadaniu syjonistów, kapitan był członkiem partii narodowosocjalistycznej. Wiele lat później, jeden z pasażerów przebywających na pokładzie, przypomniał tę kombinację jako „metapsychiczny absurd”.(1) Absurd czy nie, jest to scena z mało znanego rozdziału historii: szeroko zakrojonej współpracy między syjonistami a III Rzeszą pod przewodnictwem Hitlera.

  Zionism and the Third Reich
  http://www.ihr.org/jhr/v13/v13n4p29_Weber.html
  Autor: Mark Weber, przekład: Tomasz Nowakowski
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 18:02:12
  Witaj dobrze że tu jesteś .Salute Amigo. 5*
 • Irmina Samulska "Was Polaków nie będzie" pracuje już w wydawnictwie IPN
  Tak tak To nie prima aprilis >> https://gloria.tv/article/4pxSwGmz7SZJCEK6oFjFiHBwo

  Irmina Samulska
  tel. (22) 581-88-32
  irmina.samulska@ipn.gov.pl
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 05:09:29
  Chyba nie ma innego wyjścia jak rozebrać, spakować i wysłać do Tel-Aviw'u cały obóz. Do ostatniej cegiełki i kolca.
  Szkoda pamięci polskich ofiar (rosyjskich i innych też), ale może oddajmy pejsatym ten problem. Niech sobie pielgrzymkują do "izraelskich obozów zagłady"!!!
  Dusza Polaka się burzy na takie korzenie się przed "wybranymi", ale może przyszłość Narodu ważniejsza?
 • To już pewne! Holenderskie koleje wypłacą Żydom odszkodowania za Holokaust
  Holenderskie koleje państwowe ogłosiły decyzję w sprawie wypłaty odszkodowań rodzinom żydów, Romów i Sinti wywiezionych do niemieckich obozów koncentracyjnych. Władze spółki podały, że na ten cel przeznaczone zostanie kilkadziesiąt milionów euro.

  Holenderskie przedsiębiorstwo, które należy do rządu, ogłosiło wypłacenie odszkodowań ocalałym z Holokaustu lub rodzinom ofiar. Około 5-6 tys. osób otrzyma kwoty rzędu 5-15 tys. euro.

  W Holandii w 1939 roku żyło 140 tys. żydów. W czasie niemieckiej okupacji wywożono ich koleją najpierw do obozu przejściowego w Westerbork, a następnie do obozów w Sobiborze, Auschwitz, Bergen-Belsen lub Terezinie. Wojnę przeżyło zaledwie ok. 35 tys. holenderskich żydów.

  Jak przyznała dyrekcja holenderskich kolei, wywózka osób do obozów koncentracyjnych podczas niemieckiej okupacji, to „czarna karta w historii przedsiębiorstwa”. W 2005 roku powołano specjalną komisję, która miała określić zasady wypłacania odszkodowań.

  Podobna sytuacja miała miejsce we Francji. Tamtejsze koleje państwowe przyznały, że przy pomocy ich infrastruktury, do obozów zagłady przewieziono ok. 76 tys. żydów. Jak podkreślano, Francja będąca wówczas pod okupacją nie miała wystarczającego wpływu, aby zatrzymać ten proceder. Rząd francuski do tej pory wypłacił ofiarom Holokaustu i ich rodzinom niemal 6 mld dolarów.

  Źródła: abcnews.go.com
 • Inwestycja inwestycji nierówna.
  Niemieccy żydzi, hmm...
  W co tu zainwestować w Auschwitz, pierwsze co mi na myśl przychodzi to kompleksy z wielkoformatowymi kinami i prażona kukurydza w kubkach. Na terenie niemieckiego obozu kilkanaście takich kompleksów znalazłoby miejsce, po co piesze "wycieczki" jak w wygodnym fotelu można obejrzeć żydowską wersję historii, przyjemne z pożytecznym ...

  A gdyby na skutek "zmian klimatu" w obóz walnął kiedyś kulisty piorun i spowodował doszczętny holocaust obozu to co wtedy, Polacy musieli by go odbudować czy kto inny ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY