Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Naszym wrogiem nie sa Rosjanie ani Zydzi: jest nia ideologia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naszym wrogiem jest ideologia, ktora uprawiaja niektorzy z nich. Wszystko wskazuje na to, ze "skansenem" tej ideologi jest Izrael. W wyniku polityki stygmatyzacji wspolczesnej Rosji i uznania zaszlych w niej zmian, ideologia ta wraca do Rosji.

* Uwlasczenie sie komunistycznej i postkomunistycznej nomenklatury w Polsce uznajemy za wielka trznsformacje, ale tego samego, co tez dokonalo sie w Rosji, juz nie.

A  warto dodac "kapitalistyczna Rosja carska" byla aliantem Francji, Anglii i Amerykanow [a wiec w jakims tez sensie nieistniejacej jeszcze Polski],  w I Wojnie Swiatowej, w wyniku ktorej odzyskalismy niepodleglosc. / Paradoksem jest, ze zawdzieczamy ja nie tylko naszym obecnym "aliantom", ale sytuacji bedacej wynikiem  Rewolucji Pazdziernikowej i potrzebie oslabienia komunizmu  /   *  Tez tej niepodleglosci po II Wojnie Swiatowej, gdy zmiany w Rosji po 1989 r. utorowaly nam droge do obecnej Polski jaka znamy -  Wydaje mi sie, ze w imie obcych interesow, karmi sie nas stereotymami z okresu Rosji Sowieckiej, bez docenienia zmian w Rosji, z ktorych paradoksalnie korzystamy. 

W tej "stygmatyzacji Rosji" znaczaca jest rola jaka odgrywa Polska po tzw. wypadku nazywanym "zamachem Smolenskim", ... ktory to "zamach", chcemy to uznac czy nie, zmienil ksztalt postrzegania przez Polske geopolityki. "Zamach Smolenski" wykoleil polityke pojednania z Rosja [warto przypomniec niewygloszone w Smolensku przemowienie Lecha Kaczynskiego], na polityke konfrontacji z Rosja, ... na czym jak widzimy skorzystal "skansen" z Izraela.

Jak pisze Konrad Kolodziejski w wPolityce.pl "Rosja uzasadnia stalinowska polityke walka z antysemityzmem", .... warto wiec przypomniec slowa Jozefa Stalina skierowane w liscie do Jewis Thelegraphic Agency / Zydowskiej Agencji Telegraficznej w Ameryce z 1932 r, w ktorych na uwage ze w Zwiazku Sowieckim szerzy sie antysemityzm stwierdza, ze w ZSRR antysemityzm jest scigany z mocy prawa, a na aktywnych antysemitach dokonuje sie egzekucji. 

[ Tu bedzie ten cytat / musze odszukac ] 

Polecam artykul Konrada Kolodziejskiego, miedzy innymi z uwagi na jego slowa:

 "Rosjanie powoluja sie tu na wspolnote losow rosyjsko-zydowskich, w ramach ktorej, podczas II Wojny Swiatowej, oba narody wspolnie przeciwstawialy sie hitlerowskiej nawale" 

-  warto przypomniec, ze nie tylko hitlerowskiej - Ideologia, ktra dominowala w Rosji ery komunizmu i "wielonarodowego narodu radzieckiego" pochlonela miliony ofiar terroru stalinowskiego w tym min. zycie marszalka Tuchaczewskiego znanego z wojny z Polska i "Bitwy Warszawskiej" 1920 roku. Warto przypomniec kolejne slowa, a raczej obawy Kolodzuejskiego:

 "Za sprawa diaspory rosyjskiej [ta] narracja historyczna trafia w Izraelu na podatny grunt. Byc moze to zbyt daleko idace wnioski, ale nie mozna wykluczyc, ze w najblizszych latach rozwjdzie sie ona za pomoca Izraela na inne panstwa, w tym na Stany Zjednoczone. Jezeli nie bedziemy temu skutecznie przeciwdzialac, to wkrotce dowiemy sie, ze stala obecnosc [Armi Amerykanskiej we wspolczesnej Polsce to] ** jedyna metoda powstrzymania polskiej dziczy przed antysemickimi pogromami".

** Celowo zmienilem tresc wypowiedzi Kolodziejskiego, aby uwypuklic fakt, ze jego obawy "nie sa na bierzaco". / "Skansen" z Izraela, dzieki swojemu miedzynarodowo - kosmopolitycznemu charakterowi opanowal USA w okresie miedzy koncem II Wojny Swiatowej i czasem wspolczesnym, a teraz jak widac, po przegnaniu ich z Rosji i demoludow w latach 1953-1968, WRACA!

"Izrael pamieta o Wielkiej Wojnie Ojczyznianej" - pisze Kolodziejski - wspominany jest tez "polski antysemityzn". /  Jesli tak, to ja przypomne teze z ksiazki "PARADOKSY HISTORII" Uszkujnika, ktora mowi, za przyczyna wymordowania polskich oficerow w Katyniu byl wlasnie "polski antysemityzm", przypomne tez idee Jonny'ego Danielsa z poprzedniej notki, mowiacej o [jak to nazwalem] zydowskich inwestycjach w Auschwic /  Jonny Daniels de facto proponuje [domaga sie?] eksterytorialnosci terenow bylych niemieckich obozow koncentracyjnych w Polsce z "eksterytorialnymi strzanikami" wlacznie / Jesli dodamy do tego roszczenia z "ustawy 447", to laczne z rzadaniami oficera Armi Izraela rezydujacego w Polsce, roszczenia te przewyzszaja roszczenia Hitlera z 1939 roku.

UWAZAJMY CO SIE DZIEJE WOKOL NAS, ... BO NAPRAWDE MOZE NAS NIE BYC : /

KOMENTARZE

 • Rosja uzasadnia stalinowską politykę rzekomą walką z antysemityzmem w Europie
  Kolodziejski: O tym, że od kilku lat rosyjska propaganda coraz chętniej sięga do antysemityzmu, jako broni przeciwko Polsce, pisałem wielokrotnie. Sprawa ma oczywiście wymiar szerszy. Rosjanie powołują się tu na wspólnotę losów rosyjsko-żydowskich, w ramach której, podczas II wojny światowej, oba narody wspólnie przeciwstawiły się hitlerowskiej nawale. O tym, że owa wspólnota jest dość naciągana, wiedzą jedynie ci, którzy mają jako takie pojęcie o pakcie Ribbentrop-Mołotow. Sojusz sowiecko-niemiecki jest jednak coraz bardziej skutecznie usuwany z kart historii. >> https://wpolityce.pl/polityka/452551-kolodziejski-czyzby-zaczelo-sie-rehabilitowanie-jalty

  "Was Polakow nie bedzie" >> http://ziut.neon24.pl/post/149480,niemieccy-zydzi-z-izraela-chca-zainwestowac-w-auschwitz


  *** Gigantyczna podwyżka haraczu >> https://nczas.com/2019/06/27/gigantyczna-podwyzka-haraczu-na-zus-rzad-nie-bierze-pod-uwage-wprowadzenia-ulg/
 • Czy Żydzi powinni przeprosić Polaków za mord w Katyniu?
  >> >> http://nichcik.neon24.pl/post/113471,czy-zydzi-powinni-przeprosic-polakow-za-mord-w-katyniu

  Ofiary Katynia: Zatwardziali wrogowie władzy radzieckiej, ... tylko nie wszyscy wiedzą, że ówczesna "władza radziecka" była w 80 procentach władzą żydowską. - Ale o tym w "Paradoksach Historii" Uszkujnika.
  >> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf
 • Prof.Lewicki:"Amerykanie już wiedzą, że nie ma nawrócenia Rosji"
  Pytanie z "gbybologi politycznej": Czy gdyby ster rządów w USA dzierżył Ronald Reagan, lub John McCain, to czy Putin też tak wodziłby świat zachodni za nos?

  Od siebie, dodam swoje własne, wydaje się, że być może, też właściwe pytanie: Czy to co robi Putin, robi to bo chce, czy robi to, bo musi tak zrobić?

  Pytanie przyszło mi na myśl po przeczytaniu "histori Rosji Radzieckiej, w skrócie", przedstawionej w książce Uszkujnika, po przeczytaniu której, można by odnieść wrażenie, że Putin dzisiaj, tak jak rosyjski car Mikołaj przed rewolucją w Rosji 1917 r., walczy o przetrwanie swoje, oraz broni Rosji przed "najazdem", ... / możliwe, że takim samym, z jakim zmaga się obecnie Polska, tyle że Rosja ma to "w wersji militarnej", a my kulturowej? - Do "Niemieckiej Unii", weszliśmy dobrowolnie. >>> https://www.salon24.pl/u/niechcik/583756,prof-lewicki-amerykanie-juz-wiedza-ze-nie-ma-nawrocenia-rosji
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 19:25:51
  "O tym, że owa wspólnota jest dość naciągana, wiedzą jedynie ci, którzy mają jako takie pojęcie o pakcie Ribbentrop-Mołotow. Sojusz sowiecko-niemiecki jest jednak coraz bardziej skutecznie usuwany z kart historii. "

  To nie był sojusz, to był pakt o nieagresji, który dostarczył Związkowi Radzieckiemu dodatkowe pareset kilometrów na drodze do Moskwy i Leningradu. Gdyby Polska ZATRZYMAŁA atak niemiecki, inwazja ze wschodu nie musiała nastąpić. Sowieci zawarli także pakt o nieagresji z Japonią, nie po to aby napaść na Chiny.

  Narodowi socjaliści oficjalnie głosili swój cel - "zniszczenie bolszewizmu". Parę lat wcześniej toczyli wojnę zastępczą w Hiszpanii i jest naiwnością myśleć, że by Polski nie zaatakowali. Inwazja radziecka nastapiła tygodnie później, gdy front polsko-niemiecki się załamywał, i nie miała decydującego wpływu na kampanię wrzesniową.

  Rozbiór Czech nie był mniej sojuszem między Trzecią Rzesza a Polską. Wysiłki Stalina aby utworzyć sojusz anty-niemiecki w 1938 zostały odrzucone.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 19:44:04
  "Czy gdyby ster rządów w USA dzierżył Ronald Reagan, lub John McCain, to czy Putin też tak wodziłby świat zachodni za nos?"

  Putin doszedł do władzy na skutek kataklizmu smuty jelcynowskiej, miarę przebrało zniszczenie Jugosławii i atak NATO na Serbię. Zasługa przypada Clintonowi. Czy Reagan by poparł rujnowanie Rosji w latach 1990.? Nie wiem. Ale McCain zawsze Rosji śmiertelnie nienawidził.
 • @Pedant 20:02:10
  // Gdyby Polska ZATRZYMAŁA atak niemiecki, inwazja ze wschodu nie musiała nastąpić. //

  To osobny "wielki temat" do "rozpisania. / Amerykanscy zydzi na potege industrializowali Zwiazek Sowiecki i odbudowywali przemysl niemiecki aby mogl splacac reparacje, ... w tym samym czasie mielismy w Polsce amerykanskich doradcow ktorzy nie pomogli nam dokonac tego samego.

  - Do "Cudu nad Wisla 2.0" nie doszlo : /

  To czego nie udalo sie bolszewokom w 1920 roku, udalo sie im 25 lat pozniej. / Dlaczego i jak do tego doszlo?
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 20:09:29
  "To czego nie udalo sie bolszewikom w 1920 roku"

  Warto pamietać, że to była kontrofensywa po wyprawie
  Piłsudskiego na Kijów.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 20:09:29
  "Amerykanscy zydzi na potege industrializowali Zwiazek Sowiecki i odbudowywali przemysl niemiecki aby mogl splacac reparacje"

  Raczej anglosascy plutokraci.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 20:09:29 & Pedant
  // w tym samym czasie mielismy w Polsce amerykanskich doradcow ktorzy nie pomogli nam dokonac tego samego. //

  DLACZEDO ?

  - Dlaczego nie wiemy co wydarzylo sie w Gibraltarze i w Smolensku?
 • Srali muchy bedzie wiosna a pan Kołodziejski
  (a kto to wogóle jest? ) niech nam oczu nie mydli drugorzędnymi pierdołami bo miał na to sporo czasu w przeszłości (pierwszy pomnik armii czerwonej w tel awiwie powstał w 2012 r)
  Jak tan Kołodziejski taki mądry to niech lepiej napisze co dwa dni temu omawiali w Jerozolimie Amerykanie Żydzi i Ruscy .Bo jeśli żyd mówi że "spotkanie historyczne" to może blefuje.A może nie.Kto go wie.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019061810582368-netanjahu-nazwal-historycznym-przyszle-spotkanie-rosji-stanow-zjednoczonych-i-izraela-sputnik/
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 20:32:25
  "Dlaczego nie wiemy co wydarzylo sie w Gibraltarze i w Smolensku?"

  Wiemy.
 • @Pedant 22:20:51
  W takim razie dlaczego nikt tego nie mowi? (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 20:32:25
  Dlaczego hołota zamieszkująca ziemię Polin ma coś wiedzieć ? . Salute 5* .
 • @Repsol 22:38:00
  Od tego zacznijmy / Rozumiem ze kazdy "wie za siebie" (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 22:55:28
  Ave Amigo .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY