Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy jestem "Ojcem Chrzestnym" Konfederacji"? ]:D

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Konfederacja rzucila na kolana filosemickie PiS zmuszajac je do "przejecia" retoryki Konfederacji odnoszacych sie do roszczen zydowskich. / Pozory myla, ... tak samo pozorna jest przegrana Konfederacji - pisalem 25.05.2018 r." i nie pomylilem sie.

Warto przypomniec, "Stara Konfederacja" po wyborach do PE czesciowo sie rozpadla, ... odszedl min. Marek Jakubiak / szkoda, teraz by sie przydal / , "JKM-mac" tez byl zniechecony. Czy notka z 28 maja 2019 r. pt. "To nie PiS, to Konfederacja i Prawdziwi Polacy wygrali wybory" pomogla Konfederacji "odnowic przymierze"?

 - Jesli nawet nie, to i tak czyje sie w jakiejs mierze "Ojcem Chrzestnym", ... bo, jak mawial moj sp. tesciu  "Sukces ma wielu ojcow, ... tylko porazka jest sierota" (:

Gratulacje ! 

 [link do "reprintu" notki z 28.05.2018 r. w komentarzach]

 

KOMENTARZE

 • "To nie PiS to Konfederacja i Prawdziwi Polacy wygrali wybory" REPRINT z 28.05.2019 16:20
  .
  >> https://ziut.neon24.pl/post/149125,to-nie-pis-to-konfederacja-i-prawdziwi-polacy-wygrali-wybory

  Pozory myla, ... tak samo pozorna jest przegrana Konfederacji, "bo nie przekroczyli progu". Prawda jest inna: Konfederacja rzucila na kolana filisemickie PiS zmuszajac je do "przejecia" retoryki Konfederacji odnoszacych sie do roszczen zydowskich.

  Przeanalizujcie ostatnie deklaracje Kaczynskiego, Morawieckiego i calego PiS odnoszace sie do tego tematu. Gdyby nie Konfederacja tych deklaracji by nie bylo.

  ABY WYGRAC WIZERUNKOWO PiS MUSIAL JE PRZEJAC

  Dzieki Konfederacji te deklaracje Prezesa i PiS sa,

  Zadaniem Konfederacji, na okres kampanii do Sejmu i Senatu, jest nacisk "Prawdziwych Polakow" i Konfederacji na PiS, aby wnioski Konfederacji i bedace ich wynikiem deklaracje PiS przed wyborami do Sejmu i Senatu staly sie czescia polskiego systemu prawnego.

  Zadaniem Konfederacji jest to, aby przed wyborami do Sejmu i Senatu Sejm - CALY SEJM - glosujac nad ustawa "anty-447" okreslil sie, kim sa zasiadajacy w nim poslowie?

  Reprezentantami "Prawdziwych Polakow" [bez wzgledu na pochodzenie etniczne] , czy agentura obcych wplywow. - NIE POZWOLMY ABY DEKLARACJE PiS ws. ROSZCZEN byly tylko, nie majaca dalszego ciagu, kielbasa wyborcza.

  Niech PiS pokaze ze i w tym punkcie potrafi spelnic obietnice wyborcze. / Nic ich to, poza uczciwoscia, nie kosztuje. - Jesli PiS nie odda pod glosowanie Sejmu ustawy "anty-447" bedzie to oznaczalo, ze PiS "kradnac" Konfederacji program wyborczy sfalszowal wybory, .... i sfaluszuje nastepne.
 • Dlaczego PiS tych wyborów nie wygrało, ... tak jak chciało?
  .
  Calosc, ... uzupelniona o oryginalny archiwalny tekst w jezyku angielskim z ksiazki z 1906 r. o tym, jak Zydzi przegrali z Polakami i Narodowa Demokracja Dmowskiego i co z tego wyniklo, znalexc mozna w tym linku. >> http://ziut.neon24.pl/post/151129,dlaczego-pis-tych-wyborow-nie-wygralo-tak-jak-chcialo

  Fragment: o wyborach i Narodowej Demokracj Dmowskiego

  This conviction prompted the Poles to act with unecpected energy during the election for the Duma. Very little interest was shown in this elections at first becouse the Jews had declared that they would not participate in them. The Polish community was arused a few day before the time fixed for voting by the announcment that the Jews had decided to send representatives to the Duma and were engaged in a preelective campaign. Warsaw and Lodz , owing to the large percentage of the Jewish element , were thretened with Jewish delegates. The result of this news was astonishing. Suddenly every Polish party took the elections quite seriously, and, what is more wonderfull in faction loving Poland, dcidet to arrive at a speady understanding and vote irrespective of party politics for the National Democrats lDmowskiego]; othervise if the votes split up between th Conciliators, Patriots and Progresive, the Jewish candidates would gain the day. Perhaps the best example was shown in Lodz, where, though the Polish and German elements are ever at war, they united against the common foe, voted together, and won the day.

  TLUMACZENIE >> https://translate.google.pl/

  To przekonanie skłoniło Polaków do działania z nieoczekiwaną energią podczas wyborów do Dumy. Początkowo, nie wykazywano dużego zainteresowania wyborami, ponieważ Żydzi oświadczyli, że nie wezmą w nich udziału. Społeczność polska, na kilka dni przed wyznaczonym terminem głosowania zostala jednak zaskoczona i zaalarmowana wiadomoscia, że Żydzi postanowili jednak wysłać swoich przedstawicieli do Dumy i sa zaangażowani w kampanię wyborcza. Warszawa i Łódź, ze względu na duży procent elementu żydowskiego, zostały obstawione delegatami żydowskimi. Wynik tej wiadomości był zdumiewający. Nagle każda polska partia potraktowała zblizajace sie wybory dość poważnie i, co jest najcudowniejsze w kochających Polskę patriotach, doszli oni miedzy soba szybko do szybkiego porozumienia i niezależnie odroznic i polityki wlasnych partii zgodnie zaglosowali na Narodowych Demokratów lRomana Dmowskiego]; inaczej, gdyby polskie głosy rozdzieliły się między rywalizujace miedzy soba partie, wybory wygrali by kandydaci żydowscy. Najlepszym przykladem jest przypadek Łodzi, gdzie pomimo tego, Polacy i Niemcy wciąż toczą wojnę, jednak zjednoczyli się oni przeciwko wspólnemu rywalowi i głosujac wspolnie odniesli zwyciestwo.
 • Chyba Konfederacja pomylona z Kukizem15
  Kukiz 15 zmusił prezessimusa do przyjęcia retoryki a nawet ustawy o IPN ale dla tego, żw był właściwie w koalicji przeciwko Konstytucji a nawet niezależności sądownictwa. Pewność przyjęcia retoryki Konfederacji przez prezessimusa wskazuje na pewność koalicji w werbalistyce i głosowaniach w Sejmi
 • Dla transcendntalnego liberała korwinowskiego Mikkego rządzącego Konfederacją nie ma znacaenia cay rządzi Żyd czy Chińczyk
  byle miał pieniądze i robił to co chciał, czyli dalej musiał robić to co mu daje pieniądze.
 • @telewidzacy 09:20:29
  Kukiz zlozyl projekt ustawy , ale to Konfederacj "wtargnela' z tym do meddiow

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY