Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Społeczna Szkoła Antykapitalizmu kandydata Trzaskowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Idee ANTYKAPITALIZMu głosili min. komunisci, a teraz głoszą je ANARCHOKOMUNISCI: anarchokomunizm – opowiada się za całkowitą likwidacją państwa i prywatnej własności środków produkcji, z pominięciem okresu przejściowego, będącego częścią marksizmu.

Jak można zauważyć w artykule na portalu Życie Stolicy, Miasto Stołeczne Warszawa, a więc obecny kandydat Trazskowski, przeznaczyło na Instytucje Kultury m. st. Warszawa Biennale Warszawa, 3 600 000 złotych.

- “Niezła sumka”, jak to kabaretowo powiedział kiedys Jan Kobuszewski w utworze “Dług” / do odszukania na Youtube - POLECAM

Artykuł Życia Stolicy zawiera wiele ciekawych, czasem wręcz “wprost niewiarygodnych” informacji.

Poruszony w artykule temat jest “twórczo obszerny”, więc jako praktyk skupiłem się na tym, na co ta “niezła sumka” poszła, czyli czym faktycznie zajmuje się ta Instytucja Kultury m. st. Warszawa Biennale Warszawa, czyli jej programu, … i oto co znalazłem:

 

 

 

Instytucja Kultury m. st. Warszawa Biennale Warszawa faktycznie prowadzi Społeczną Szkołę Antykapitalizmu i gdy sprawdzimy czym jest “antykapitalizm” to między innymi 

Anarchokomunizm – opowiada się za całkowitą likwidacją państwa i prywatnej własności środków produkcji, z pominięciem okresu przejściowego, będącego częścią marksizmu.

 

 

Gdybym był złośliwy to bym powiedział, że lepiej było przeznaczyć tą “niezłą sumkę” 3 600 000 złotych na konserwację i naprawy oczyszczalni ścieków “Czajka”, ale nie jestem do awarii doszło; miał Pan pecha - “Shiut happened!” - zdarza się. 

 

- ALE MARTWI MNIE CO INNEGO 

 

 

Martwi mnie to, aby program tej ”instytucje kultury”, na którą wyłożył Pan tą “niezłą sumkę” 3 600 000 zł, program, który Pan przecież powinien znać zanim Miasto Warszawa te pieniądze dało, aby ten program, wraz z Pana możliwą prezydenturą,  nie wylał się nam na całą Polskę, jak to szambo z “Czajki” do Wisły. Bo ta Społeczna Szkoła Antykapitalizmu nie powstała przecież u nas, tylko gdzie w świecie. 

 

Badając Biennale Warszawa / Biennale Warsaw natrafiłem na inne przedsięwzięcie Pana Rafała, … innego Pana Rafała, Rafała Niemojewskiego z New York, NY , szefa Biennial Foundation Inc. , fundacji niezwiązanej co prawda z Biennale Warszawa, ale kto to tak naprawdę wie.

 

I tutaj dochodzimy do sedna tematu, czyli “IDEOLOGII”, w tym “ideologii gender”, albo “ideologii LGBT”, nazywanej też “tęczową zarazą”, z którą mamy tak wielki kłopot w trakcie tych trwających wyborach prezydenckich.

 

 

I to jest właśnie to jest! Wspaniała sprawa! Wyszli pokazali się, … bo mogli to zrobić bez obawy że w Polsce z tego powodu stanie im się krzywda - pokonali swój strach przed wyimaginowanymi zagrożeniami zamawianymi przez was polityków, anarcho komunistów, którzy ten strach podsycacie i na którym bazujecie. Wmawiacie im, że gdy tylko uda się wokół nich, kosztem większości, przerobić świat na taki, w którym nie będą się czuć mniejszością, będą bezpieczni. W Polsce nie ma i nie było praw, takich jakie były w hitlerowskich Niemczech, gdzie z mocy prawa dyskryminowano gejów (współczesne LGTB) i Zydów. cdn

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY