Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

News! Marsz Niepodleglosci wskazal na Dude

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj Robert Bakiewicz wskazal na Dude jako kandydata "mniejsze zlo", ktorego wybor da czas na niezaklocony rozwoj sil narodowych

 - Podzielam  te opinie

 

 Podzielam stanowisko Roberta Bakiewicza. 

Jak mozna przeczytac na portalu wPolityce.pl  Stowarzyszenie Marsz Niepodleglosci rozwazylby oficjalne poparcie kandydata Andrzeja Dude po spelnieniu przezn niego kilku warunkow :

 

"Jest to kwestia ochrony zycia nienarodzonego i ochrony Polski przed bezzasadnymi roszczeniami organizacji zydowskich, dotyczacych tzw. Ustawy 447"

- Brawo Robert!

Od dawna lansuje pimysl , aby wlasnie tak zrobic. Jesli to wypali sukces bedzie mial kilku ojcow, a Trzaskowski zostanie "sierota" . (:

Zeby miec trzeba chciec. Zeby wygrac trzeba grac. Nie wiemy czego chce Konfederacja , ale wiemy czego chce Stowarzyszenie Marsz Niepodleglosci! 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 1*
  Nie podzielam tych opinii.
  DK
 • @Rzeczpospolita 15:35:32
  A konkretnie czego?

  Ze lepiej glosowac na Trzaskowskiego, ... czy tego ze nie powinnismy sie domagac zabezpieczenia interesow Polski w zwiazku z roszczeniami 447?

  Trzaskowski wspomogl Anarchokomune kwota 3.6 mln zlotych. Przeczytac Kolego moje poprzednie notki.
 • Przepraszam, a kto to jest ten Robert
  Zapomniał, jak to całkowicie mając w d... rocznicę 100 lecia niepodległości Polski PiS chciał ich wyrolować przypisując sobie marsz niepodległości? No cóż, widocznie to człowiek, co jak mu w oczy plują to twierdzi iż deszcz zaczyna padać. Chyba, że mylę organizację.
 • 1*
  No i to jest dobry czas; odsiewają się ziarna od plew.
 • @Robik 17:07:30
  Zgadza sie. Mam wrazenie ze Konfederacja to nie jest to samo co Marsz Niepodleglosci , a Marsz Niepodleglosci to nie Jégo Qrewska Mac (:
 • @Zawisza Niebieski 17:05:21
  Z chwila gdy Prezes Obozu Narodowo Demokratycznego / czyli Ziut w swojej skromnej osobie / poparl stanowisko Roberta Bakiewicza Robert jest baaardzo wazna osoba (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 15:48:16
  Ani Duda, ani Trzaskowski - najlepszy byłby bojkot wyborów, ale bojkot efektywny, czyli zauważalny dla żydowskiego reżimu.
  Duda i Trzaskowski to dokładnie to samo, co "PiS czy PO - jedno zło".
  Przy czym trzeba zauważyć, że takie właśnie zestawienie kreatur w II turze wyborów napędza frekwencję - przychodzą przeciwnicy i zwolennicy, a jedni i drudzy otrzymują politycznie dokładnie to samo, czyli g...o.

  Oczywiście, że żydowskie roszczenia 447 należy bezwzględnie odrzucić. Natomiast należy sobie zdać sprawę po 30 latach doświadczeń z żydowskim reżimem i jego koncesjonowanymi funkcjonariuszami, że cała akcja z 447 robiona przez Konfederację, RN i resztę, jest dokładną powtórką przedreferendalnej manipulacji z "NIE dla UE". Zarówno "NIE dla UE" oraz sprzeciw wobec 447 służy wyłącznie robieniu frekwencji przy urnach - bo liczy się tylko frekwencja, resztę reżim załatwia sobie sam.

  A już zupełnym kuriozum jest stwierdzenie, że Duda to "niezaklocony rozwoj sil narodowych". Bąkiewiczowi chodziło pewnie o siły narodowe z żydowską czapą - tego zakłócać nie będą.
  Pod rządami PiSuaru bezprawne, faszystowskie działania prokuratury wobec autentycznych nacjonalistów były na porządku dziennym. Pod rządami PO ta syjonistyczna banda była bardziej powściągliwa.
 • @Rzeczpospolita 18:38:09
  Argumentacja oderwana od stanu faktycznego / Prezydenta bedzie albo Duda, albo Trzaskowski. Nic tego nie zmieni.

  W tej konfiguracji wole Dude
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 18:50:51
  "Argumentacja oderwana od stanu faktycznego"

  A jaki jest ten stan faktyczny?
  ___________________

  "Prezydenta bedzie albo Duda, albo Trzaskowski. Nic tego nie zmieni.
  W tej konfiguracji wole Dude"

  Rezydentem będzie Duda.
  Minimalnie lepiej byłoby, żeby rezydentem został Trzaskowski.
  Byłyby jakieś możliwości iskrzenia (może nawet pozornego, ale jednak) między rezydentem a pisuarowym knesejmem. Może w końcu Polakatolik zauważyłby obłudę i mistyfikację żydowskiego reżimu i perfidną rolę Kościoła, który popiera obydwie antypolskie formacje.
 • @Rzeczpospolita 19:14:53
  Nie ma "minimalnej" roznicy.

  Roznica jest ogromna: wybierajac Trzaskowskiego otwarlibysmy wrota "teczowej zarazie" i umozliwili deprawacje dzieci. / Zainstalowalibysmy w Polsce Anarchokomunizm , warto wyguglowac co to jest

  - Rzeczypospolitej to "wsio ryba"?
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny
  "Jest to kwestia ochrony zycia nienarodzonego i ochrony Polski przed bezzasadnymi roszczeniami organizacji zydowskich, dotyczacych tzw. Ustawy 447" No już widzę jak PAD daje takie obietnice . Ja taki naiwny nie jestem. Salute : https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/12/duda-i-menora.jpg
 • @Repsol 21:31:48
  Dlatego jest to wybor miedzy zlym i jeszcze gorszym. / Wybieramy miedzy "wrogiem ktorego znamy od podszewki" i "teczowa zaraza" ktora moze byc gorsza od koronawirusa.

  - PO chcialo przelozenia wyborow i stanu wyjatkowego / Jak Trzaskowski by wygral pomysl stanu nadzwyczajnego moze zostac zrealizowany. To za duze ryzyko
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 19:41:41
  "wybierajac Trzaskowskiego otwarlibysmy wrota "teczowej zarazie" "
  _________________________

  To jest pogląd całkowicie fałszywy, oderwany od prawnego stanu faktycznego IIIRP.
  L.Kaczyński podpisując traktat lizboński wyraził ostateczną zgodę na implementację prawa UE do ustawodawstwa IIIRP, co zresztą potwierdził i J.Kaczyński na jakimś spotkaniu stwierdzając, że nie możemy zablokować ideologii gender, etc., ze względu na nadrzędność prawa UE, które nas obowiązuje.
  Co ciekawe, do ratyfikacji traktatu lizbońskiego przynaglał żydo-katolicki Kościół (https://ekai.pl/abp-muszynski-brak-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego-bylby-szkoda-dla-polski/).

  Poza tym parady " unijnych pederastów" w IIIRP mają aprobatę ambasady Izraela w Warszawie.

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/07/d8k4nuqxyam7ops.jpg
  Ambasador Izraela Anna Azari na marszu pederastów w Warszawie (08.06.2019).
  Na marszu LGBT pojawił się też blok żydowski z tęczową flagą z Gwiazdą Dawida. Około stu osób zebrało się pod pomnikiem Janusza Korczaka i dołączyło do parady. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią”
  https://wprawo.pl/2019/06/10/marsz-lgbt-w-warszawie-parodia-nabozenstwa-zydowski-blok-i-stare-ky-glosujace-na-pis/
 • @Rzeczpospolita 21:55:41
  Polacy said za Unia Europejska. J'ai tez jestes za tym zeby mozna bylo pracowac i podrozowac pour calej Europe. Jednoczesnie jestem przeciw lewackiej ideologii ktora w tej Unii Europejska zapanowala. Mamy do wyboru megalewaka Trzaskowskiego i Dude takiego jakiegos go znamy.
  Nie mamy wyboru: pierwszy raz od lat zaglosuje, zaglosuje na Dude , po czym spline za siebie trzy razy jak po zobaczeniu czarmego Kota. (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 22:28:12
  Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Mija 5 lat od wskazania i mianowania Andrzeja Dudy prezydentem Polski. Pięć lat zmarnowanych. Pięć lat nieróbstwa, propagandy, pokrzykiwania, służba ideologii antypolskiej polityki Jarosława Kaczyńskiego. A. Duda był i jest klasycznym ,,mężem” politycznym J. Kaczyńskiego, ponieważ to J. Kaczyński wyznaczał cele polityczne w Polsce, cele polityki, które bezwzględnie służą interesom określonych środowisk w USA i Izraela oraz służba banderowskiej Ukrainie. Służba tych panów, skupiała się przed wszystkim na prowadzeniu obrzydliwej, brutalnej wojnie medialnej i politycznej przeciwko Rosji w interesie określonych w/w środowisk z tzw. ,,zachodu”, a wszelkie wewnętrzne awantury polityczne miały na celu odwracać uwagę od spraw zasadniczych, czyli podstępne niszczenia państwowości polskiej na rzecz budowy rządów światowych.
  Pięć lat mija prezydentury A. Dudy, który nie miał i nie ma własnej filozofii Państwa Polskiego, nie wie, czy nie chce wiedzieć w jakim ustroju politycznym funkcjonuje, człowiek bez wizji, bez własnego zdania. A. Duda żyje w politycznym chaosie, politycznym matrixie, strasznie się męczy z powodu tego, że musi być aktorem – amatorem przed ludżmi i tylko w pewnych kręgach społecznych udaje mu się być wymuszonym, wiarygodnym aktorem i grać role, które są dla niego nie zrozumiałe.
  To Jarosław Kaczyński był przez te 5 lat faktycznym rezydentem Polski, a A. Duda takim słupem politycznym i przedłużeniem ręki J. Kaczyńskiego w budowie Państwa Polin.
  Nadmienić należy, że pierwszym posunięciem prezydentury A. Dudy było wsparcie finansowe banderowskich rządów na Ukrainie kwotą ponad 4 mld zł. W czyim interesie to zrobił, na pewno nie w interesie rodzin ofiar ludobójstwa banderowskiego na kresach.
  Przez pięć lat udawał, że pamięta o ludobójstwie na Polakach na kresach, ale praktycznie pacyfikował środowiska anty banderowskie w Polsce, które domagały się prawdy i rozliczeń ludobójstwa na kresach. A. Duda w tych sprawach nie zrobił NIC. Tak nie postępuje mąż stanu - Prezydent. Tak postępuje wyrafinowany szkodnik Narodu Polskiego.
  Andrzej Duda odpowiada za klęskę polityki wschodniej, której nie ma z powodu realizowania przez A. Dude polityki zagranicznej w Polsce w interesie określonych środowisk korporacyjnych z USA, czego dowodem jest podpisywania dokumentów na kolanach, w pół zgięty u swojego mocodawcy D. Trumpa. Dokumenty, które są szkodliwe i bez znaczenia dla Polski w przyszłości.
  Andrzej Duda jako zwierzchnik Sił Zbrojnych RP, praktycznie oddał swoje zwierzchnictwo na rzecz dowódców wojsk okupacyjnych w Polsce z USA w ramach NATO, gdzie w sposób podstępny oddal Wojsko Polskie w ręce okupanta z USA.
  Andrzej Duda nie reaguje na haniebne i szkodliwe zakupy przez skompromitowanych, marionetkowych ministrów obrony, uzbrojenia w fabrykach zbrojeniowych w USA oraz sprzętu wojskowego na rzecz wyposażenia Armii NATO-wskiej w Polsce. Zakupiony sprzęt z pieniędzy polskich podatników, to nic innego, jak ,,mordowanie” polskiego przemysłu zbrojeniowego, polskiej myśli technicznej. Zakupy sprzętu wojskowego odbywają się bez przetargu, bez offsetu, bez technologii, po zawyżonej cenie. To A. Duda wraz z MON przyczynia się do okradania Polski celem oczekiwanego wsparcia politycznego od swoich mocodawców z USA i Izraela.
  Zgoda A. Dudy na okupacje terytorium Polski przez wojska amerykańskie za pieniądze polskiego podatnika, budowy, tzw. ,,tarczy antyatomowej”, budowy obcych baz wojskowych na terytorium Polski za pieniądze polskiego podatnika w celu dalszego zwiększania obcych wojsk w Polsce, to w praktyce oznacza przyznania się do braku własnej strategii obronnej własnego terytorium oraz braku własnego wojska. Tak nie postępuje Prezydent, tak postępują rezydenci obcych interesów Polsce.
  Andrzej Duda, nie ma wiedzy, albo udaje, że jej nie ma o polityce energetycznej Polski. Patrzy z przymrużeniem oka, jak wyjątkowy szkodnik Piotr Naimski działa w interesie światowych korporacji energetycznych z USA, które stają się super monopolistami w dostawach do Polski drogiego gazu i ropy, kosztem własnego wydobycia. Wysokie koszty energetyczne , uderzają w gospodarkę narodową i gospodarkę rodzinną. To korporacyjne firmy światowe z USA stają się monopolistami energetycznymi w Polsce. Co to za zmiana??? Gdzie jawność życia politycznego w Polsce, dlaczego konsumenci nie mają prawa wiedzieć za jaką cenę firmy z USA sprowadzają gaz i ropę do Polski. Dlaczego takie oszustwo toleruje A. Duda?
  Andrzej Duda nie interesuje się polskimi zasobami naturalnymi ziemi. Od wielu lat trwa rabunek polskich zasobów naturalnych, rozdawane są na prawo i lewo koncesje na wydobywanie z polskiej ziemi zasobów naturalnych. A. Duda nie podjął się zadania inwentaryzacji Polskich zasobów naturalnych, jak również inwentaryzacji majątku narodowego, tego jeszcze nie rozkradzionego. Min. w tym celu było powołanie Narodowej Strategii Rozwoju przy prezydencie. Skończyło się to kompromitacją, ciałem bez uzasadnienia ekonomicznego, nieróbstwem, napychaniem kieszeni swojemu ojcu oraz znajomym. To ogromny wstyd, że nawet tak prostego postulatu nie potrafił zrealizować w interesie społecznym.
  Prezydent nie reagował na nepotyczne rządy w Polsce, gdzie karierowiczostwo, pycha, cenzura, korupcja na ogromną skalę, wyjątkowo kwitną.
  Reasumując, A. Duda dał się poznać jako człowiek nie samodzielny, czy to w polityce wewnętrznej czy zewnętrznej, bez wizji Państwa Polskiego, bez charyzmy Patrioty Polskiego. Jego wierno – poddańcze decyzje w sprawach międzynarodowych budzą przeraźliwy strach przed całkowitym oddaniem Polski na rzecz określonych środowisk politycznych z USA i Izraela. Mam wrażenie, że rządy w Polsce mają niepolską centralę, centrale po za Polską, że polityka Polska uprawiana jest nie za Polskie pieniądze.
  Wykonywanie przez A. Dudę poleceń tych środowisk w realizacji ich interesów w Polsce musi być rozliczone. Andrzej Duda wykonujący polecenia neo – konserwatystów z USA tzw. ,,jastrzębi wojennych”, dąży wraz z nimi do ewentualnej wojny z Rosją na naszym Polskim terytorium w interesie światowych korporacji przemysłu zbrojeniowego i energetycznego. Każda, choć trochę samodzielna władza oddala grożby wojen na swoim terytorium, oprócz A. Dudy, który wraz z kierującymi antypolską partią PIS, przybliża swoimi działaniami grożbę wojny.
  Jarosław Kaczyński wraz z swoim pomocnikiem Andrzejem Dudą z terytorium Polski chcą uczynić wielki poligon wojenny. Takie działania A. Dudy polegające na wspieraniu obcych interesów w Polsce, są działaniami wyjątkowo niebezpiecznymi dla istnienia Polski i Narodu Polskiego.
  Jarosław Kaczynski i jego pomocnik Andrzej Duda, to dwie marionetkowe postacie obcych rządów w Polsce, od zadań specjalnych obcego interesu. Taka polityka, robi z Polaków niewolników w ich własnym kraju a z Polski kraj satelicki. Dobitnie świadczy to, że Polska pod rządami Kaczyńskiego staje się ,,państwem teoretycznym”, Państwem bez mężów stanu, Państwem w dalszej perspektywie do całkowitej samolikwidacji o ile nic się nie zmieni 10 maja 2020 roku.
  Zygmunt Wrzodak – były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, czł. Zarządu Regionu Mazowsze, Szef S Ursusa do 2001 roku, były poseł na sejm IV i V kadencji, min. czł. sejmowej komisji obrony narodowej.
  Sk-ice 25.03.2020 rok.
 • @Wrzodak Z. 23:17:22
  A Trzaskowski "WYLAL SZAMBO" do Wisly,
  Zgoda "Shit happens!" - zdarzylo sie.
  Problemem jest to, ze gdyby wygral to ideología,
  to "teczowe szambo" zaleje Polske.

  W tych wyborach nie chodzi o personalia,
  w tych wyborach chodzi o zbudowanie tamy
  przeciwko ideologii / "teczowej zarazie"
 • Plama MN
  Nie przeszkadzają im wyzwiska od "ruskich onuc"?
 • @Wican 10:34:10
  A teraz żydowierco czołgaj się przede mną i proś o wybaczenie.
 • @Rzeczpospolita 12:54:00
  Walnij się w ten Twój baniak, rabinku. Zwłaszcza, że nie rozumiem Twojego komentarza. Ale cóz, ja nie nadążam za parchatym myśleniem. Nie ta cywilizacja.
 • @Wican 14:35:49
  Nie nadążasz boś żydowierczy głąb.

  "Nie przeszkadzają im [Młodziezy Narodowej] wyzwiska od "ruskich onuc"?"

  Ta stojąca przy kościelnej kruchcie MN ma żydowską czapę i została zorganizowana w jednym tylko celu, żeby skanalizować politycznie polską młodzież i wykorzystać do zwiększenia frekwencji w żydowskiej hucpie wyborczej, co znakomicie zrealizował "narodowiec" Bosak.
  Sam Bosak idzie na wybory, ale nie zdradza na kogo zagłosuje w II turze. Bosaka jednak wyręczył jego kolega, Bąkiewicz i wskazał na syjonistę Dudę, czyli na PiS.

  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/137455,polscy-nacjonalisci-spod-zydowskiej-sztancy

  Jak zaczniesz używać baniaka do myślenia, zamiast do pokłonów przed trupem żydowskiego rabina na krzyżu, to może kiedyś wyjdziesz na ludzi. Na razie jesteś w czarnej d...
 • @Wrzodak Z. 23:17:22
  Tfu... ale wybór - złodziejskie pedalstwo z PO albo filosemita-banderowiec z PiS rozwalający relacje z Rosją dla banderowskiej UKrainy,USA itd.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY