Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Ucieczka z Końskich" czyli czego boi się Rafał Trzaskowski?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wyborów nie wygrywa się w Wilanowie, wybory wygrywa się w Końskich" miał ponoć powiedzieć jeden z przegranych juz dzis polityków Platformy. Dzisiaj dowiedzielismy się, … ze Rafał Trzaskowski miał "straszny sen"?

Wybierałem się do Końskich, z nadzieją ze Rafał tam będzie, aby zadać mu jedno zasadnicze pytanie: czy "ideologia LGTB" istnieje? 

Pytanie jest zasadnicze bo podobno w Warszawie "tęczowa flaga" powiewa na terenie Ambasady Stanów Zjednoczonych tuz przed oknem Zorzety Mosbacher. A jak powiewa w takim miejscu to znaczy ze jakas polityka w tym musi być, a jesli jakas polityka w tym jest, to mozliwe ze  jakas "tęczowa ideologia" tez w tym jest. 

 

 

 

- Czyzby "uciekając z Końskich" Rafał Trzaskowski bał się rozmowy o miłosci?,... a moze boi się rozmowy o ideologii?  /  W jakiej sprawie chodzą do niego "wyborcy Bosaka"?


 

 

Dla każdego zadania "ideologia LGTB" określa / cytat: "działania służące jego osiągnięciu, przy czym Strategia zawiera jedynie otwarty katalog pomysłów, z którego czerpać mogą instytucje, organizacje i osoby indywidualne.

Wprowadzenie równości małżeńskiej w Polsce jest zadaniem, które może zostać zrealizowane jedynie na drodze kooperatywnego, solidarnego działania wszystkich osób, organizacji i instytucji, które wspierają ideę równouprawnienia społeczności LGBT+, ogólnie pojętych praw człowieka i wolności obywatelskich oraz wyznających wartości, które przyświecają Strategii.

Strategia będzie wdrażana przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, sojusznicze organizacje LGBT+ oraz inne podmioty wspierające ideę równości małżeńskiej w Polsce." / Zródło: mnw.org.pl

 

 

 

Jak widać na załóczonym wyzej diagramie "ideologia LGTB" pod wdzięcznym hasłem "Miłosc Nie Wyklucza" ma dokładnie rozrysowany model działania, .... i go metodycznie realizuje. Gotowa jest nawet ustawa, zgodnie z którą [gdyby weszła w zycie] zamiast poslubiac "zona meza / maz zone", ...  dochodziło by do małuzeństwa między małzonkami. - Mówiąc obrazowo "jazda na całego"; to tak jakby jazdę Harley'em nazwać jazdą na rowerze z pedałami : /

* Więcej o strategii "ideologi LGTB" w pierwszym komentarzu nizej.

 

 

KOMENTARZE

 • "Nasza droga do równości małżeńskiej" / Poznaj strategię "ideologii LGTB"
  >>> https://mnw.org.pl/tematy/strategia/

  Dla każdego z celów określono działania służące jego osiągnięciu, przy czym Strategia zawiera jedynie otwarty katalog pomysłów, z którego czerpać mogą instytucje, organizacje i osoby indywidualne.

  Wprowadzenie równości małżeńskiej w Polsce jest zadaniem, które może zostać zrealizowane jedynie na drodze kooperatywnego, solidarnego działania wszystkich osób, organizacji i instytucji, które wspierają ideę równouprawnienia społeczności LGBT+, ogólnie pojętych praw człowieka i wolności obywatelskich oraz wyznających wartości, które przyświecają Strategii.

  Strategia będzie wdrażana przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, sojusznicze organizacje LGBT+ oraz inne podmioty wspierające ideę równości małżeńskiej w Polsce.
 • Pedalska flaga
  w oknie lady botox wskazuje na kierunek, który Polska musi obrać. Jeden i drugi kandydat doskonale o tym wiedzą.
  Nie podskakuje się swemu "wiecznemu" sojusznikowi bo może się rozsierdzić...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:43:14
  // lady botox wskazuje na kierunek, który Polska musi obrać //

  Nasza Zorzeta ma swoje babskie spojrzenie na swiat. / Wczoraj w Stanach był "4 Lipca / Dzień Niepodległosci" i Donald Tramp powiedział ze nie pozwoli aby lewactwo zawojowało USA
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 16:49:15
  Jasne, niech zawojuje Polskę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:54:10
  Pewnie / ja tez "jestem LGTB"; zamiast w Zorzecie, …. zakochany jestem w Trampie I:D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY