Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy PiS sfaszuje wybory, a Trzaskowski wznieci "Ciamajda!N"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyglądając się wynikom sondazy, bardzo przychylnym Trzaskowskiemu, zauważam pewną NIEPRAWIDŁOWOSĆ. Jest "odstający od sondaży" relatywnie niski poziom entuzjazmu w prasie mu sprzyjającej - ONI są "SPIĘCI" - Czy dobre sondaże Trzaskowskiego to tylko

 SOCJOTECHNIKA PRZED "CIAMAJDANEM" 

Jest tez druga nieprawidłowosc "jak za czarodziejską rózdzką". Czy naprawdę jest tak, ze po "wybitnym wyniku" Kidawy-Błońskiej oscylującym w okolicach "ZERA" i jej podmianie na "Rafała Zalewajkę" mozliwe jest, aby nowy kandydat mógł faktycznie wygrać wybory? / Czy faktycznie Polacy są tak głupi? 

A MOZE WYNIK TRZASKOWSKIEGO TO TYLKO PROPAGANDA?

Moze wynik Trzaskowskiego to tylko propaganda obliczona na wzniecenie w wyborcach Platformy emocji, które mają wzbudzić emocje "JAK TO? / RAFAŁ MIAŁ WYGRAĆ WYBORY i PRZEGRAŁ!? SFAŁSZOWANO WYBORY!" 

-  "Ciamajda!N" ,  ...  "Ciamajda!N",  ...  "Ciamajda!N"  -

[Skąd my to znamy?]

 

 

 ***  Wynik Trzaskowskiego w powiecie koneckim 18,32%  vs.  Duda 60,33%

 

** Wynik Trzaskowskiego w sondzie ogólnopolskiej 63,57% vs. Duda 30,99% 

Pamiętajmy: wyniki sond mozna zmanipulować np. poprzez przypisanie głosów jednego kandydata drugiemu poprzez klasyczne przekierowanie / ... a wyniki EXIT POOLS PO PROSTU OGŁOSIĆ. Medialna siła razenia takiego "OGŁOSZENIA" jest piorunująca, w szczególnoci jesli wynik ten ogłosi kilka "niezaleznych" niemieckich stacji medialnych.  /   Jak to się mówi: fałszerstwo trzeba umieć sprzedać.

 

FAŁSZERSTWO WYBORCZE MOGŁOBY BYĆ PODSTAWA "CIAMAJDANU"   

Czy wtedy do akcji wkroczą "Szwadrony Trzaskowskiego"? Do tego przydało by się wsparcie "faszystów" z Marszu Niepodległoci - niestety na to Rafał nie moze liczyć.  (:  MIMO WSZYSTKO, na wszelki wypadek nie dajmy się zwiesć. PO-wyborczy poniedziałek moze być baaardzo gorący. 

Społeczna Szkoła Antykapitalizmu, wspierana finansowo przez Rafała Trzaskowskiego, kształci ukraińskich imigrantów mieszkających w Polsce. Ukraińcy mają doswiadczenie w organizacji "ciamajdanów" , ... czego "popis" na zlecenie Sorosa, nie tak dawno, pokazał nam Kramek z Kozlowskają. 

 

 

Updete: 6 lipca 2020, 14:35  /  No i chyba się sprawdza: Rafał zaczyna "zalewać"

Trzaskowski w Lesznie "Ciamajda!N"u nie wymyslił. / Pytaniem jest kto?

 

 

 

 

 

 <> 

 

 

 W związku ze smiercią George'a Floyda w stanach zjednoczonych w Ameryce i na całym swiecie doszło do tzw. "spontanicznych protestów", ... takze w Londynie.  Protesty te nie do konca były jednak takie spontaniczne. Były inspirowane i wspierane przez jakies "dowództwo" o czym swiadczą zrzuty z GreenAndBlackCross.org powyzej. / Ta anarchistyczna organizacja wspera logistycznie takie "spontaniczne protesty" nie tylko w Anglli, ale poprzez sieć podobnych organizacji , na całym swiecie. Kto to finansuje i kto za tym stoi łatwo się domyslec. 

Przykład George'a Floyda pokazuje jedno: jak łatwo jest wzniecić ogólnowiatową "wojnę domową". Wystarczy wzniecić emocje tak, aby zginęła przynajmniej jedna ofiara - media zrobią resztę - aby zginęło ich więcej i aby doszło do wojny domowej. Trzymajmy emocje na wodzy, nie dajmy się zwieć, ... bo to samo moze się stać w Polsce juz za tydzień.*  / OBY NIE : / 

 

* Choć Społeczna Szkoła Antykapitalizmu wspierana przez Rafała Trzaskowskiego nie napawa mnie optymizmem. /  Polecam materiał Mediów Narodowych na ten temat  

 Czy Antifa to organizacja... żydowska?  

 -   link w komentarzach

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów?
  PolskaTheTimes.pl / Wybory 2020: Debata prezydencka TVP. Dlaczego w Końskich? >> https://polskatimes.pl/wybory-2020-debata-prezydencka-tvp-dlaczego-w-konskich-gdzie-ogladac-na-zywo-transmisja-online/ar/c1-15063880
 • “Szwadrony Trzaskowskiego”. Kogo i po co szkoli Warszawa?
  Ta informacja może wstrząsnąć sceną polityczną! Ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”! Sprawa jest bardzo poważna. >> https://zyciestolicy.com.pl/szwadrony-trzaskowskiego-kogo-i-po-co-szkoli-warszawa/
 • "Motyw": Czy Soros mógł(by) wyeliminować Kaczyńskiego?
  >>> https://ziut.neon24.pl/post/139529,motyw-czy-soros-mogl-by-wyeliminowac-kaczynskiego

  Soros: Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, reżimy, jakie zamierzają ustanowić są bardzo podobne. Jak sugeruję, starają się wykorzystać mieszankę nacjonalizmu etnicznego i religijnego w celu utrwalenia się przy władzy.

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/132052,soros-kaczynski-odniosl-sukces-robiac-z-muzulmanow-diabla

  W pewnym sensie, starają się przywrócić ten rodzaj demokracji pozornej, jaka panowała w okresie między pierwszą a drugą wojną światową za czasów admirała Horthyego z Węgier i marszałka Piłsudskiego w Polsce.
  Gdy są u władzy, są oni w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny. Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz. - Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć.
 • Autor
  W przypadku minimalnego zwycięstwa Trzaskowskiego PiS odpowiednio policzy głosy i Duda wygra. Wątpię jednak czy będzie takie działanie potrzebne. Trzaskowski żadnego majdanu nie zrobi bo na to trzeba kupę kasy, najemników, a też ,,ofiary reżimu'', takie rzeczy przygotowuje się miesiącami. Po za tym ,,specjaliści'' od majdanów akurat wspierają PiS.
 • Twenty three charged over London protests
  >>> https://www.bbc.com/news/uk-england-london-53119256

  Twenty three people have been charged following demonstrations and protests held across London in the past month. Demonstrators have gathered a number of times in support of the Black Lives Matter movement. There have also been far-right counter demonstrations and protests about lockdown measures. The charges include assaulting an emergency worker and violent disorder.
 • Anty-faszystowska anarchistyczna >> Green & Black Cross
  >> https://greenandblackcross.org/
  >> https://greenandblackcross.org/bustcard/
 • Wreszcie jakaś "niezależna" notka, złowieszcza
  owszem, tak może być, zwłaszcza, jak Trzaskowski wygra.

  Przecież wygrywa, sądząc po uwagach, na neonie 24,

  a kolega SL to już dałby się za niego pokroić.

  Totalniakom udała się operacja obrzydzenia kaczora, który daje,
  bo przecież prawdziwy Donald, kaczor, to tylko zabiera i wszystkich gnębi.
 • @interesariusz z PL 16:11:20 >> Czy Antifa to organizacja... żydowska?
  Czy Antifa to organizacja... żydowska?
  Czy Antifa to organizacja... żydowska?

  >>> https://youtu.be/MEptY4cgTP0

  Czy Antifa to organizacja... żydowska?
  Czy Antifa to organizacja... żydowska?
 • Trzaskowski chciał wsadzać do więzienia za "Raz sierpem, raz młotem..." i "A na drzewach zamiast liści..."
  Dziś puszcza oko do środowiska narodowców, a jeszcze kilka miesięcy temu chciał ich wsadzać do więzień. Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstw w czasie zeszłorocznego Marszu Niepodległości. >> https://wpolityce.pl/polityka/507971-tylko-u-nas-do-wiezienia-za-raz-sierpem-raz-mlotem
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 16:22:53
  Hej wy, Ziut.
  Juzescie podpadli.
  Znaczy antysemita.
  W klubie zaczyna byc ciasno.
  Moze wylonimy jakie Prezydium:))
 • @brian 16:32:02
  Przewodniczący już jest, … i nie jesteś nim Ty (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 16:45:21
  "Wystarczy byc":)))
  I cytacik z GW- na(moj ukochany:) :
  autor publikuje na antysemickim i neomoczarowskim portalu NEon24.

  Jak to milo byc dokuczliwym wrzodem na zadzie Michovera.
  Zaraz lepiej.
 • @brian 17:47:12
  // autor publikuje na antysemickim i neomoczarowskim portalu NEon24 //

  - Docenili Cię? (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 18:00:53
  Niestety, innego z Szanownych Kolegow.
  Ale zawsze to nobilitacja dla wszystkich tutaj.
  No wiec Panowie Szlachta!
 • wynik sondy jest ok
  trole ostro spamują, ale średnio licząc po łapkach poparcia pod komentarzami Trzaskowski ma 2x wieksze poparcie od Dudy bez żadnej sondy - obserwując jedynie łapki na plus i minus. Łapki to są te elementy o których cieniste trole zapomnieli xddd
  Sonda mowi prawdę Trzaskowski ma 2x większe poparcie.
  Pytanie dlaczego sondaże tak kłamią - obstawiam że po to aby sfałszować wybory jednak. W I turze się nie dało w II się kato-oszustom uda.
 • @brian 21:55:08
  To kto i za co dostala tego zaszczytu?
  Masz link do "sprawy" ?
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 15:34:09
  Lepiej pozno niz wcale:)
  Dziennikarz(yna) z GWna wybiorczego napisal tak o krytykowanym autorze.
  Bylo to dawno temu.
  Ale cytacik palce(tfu!!) lizac.
  Moze ktory z naszych " wielbicieli" znajdzie?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY