Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy "dublera Kidawy" wybierać będziemy do skutku?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co się stanie gdy "nadzwyczajnej kascie" zechce się storpedować zwycięstwo Dudy w Wyborach Prezydenta 2020? , ... taka jest podobno druga opcja storpedowania wyniku Wyborów Prezydenta 2020.

Za fakt, ze "nieudacznicy z PiS", pod presją Gowina i 'Totalnej Opozycji" pozwolili Rafałowi Trzaskowskiemu zostać "dublerem" Kidawy - Błońskiej, kosztuje nas juz ponoć 70 000 000 zł. w wydrukowanych i niewykorzystanych kartach do głosowania z nazwiskiem "Totalnej-Kompropitacji" Platformy Obywatelskiej.

PiS powinno "beknąć" nie za wydrukowanie tych kart, tylko za to, ze pozwolił "dublerowi" Rafałowi Trzaskowskiemu zastąpić i moze nawet wygrać Wybory Prezydenta 2020.  

Doszło do tego W DRODZE PRECEDENSU , z pominięciem wykładni Trybunału Konstytucyjnego, KTÓRY POWINIEN ORZEC co powinno się uczynić w przypadku gdy w pierwszym głosowaniu [10 maja] nie wybrano kandydatów do II tury. - Czy powinno się pierwsze głosowanie powtórzyć, czy rozpisać nowe wybory.

 W DRODZE PRECEDENSU, BEZ STANOWISKA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO, PKW i POTEM KONTROLOWANY PRZEZ PiS SEJM UZNAŁ ZE POWINNO SIĘ ROZPISAĆ NOWE WYBORY ZAMIAST POWTÓRZYĆ PIERWSZE GŁOSOWANIE W JUZ TRWAJĄCYCH WYBORACH, ... DZIĘKI CZEMU WYGRAĆ MOZE "IDEOLOGIA LGTB" i RAFAŁ TRZASKOWSKI

Słyszy się, ze w przypadku gdyby wygrał Duda, a nie Trzaskowski, MANEWR Z PRECEDENSEM chce się wymusić zawalając Sąd Najwyzszy taką ilocią protestów wyborczych, ze Sąd Najwyzszy nie będzie ich w stanie w terminie rozpatrzyć przed 6 sierpnia, czyli dniem opróznienia urzędu Prezydenta przez Dudę - POMIMO ZE WYBORY JUZ SIĘ ODBYŁY.

"TOTALNA OPOZYCJA" 

 ma plan na kazdy wynik wyborów i powinnismy byc na to przygotowani. 

Nie mozna ulec powtórnemu szantazowi, jesli Duda wygra wybory, i pozwolić na rozpisywanie kolejnych, KOLEJNYCH TRZECICH WYBORÓW, wynikających niby z faktu opróznienia urzędu Prezydenta przed poznaniem prawomocnycnego wyniku aktualnych wyborów / II turu z dnia 12 lipca 2020 r.  /  Taki przypadek przewiduje Konstytucja w

 

Art. 131

1. Jeżeli Prezydent Rzeczypospolitej nie może przejściowo sprawować urzędu, zawiadamia o tym Marszałka Sejmu, który tymczasowo przejmuje obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej. 

Gdy Prezydent Rzeczypospolitej [np. wybrany ale nie zaprzysięzony] nie jest w stanie zawiadomić Marszałka Sejmu o niemożności sprawowania urzędu, wówczas o stwierdzeniu przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej rozstrzyga Trybunał Konstytucyjny na wniosek Marszałka Sejmu. [przeszkodą moze być brak prawomocnej decyzji prawomocnie potwierdzającej wybór prezydenta]

W razie uznania przejściowej niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Trybunał Konstytucyjny powierza Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej.

... AZ DO POZNANIA WYNIKU AKTUALNYCH WYBORÓW z II TURY z 12 LIPCA 

 

* Nie pozwólmy sobie wmówić, ze WYBORY PREZYDENTA 2020są niewazne bo nie wybrano Trzaskowskiego. / A o to moim zdaniem toczy się walka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Czy PiS sfaszuje wybory, a Trzaskowski wznieci "Ciamajda!N"?
  >>> https://ziut.neon24.pl/post/156314,czy-pis-sfaszuje-wybory-a-trzaskowski-wznieci-ciamajda-n

  Przyglądając się wynikom sondazy, bardzo przychylnym Trzaskowskiemu, zauważam pewną NIEPRAWIDŁOWOSĆ. Jest "odstający od sondaży" relatywnie niski poziom entuzjazmu w prasie mu sprzyjającej - ONI są "SPIĘCI" - Czy dobre sondaże Trzaskowskiego to tylko

  SOCJOTECHNIKA PRZED "CIAMAJDANEM"

  Jest tez druga nieprawidłowosc "jak za czarodziejską rózdzką". Czy naprawdę jest tak, ze po "wybitnym wyniku" Kidawy-Błońskiej oscylującym w okolicach "ZERA" i jej podmianie na "Rafała Zalewajkę" mozliwe jest, aby nowy kandydat mógł faktycznie wygrać wybory? / Czy faktycznie Polacy są tak głupi?
 • kolejny ciamajdan?!
  tego już nie wytrzymamy!
  pomaske się jednak ogoli na zero, a nitrasowi- przytnie paznokietki w złodziejskich łapkach za krótko. czaskoski będzie pil nieprzegotowana wodę prosto z Wisły, a szojring- wielgus zamieszka w psim schronisku.
  tak można ciągnąc o tych polaczkach bez końca, o "ludziach- kameleonach" bez sumienia, z DNA - polskość to nienormalność.
  tak wiec wszystko będzie dobrze, Bóg z nami i Jego topór- nad volksdeutschami !
 • moje uwagi w notce
  https://interesariusz.neon24.pl/post/156368,stan
 • być może walka toczy się o co innego
  pamiętajmy, że Duda zblokował reformę sądownictwa, i od tego czasu tak się to ślimaczy. Gdyby nie Duda, byłoby pozamiatane i może bylibyśmy normalnym państwem.

  Być może chodzi o to, aby nie wygrał ani Duda, ani Trzaskowski.
  ponownie polecam,

  https://interesariusz.neon24.pl/post/156368,stan

  bo grozi nam powtórka z historii, solidaruchów zastąpiła inna V kolumna, totalniacy.
 • Toniemy mamy wybrac.
  Wybrac ma Berlin i Bruksela.
  A jak bedzie inaczej- postrasza kwitami, seryjny dopadnie paru i ugna sie.
  Chyba ze ktos sie zdrowo puknie.
  Totalniaki dostana swoj wyteskniony Stan.
  Przyda sie kontygent USarmy.
  Czwarta Rzesza troche powrzeszczy.
  Moze byc jakis maly incydent na wschodniej granicy.
  I tyle.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY