Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy czeka nas "COVID-owy zamach fiskalny"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To moze być większy przekręt niz RESTYTUCJA mienia bezspadkowego: w całej Europie planuje się wprowadzenie unijnego "quasi katastralnego / podatku od majątku", ... czyli de facto, chce się z nas zrobić bezposrednich podatników Unii Europejskiej.

W piątek rano w Brukseli rozpoczął się dwudniowy szczyt UE, na którym unijni liderzy dyskutować będą na temat budżetu Wspólnoty na lata 2021-2027 oraz FUNDUSZ ODBUDOWY. Ten ostatni, według propozycji Komisji Europejskiej, ma umożliwić zapożyczenie się na rynkach finansowych na korzystnych warunkach i dzięki setkom mld euro pobudzić gospodarkę. FUNDUSZ LICZYŁBY 750 MLD EURO* , z czego 500 mld euro byłoby dostępnych dla krajów w formie grantów, a 250 md euro w formie pożyczek.

* Konkretnie nie chodzi o 750 mld euro tylko nawet do 1100 mld euro z których 750 ma zostać przekazane krajom członkowskim z POZYCZONYCH PRZEZ UNIĘ PIENIDZY, ... bo Unia jako taka swoich pieniędzy nie ma. 

Czyli Unia pozyczy 1100 mld euro. rozda 750 mld euro zostanie im 350 miliardów euro.

I aby oddać pozyczone pieniądze wprowadzi się w całej Unii "PODATEK od MAJĄTKU" - czyli podatek od tego co mamy , w tym od majątku w nieruchomosciach / czyli "unijny podatek katastralny".  : / 

 

KOMUNISCI TEZ TAKI PODATEK WPROWADZILI

WTEDY WYNOSIŁ ON 100%


"według propozycji Komisji Europejskiej, ma umożliwić   zapożyczenie się na rynkach finansowych na korzystnych warunkach i dzięki setkom mld euro pobudzić gospodarkę"

 

NASTĘPNYM ETAPEM BĘDZIE WYMÓG SPŁACENIA TEGO "ZAPOZYCZENIA SIĘ", ... A WIĘC PODATEK UNIJNY

[ TRAMP TEGO NIE SPŁACI ]

 

 

KOMENTARZE

 • Podatek majątkowy – remedium na problemy finansowe Europy
  >>> https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/podatek-majatkowy-remedium-na-problemy-finansowe-europy/69x5s82

  W piątek rano w Brukseli rozpoczął się dwudniowy szczyt UE, na którym unijni liderzy dyskutować będą na temat budżetu Wspólnoty na lata 2021-2027 oraz funduszu odbudowy. Ten ostatni, według propozycji Komisji Europejskiej, ma umożliwić zapożyczenie się na rynkach finansowych na korzystnych warunkach i dzięki setkom mld euro pobudzić gospodarkę. Fundusz liczyłby 750 md euro, z czego 500 mld euro byłoby dostępnych dla krajów w formie grantów, a 250 md euro w formie pożyczek.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/509814-premier-fundusz-odbudowy-nie-moze-zastapic-polityki-rolnej
 • Po cichu, po wielkiemu cichu.
  Podatek wywłaszczający.
  Miażdżący biedaków mających cokolwiek oraz średniaków.
  Omijający potentatów i oligarchów.
  Cholera, znowu będę musiał rozrzucać ulotki.
  A zdrowie już nie te.
  Choć powielacz się znajdzie.
  Ale jes nadzieja.
  Reb Czaskoski organizuje nowom solidarnoś.
  Pewnikiem będą walczyć z pisizmem i homofobią.
  Cholera, ten powielacz ciężki.
 • Chcą "zmiany ustroju całej Unii w sposób pozatraktatowy"
  Ziobro: "nie możemy kupczyć tą niepodległością i przehandlować jej za parę przysłowiowych srebrników, łudząc się, że ofiaruje je nam Unia Europejska w zamian za fundamentalne dla naszej suwerenności ustępstwa" >> https://wpolityce.pl/polityka/509859-coraz-silniejszy-dyktat-ue-komentarz-min-ziobry
 • Autor
  Oczywiście. A głupcy się cieszą, że Unia "da"! Niektórzy smędzą, że tą "pomoc" dla Polski chce powiązać z przestrzeganiem praworządności. Zresztą już w kwietniu nie kto inny, tylko Moraweicki proponował, by UE wprowadziła cały szereg nowych podatków dla...swoich członków, które zasiliłyby finanse unijne. Była mowa o podatku od usług cyfrowych, od transakcji finansowych, graniczny podatek od śladu węglowego, od wielkich korporacji międzynarodowych. Podatek katastralny jest w Unii już od dawna. W Polsce jeszcze nie. Nie ma też czegoś takiego jak emerytury solidarnościowe, o których Moraweicki już przebąkiwał. No i namawiał unijnych, żeby walczyli z...rajami podatkowymi. Sama Unia, też nie w ciemię bita, ma w swoim rękawie takie asy jak podatek od mięsa, od branży lotniczej i morskiej, od plastiku i kto wie od czego jeszcze. Faktem jest, że w 2021 r. wchodzi w życie opodatkowanie przesyłek spoza UE, co uderzy głównie ku radości Trumpa, w towary nabywane przez internet w Chinach. Generalnie, gospodarkę stłamszoną pod pretekstem covid-19 chcą ratować poprzez nowe podatki od firm! Firmy oczywiście przerzucą je na klientów. PiS-dupni już mają przygotowane projekty przejmowania za długi prywatnych firm, oczywiście polskich, bo takiego Amazona czy Facebooka nie przejmą, choćby się usrali. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.
 • Podatek katastralny – nowy pomysł fundacji Sorosa
  >> https://www.tvp.info/42931271/podatek-katastralny-nowy-pomysl-fundacji-sorosa

  Fundacja Batorego opublikowała raport przedstawiający „propozycje stworzenia zdecentralizowanego samorządowego państwa dobrobytu” oraz możliwe sposoby jego finansowania. >> https://www.youtube.com/watch?v=qVCg6r0v8xU

  >> Podatek katastralny, ... czyli mamy pieniadze na "447"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/148864,podatek-katastralny-czyli-mamy-pieniadze-na-447

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY